colchicine chloroquine kaletra lopinavir ritonavir ivermektin cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » KİMİ GÖRMEK İSTERDİNİZ::: geschlossen

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 95 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
KİMİ GÖRMEK İSTERDİNİZ:::

253 Mesaj -

En Son On: 30.11.2007 - 01:43
Cinsiyeti: Erkek 
Bu konu neden ve niçin açılmıştır diyenlere samimice cevap vermek istiyorum,arkadaşlar hiç tanımadığım insanlarla burda yeri geliyo dertleşiyorum,faydasınıda görüyorum.Bana yardımı dokunan bir çok insan var hayatımda ama burası farklı görmedikleri halde bana yardım edenler oldu,benim için bu çok önemli bir iştir.Şu fani dünya hayatında Su Damlası ablamı,Canan Ablamı,Vervo,Beyza kardeşlerimi görmeyi inanın çok isterdim.Yukada RABBİM şahit olsunki SİZLERİ Gerçekten ALLAH için seviyorum...beni yeri geldi yanlış anladınız bundaki sebebde benim tabi ,ama beni yanlışlarımla kabul etmeniz ve bana yardımcı olmanız beni çok duygulandırdı.ALLAH sizlerden razı olsun....Eğer birgün yolunuz istanbula düşerse MUTLAKA görüşelim olurmu.....SU ABLAM siz İstanbul dasınız ama hala görüşemedik ne zaman vuslat bitecek be ablam,başka varmı istanbulda olan onlar içide aynı sitemin geçerli...sevinçli
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 18:27
Bu mesajı bildir   EK1453 üyenin diğer mesajları EK1453`in Profili EK1453 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EK1453 su an offline EK1453  

253 Mesaj -

Beyza neden sildin yazını,ne düşündün yine veya ne düşündürdüler ...neyse uzatmaya gerek yok,yazdığın şeyin arkasında dur yada yazmadan önce düşün ondan sonra yaz bundan sonra olurmu kardeşim...YANLIŞMI anlaşıldım yoksa yinesevinçli Bak bu sefer umrumda değil yanlış anlaşılmak problem yanlış anlayanlarda...

Bu mesaj 1 kez ve en son fth1453 tarafından 08.11.2007 - 19:25 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 18:47
Bu mesajı bildir   EK1453 üyenin diğer mesajları EK1453`in Profili EK1453 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Cinsiyeti: Bayan 
Yaradanin rizasi olan her iste variz...nasipse neden olmasin....herseyin hayirlisi...bazen uzak olmak-yakin olmaktan daha hayirli oluyor...bazende bakiyorsun tam tersi...Ravda kocaman bir aile....öyleki belki görünenler biziz ravadanin sayfalrinda....birde görünmeyen yanlari,görünmeyen kahramanlari var....bu görünmeyen kahramanlari....birazda bizlerin aileleri,esleridir....cünkü onlar destektir bu kardeslik ortamina....aslinda onlarda en büyük payda...malum cogumuz evli insanlariz....onlarin bize olan güveni,itmati ve destegi burdaki burdaki havanin bir derece daha güzellesmesine sebep oluyor....olurda hangi kardesimiz olursa olsun yolu düserse bizim diyarlara ailece bekleriz kapimiz aciktir....Sizin,safi kardesce duygularinizdan hic bir süphe yoktur....Lakin herkezin hayata durusu,görüsü bunu kabul etmeyebilir....Anlayisla karsilamak lazim...anlamaya calismak,zor bir durumda birakmamaya gayret göstermeliyiz...kardeslikte bunu gerektirir....ablan olarakta benim bu konuyla ilgili sorunum yok...abinede söyledim(yani esime)....bir gün olurda nasip olursa neden olmasin dedi...selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 19:26
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  

714 Mesaj -

En Son On: 29.07.2011 - 14:43
Alıntı
Orijınalı fth1453

Beyza neden sildin yazını,ne düşündün yine veya ne düşündürdüler ...neyse uzatmaya gerek yok,yazdığın şeyin arkasında dur yada yazmadan önce düşün ondan sonra yaz bundan sonra olurmu kardeşim...YANLIŞMI anlaşıldım yoksa yinesevinçli Bak bu sefer umrumda değil yanlış anlaşılmak problem yanlış anlayanlarda...

