stromectol stromectol kaletra kamagra colchicine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » RAVDA YÖNETIMINİ KI-NI-YO-RUM..şanlı Bayragımızı papanın ayaklarının ve haçının altına sermişler.. geschlossen

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 33 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RAVDA YÖNETIMINİ KI-NI-YO-RUM..şanlı Bayragımızı papanın ayaklarının ve haçının altına sermişler..

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
Bu bayrağımız papanın ayakları altınamı layık gördünüz..

Milletimizin milli değerleri ki, bu değerlerin tamamı bayrak ve sancak ile temsil olunur.
Bayrak bir simgedir, milleti temsil eder.
Bu temsil, hem milli ve hem de manevi değerleri kapsar. Bu tesbitimizin teyidi ve ispatı bakımından bayrağımızın üzerindeki sembollerin anlamı üzerinde duralım.
Bayraktaki hilal, Türk Milletinin gayesini, bu gayenin temeli olan Tevhid inancını sembolize eder. İlayı Kelimetullah denilen ve evrensel planda hak ve adaletin tecellisi olarak uygulama sahası bulan, bize has gerçek işte bu Tevhid sırrından kaynaklanır.
Keza, bayraktaki yıldız mana olarak nübüvveti ve Hz. Peygamber (Muhammed Mustafa SAV) Efendimizi sembolize eder. Bunun tarih boyunca pratik ifade tarzı Mehmetcikolmuş ve kahraman ordumuz tarih boyunca bu sıfat tavsif olunmuştur.
Yine bu sıfat daha bir büyük anlam kazanmış, ordumuzu simgesel manada yücelten ve anlatan Sancak gerçeği ortaya çıkmıştır. Ordumuzun simgesi sancaktır ve milleti temsil eden bayrakla ortak manada buluşurlar.
Bayrağımızın zeminindeki kırmızılık ise, bu gaye uğruna savaşıp şehit olanların kanını sembolize eder.
İşte Türk Bayrağı budur.
Tevhid, nübüvvet, ordu ve şehitlerin kanı. Yani, milletin özü ve kimliği milli ve manevi değerleri; haysiyeti ve şerefi.
Şimdi milletimize kasteden menfur zihniyetler, dinimizi tahrif ve tahripten sonra, bayrağımızı da dejenere etmeyi projelendirmiş bulunuyorlar.
Bayrağın anlamını dejenere etme projesi, Avrupa Birliğine girme tuzağına endekslenmiş bulunuyor.
Buna göre Türk Bayrağı, 12 havariyi temsil eden şirke batmış, hristiyan haçlı birliği bayrağının içinde absorbe edilip, eritilmek isteniyor. Başka bir ifade ile Türk Bayrağı, ABnin haçlı bayrağı ile zoraki bir evliliğe sürükleniyor.
Böylece Tevhid ile teslis (şirkküfür), iman ile inanç (batıl, muharref ve hükmü kaldırılmış) karıştırılıp, bir haçlı çorbasıpapaz pilavı pişirilmek isteniyor.
Bu vahim ve gaddar zihniyetin pratik ve simgesel işaretleri gelmeye başladı:
Zaman zaman basında bu simgesel fotoğrafları görüyoruz. Öyle ki, bayrağımızdaki nübüvveti ve mehmetciği temsil eden yıldız, 12 yıldızlı haçlı bayrağının bir yıldızı ile ortak kullanılıyor. Şanlı hilalimiz de açık uçlarıyla AB bayrağındaki yıldızları kucaklar gibi oluyor. Böylece milleti temsil eden Türk Bayrağı, AB bayrağı içinde yutulup, kayboluyor. İşte inkültürasyonun simgesel izahı, başka bir ifadeyle bayrağın anlamının iğfal edilmesidir.

İşte Türk Bayrağına tarih boyunca, yapılabilecek en büyük hakaret ve alçaltıcı oyun.
Bu açıkça bayrağa hakaret, tabiatiyle millete hakaret ve aşağılamadır.
Bazı belediyeler bu hakaret sembolüne, mal bulmuş mağribi gibi sarılmış. Son bir örneğini İzmirUşak karayolu üzerinde, Turgutluda bir köprüye monte edilmiş vaziyette gördüm. Nazlı hilalimiz AB bayrağının yıldızlarını kucaklıyor gibiydi.
Ne hazin bir manzara...

Bir kere bu yaklaşım ve uygulama, Türk Bayrağı kanununu ihlal anlamı taşır. Aynı zamanda millete hakaret manası...
Yasal sorumlular bunun hesabını mutlaka sormalıdır. Yabancı işbirlikçiler mutlaka sorgulanmalıdır.
Asıl sorgulama ise, milletin vicdanında olacaktır.
Hala vicdanınız rahat mı

ALLAH RIZASI ICIN LINKE TIKLAYIN...

www.ravda.net

KINIYORUM SIZI KINIYORUM..

agla agla agla
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 01:27
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
murat_32100 su an offline murat_32100  
RE: RAVDA YÖNETIMINİ KI-NI-YO-RUM..şanlı Bayragımızı papanın ayaklarının ve haçının altına sermişler..

104 Mesaj -

En Son On: 11.04.2010 - 14:49
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

Bu bayrağımız papanın ayakları altınamı layık gördünüz..

