hydroxychloroquine ivermektine generique colchicine generique luvox generique rhinocortoxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » BÜYÜK ŞAHSİYETLER » vizelerinizi alın arabistana gidicekmişiz.............

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 22 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
vizelerinizi alın arabistana gidicekmişiz.............

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
İnanan kadınlara söyle,onlarda gözlerini bakılması yasak olandan çevirsinler,iffetlerini korusunlar,görünmesinde sakınca olmayan yerleri dışında cazibe ve güzelliklerini açığa vurmasınlar;ve bunu için başörtülrrini yakalarının üzerine salsınlar.cazibe güzelliklerini kocalarından babalarından oğlundan,kardeşinden,kayınpederinden erkek ve kız kardeşlerinin oğullarından,başkasının önünde açığa vurmasınlar.ve yürüken gizli görkem ve güzelliklerini belli edecek şekilde ayaklarını yere vurmasınlar.(ve ey siz müminler hepiniz topluca günahkarca davranışlardan dönüp allaha yönelinki esenliğe erişesiniz.)
(Nur 24/31.)
Ey peygamber!Eşlerine kızlarına,ve öteki bütün mümin kadınlara toplum içine çıktıklarında dış kıyafetlerini üzerlerine almalarını söyle.Bu onların temiz kadınlar olarak tanınmalarını ve rahatsız edilmemelerinitemin eder.Ama (unutma ki)Allah,çok bağışlayıcıdır,rahmet kaynağıdır.(Ahzap33/59.)
BİZLERİ SUUDİ ARBİSTANA GÖNDERENLER BİZLERİN VERGİLERİYLE YEDİ SÜLALESİNE KÖŞEYİ DÖNDÜRDÜ.BU ÜLKE ONLARIN YÖNETİMİNDEYKEN DARLIK YOKLUK VARDI.BİZLER UNUTMADIK ELLİ GRAM MARGARİN İÇİN SAATLERCE KUYRUKLARDA BEKLEDİĞİMİZİ.BU MEMLEKET YOKLUK ÇEKERKEN EFENDİNİN KAHVALTISINDA 13 ÇEŞİT PEYNİR BULUNMAKTAYDI.KİMİN PARASIYLA BİZLERİN VERGİSİYLE TABİİ DEVİR YE KÜRKÜM YE DEVRİ YERKEN BİZLERLE UĞRAŞMIYORDU.İŞİ BİTİNCE GERÇEK YÜZÜNÜ ORTAYA ÇIKARDI.VE BUNLAR HALA BİZLERİN VERGİLERİYLE BESLENİYORLAR.EY RABBİM ZOR GÜNLER YAŞIYORUZ SEN MÜSLÜMANLARI FERAHA ÇIKART YARABBİ
ONDAN SONRA ÜLKE NİYE İLERLEMİYOR DİYE HAYIFLANIYORLAR.BİNLERCE KIZIMIZ ZATEN BU ZİHNİYETTEKİ İNSANLAR YÜZÜNDEN YUTR DIŞINDA EĞİTİM GÖRÜYOR.TABİİ ONDAN SONRA GENELDE OKUDUKLARI ÜLKEYE HİZMET EDİYORLAR.DOĞAL OLARAK BÖYLE OLUYOR İMKANI OLAN YURT DIŞINDA OKUYOR YA OLMAYAN OKULUNU BIRAKIP EVİNDE OTURUYOR.NİYE BİZİM ÇOCUKLARIMIZDA KENDİ ÜLKERİNE HİZMET ETMESİN.NİYE ÇOCUKLARIMIZI KÖRELTİYORSUNUZ.YAZIK YAZIK VALLAHİ BU BÖYLE OLDUĞU SÜRECE BU ÜLKE BİR ADIM İLERİYE GİDEMEZ.BEN HERKESTEN RİCA EDİYORUM İLK AÇILIŞ SAYFAMIZDA BAŞÖRTÜSÜNE ÖZGÜRLÜK KAMPANYASI VAR. LÜTFEN ORAYA TIKLAYIN GELEN MİSAFİRLERİNİZEDE TIKLATIN..KOMŞUNUZ ARKADAŞINIZ KİMİ BULURSANIZ TIKLATIN.....
ALLLAHA EMANET OLALIM....
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...
ağlarağlarağlarağlarağlarağlarağlar sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı sıkıntılı
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 14:24
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
faniiiia su an offline faniiiia  

138 Mesaj -

En Son On: 04.09.2007 - 18:20
Cinsiyeti: ----- 
Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli
EVET HEMEN GİDİYORUZ ARABİSTANA...

fESUBHANELLAH.