Ya yanlis anlasilma yok kardesim icin rahat olsun baska sebepten sildim.Senle hic alakasi olmayan.Hem niye yanlis anliyim ters birsey yokki ortada.Ama saygi duy valla senle alakasi yok emin ol.Tekrar cevap yazayim olurda birgun esim uskudarda cay icmek ister benimde gonlumu alirsa sevinçli niye olmasin siz muhabbet ederken bizde canan abla su damlasi ablyala sohbet ederiz.Hayirlisi kardesim.
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 19:45
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

253 Mesaj -

..İnşaallah birgün bekleriz..Allah razı olsun...Eşlerinize sizi şikayet etcem bunuda bilin...sevinçli Görüşme teklifimi ona göre kabul edin...Burda çok vakit harcıyorsunuz,sizlerin çoluk çocuğu yokmu ya veya işleriniz....sevinçli
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 19:49
RE:

714 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı fth1453

..İnşaallah birgün bekleriz..Allah razı olsun...Eşlerinize sizi şikayet etcem bunuda bilin...sevinçli Görüşme teklifimi ona göre kabul edin...Burda çok vakit harcıyorsunuz,sizlerin çoluk çocuğu yokmu ya veya işleriniz....sevinçli

Merak etme kardesim 4 5 ay sonra daha beni goremiceksiniz buralarda binde bir sonra demeyin hayirsiz diye sevinçli
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 19:52
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

253 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Nur_Beyza

Alıntı
Orijınalı fth1453

Ya yanlis anlasilma yok kardesim icin rahat olsun baska sebepten sildim.Senle hic alakasi olmayan.Hem niye yanlis anliyim ters birsey yokki ortada.Ama saygi duy valla senle alakasi yok emin ol.Tekrar cevap yazayim olurda birgun esim uskudarda cay icmek ister benimde gonlumu alirsa sevinçli niye olmasin siz muhabbet ederken bizde canan abla su damlasi ablyala sohbet ederiz.Hayirlisi kardesim.

İnşaalah ogünleri görürüm...Bende evlenirim o zamana kadar heralde,eşimle sizleri tanıştırırım,iyide olur(aman o zaman geçmişimden bahsetmeyin emi) ama ben eşimin ravda bağımlısı olmasını istemem sizn gibi...Burda vakit harcıyacağına benle vakit harcasın demi,eşlerinize helal olsun valla...sevinçli yatın kalkın onlara dua edin...sevinçli
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 19:55
RE: RE:

714 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı fth1453

Alıntı
Orijınalı Nur_Beyza

Alıntı
Orijınalı fth1453

İnşaalah ogünleri görürüm...Bende evlenirim o zamana kadar heralde,eşimle sizleri tanıştırırım,iyide olur(aman o zaman geçmişimden bahsetmeyin emi) ama ben eşimin ravda bağımlısı olmasını istemem sizn gibi...Burda vakit harcıyacağına benle vakit harcasın demi,eşlerinize helal olsun valla...sevinçli yatın kalkın onlara dua edin...sevinçli

Valla alemsin kardesim biz burdayken eslerimizde iste yoksa ben sahsen o evdeyken girmiyorum nete olmaz yani esimde hic sikayetci degil sende esine anlayisli ol ilerde aaa tanistircam diyon hemde izin vermiyon ravdaya gelsin olmaz.Hem gecmisini bilmyioruz biz sen anlat ama kesin ilerde sorun cikmasin.
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 19:59

253 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Nur_Beyza

Alıntı
Orijınalı fth1453

Merak etme kardesim 4 5 ay sonra daha beni goremiceksiniz buralarda binde bir sonra demeyin hayirsiz diye sevinçli