Milletimizin milli değerleri ki, bu değerlerin tamamı bayrak ve sancak ile temsil olunur.
Bayrak bir simgedir, milleti temsil eder.
Bu temsil, hem milli ve hem de manevi değerleri kapsar. Bu tesbitimizin teyidi ve ispatı bakımından bayrağımızın üzerindeki sembollerin anlamı üzerinde duralım.
Bayraktaki hilal, Türk Milletinin gayesini, bu gayenin temeli olan Tevhid inancını sembolize eder. İlayı Kelimetullah denilen ve evrensel planda hak ve adaletin tecellisi olarak uygulama sahası bulan, bize has gerçek işte bu Tevhid sırrından kaynaklanır.
Keza, bayraktaki yıldız mana olarak nübüvveti ve Hz. Peygamber (Muhammed Mustafa SAV) Efendimizi sembolize eder. Bunun tarih boyunca pratik ifade tarzı Mehmetcikolmuş ve kahraman ordumuz tarih boyunca bu sıfat tavsif olunmuştur.
Yine bu sıfat daha bir büyük anlam kazanmış, ordumuzu simgesel manada yücelten ve anlatan Sancak gerçeği ortaya çıkmıştır. Ordumuzun simgesi sancaktır ve milleti temsil eden bayrakla ortak manada buluşurlar.
Bayrağımızın zeminindeki kırmızılık ise, bu gaye uğruna savaşıp şehit olanların kanını sembolize eder.
İşte Türk Bayrağı budur.
Tevhid, nübüvvet, ordu ve şehitlerin kanı. Yani, milletin özü ve kimliği milli ve manevi değerleri; haysiyeti ve şerefi.
Şimdi milletimize kasteden menfur zihniyetler, dinimizi tahrif ve tahripten sonra, bayrağımızı da dejenere etmeyi projelendirmiş bulunuyorlar.
Bayrağın anlamını dejenere etme projesi, Avrupa Birliğine girme tuzağına endekslenmiş bulunuyor.
Buna göre Türk Bayrağı, 12 havariyi temsil eden şirke batmış, hristiyan haçlı birliği bayrağının içinde absorbe edilip, eritilmek isteniyor. Başka bir ifade ile Türk Bayrağı, ABnin haçlı bayrağı ile zoraki bir evliliğe sürükleniyor.
Böylece Tevhid ile teslis (şirkküfür), iman ile inanç (batıl, muharref ve hükmü kaldırılmış) karıştırılıp, bir haçlı çorbasıpapaz pilavı pişirilmek isteniyor.
Bu vahim ve gaddar zihniyetin pratik ve simgesel işaretleri gelmeye başladı:
Zaman zaman basında bu simgesel fotoğrafları görüyoruz. Öyle ki, bayrağımızdaki nübüvveti ve mehmetciği temsil eden yıldız, 12 yıldızlı haçlı bayrağının bir yıldızı ile ortak kullanılıyor. Şanlı hilalimiz de açık uçlarıyla AB bayrağındaki yıldızları kucaklar gibi oluyor. Böylece milleti temsil eden Türk Bayrağı, AB bayrağı içinde yutulup, kayboluyor. İşte inkültürasyonun simgesel izahı, başka bir ifadeyle bayrağın anlamının iğfal edilmesidir.

İşte Türk Bayrağına tarih boyunca, yapılabilecek en büyük hakaret ve alçaltıcı oyun.
Bu açıkça bayrağa hakaret, tabiatiyle millete hakaret ve aşağılamadır.
Bazı belediyeler bu hakaret sembolüne, mal bulmuş mağribi gibi sarılmış. Son bir örneğini İzmirUşak karayolu üzerinde, Turgutluda bir köprüye monte edilmiş vaziyette gördüm. Nazlı hilalimiz AB bayrağının yıldızlarını kucaklıyor gibiydi.
Ne hazin bir manzara...

Bir kere bu yaklaşım ve uygulama, Türk Bayrağı kanununu ihlal anlamı taşır. Aynı zamanda millete hakaret manası...
Yasal sorumlular bunun hesabını mutlaka sormalıdır. Yabancı işbirlikçiler mutlaka sorgulanmalıdır.
Asıl sorgulama ise, milletin vicdanında olacaktır.
Hala vicdanınız rahat mı

ALLAH RIZASI ICIN LINKE TIKLAYIN...

www.ravda.net

KINIYORUM SIZI KINIYORUM..

agla agla agla

ben de **Su_DamlasI** kardesime katılıyom
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 01:41
Bu mesajı bildir   murat_32100 üyenin diğer mesajları murat_32100`in Profili murat_32100 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sehidan su an offline sehidan  

44 Mesaj -

En Son On: 11.02.2007 - 00:59
Selamunlaeykum.
Gün içinde o kadar siteye giriş yaptım hiç dikkatimi çekmedi. Bu konuda ravda yönetimini tebrik ederim.Şimdi bakıncada hiç şaşırmadım açıkcası. Niye mi???
Ayet ve hadisleri kaldıran bir yönetimden ne beklersiniz. Sizlere de ancak bu yakışır.
Masum gibi gözüküpte boyunuzdan büyük işlere kalkışmayın. Özellikle bunu islam çatısı altında yapmayın. Bu vatan bu bayrak bizimdir. Bunu sonuna kadar kafirlerden ve münafıklardan inşallah koruyacağız.
Rabbim sizleri doğru yola eriştirsin..

"Şeytan onlara yaptıkları işleri güzel gösterip, onları doğru yoldan çıkardı" (Ankebut: 38)
"Kim İslâm'dan başka bir din ararsa, onunki katiyyen kabul edilmeyecek ve o âhirette kaybedenlerden olacaktır" (Âl-i İmran: 85)

"Yoksa onların, Allah'ın izin vermediği bir dini ortaya koyan ortakları mı var? Eğer erteleme sözü olmasaydı, derhal aralarında hüküm verilirdi.
Şüphesiz ki kâfirlere can yakıcı bir azap vardır" (Şûrâ: 21)
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 02:00
Bu mesajı bildir   sehidan üyenin diğer mesajları sehidan`in Profili sehidan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
Olamaz öyle bisey mutlaka bi yanlislik vardir görevli arkadaslar umarim hemen zaman kaybetmeden kaldirirlar acikcasi beklemiyordum böyle bi görüntüyü cigerlerim sizladi

su damlasinin verdigi link calismiyor google den verin cikar

Bu mesaj 1 kez ve en son sayacgin1 tarafından 28.11.2006 - 02:23 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 02:09
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MeLiH su an offline MeLiH  

Admin
280 Mesaj -

En Son On: 23.03.2020 - 17:17
Maşallah barekallah..