Ula Koca MAson Yedin bitirdin bu ülkeyi.Halen bir kene gibisin.O kadar kan emdiğin yetmedi şu hareketine bak.

Müslümanlar biz Arabistana gidecez...

Komünistler Rusya'ya gidecekler...

Laikler Fransa'ya gidecekler...

O bu tarafa Bu butarafa gitsin demi.

Yahu bu ülkede kim kalacak bari onuda de.

Yuh sana ! Yuh sana! Yuh sana!

Ne olacak Masondan başka ne beklenir.
Allah Razı Olsun Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli

Bu mesaj 1 kez ve en son faniiiia tarafından 04.05.2006 - 18:30 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 14:35
Bu mesajı bildir   faniiiia üyenin diğer mesajları faniiiia`in Profili faniiiia Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akincimetin su an offline akincimetin  

359 Mesaj -

En Son On: 08.03.2011 - 17:36
Cinsiyeti: Erkek 

EVET HEMEN GİDİYORUZ ARABİSTANA...

fESUBHANELLAH.

Ula Koca MAson Yedin bitirdin bu ülkeyi.Halen bir kene gibisin.O kadar kan emdiğin yetmedi şu hareketine bak.

Müslümanlar biz Arabistana gidecez...

Komünistler Rusya'ya gidecekler...

Laikler Fransa'ya gidecekler...

O bu tarafa Bu butarafa gitsin demi.

Yahu bu ülkede kim kalacak bari onuda de.

Yuh sana ! Yuh sana! Yuh sana!

Ne olacak Masondan başka ne beklenir.

Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 14:38
Bu mesajı bildir   akincimetin üyenin diğer mesajları akincimetin`in Profili akincimetin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  

Moderator
548 Mesaj -

En Son On: 30.11.2019 - 14:49
hazırlayacak valizim olmadığı için, başımı örtüsüyle beraber alıp Arabistan'a değilde İran'a gidicem. Hem orda teknoloji oldukça gelişmiş.

şaka bir yana ben bu topraklarda doğdum, bu topraklarda ölürüm Rabbimin izniyle. Hemde başımı örtüsüyle beraber bu ugurda seve sevevererek. Beğenmeyene havaalanı ah şuracıktı. buyursun istediği ülkeye gitsin. İsterse yerin dibine gitsin. Eh Ölüm Haktır.Elbet yerin dibinede geçecektir. Üstündeyken toprağın konuşması kolaydır. İmanına güvenen yerin altında konuşsun.
Elhamdulillah imanımız Allah'a ve ahiret gününe, hesap gününe Cennete cehenneme VE Yüce Adalete inancımız var.
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 14:46
Bu mesajı bildir   KaRaGuL üyenin diğer mesajları KaRaGuL`in Profili KaRaGuL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
musab05 su an offline musab05  

251 Mesaj -

En Son On: 30.05.2009 - 23:53
Arkadaşlar benim bulunduğum yerde öyle kalıplaşmış insanlar var ki sormayın,damarını kesin at gibi kişniyor.Zamanında oda aynıydı cameş kafalı.Onun yandaşlarına bunun yanlışlığını anlatınca haşa Allahı inkara kadar gittiler.Bende yakalarını bıraktım.Hesap görmeye rabbim yeter.

O cameş kafalıya diyorum ki:Bu vatana benim dini bütün dedelerim kan döküp bana ve torunlarına bıraktı,senin gibi dinsizler değil.Korkusundan köşke 100 m barikat kurdurmadılar...

Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 14:58
Bu mesajı bildir   musab05 üyenin diğer mesajları musab05`in Profili musab05 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  

406 Mesaj -

En Son On: 21.11.2007 - 17:41
Bu şahsiyet bu gün yine gelse yine seçilme ihtimali var. Öyle ki bilmem kaç sefer gelip giden, ülkeye zarardan başka hiçbir şey vermeyen, bir dediği lafı diğer gün yalanlayan, tabiri caizse tükürdüğünü yalayan, siyaset denen yalan oyunun en büyük aktörü olan bu şahsiyetin üstüne üstelik MASON (Yahudi Uşağı) olduğu belgelenmesine rağmen...

İddia ediyorum yine gelirse hatırı sayılır bir oy alacağından eminim.

Bu mesaj 1 kez ve en son Abdullahbiri tarafından 04.05.2006 - 15:20 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 15:07
Bu mesajı bildir   _SeRKaN_ üyenin diğer mesajları _SeRKaN_`in Profili _SeRKaN_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
alemihuccet su an offline alemihuccet  
Themenicon    valizimin yanında zat-ı muhteremi de götürüversem olur mu

359 Mesaj -

En Son On: 09.01.2008 - 21:36
hazır Arabistan'a yolculuk ediyoruz zat-ı muhteremi de -hiç zahmet olmayacak-vatanı israil'e bırakıversek ya ne güzel olur...
biz hac görevimizi eda ederiz, artık o ne ederse eder..
nasıl iyi fikir göz kırpma
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 15:09
Bu mesajı bildir   alemihuccet üyenin diğer mesajları alemihuccet`in Profili alemihuccet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

359 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Abdullahbiri

Bu şahsiyet bu gün yine gelse yine seçilme ihtimali var. Öyle ki bilmem kaç sefer gelip giden, ülkeye zarardan başka hiçbir şey vermeyen, bir dediği lafı diğer gün yalanlayan, tabiri caizse tükürdüğünü yalayan, siyaset denen yalan oyunun en büyük aktörü olan bu şahsiyetin üstüne üstelik MASON (Yahudi Uşağı) olduğu belgelenmesine rağmen...

İddia ediyorum yine gelirse hatırı sayılır bir oy alacağımdan eminim.

Abdullahbiri kardeşim ;

Sana katılmamak elde değil.

Bizim insanlarımız çok temiz yüreklidir.

Hemen unutuverir kendine yapılan zulmleri.

Ama biz unutmuyoruz.Unutturmayacağız.Unutmalarınada asla müsade etmiyeceğiz.

İnşaAllahu Rahman elbet özlediğimiz günlerde gelecektir.

Ama burasıda benim vatanım.

Nineciğim türbanlıdır...
Anneciğim türbanlıdır...
Eşim türbanlıdır...
Kız kardeşim türbanlıdır...
Akrabalarımın %97 türbanlıdır...

Yahu sen benim kimsinkine Git arabistan'a diyebilmeyi kendinde görüyorsun.

Arabistan çölüne sen kurban ol emi.

Sevgili resulullah'ın diyarına sen köle ol emi.
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 15:29
Bu mesajı bildir   akincimetin üyenin diğer mesajları akincimetin`in Profili akincimetin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Iyiki CENNET,CEHENNEM var,iyiki mahkeme-i kübra var...

Hakimlerin hakimi ALLAH´in adaleti karsisinda,verecegi hüküm karsisinda bakalim ne diyecek,burda konusmak cok kolay,dil yas yerde döner..bir gün o dillerin degilde azalarin konusacagi yerde var..

Hidayeti kararanlara Hidayet nasip et ALLAH´im yoksa sen en uygununu vereceksin amenna...
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 15:56
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
Selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun...

Bu topraklarda SÜLO DERİNEL gibi daha yüzlercesi cirit atiyor.. bu konu hakkinda gazetelerdeki haber sayfalarinda yapilan yorumlara bakacak olursaniz nice bole dusunen zihni dumura ugramis , hayatini seytana satmis zavallilarn olduguna sahid olacagiz.. bunlarin yeri suud-i Arabistan deil cehennem cukuru.. RABBİme kurban olayim ki O'nun böyle büyük bir adaleti var...