Beyza kardeşim sen burdan ayrılamassın,milletide boşuna üzmesevinçli hem 4 5 ayda neler değişir...sevinçli Birde burda bulunmamak Hayırsızlık oluyorsa ravdanın yarıdan çoğu hayırsızmı yani...Bunlar boş sözler sanal ortamın bağlayıcı çekici sözleri,aman gitme,bizi sensiz koma vs.,aman ha bunlara aldırış etme emi kardeşim...Eşinle çocuklarınla vakit geçir,asıl hayırsızlık onlara ayıracak vakiti burda harcamaktır beyza kardeşim bunu unutma sakın....
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 20:02

714 Mesaj -

Zaten o yuzden gidicem evladima vakit ayirabilmek icin merak etme kardesim.
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 20:11

253 Mesaj -

Beyza kardeşim hep büyük konuştum Allah da beni hep o konuşmalarımla imtihan etti.Ravdadan biriyle tanışıp evlenirsem hiç şaşırmamkahkaha İşte o zaman vay halimekahkaha Haklısın ravdaya girmesine izin veririm heralde.kahkaha SİZİN GİBİ İNSANLARI TANIMASI ŞEREFDİR YA ONUN İÇİNsevinçli DUA EDİN KARDEŞİNİZE...ALLAHA EMANET OLUNNN...
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 20:13
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Ahhh Ahhh gene önyargılı konusmussun erdal hep hep önyargııı vazgeç şu huyundan bir acıcam agzımı pir acıcam
dur ya azcık acayım sen istedin artık ne edeyim..
güzel kardeşim senmi evimizin işini yapıyorsun senmı cocuklarımıza annelık yapıyorsun senmi yemegimizi yapıyorsuncocularımızın okul toplantılarına senmi gidiyorsun
vs. vs. bu gibi onlarca örnek verebilirim ama azcık actim agizimi ya yeter bu kadar

erdal bızım cocuklarımızın özel dadısı yol olmadı hiç
evimizde hizmetcimizde yok olmadıda hiç yahu bu işlerin hepsını bız kadınlar yapıyor sürekli nette olsak kim yapacak bu işleri ben gibi bircak bayan acar netini baglı oldugu sıtelerı acar varsa dinledigi radyosunu acar hem ev işini yapar hem arada pc ye bakar ben yeri gelıyor 3 gun ravdaya yada dıger sıtelere gırmıyom bunu görmezsın ne zaman logın olsak sanamı denk gelıyor nedır anlamadım şanssızlık işte sevinçli

neyse bu kadar yeter bence

son söz: SEN ÖNYARGILI OLDUGUN MUDDETCE SU ABLAN CAMLICAYA ADIM ATMAZsevinçli
NE KADAR YOLKI BANA CAMLICA 1 SAATTE ORDAYIM İSTESEM

gülerek yazdım bunları sana artık kızamıyorumda nedense

heee unuttum onuda diyimde gelirsem zaten oraya cantamda kocaman merdaneyle gelicemm bana ettiklerini cektirecem sana yazdıgın her harfe bir merdane darbesı kahkaha kahkaha kahkaha

Güle Güle Güle Güle Güle Güle

Bu mesaj 1 kez ve en son **Su_DamlasI** tarafından 08.11.2007 - 22:04 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 21:57
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  

328 Mesaj -

En Son On: 06.08.2009 - 16:05
Cinsiyeti: ----- 
su damlası kardeşim sana katılıyorum bazen hakikaten eşlerimiz memnun oluyorlar yada benim eşim kendi adıma konuşayım ben burda olursam oda rahat rahat maçlarını izliyor başında dır dır eden yok oda bende çok mutluyuz ama maç yoksa pc yaklaşamıyorum bile günümün çoğunu çocuklar alıyor ben öfkelendiğim zamanda anne sen bugün ravdaya girmedin galiba diyorlar farkında değiliz belki ama burası bizi rahatlatıyor ben şahsen burda bütün dertlerimi unutuyorum herkesin derdine derman olmak sorunları paylaşmak bana mutluluk veriyor hiç tanımadığım insanlarla dertleşmek daha güzel verilen nasihatlaer daha etkileyici ve özverili geliyor beni tanımayan bana düşmanlık yapmazki ben sizlerden razıyım dilerim rabbimde razı olur nur beyza kardeşim senin rahman yardımcın olsun inşallah bebeğine sağlıkla hayırlısıyla kavuşursun ..fatih kardeşimsanada allah hayırlı kısmet versin benden sana abla nasihatı annenden onay almadan sakın evlenme unutma sen anneni ne kadar sayarsan hanımında o kadar sayar....bu arada bende istanbuldayım ama sizleri tanımadan sevmek daha güzel biz efendimizide görmeden sevdik alla hepinizden razı olsun selam ve dua ilesevinçli
Ekleme Tarihi: 08.11.2007 - 22:12
Bu mesajı bildir   MELIKSAH04** üyenin diğer mesajları MELIKSAH04**`in Profili MELIKSAH04** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  