Belliki kınama içgüdüleriniz coşmuş ve anasayfadaki ezanı bile dinlememişsiniz.. Yoksa ezan sesinin çan sesleri arasında kaybolduğunu farkeder ve hemen onuda kınardınız..

Verilmeye çalışılan bir mesaj var anasayfada..

Tabiki anlayana..

"" RAVDA.net'i Kınamaya devam.. ""
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 02:24
Bu mesajı bildir   MeLiH üyenin diğer mesajları MeLiH`in Profili MeLiH Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

44 Mesaj -

Şu söylediğine bak.Çok yazık.. Senin keyfin için o bayrak yere düşmez hele bir kafirin ayakları altına asla...Sen ne anlarsın bayrağın değerinden.
Böyle mesaj mı olur. Kafire mi mesaj veriyorsun müsülümana mı?
Bakın biz bile bayrağı ayaklar altına aldık,
yaa ona göre ayağınızı denk alın papa amcam geliyo mu demek istiyorsun.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 02:33
Bu mesajı bildir   sehidan üyenin diğer mesajları sehidan`in Profili sehidan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı MeLiH

Maşallah barekallah..

Belliki kınama içgüdüleriniz coşmuş ve anasayfadaki ezanı bile dinlememişsiniz.. Yoksa ezan sesinin çan sesleri arasında kaybolduğunu farkeder ve hemen onuda kınardınız..

Verilmeye çalışılan bir mesaj var anasayfada..

Tabiki anlayana..

"" RAVDA.net'i Kınamaya devam.. ""

ACIKCASI COGU INSANDA EZAN SESI YOK

VE BEN GORUNTUYU ANLATMAK ISTEDIM

NIYE KAFIRLERE PRIM VERIYORSUNUZ

BUNU GÖREN KAFIR GURUR DUYAR SIZLE İŞTE

AMA BEN GURUR DUYAMADIGIM ICIN KINIYORUM

LÜTFEN O BAYRAK DERHAL İBLİSİN MELUNUN AYAKLARI

ALTINDAN KALDIRILSIN O BAYRAK UGRUNA YÜZ

BINLERCE SEHIT VERDIK BIZ ANLI ŞANLI

BAYRAGIMIZ ILELEBET GÖKLERDE KALICAKTIR
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 02:40
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
sehidan kardes

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
lütfen biraz sakin ol melih abinin dedigi dogru orda ezan okunuyor verilmek istenen mesaj olda sonunda kadar dinleyin ve lütfen kirici olma tamam resim benimde hosuma gitmedi degistirilecek ins. onun bunun keyfi diye bisey yok bayrak hepimizin kimin hosuna gider lütfen sende sakin ve sabirli ol ve bi özür borclusun melih abi ye ve bende özür diliyorum melih abimden hakinida helal eder ins.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 02:46
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Değerli kardeşlerim...

Gecenin bu saatinde kaldırıldım. Yanlış anlaşılmış bir konuya mudahale etmem istendi...

Verilmek istenen mesajı anlamaya çalışalım kardeşlerim...

Nedir verilmek istenen mesaj?

Bayrağımızda... Hilalilimizde...

Papa ve haç uğruna birnevi yerlere seriliyor. İleriki zamanda Ayasofya kilise olarak açıldığı zaman da biz hala bayrağımızı ve hilalimizi yerlere düşürmemek için gayret gsteriyor olacağız.
Ancak o bayrak ve hilalin ASLI olan MANEVİ DEĞERLERİMİZ yok olmuş olacaktır...

Yani...

YOL GİDENİN ASLANIM...
GERİDE KALAN AĞIT YAKAR ANCAK...

Biz bir esaj vermek istedik ve o mesajı milyonlara duyurmak için saatlerimizi verdir...

Siz de çıkmışsınız burada niye bayrak haçın altına aldınız diye apıt yakıyorsunuz...

Kınanacak birileri varsa oda RAVDA değil...
HİLALİMİZİ ve BAYRAĞIMIZI, HAÇ ve PAPA upruna peşkeş çeken OSMANLININ TORUNLARIDIR...

VARMI ARANIZDA OSMANLI TORUNU OLDUĞUNU ŞDDŞA EDEN...

Var tabiiki...

Nerede?
Ayasofya niye esaret eltında?
Nerede Selahaddini Eyyubi?
Filistin niye kan ağlıyor?
Neredesiniz ey MÜMİNLER...?
Apıt yakıyoruz AĞIIIT...

YOL GİDENİN ASLANIM...
BİZ AĞIT YAKMAMIZA DEVAM EDE DURALIM...

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 03:04
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
NEREDESİN EY AKŞEMSEDDİİİİN:

http://www.habervakti.com/detay.asp?id=20128

Şu hale bakın bir....
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 03:07
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
bir.musluman su an offline bir.musluman  

86 Mesaj -

En Son On: 26.02.2008 - 06:17
Cinsiyeti: ----- 
evet, vermek istediginiz anlamli bir mesaj olabilir..ama bayrak hilal papanin resmi altinda olmasin...onun yerine yazarak soyleyin ..yani bayragimiz ayaklar altinda diye..
ama yanklis anladiysam ozur dilerim ..butun RAVDA yoneticilerinden ..hakkinizi helal edin.
SELAM VE DUA ILE...

Bu mesaj 1 kez ve en son bir.musluman tarafından 28.11.2006 - 15:52 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 03:59
Bu mesajı bildir   bir.musluman üyenin diğer mesajları bir.musluman`in Profili bir.musluman Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
arkadaşlar kusura bakmayın ama uğraştığınız şeyler (resme karşı olanlar) çok saçma....

duyarlı olalım derken şeytan bizi başka yerlere yönlendirip küçük teferruatlarla uğraştırmasına izin vermeyelım lutfen....
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 08:16
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dania su an offline dania  

58 Mesaj -

En Son On: 20.01.2012 - 06:48
Selamun aleyküm

Yukaridaki karde$lerimizin kinamalarina aynen katiliyorum. Bayrak bir millet´in sembolüdür.

