Ivermectin Ivermectin lopinavir ritonavir chloroquine ivermektine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone
     
     

0
0
0
0
RAVDA Reklam Servisi

RAVDA REKLAM SERVİSİ

((( RAVDA.net ))) 21. Ekim 2002 tarihinde yayına başladı ve kısa zamanda gönüllere taht kurarak en çok ziyaret edilen dini websitelerinden birisi olmuştur. Sitemizin altındaki toplistlerden HİT sayımızı takip edebilirsiniz.

Sitemize vereceğiniz reklam sayesinde hem kendi websitenizi tanıtacak hemde sitemizdeki çalışmalara destek vermiş olacaksınız. Ticari amacı olmayan sitemiz, tüm gelirlerini hizmet olarak ziyaretçilerine sunmaktadır. Bu açıdan, tüm ziyaretçilerimizden çevrelerine bu talebimizi duyurmalarını rica ediyoruz.

Günlük gazeteye verilen reklam ile websitemize verilecek olan reklamı kıyas ediniz:
- Gazeteye verilen aynı reklamın bir günlük reklam ücreti ile sitemize bir ay süre ile verebilirsiniz.
- Websitemizin günlük HİT (ziyaretçi) sayısı birçok gazetenin ortalama günlük trajından daha yüksektir.
- Sitemiz ziyaretçilerinin hemen hemen tamamı, sitemizdeki değişik sayfaları ziyaret ettiklerinden tüm reklam bannerleri birden fazla görüntülenmekte ve 1/10 oranında tıklanarak ziyaret edilmektedir.
- Özel bir ücret talep edilmeksizin, üyelerimizin tamamına gönderdiğimiz tanıtım/duyuru E-Maillerinde sponsorlarımızı sıra ile tanıtmaktayız. Buda E-Mail ile tanıtım yapan ticari şirketlere oranla, 250,- ile 1000,- € değerinde on binlerce kişiye E-Mail içermektedir.
- Sözleşmelerimiz uzun vadeli değil, her ay fesh edilebilecek şekildedir.
- Arzu edildiğinde reklam bannerlerinizin aylık İstatistiği E-Mail ile gönderilmektedir.
- Tüketici ve ziyaretçilerimizin hakları nezdimizde en üst seviyede olması hasebiyle, reklam başvuruları tarafımızca titizlikle incelendikten sonra siteye eklenmektedir.
- Websitemiz değişik ülkelerden ziyaret edildiğinden, uluslararası pazarlama/hizmet yapan (ziyaretçi sıralaması: Almanya, Türkiye, Hollanda, Belçika ve Avusturya) şirket/kurumların yararına olacağını hatırlatmak istiyoruz.


Başvurularınızı E-Mail/ İrtibat linki ile yapabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatı teknik ekibimiz belirleyerek cevap vereceklerdir.

0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62538 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.