244 Mesaj -

En Son On: 17.06.2008 - 13:44
heee unuttum onuda diyimde gelirsem zaten oraya cantamda kocaman merdaneyle gelicemm bana ettiklerini cektirecem sana yazdıgın her harfe bir merdane darbesı kahkahakahkaha

ilahi su ablam kahkaha

bismillah...
ablalarıma sitem yağdırmışsın vAllaha onlar bilirler işini bence bende bi valde var yarım saatte kaşla gözarsında 3-4 çeşit yemek yapıyo kadın hız tutkunu Allahtan ehliyetiyok sevinçli

hanım kardeşleri,ablalarımı görmek pek uygun olmaz diye düşünüyorum ben abilerimi yazıyım...

istanbula gelirsem 1 kere geldim bi dahakine erdal abim sizi nerde bulcaz... çamlıca avrupa yakasındamı yoksa anaolu kısmındamı hiç bilmem ist lu bi fatihi bide beykozdu sanırım gezebildik ...

Muhammed yusa abim ,i göremedim hala (2 haftadır yok hanımı hastaydı en son ankarada amelyat olcaktı.)

Cihan63 abim ha keza.(bilmiyom ama bana msn den acaip şakalar yapıyo savaş ismiyle yeni bi msn almış ben rıfatım falan diyo bilmiyom)

Melih abim...i görmeyi isterdim kendisiyle hiç bir konuda yazışmadık fakat yanık sesi çok hoş...

endülüs abimi de merak ediyorum çok gizemli geliyo ne biliyim belki endülüs hayranlığından olsa gerek.

başka isim gelmiyo aklıma ... ama ravda da herkesde bi ayrı değişik güzel gül kokuları geliyo...

Gönlünüz dargın Gülleriniz solgun olmasın....
inş cenneti Ala da buluşmak ümidi ile tüm kardeşlerimle....

vesselam...
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 06:54
Bu mesajı bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diğer mesajları MAHMUD DOGAN`in Profili MAHMUD DOGAN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRvO su an offline VeRvO  

567 Mesaj -

En Son On: 05.12.2008 - 11:45
Evet herkesin birilerini görme merakı var...sevinçli

Ama ben görmek istediklerimin hepsini gördüm neredeyse....göz kırpma

Görmeden sevmek ise bambaska bir duygu(Habibullah gibi)...göz kırpma

Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 08:48
Bu mesajı bildir   VeRvO üyenin diğer mesajları VeRvO`in Profili VeRvO Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  

455 Mesaj -

En Son On: 03.01.2017 - 20:38
kar fırtına gelmeden istanbul buluşması gerçekleşseydi çok iyi olurdu

çamlıca tepesi harika ama banada çok uzak,avrupa yakasındayız Su damlası ablam
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 08:49
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

567 Mesaj -

Vuslat abla aramızda 15dk mesafe var bizim vuslatımız ne zaman acaba?
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 08:50
Bu mesajı bildir   VeRvO üyenin diğer mesajları VeRvO`in Profili VeRvO Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

455 Mesaj -

zaten biraz kırgınım sana ,ama bugün buraya gelirsen çok memnun olurum
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 09:14
Bu mesajı bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diğer mesajları VuSlaT_ZaMbaK`in Profili VuSlaT_ZaMbaK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

567 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı VuSlaT_ZaMbaK

zaten biraz kırgınım sana ,ama bugün buraya gelirsen çok memnun olurum

Anlaştık... Bugün geliyorum sevinçli Zaten bugün cuma tahsilat günü hiçte havamda degildim dertleşiriz biraz...Konuşmamız gerekeenn çooook sey var ablam...
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 09:18