Birileri kendilerince yanli$ davrandi diye. Bu hatanin getirisini tüm bir milletin vebali olarak gösteremezsiniz.

Ve ayrica iriharflerle yazilmi$ olan

ve ...´.. zaferi olarak verilen ba$ligi da kiniyorum. Ne demek ...´.. zaferi???????

Papa Türk topraklarina ayak basacak diye zafer mi kazanmi$ oluyorlar?

Hangi acidan bakarsaniz bakin bu tür bir ba$lik Ravda ya hic uymami$ ve de yaki$mami$.

Yüce Allah´IN sayisiz hikmetleri vardir o ki$inin Türk topraklarini ziyaret etmesinde. Siz o hikmetleri biliyormusunuz ki de, böyle bir ba$lik atiyorsunuz???

Ravda ekibi ya da bu ba$ligi atmaktan sorumlu ki$i!

Bizler Ravda ya üyeyiz diye bizleri koyun sürüsü misali istediginiz yöne ve dü$ünceye yönlendirebileceginizimi zannetmektesiniz???

Bu mesaj 1 kez ve en son dania tarafından 28.11.2006 - 09:15 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 09:14
Bu mesajı bildir   dania üyenin diğer mesajları dania`in Profili dania Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijınalı dania

Bizler Ravda ya üyeyiz diye bizleri koyun sürüsü misali istediginiz yöne ve dü$ünceye yönlendirebileceginizimi zannetmektesiniz???

Ablacim bunlar nasil sözler.. ?ağlar

Kinamakta nasil bir söz?

Uyarabilirsiniz, düsüncelerinizi yazabilirsiniz,
ama Sizleri bir araya getiren RAVDAyi yada Yöneticilerini kinamaniz beni cok üzdü..

Onlar ellerinden geleni yapiyorlar,
Flashlari, Anasayfada önemli mesaj vermek icin ellerinden geleni yapiyorlar..

Biraz daha sicak uyarsaniz..

Bu basligi bile görünce, yerden yere vuruldum..

Ne olursa olsun, daha sicak bir sekilde uyarmanizi bekliyorum..

Sonucta birbirimizi ALLAH icin seviyoruz,
ve cok sevdigim icinde kiniyorum gibi sözlere üzülüyorum..

Hakkiniz helal ediniz..
Moralim sifir oldu..ağlar
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 09:20
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
- HuKuM - su an offline - HuKuM -  

86 Mesaj -

En Son On: 12.12.2006 - 18:04
Aboww ! Ne etmiş bu Ravda Yönetimi?
Resimde Bayrağımızı ayaklar altına almış. sevinçli
Bak hele yaw ,İnsanlar nette Cihat ,
Bayrak , Vatan , Millet derdine düşmüş.

Ya nette bu işleri yapmak basit geliyor sanırım insanlara.
Ezan dinmez ,Vatan bölünmez , Bayrak inmez, Şehitler ölmez diyenleri , Faşist ve İslam düşmanı diyenlerin , şimdi oturdukları yerde Milleyetci duyguları kabarmış , Vay be !

Papanın katli vacibdir diyenler ,daha önce M.Ali AĞCA yı sırf Ülkücü olduğu için kınıyordu , şimdi de papa Türkiyeye gelmesin diyen sokaklarda şak şak yapıyor,
Hayret bişisiniz ya ! Gidin işinize kardeşim.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 09:22
Bu mesajı bildir   - HuKuM - üyenin diğer mesajları - HuKuM -`in Profili - HuKuM - Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
dania su an offline dania  
RE:

58 Mesaj -

En Son On: 20.01.2012 - 06:48
Alıntı
Orijınalı YeSiLKuBBeM

Alıntı
Orijınalı dania

Ablacim bunlar nasil sözler.. ?ağlar

Kinamakta nasil bir söz?

Uyarabilirsiniz, düsüncelerinizi yazabilirsiniz,
ama Sizleri bir araya getiren RAVDAyi yada Yöneticilerini kinamaniz beni cok üzdü..

Onlar ellerinden geleni yapiyorlar,
Flashlari, Anasayfada önemli mesaj vermek icin ellerinden geleni yapiyorlar..

Biraz daha sicak uyarsaniz..

Bu basligi bile görünce, yerden yere vuruldum..

Ne olursa olsun, daha sicak bir sekilde uyarmanizi bekliyorum..

Sonucta birbirimizi ALLAH icin seviyoruz,
ve cok sevdigim icinde kiniyorum gibi sözlere üzülüyorum..

Hakkiniz helal ediniz..
Moralim sifir oldu..ağlar

KINAMAK da bir dü$üncedir ablasi. Hakikaten Ravda´ya ilk giri$e yerle$tirilmi$ olan o yazi ve bayragimizin halini

görünce de kendimi tuttum ve dayandim bir süre. Cünkü Ravda yönetimin böyle bir ba$lik atmasina $a$tim. Bekledim.

Belki hatalarinin farkina varirlar diye. Ama Su damlasi karde$im tarafindan acilmi$ olan bu ba$lik altinda Fatih beyin kendisini bir link vererek savundugunu görünce.

Seninde belirttigin gibi oldukca sert bir tepki verdim Allah icin.

Bunu bilerek ve isteyerek yaptim ablasi.

Hayret ettim, $a$irdim ve nihayetinde aynen diger KINAYAN karde$lerim gibi KINADIM.

Yukarida yazan karde$lerimiz nasil tepkilerini ortaya koydularsa. Bir üye olarak en dogal hakkimi kullandim ablasi.

Benim yazdigim tepkiye bu denli $a$irmana da bir anlam veremedim dogrusu.