Bu topraklarda 350 milletin vekili ile muktedir olamayan bir iktidar var!! Ne yazikki müslümanlarin bu korkak halleri onlari asla iktidar yapamayacak..
Biz sunu asla unutmamaliyiz ki ,
Bu topraklarda kurtulus savasi oldugunu söyleyenler yaniliyorlar..
Öyleki canakkale savasini dahi kurtulus savasindan sayacak kadar tarih yoksunu
Bir haklimiz var.. canakkale savasi ümmetin savasidir.. osmanlinin mücadelesidir..
Ama gel gor ki bunu bile idrak etmeyenler saptirilmis bir tarih ile
Bize tarih dersleri vermeye kalkiyorlar....öyleki bu uyduruk tarihi resmi tarih diye anlatiyorlar..
Bu topraklarda kurtulus savasi dedikleri yillarda toplam 10.000 den fazla insan ölmemistir..
Ama istiklal mahkemelerinde resmi rakamlara göre 20.000 resmi olmayan rakamlari siz düsünün kadar insan katledilmistir..
Bu topraklar taseronlara birakilmistir..
İsgal gucleri bu topraklari sevr anlasmasi ile birakmislardir..
Yoksa İstanbul gibi tarihi cografi öneme sahip bir yeri tek bir kursun sIkmadan
Asla birakmazdi bu kani bozuklar..
Birakmalarinin tek bir sebebi vardi..
Kendilerinden daha laik daha pozitivist daha Allah dusmani bir yonetici erk vardi..
Öyle ya bes kurus masraf yapmadan taseron olmaya talip bulmuslar..
Ne yapsinlar ki bi de istanbulu elinde tutup müslümanlari mi uyandirsinlar
kemaller Mustafalar ismetler varken..
ulusculuk denen uyduruk deli gömlegini bu halka bir İngiliz mi giydirsin
laiklik denen zorbaligi bir fransiz mi giydirsin ?? tabiki kemaller giyidirecek..
SÜLO DERİNEL gibiler de zamani gelecek laiklige aykiri olanlari
baska diyarlara gonderme cüretini kendilerinde bulabilecek..

ne diyelim ki, Müslümanlar kendi tarihlerini bilmiyorlar
kalkip bir de iktidar olduklarini mi iddia etsinler...

bunlari konusurken dahi hala bu topraklarda evde kuran egitimi yasaktir..
okullara basörtüsü ile girilememektedir..
ve bu taseronluk bitmedikce, bu sistem kökünden deismedikce
asla iktidar olamiyacaklar..

öyleki bizim basörtüsü kavramimizi israrla türban kelimesi ile tanimlamaya calisanlar bizim zihinlerimizi dahi sinsice dönüstürebilmisler.. kavramlarimizi taseronlugun geregi olarak cok iyi dönüstürüyorlar... ama sabirli/direncli mü'minler bunun farkinda insaALLAH...

ama ola ki RABBİMİZ bizim bilmedigimiz biryerden tuzak hazirladi...
sen neylersen guzel eylersin RABBİM..

biz kendi icimizde olani deistirmedikce sen bizi deistirecek deilsin..
amenna ve saddakna!!

Selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 16:38
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

359 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı omer furkan

Selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun...

Bu topraklarda SÜLO DERİNEL gibi daha yüzlercesi cirit atiyor.. bu konu hakkinda gazetelerdeki haber sayfalarinda yapilan yorumlara bakacak olursaniz nice bole dusunen zihni dumura ugramis , hayatini seytana satmis zavallilarn olduguna sahid olacagiz.. bunlarin yeri suud-i Arabistan deil cehennem cukuru.. RABBİme kurban olayim ki O'nun böyle büyük bir adaleti var...