455 Mesaj -

aaaaa gerçektenmiiiiisevinçli bak şimdi çokkkk mutlu oldum.12 gibi burda ol olurmu.içeriye gir danışmana ismimi ver ve eğitim müdürlüğü de , ,dahili 2143 ü arasınlar,haber vermelerini söyle ben aşağıya geleyim.tamammmı canım kardeşim
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 09:26

567 Mesaj -

Tamam ama bunların hepsini benmi yapıcam şaşkın sevinçli şaşkın Sen buraya gelseydin beni bulman daha kolaydı neyse artık bi dahaki sefere sen gel inşAllah...

e hadi 12de görüşürüz...

vesselam...

Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 09:37
RE:

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı MAHMIUD DOGAN

heee unuttum onuda diyimde gelirsem zaten oraya cantamda kocaman merdaneyle gelicemm bana ettiklerini cektirecem sana yazdıgın her harfe bir merdane darbesı kahkahakahkaha

ilahi su ablam kahkaha

bismillah...
ablalarıma sitem yağdırmışsın vAllaha onlar bilirler işini bence bende bi valde var yarım saatte kaşla gözarsında 3-4 çeşit yemek yapıyo kadın hız tutkunu Allahtan ehliyetiyok sevinçli

vesselam...

Mahmut dogan kardeşim sitemlerim bayanlara degilki sadece sadece erdala yani fth1453,e onun adı erdalsevinçli

ben bacılarıma kıyarmıyım yaa sen yanlış anlamışsınsevinçli

Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 13:55
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

328 Mesaj -

BU ARADA YAZMAYI UNUTMUŞUM SİTEDEKİ HERKESİ GÖRMEYİ ÇOK ARZU EDERİM AMA EN ÇOK CANANBERRARAMAZAN KARDEŞİMİ GÖRMEK İSTERDİM SANIRIM O SEBEBİNİ BİLİYOR SEVGİ VE DUA İLE Güle Güle Güle Güle aşık aşık aşık aşık aşık
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 16:41
Bu mesajı bildir   MELIKSAH04** üyenin diğer mesajları MELIKSAH04**`in Profili MELIKSAH04** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EY MÜbarek kardeşlerim...

253 Mesaj -

EY mübarek kardeşlerim size sesleniyorum.Su Ablam başta size sevinçli Bakın ben Çamlıcadayım buraya çoğunuz uzaksınız...Bak vervo çalışıyomuş,Vuslat kardeşim çalışıyomuş,Su Ablam ev hanımı ama maaşallah hiç boş durmuyo onunda meşkaleleri varmış,en iyisi ben sizleri ziyaret edeyim,iş yerlerinizin verin adresini,cidden gelecem,kabul ederlermi beni yasevinçli Abla sizede akşam yemeğine geleyim vervo ve vuslatı ziyaret ettikden sonra yorgun düşerim birde yemek parası vermeyelim demi,abiyle tanışırız hem,bu kim derse,valla onuda siz düşünün...Kurban Bayramının 3 cü günü geliyorum bekleyin..hatta bayramlaşmaya geleyim,tatlıyı çok sever kardeşınız,onuda bir köşede hazır bulundurursanız,fena olmaz yani...Hediyelerinizi şimdiden alıyorum ona göresevinçli
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 16:41
RE:

253 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı MELIKSAH04**

BU ARADA YAZMAYI UNUTMUŞUM SİTEDEKİ HERKESİ GÖRMEYİ ÇOK ARZU EDERİM AMA EN ÇOK CANANBERRARAMAZAN KARDEŞİMİ GÖRMEK İSTERDİM SANIRIM O SEBEBİNİ BİLİYOR SEVGİ VE DUA İLE Güle Güle Güle Güle aşık aşık aşık aşık aşık

Abla canan ablamı görmeyi kim istemeski,Ablam burda olsaydı kesin görüşürdük,beni kırmazdı,diğer ablalarım gibisevinçli canan ablam bitanesiniz siz yaa...Allah ömrünüze ömür versin emisevinçli
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 16:45
RE:

567 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı vervo

Bizim vuslatımız gerçekleşti...gül

Darısı digerlerinin basına....sevinçli

Ablam Allah senden ve senin gibilerden razı olur inşAllah...