Neyse biz hakkimizi helal ettik, sizlerde helal ediniz hakkinizi bizlere.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 09:43
Bu mesajı bildir   dania üyenin diğer mesajları dania`in Profili dania Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  
*** NE OLUYOR SİZLERE YAHUUU...! ***

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33

BURDA HEM KARDEŞİZ DİYORSUNUZ HEMDE YÖTETİMİ KINIYORSUNUZ...
YAPMAYIN ALLAH AŞKINA....!
AKLI BAŞINDA OLANLARA DİYORUM YÖNETİME BİRŞEY YAZACAĞINIZ ZAMAN KINAMADAN DAHA DEĞİŞİK BİR İFADE İLE DÜŞÜNCELERİNİZİ GETİRİN...
ÖLEE ULU ORTALIKTA YAPMAYIN...
BU NE YAAA....
HATASIZ KUL OLMAZZZZ...KARDEŞİM...
OLDUYSA BİR HATA UYARIN...!
HERKEZ KENDİNE GELSİN VATAN HEPİMİZİN BİRİMİZİN DEĞİL...üzüntülü

üzüntülü üzüntülü üzüntülü

Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 10:00
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  

406 Mesaj -

En Son On: 21.11.2007 - 17:41
s.a.

Sitenin girişindeki verilmek istenen mesaj şu an Türkiye'deki olanların çekilmiş bir fotoğrafı.

Bu ülkede ki aklı başında her Müslüman'ın değer verdiği bayrak o resimde belki o şekilde manzume edilmiş ama bu rezilliğin anlatılması da ancak bu şekilde olabilir.

Ben bu resme karşı çıkanların sitemlerini anlayabiliyorum. Ama biz sitemimizi bu kadar hakarete rağmen papayı karşılamaya hazırlayanlara, papanın gelişini bir fırsat sayanlara ve yıllardır bu rezillerle diyalog içine girenlere göstermemiz gerektiğine inanıyorum.

selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 10:14
Bu mesajı bildir   _SeRKaN_ üyenin diğer mesajları _SeRKaN_`in Profili _SeRKaN_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
üzülürüm sizlere

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
sadece üzüldüm bütün yazılanlara bir bayragın altta olması manevi degeriniz altta olması anlamına geliyorsa bizler sadece düşünceden ibaretiz

sadece hac denilen illetin altında oldu diyemi ya ben mi çok saf ve günahkarım yoksa siz mi çok dindar ve milliyetçi oldunuz

Efendimizin kılına zarar gelmemesi için kalkan olan etten duvar ören sahabelerimiz gibi olamıyorsunuz ve Efendimizin bir tek saçına zarar veren müşrikleri bozguna ugratan sahabelerdenmisiniz

papa olacak aşşalık hakaret etti kimse gidipte kellesini almadı nedenki

bana hedef gösterseler şuan alırım canını

sizler daha aranızda çözüme ulaşamazken yakında evinizin dibine kadar çan sesi gelecekkkkk

o zamanda kına türk bayragı altta diye

Bu mesaj 1 kez ve en son (YiTiK_SevDaM) tarafından 28.11.2006 - 10:24 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 10:23
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı (YiTiK_SevDaM)

sadece üzüldüm bütün yazılanlara bir bayragın altta olması manevi degeriniz altta olması anlamına geliyorsa bizler sadece düşünceden ibaretiz

Buyrun papa bugun geldı gıdın alın canını burada alırım demekle olmuyor söylemlerle hareket etmeyın eylemlerınızı görelım o zaman
benı bayragımızın papanın ve haÇÇın altında olması rahatsız ettı kınıyarak eyleme dönüştürdüm sızde o zaman söylemlerınızı eyleme dönüştürün hadi kalkın boş boş oturup burda yazmayın GİDİN ALIN PAPANIN CANINI
o zaman gıdın hereke halılarını kaldırın papanın yürüdügü yollardan bayragımızı serın onun üstünde yürüsün bayrak bu kadar basıtmı ALLAH aşkına yarın baskaları bayragımızı ındırıp yerlere attıgında yaktıgında sakın tepkı vermeyın cünkü aynı sey bu göruntuyle..

SELAM VE DUA ILE..

üzüntülü
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 11:29
HAKBIR su an offline HAKBIR  
RE: *** NE OLUYOR SİZLERE YAHUUU...! ***

374 Mesaj -

En Son On: 17.12.2008 - 19:45
Alıntı
Orijınalı rifat56

BURDA HEM KARDEŞİZ DİYORSUNUZ HEMDE YÖTETİMİ KINIYORSUNUZ...
YAPMAYIN ALLAH AŞKINA....!
AKLI BAŞINDA OLANLARA DİYORUM YÖNETİME BİRŞEY YAZACAĞINIZ ZAMAN KINAMADAN DAHA DEĞİŞİK BİR İFADE İLE DÜŞÜNCELERİNİZİ GETİRİN...
ÖLEE ULU ORTALIKTA YAPMAYIN...
BU NE YAAA....
HATASIZ KUL OLMAZZZZ...KARDEŞİM...
OLDUYSA BİR HATA UYARIN...!
HERKEZ KENDİNE GELSİN VATAN HEPİMİZİN BİRİMİZİN DEĞİL...üzüntülü

üzüntülü üzüntülü üzüntülü

evet katiliyorum abi nedense insanlar hemen hüküm vermeyi tercih ediyorlar
ALLAH CC YARDIMCIMIZ OLSUN
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 11:47
Bu mesajı bildir   HAKBIR üyenin diğer mesajları HAKBIR`in Profili HAKBIR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

44 Mesaj -

Selamunlaeykum.
Size sadece hayret gözüyle bakıyorum... Nasıl insanlarsınız bir türlü anlayamadım. Türkiyenin hali bu diye bayrağı alın papanın altına koyun oh ne güzel. Ne güzelde savunma yapıyorsunuz.
Madem türkiyenin hali bu o zaman siz gidin papanın ayakları altındaki halıları kaldırında bayrağı serin. Hani türkiyenin hali bu ya.
Böyle gelmiş böyle gider mantığıyla hareket ederseniz ne bayrak kalır ne de vatan. Bu resme bakan müslümanın içi sızlıyor kafirinse göğsü kabarıyor. Bak nasılda bunlara kabul ettirmişiz diye dalga geçiyorlardır.