Bu topraklarda 350 milletin vekili ile muktedir olamayan bir iktidar var!! Ne yazikki müslümanlarin bu korkak halleri onlari asla iktidar yapamayacak..
Biz sunu asla unutmamaliyiz ki ,
Bu topraklarda kurtulus savasi oldugunu söyleyenler yaniliyorlar..
Öyleki canakkale savasini dahi kurtulus savasindan sayacak kadar tarih yoksunu
Bir haklimiz var.. canakkale savasi ümmetin savasidir.. osmanlinin mücadelesidir..
Ama gel gor ki bunu bile idrak etmeyenler saptirilmis bir tarih ile
Bize tarih dersleri vermeye kalkiyorlar....öyleki bu uyduruk tarihi resmi tarih diye anlatiyorlar..
Bu topraklarda kurtulus savasi dedikleri yillarda toplam 10.000 den fazla insan ölmemistir..
Ama istiklal mahkemelerinde resmi rakamlara göre 20.000 resmi olmayan rakamlari siz düsünün kadar insan katledilmistir..
Bu topraklar taseronlara birakilmistir..
İsgal gucleri bu topraklari sevr anlasmasi ile birakmislardir..
Yoksa İstanbul gibi tarihi cografi öneme sahip bir yeri tek bir kursun sIkmadan
Asla birakmazdi bu kani bozuklar..
Birakmalarinin tek bir sebebi vardi..
Kendilerinden daha laik daha pozitivist daha Allah dusmani bir yonetici erk vardi..
Öyle ya bes kurus masraf yapmadan taseron olmaya talip bulmuslar..
Ne yapsinlar ki bi de istanbulu elinde tutup müslümanlari mi uyandirsinlar
kemaller Mustafalar ismetler varken..
ulusculuk denen uyduruk deli gömlegini bu halka bir İngiliz mi giydirsin
laiklik denen zorbaligi bir fransiz mi giydirsin ?? tabiki kemaller giyidirecek..
SÜLO DERİNEL gibiler de zamani gelecek laiklige aykiri olanlari
baska diyarlara gonderme cüretini kendilerinde bulabilecek..

ne diyelim ki, Müslümanlar kendi tarihlerini bilmiyorlar
kalkip bir de iktidar olduklarini mi iddia etsinler...

bunlari konusurken dahi hala bu topraklarda evde kuran egitimi yasaktir..
okullara basörtüsü ile girilememektedir..
ve bu taseronluk bitmedikce, bu sistem kökünden deismedikce
asla iktidar olamiyacaklar..

öyleki bizim basörtüsü kavramimizi israrla türban kelimesi ile tanimlamaya calisanlar bizim zihinlerimizi dahi sinsice dönüstürebilmisler.. kavramlarimizi taseronlugun geregi olarak cok iyi dönüstürüyorlar... ama sabirli/direncli mü'minler bunun farkinda insaALLAH...

ama ola ki RABBİMİZ bizim bilmedigimiz biryerden tuzak hazirladi...
sen neylersen guzel eylersin RABBİM..

biz kendi icimizde olani deistirmedikce sen bizi deistirecek deilsin..
amenna ve saddakna!!

Selam ve dua ile..

Amin.İnşaAllahu rahman.

Ellerine sağlık.yüreği geniş olan kardeşim;

Sen neylersen güzel eylersin ya rab!

Sen bizim sonumuzu hayr eyle.
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 16:54
utaniyorum su an offline utaniyorum  
Themenicon    ARABİSTANA BENİ YOLLAYIN....

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21
KARDEŞLER BİR TEKLİFİM VAR.
MALUM ŞAHISA ULAŞTIRIRMISINIZ.
BEN ARABİSTANI ÇOK ÖZLEDİM.
BENİ GÖNDERME İMKANI VAR MI ACABA.?
HEMEN GİDERİM.SÖZ İTİRAZ ETMEM.HEMDE PASAPORTUM BİLE VAR.

BU KONUYA BUNDAN DAHA KOMİK BİRŞEY EKLEMEK İSTERDİM AMA SEVİYEMİ ONUN Kİ KADAR DÜŞÜREMİYORUMkahkaha kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 17:21
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: ARABİSTANA BENİ YOLLAYIN....

