generique rhinocortkaletra stromectol generique kaletra ivermectine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » TÜKENIYORUM YA RABBI ! !

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
TÜKENIYORUM YA RABBI ! !

330 Mesaj -

En Son On: 19.09.2009 - 00:02
Cinsiyeti: Bayan 
Tükeniyorum Rabbim! Yalniz kaldigimi düsünüp, varliginin her an, her noktada tezahür ettigini, beni devamli koruyup gözettigini, gönlümden gecenlere dahi cevap verdigini unuttugum an! "Rabbim" demeyi unuttugumda tükeniyorum!

Diriliyorum Rabbim! Sana yaslan digim, Sana güvendigim, Seninle baslayip, Seninle devam ettigim, tüm islerimi Sana havale ettigim an! "Ne güzel dostsun" dedigimde diriliyorum.

Tükeniyorum Rabbim! Tüm sevdikderimden; anne babamdan, canandan, ten kafesindeki candan yakin oldugunu bilerek, ellerimi Sana acmayi, Senden cözüm ve Senden care beklemeyi unuttugum an! "Bu dertler neden bana?" dedigimde tükeniyorum.

Diriliyorum Rabbim! Havayi soluyup Seninle doldugum, gözümü actigimda Seni buldugum,en saglikli irtibati Seninle kurdugum, tüm dünya bana küssede Seni umdugum an! "Kahrin da hos , lütfunda hos" dediğimde diriliyorum.

Tükeniyorum Rabbim! Hayat enkazi altinda kaldigimda, cekic misali zaman beynime vurdugunda.. Hayal, ideal diye, kücük hedefler pesinde kostugumda ... Dünya mesgalesine dalip, bir cenneti, bir azabi, bir de ölümü unuttugumda ... "BENI AFFET" demeyi azalttigimda tükeniyorum.

Diriliyorum Rabbim! Yandigimda Seninle söndügüm,Seni anip ruhumu güldürdügüm, O sirli gücünden kuvvet aldigim, Seninle yürüdügüm, dua ederek Seninle konustugumda...icimdeki tüm irmaklar sana kavustugunda... ruhum kitabin ve secdenle bulustugunda.. " Yarab, birakma ellerimi" dedigimde diriliyorum . Yeniden canlaniyor, canima can katiyorum! Canimda Sen buluyorum! Seninle huzur doluyorum!

Dirilislerim dostlugunun tercümesidir. Seni yar bilisimin, yoluna serdar olusumun, sözlerinle hemhal olusumun isaretidir. Dirilislerim, anahtaridir sana acilan tüm kapilarin... O kapilar önünde gösterebilecegim en güzel beraattir . Dirilislerim, tüm yanginlardan firar edisimdir.

Sonu olmayan bir tebessüm! Ruhumun ebedi dosta, yegane vuslata ilerle yisidir. "La ilahe illall ah" ,Senden baska yok ilah diyerek, kendimi Sana emanet edisimdir. Engelle tükenisimi. Kabul buyur dostluguna. Dirilt beni Rabbim!..

AMIN - AMIN - AMINağlar

(alinti)
Ekleme Tarihi: 27.11.2007 - 23:28
Bu mesajı bildir   Esma-Sultan üyenin diğer mesajları Esma-Sultan`in Profili Esma-Sultan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ukab su an offline Ukab  

575 Mesaj -

En Son On: 05.02.2010 - 16:42
Cinsiyeti: Erkek 
Dostluğunu bekleyeceğiz, başlarımız önde ve hasretinle...Amin...Amin... Allah razı olsun bu güzel paylaşım için...

EsSelam Aleykum...
Ekleme Tarihi: 28.11.2007 - 00:51
Bu mesajı bildir   Ukab üyenin diğer mesajları Ukab`in Profili Ukab Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Cinsiyeti: Bayan 
Tükeniyorum Rabbim! Hayat enkazi altinda kaldigimda, cekic misali zaman beynime vurdugunda.. Hayal, ideal diye, kücük hedefler pesinde kostugumda ... Dünya mesgalesine dalip, bir cenneti, bir azabi, bir de ölümü unuttugumda ... "BENI AFFET" demeyi azalttigimda tükeniyorum.

Diriliyorum Rabbim! Yandigimda Seninle söndügüm,Seni anip ruhumu güldürdügüm, O sirli gücünden kuvvet aldigim, Seninle yürüdügüm, dua ederek Seninle konustugumda...icimdeki tüm irmaklar sana kavustugunda... ruhum kitabin ve secdenle bulustugunda.. " Yarab, birakma ellerimi" dedigimde diriliyorum . Yeniden canlaniyor, canima can katiyorum! Canimda Sen buluyorum! Seninle huzur doluyorum!

esmam eklemenin her cümlesi süper .....bu alinti yaptiklarim belkide benim gerceklerim...Mendilli Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 28.11.2007 - 01:05
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 892 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57119 saniyede açıldı