Bu bayrağı ayaklar altına alan benim değil onların kardeşidir. Hatasız kul olmaz ama böyle de kendini beğenmişlik olmaz. Uyarılara aldırış etmeden hala mantıksız zırvalarla kendilerini savunuyorlar.
Kafayı şöyle bi kaldırıp "tamam kardeşler biz o düşünceyle bakmadık. Farklı düşünmüştük. Hemen değiştiriyoruz" demek varken
"Biz orada mesaj vermek istedik ama anlayanlara"
bu ne demek...
Böyle bir düşünce var mı...
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 13:03
sevcan su an offline sevcan  
RE:

3 Mesaj

En Son On: 09.12.2006 - 09:06
[quote][i]Orijınalı F a t i h[/i]

Değerli kardeşlerim...

Verilmek istenen mesajı anlamaya çalışalım kardeşlerim...

Nedir verilmek istenen mesaj?

Bayrağımızda... Hilalilimizde...

Papa ve haç uğruna birnevi yerlere seriliyor. İleriki zamanda Ayasofya kilise olarak açıldığı zaman da biz hala bayrağımızı ve hilalimizi yerlere düşürmemek için gayret gsteriyor olacağız.
Ancak o bayrak ve hilalin ASLI olan MANEVİ DEĞERLERİMİZ yok olmuş olacaktır...

Yani...

YOL GİDENİN ASLANIM...
GERİDE KALAN AĞIT YAKAR ANCAK...

Biz bir esaj vermek istedik ve o mesajı milyonlara duyurmak için saatlerimizi verdir...

Siz de çıkmışsınız burada niye bayrak haçın altına aldınız diye apıt yakıyorsunuz...

HİLALİMİZİ ve BAYRAĞIMIZI, HAÇ ve PAPA upruna peşkeş çeken OSMANLININ TORUNLARIDIR...

Var tabiiki...

Nerede?
Apıt yakıyoruz AĞIIIT...

YOL GİDENİN ASLANIM...

BİRİLERİ YANLIŞ YAPIYOR DİYE BAYRAĞIMIZI SEMBOLIKTE OLSA AYAKLAR ALTINA SEREMEZSİNİZ, BİZ BÖYLE DÜŞÜNMEMİŞTİK DEYİP HATANIZI DÜZELTECEĞİNİZE ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ, DEDİĞİM DOĞRU DEYİP YAPILAN HATADA DİRETYORSUNUZ, NASIL BİR ZİHNİYETE SAHİPSİNİZ ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYORUM, BAYRAĞIMIZI AYAKLAR ALTINA SERİP BUNDA DİRENEN İNSANLAR BENİM KARDEŞİM OLAMAZ
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 13:24
Bu mesajı bildir   sevcan üyenin diğer mesajları sevcan`in Profili sevcan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  

821 Mesaj -

En Son On: 15.08.2010 - 17:32
Bakmakla görmek arasındaki ince ama bir o kadarda keskin çizgiyi fark edebiliyor musunuz?

Bakmak görmek olmadıgı gibi tek yönlü düsünmekte hicbirzaman mutlak dogru degildir..

Ana sayfada ki flasha baktıgımızda sadece bayrak papa'nın ve hacın altında bunumu görüyoruz ?
Sadece bunumu algılayabiliyoruz?

Bugün ülkeme topragıma bir kansız ayak basacak..
Tarihimin en kıymetli mimarilerinden birinde ayin yapacak...
Ezan sesi can sesine karısacak..
:(
Ben bunu kınıyorum...
Ana sayfadaki ülkemin suanki portresi..

Peki siz neyi kınıyorsunuz..
Bir daha bakın anasayfaya belki anlatılan mesajı kavrayabilirsiniz..
Kalp gözüyle bakmaya dikkat edin herzaman..

En uzak mesafe ne Afrika'dır

Ne Çin, ne Hindistan,

Ne seyyareler

Ne de yıldızlar geceleri ışıldayan

En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir

Birbirini anlamayan...

Can YÜCEL

Selam Ve Dua ile..

Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 14:04
Bu mesajı bildir   DoLuNaY üyenin diğer mesajları DoLuNaY`in Profili DoLuNaY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
RE:

1023 Mesaj -

En Son On: 08.04.2007 - 12:46
Alıntı
Orijınalı F a t i h

Değerli kardeşlerim...

Var tabiiki...

Nerede?
Apıt yakıyoruz AĞIIIT...

YOL GİDENİN ASLANIM...

Selam ve dua ile...

Ben Fatih abime katiliyorum....

Su damlasi abla, ve diger RAVDAyi KINAYAN KARDESLERIM, insanlar neden verilen mesaji anlamak istemzler??? Burda farkli bir sey anlatilmakta, ve sizler bun ugormemektesiniz. Aslinda goruyorsunuz ama insan GORMEK ISTEDIGI GIBI BAKAR VE OYLE GORUR... Biraz farkli gozle baksak, yalnis anlasilma oldugu ortaya cikacaktir...
Papanin Turkiye'yi ziyaret etmesinden dolayi hissettiginiz aciyi biliyorum... Ama bu aciyi Ravda'dan cikartamazsiniz, dunyanin bu hale gelmesinden, hele de papanin Tr'ye gelmesinden Ravda hic bir sekilde sorumlu degildir... Lutfen!! Resime dikkat edin, gelen seslere dikkat edin...

BAYRAGIMIZIN YERE ATILDIGI FALAN YOOOOOK !!!

