ivermectine stromectol colchicine stromectol fluvoxamine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza
     
     

0
0
0
0
RAVDA Reklam Servisi

RAVDA REKLAM SERVİSİ

((( RAVDA.net ))) 21. Ekim 2002 tarihinde yayına başladı ve kısa zamanda gönüllere taht kurarak en çok ziyaret edilen dini websitelerinden birisi olmuştur. Sitemizin altındaki toplistlerden HİT sayımızı takip edebilirsiniz.

Sitemize vereceğiniz reklam sayesinde hem kendi websitenizi tanıtacak hemde sitemizdeki çalışmalara destek vermiş olacaksınız. Ticari amacı olmayan sitemiz, tüm gelirlerini hizmet olarak ziyaretçilerine sunmaktadır. Bu açıdan, tüm ziyaretçilerimizden çevrelerine bu talebimizi duyurmalarını rica ediyoruz.

Günlük gazeteye verilen reklam ile websitemize verilecek olan reklamı kıyas ediniz:
- Gazeteye verilen aynı reklamın bir günlük reklam ücreti ile sitemize bir ay süre ile verebilirsiniz.
- Websitemizin günlük HİT (ziyaretçi) sayısı birçok gazetenin ortalama günlük trajından daha yüksektir.
- Sitemiz ziyaretçilerinin hemen hemen tamamı, sitemizdeki değişik sayfaları ziyaret ettiklerinden tüm reklam bannerleri birden fazla görüntülenmekte ve 1/10 oranında tıklanarak ziyaret edilmektedir.
- Özel bir ücret talep edilmeksizin, üyelerimizin tamamına gönderdiğimiz tanıtım/duyuru E-Maillerinde sponsorlarımızı sıra ile tanıtmaktayız. Buda E-Mail ile tanıtım yapan ticari şirketlere oranla, 250,- ile 1000,- € değerinde on binlerce kişiye E-Mail içermektedir.
- Sözleşmelerimiz uzun vadeli değil, her ay fesh edilebilecek şekildedir.
- Arzu edildiğinde reklam bannerlerinizin aylık İstatistiği E-Mail ile gönderilmektedir.
- Tüketici ve ziyaretçilerimizin hakları nezdimizde en üst seviyede olması hasebiyle, reklam başvuruları tarafımızca titizlikle incelendikten sonra siteye eklenmektedir.
- Websitemiz değişik ülkelerden ziyaret edildiğinden, uluslararası pazarlama/hizmet yapan (ziyaretçi sıralaması: Almanya, Türkiye, Hollanda, Belçika ve Avusturya) şirket/kurumların yararına olacağını hatırlatmak istiyoruz.


Başvurularınızı E-Mail/ İrtibat linki ile yapabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatı teknik ekibimiz belirleyerek cevap vereceklerdir.

0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61651 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.