359 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı utaniyorum

KARDEŞLER BİR TEKLİFİM VAR.
MALUM ŞAHISA ULAŞTIRIRMISINIZ.
BEN ARABİSTANI ÇOK ÖZLEDİM.
BENİ GÖNDERME İMKANI VAR MI ACABA.?
HEMEN GİDERİM.SÖZ İTİRAZ ETMEM.HEMDE PASAPORTUM BİLE VAR.

BU KONUYA BUNDAN DAHA KOMİK BİRŞEY EKLEMEK İSTERDİM AMA SEVİYEMİ ONUN Kİ KADAR DÜŞÜREMİYORUMkahkaha kahkaha kahkaha

kahkaha kahkaha kahkaha

Yanına bi yoldaş istemezmisin abim.

Bende hazırım iki kişi olduk.yarıca benimde pasaportum hazır.

kahkaha
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 17:25
utaniyorum su an offline utaniyorum  
MEDİNE KOKULU SEVGİLİYE...!

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21
KARDEŞ BEN SENİNLE ÖLÜME BİLE GELİRİM.
İNŞAALLAH BİR GÜN OLUR EFENDİMİZİN S.A.V. ÖNÜNDE BERABER GÖZYAŞI DÖKERİZ.
SENİ SEVİYORUM MEDİNE KOKULU YAR...!gül
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 17:29
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Zeyneb su an offline Zeyneb  

132 Mesaj -

En Son On: 15.07.2007 - 23:20
.

Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 17:52
Bu mesajı bildir   Zeyneb üyenin diğer mesajları Zeyneb`in Profili Zeyneb Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: MEDİNE KOKULU SEVGİLİYE...!

359 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı utaniyorum

KARDEŞ BEN SENİNLE ÖLÜME BİLE GELİRİM.
İNŞAALLAH BİR GÜN OLUR EFENDİMİZİN S.A.V. ÖNÜNDE BERABER GÖZYAŞI DÖKERİZ.
SENİ SEVİYORUM MEDİNE KOKULU YAR...!gül

Her dediğine amin cennet kokulu güzel insan.

İnşaAllahu Rahman.

agla agla agla
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 17:59
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  

419 Mesaj -

En Son On: 26.09.2008 - 20:28
Bir gün kurtulusa ereriz insAllah...

Ama Türkiye 'nin ilerlememesinin Tek nedeni Kur'an dan kaçmak tir,
ama ekonomik olarak ilerlememesini, hatta gerilemesinin neden YETIM MALI yemekmis....(hocam dan duydum, ögrendim...)

Measselamgül
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 18:54
Bu mesajı bildir   3. Hanedar üyenin diğer mesajları 3. Hanedar`in Profili 3. Hanedar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
LA HAVLE VELA KUVVETE....

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM...
yine sabrım taştı kardeşlerim sayfanın üstünde HABERVAKTİ comda geçen bir başlık var.
<<CAN DÜNDAR DİYORKİ EVET TÜRBAN SİMGEDİR>OKUYAN VARMI ACABA????
neyin simgesi ya biz BAŞÖRTÜSÜ diyoruz onlar tutturmuşlar türban diye türbanla BAŞÖRTÜSÜ arasında dünya kadar fark var BAŞÖRTÜSÜ MÜSLÜMANA EMREDİLMİŞTİR..peki türban kelimesi nereden gelmiştir?türban boynun arkasından bağlanır yani boyunu açıkta bırakır..hani şu jet sosyetenin taktığı varya türban odur..
VE CAN DÜNDAR NELER NELER DÖKTÜRMÜŞ efendim neymiş çillerin oğlunun botları gibi simgeymiş neymiş demirelin şapkası gibi simgeymiş yani neymiş bizler eziliyormuşuz yani onun türbandan kastı bizim BAŞÖRTÜMÜZ ben daha fazla yazmıyayım LÜTFEN AÇIN OKUYUN
çünkü ben sinirimden hop oturup hop kalkıyorum BAKIN BİZİM İFFET SEMBOLU BAŞÖRTÜMÜZ NELERLE EŞDEĞERDE TUTULMUŞ....
BEN BÖYLE İNSANLARI RABBİME HAVALE EDİYORUM...
ALLAHA EMANET OLALIM..
Ekleme Tarihi: 04.05.2006 - 20:23
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
ARKADASLAR AVRUPA DEMEDI AMA ARABISTAN NIYE