Bir sey demiyorum, ama kirici konusmayalim lutfen.....:(

OFKE SEYTANDANDIR, onu mutlu etmeye devam edelim ...

Su Damlasi ablama gül Ablacim, bayrak sadece alta koyuldu diye ofkelendiyse, abla seni cok seviyorum ama inan, kusura bakma bos yere ofkeleniyorsun... Soyle bir dusun, bayragimizi kimler nasil ayak altina aliyor??? Isim verip tartisma cikartmak itsemiyorum ama bugun Turkiyeyi kullanip, prim yapan insanlar var, bunun sayesinde odul kazanan insanlar var, ve bunlara tepki yagmiyor... ama sirf bayragimiz alta koyuldu diye bu cikiyorsa, diger olaylara harp cikmasi gerekiyr diye dusunuyorum... ne olursun abla, biliyorum papa konusu aci bir durum olabilir, ama ne olur ofkeni burdan cikartma... Bu actigin konuyu firsat bilip, tartisma ve fitne cikartcaka insan kayniyor ... Lutfen abla gül Ofkene yenilme
:(

Bu mesaj 5 kez ve en son HuRi tarafından 28.11.2006 - 15:16 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 14:45
Bu mesajı bildir   ZeBaNi üyenin diğer mesajları ZeBaNi`in Profili ZeBaNi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mehmet125 su an offline mehmet125  

193 Mesaj -

En Son On: 28.03.2009 - 18:03

Selamun aleykum.

Bence çok ciddi boyutta olmasa da resmin eleştirilecek yönleri var. Ancak bu kadar büyütülmemeli.

Resim ortadan kaldırılıp daha iyi bir düzenleme yapılabilir. Böylelikle yanlış anlaşılma durumu ortadan kalkar. Bu kadar direnmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Selametle kalın.

Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 14:48
Bu mesajı bildir   mehmet125 üyenin diğer mesajları mehmet125`in Profili mehmet125 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijınalı (YiTiK_SevDaM)

Buyrun papa bugun geldı gıdın alın canını burada alırım demekle olmuyor söylemlerle hareket etmeyın eylemlerınızı görelım o zaman
benı bayragımızın papanın ve haÇÇın altında olması rahatsız ettı kınıyarak eyleme dönüştürdüm sızde o zaman söylemlerınızı eyleme dönüştürün hadi kalkın boş boş oturup burda yazmayın GİDİN ALIN PAPANIN CANINI
o zaman gıdın hereke halılarını kaldırın papanın yürüdügü yollardan bayragımızı serın onun üstünde yürüsün bayrak bu kadar basıtmı ALLAH aşkına yarın baskaları bayragımızı ındırıp yerlere attıgında yaktıgında sakın tepkı vermeyın cünkü aynı sey bu göruntuyle..

SELAM VE DUA ILE..

üzüntülü

Sabır sabır sabır...
sizinle katıldıgım eylemleri tartışacak seviyeye erişmedim
kardeşim kaç tane koruma var biliyormusun köpege etten duvar örüldügünü ve belki çelik yelek giydirildiginide unutmayalım elbet canını alacagım gün gelecek papa olmazsa başkası fakat bu davaya benim kadar duyarlı bakmanızı tavsiye ederim

Mersinde olan diyarbakırda olan olaylarda bayrak yakanlardan haberiniz vardır heralde o zaman nerdeydiniz lütfen tartışmak için açmadınız konuyu tartışma yönüne çekmeyin

RABBİMe hep dua ettim benim canımı almadan bacımın iffetine leke çalan köpeklerin masum kardeşlerime işkence edenleri öldürmeden benim canımı alma diye her gün göz yaşı döken birisine duyarsız demeniz

Rahmana emanetsin

her şeyin başı sabır sabır sabır ....

Es selamü aleyküm
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 15:05
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
selamun aleykum
Rabbimin selami kardeslerimin üzerine olsun...

bayrak ?

hayatimiza kattigimiz semboller kimi zaman en kutsal degerlerimiz haline gelebiliyor.. fakat bu kudsiyetin NE?,NEDEN?,NE ZAMAN?,NEREDE? KİM? soruları ile karsilastiginda HAKİKAT'in ortaya cikamasindan sonraki hali cogu zaman icler acisi bir hal almakta...

iste türkiyede yasayan müslümanlar olarak bizlerin de zihinlerinde yasadigi bir travmadir BAYRAK...

simdi birileri hilal ve yildiz ile bezenmis al renkli bayragin tarihi seruvenine biraz göz atmali..

acaba bu bayrak gercekten müslümanlarin hassasiyetini temsil etmesi icin mi "resmi ideoloji" tarafindan "tek partili" demokratik yillarimizda "1936" yilinda türkiye ulus devletinin resmi sembolü olarak belirlendi ???

acaba mehmet akif ersoy'un bahsettigi hilal "resmi ideolojinin hilal ve ay ile bezedigi ulus-devleti temsil eden bayrak miydi ?? yoksa tüm müslümanlari icersine alan ve adina da "hilafet" denen makami temsile dayali hilal mi idi?

ugruna binlerce sehidin verildigi mücadeleyi acaba bu bayrak mi temsil ediyordu yoksa baska bir bayrak mi ? canakkalede osmanli olarak savasan mücahidlerin bayragi bu bayrak miydi ??

hakikat nedir ? birilerinin kutsal olarak bizlere sundugu bu bayrak Rabbimiz katinda gercekten suan icin ne degerdedir ??

zihinlerimizi dumura ugratanlar kendi aramizdaki celiskiler karsisinda ne kadar komik durumlara dusebildigimize de gülmeye devam ediyor...

kuvayi milliyeci/darbeci-dikta laik-ulus kadrolarin 7'den 70'e bu topraklarin insanlarinin karsisina diktigi bu sembol hakikaten müslümanlari böylesi celiskilere gark etmemeliydi...

müslümanlar Rasulullah'in mesajlarini Rabbinin ayetlerini siar edinen sembollere ayetlere kudsiyet atfetmeliydi...

bugun suudi rejiminin bayragi icinde "lailaheillallah" olan tevhidi bir bayrak olmasina ragmen kim diyebilir ki Rabbimizin rizasina uygun amelleri siar edindiler ?

semboller ile aldatilmak bizlere yakismaz...
gercekler ile, apacik olanlar ile Rabbimizin bizleri hakikati ile dirilttigi ayetler ile bu sembolü yeniden okumaliyiz...

ve asil KINANMASI gereken "ŞEY"LER'i bulmaliyiz...

yoksa celiskilerimiz icinde bogulup gidecegiz ...

ve bizler bundan RABBİMİZE siginanlariz insaALLAH..

SELAM VE DUA ile..
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 15:20
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  

639 Mesaj -

En Son On: 26.02.2015 - 21:00

kusura bakmayin ama burda kinanacak birisi varsa

o ravda yönetimi degil papanin ülkemize girmesine izin verenlerdir

onun camimizde ayin yapmasina izin verenlerdir

ravda yönetimi bu flashla su anki durumu anlatmaya calismis böyle göstermek istemis

ezan sesi can sesleri arasinda kaybolunca kanim dondu:(

ALLAH yardimcimiz olsun
insALLAH ülkemizdeki ezan sesi bir gün olsun susmasin
ALLAHIM sen o kafirlere firsat verme
lütfen dua edelim

duadan baska elimizden ne gelir:(

Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 15:23
Bu mesajı bildir   ^^NuR^^ üyenin diğer mesajları ^^NuR^^`in Profili ^^NuR^^ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE: RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı (YiTiK_SevDaM)

Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

[quote]Orijınalı (YiTiK_SevDaM)

Mersinde olan diyarbakırda olan olaylarda bayrak yakanlardan haberiniz vardır heralde o zaman nerdeydiniz lütfen tartışmak için açmadınız konuyu tartışma yönüne çekmeyin

Rahmana emanetsin

her şeyin başı sabır sabır sabır ....

Es selamü aleyküm

BEN HEP VARDIM KARDESIM SANALDA YOKTUM O ZAMAN OLSAYDIM DIYARBAKIRDAKI OLAYLARA DAHA AGIR TEPKI
VERIRDIM BURADA EGER PROFILIME ZAHMET EDIPTE BAKARSAN UYELIK TARIHIMI GORURSUN O ZAMAN REALDE VERIYORDUM TEPKIMI ŞİMDİ HEM REALDE HEMDE SANALDA VERIYORUM TEPKIMI...

ALLAH AZZE VE CELLE

RABBIMIN KULUYUM RABBIMIN KULUNA ÖMRUMCE KULLUK ETMEDIM ETMEMDE ANCAK RABBIMIN HUZUNDA EGILIRIM BOYNUMU BÜKERIM..
SÖZ KONUSU DİNİM VE VATANIM BAYRAGIM OLDUMU ASLA SUSMAMMMMM..

RICA EDIYORUM YÖNETIMDEN BAYRAGIMIZI YUKARI ALSINLAR BU KONU O ZAMAN KAPANIR..

SUSTUKCA ZATEN BU HALE HALE GELDI ISLAM ALEMI..
SELAM VE DUA ILE...
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 16:07
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
RE: RE: RE: RE: BENDE SIZE ÜZÜLDÜM...

1023 Mesaj -

En Son On: 08.04.2007 - 12:46
Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

SUSTUKCA ZATEN BU HALE HALE GELDI ISLAM ALEMI..
SELAM VE DUA ILE...

Ablacim burda yalnisin var,
Sustukca gelmedi Islam alemi bu duruma...
Islam aleminin bu duruma gelmesinin tek sebebi BIZLERIN RABBIMIZE TESLIM OLMAMAYIMISIMZDAN ...

Rabbime sadece " ver , affet, bagisla" diye dua ederiz.. Ama bir sey vermezsek, neden karsilik alalaim?? Bizler O'na TESLIM olmamisiz... O'da bizleri boyle cezalandiriyor, Filistin, Lubnan, Irak ve saire.. Bunlarin tek sebebi BIZLERIZ.. BIZLER... Susmakla alakasi yok abla, tamimyle bir TESLIM olma olayidir..

Hangimiz bugun Hz Ibrahi mgibi cocugumuzu gozumuzu kirpmadan Allah icicn oldurmeye gidebiliriz...
Hangimiz Efendim'iz (sav) gibi ALLAHA tamamiyle teslim olabiliriz???

O donemlerde varmiydi bu gibi olaylar??? yoktu.. Cunku o donemde insanlar TESSLIMDI Allah'a.. Bugun namazimi bile, az si isim bitsinondan sonra kilarim diyoruz... Ve ondan sonra neler oluyor bzlere deyip, saga sola yuklenmeye basliyoruz, hatali ariyoruz, hata bizde, kendi sahsimizda ...

KONUSMAK KADAR SUSMAKTA ONEMLDIR ABLA, KONUSMAK CEK CARE DEGILDIR...

ONCE BIZ TESLIM OLACAGIZ KI, HERKEZ TESLIM BEKLEYELIM...

Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 16:43
Bu mesajı bildir   ZeBaNi üyenin diğer mesajları ZeBaNi`in Profili ZeBaNi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CiVELEK su an offline CiVELEK  

978 Mesaj -

En Son On: 22.03.2007 - 14:19
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

ben gülmüyorum ama güleni biliyorum

eğer güleni bilmeyen varsa lütfen buraya uğramasın

Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 17:41
Bu mesajı bildir   CiVELEK üyenin diğer mesajları CiVELEK`in Profili CiVELEK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Kizarsaniz kizin..

Konuyu kapatiyorum..

Kalbim paramparca oldu..
Dayanamiyorum artik..

... agla ...
Ekleme Tarihi: 28.11.2006 - 17:52
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

geschlossen Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 726 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58199 saniyede açıldı