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
DAHA DALGA GECTI NE BILEYIM ALLAH GOSTERIRSE SONUNDA KAC KISI ETRAFINDA OLUR BILMEM
HELE BIR VAKIT VARKI O GUN SAF SAF BELLI OLUR
Ekleme Tarihi: 05.05.2006 - 13:12
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlAt_ÖzLeMi90 su an offline VuSlAt_ÖzLeMi90  
RE: LA HAVLE VELA KUVVETE....

6 Mesaj

En Son On: 21.10.2007 - 01:59
Alıntı
Orijınalı su damlasi

yine sabrım taştı kardeşlerim sayfanın üstünde HABERVAKTİ comda geçen bir başlık var.
<<CAN DÜNDAR DİYORKİ EVET TÜRBAN SİMGEDİR>OKUYAN VARMI ACABA????
neyin simgesi ya biz BAŞÖRTÜSÜ diyoruz onlar tutturmuşlar türban diye türbanla BAŞÖRTÜSÜ arasında dünya kadar fark var BAŞÖRTÜSÜ MÜSLÜMANA EMREDİLMİŞTİR..peki türban kelimesi nereden gelmiştir?türban boynun arkasından bağlanır yani boyunu açıkta bırakır..hani şu jet sosyetenin taktığı varya türban odur..
VE CAN DÜNDAR NELER NELER DÖKTÜRMÜŞ efendim neymiş çillerin oğlunun botları gibi simgeymiş neymiş demirelin şapkası gibi simgeymiş yani neymiş bizler eziliyormuşuz yani onun türbandan kastı bizim BAŞÖRTÜMÜZ ben daha fazla yazmıyayım LÜTFEN AÇIN OKUYUN
çünkü ben sinirimden hop oturup hop kalkıyorum BAKIN BİZİM İFFET SEMBOLU BAŞÖRTÜMÜZ NELERLE EŞDEĞERDE TUTULMUŞ....
BEN BÖYLE İNSANLARI RABBİME HAVALE EDİYORUM...
ALLAHA EMANET OLALIM..

Alah (c.c.)hak eden kullarına hidayet nasip etsin inşaAllah...:(
Ekleme Tarihi: 05.05.2006 - 13:38
Bu mesajı bildir   VuSlAt_ÖzLeMi90 üyenin diğer mesajları VuSlAt_ÖzLeMi90`in Profili VuSlAt_ÖzLeMi90 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EFRAIL69 su an offline EFRAIL69  
ah sulo

33 Mesaj -

En Son On: 19.04.2007 - 12:58
ne guzel demis HASAN SAGINDIK abimiz sulo ah sulo bu ayaklar nasil ayak yorgana sigdi diyelim mezara nasil sigacak...paylasan kardesime tesekkur ediyorum..selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 05.05.2006 - 14:03
Bu mesajı bildir   EFRAIL69 üyenin diğer mesajları EFRAIL69`in Profili EFRAIL69 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
seiza su an offline seiza  
yazık

3 Mesaj

En Son On: 01.08.2006 - 07:39
o sözün sahibi olan zat,zannediyorum ki artık gerçek hislerini dışa vurmakta,demek ki ülke yönetimine hakimken dış mihrakların kaşığını sallıyodu...çünki o vakit yoktu böyle sözleri... yazık...fakat farkında değil sanırım bu ülke bizim,bu vatan için can verenler bizim atalarımız bizden olandan da böyle sözler dökülmez,o halde gitmekte bize düşmez...gerçi dereceli bir loca üyesindende başka sözler beklenmezdi zaten....peşinden koşanlar düşünsün...
Ekleme Tarihi: 06.05.2006 - 17:49
Bu mesajı bildir   seiza üyenin diğer mesajları seiza`in Profili seiza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 841 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59743 saniyede açıldı