Çok güzel agırladı...sevinçliÇoooook Teşekkür ederim gülgülgülNe kadar gül koysam/eklesem azdır...

Her dakikasını hafızama ekledim sanki gözümün önünden gitmiyor...

Binadan çıkmak üzereyken bi daha görüşemeyecekmişiz gibi geldi...:(

Kapıdaki görevliler zorla çıkarıyor gibi geldi birden , öyle hissettim..

Nasıl özledim seni bir bilsen...

Rabbim gönlüne göre versin inşAllah...Sen beni mutlu ettin Allah'ta seni etsin...

Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 17:14

1686 Mesaj -

Allah Allah ne oluyo ya utandiriyorsunuz beni...ben yukarida düsüncelerimi belirtmistim...
Ben sizlerin bu sevgisine,ilgisine layikmiyim yapmayinsıkıntılı Kararsiz düsün
Cok saskinim ne diyecegimi bilemiyorum....Allah razi olsun kardeslerim...Mevlam ol dedikten sonra olur insallah....telaşlı telaşlı telaşlı

Bu mesaj 2 kez ve en son cananberraramazan tarafından 11.11.2007 - 02:13 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 17:18
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

253 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı vervo

Alıntı
Orijınalı vervo

Bizim vuslatımız gerçekleşti...gül

Darısı digerlerinin basına....sevinçli

Ablam Allah senden ve senin gibilerden razı olur inşAllah...

Çok güzel agırladı...sevinçliÇoooook Teşekkür ederim gülgülgülNe kadar gül koysam/eklesem azdır...

Her dakikasını hafızama ekledim sanki gözümün önünden gitmiyor...

Binadan çıkmak üzereyken bi daha görüşemeyecekmişiz gibi geldi...:(

Kapıdaki görevliler zorla çıkarıyor gibi geldi birden , öyle hissettim..

Nasıl özledim seni bir bilsen...

Rabbim gönlüne göre versin inşAllah...Sen beni mutlu ettin Allah'ta seni etsin...

BİZİM VUSLATIMIZDA BAYRAMDA İNŞAALLAH,BU VUSLATA SENDE DAHİLSİN VERVO NE ÇABUK UNUTTUN sevinçli O ZAMANDA BEN YAZCAM BURAYA,KISKANDIM SENİ YA:( SU ABLA HAZIRLIKLARA ŞİMDİDEN BAŞLA BAKARSIN VERVO VUSLAT VE DİĞER KARDEŞLERİMİZDE YEMEĞE GELMEK İSTEYEBİLİRLER,KABUL ETMEMEZLIK ETMEZZIN HERALDEsevinçli
Ekleme Tarihi: 09.11.2007 - 23:21

244 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijınalı MAHMIUD DOGAN

ilahi su ablam kahkaha

bismillah...

vesselam...

Mahmut dogan kardeşim sitemlerim bayanlara degilki sadece sadece erdala yani fth1453,e onun adı erdalsevinçli

su ablam ben onu erdala yazmıştımda sonra senin yazı aklıma geldi ona baktım bidaha güldüm memnuniyetimi belirtmek için bidaha ekliim dedim oda yazının yanlış anlaşılmasına sebeb olmuş...
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 02:09
Bu mesajı bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diğer mesajları MAHMUD DOGAN`in Profili MAHMUD DOGAN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: RE: RE:

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı MAHMUD DOGAN

Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijınalı MAHMIUD DOGAN

ilahi su ablam kahkaha

bismillah...

vesselam...

su ablam ben onu erdala yazmıştımda sonra senin yazı aklıma geldi ona baktım bidaha güldüm memnuniyetimi belirtmek için bidaha ekliim dedim oda yazının yanlış anlaşılmasına sebeb olmuş...

tamam şimdi oldu sevinçli jeton düştü bende ama erdal dıye belıtmedıgın ıcın erdalda üstüne almamıs sözlerısevinçli
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 02:14
Cihan-63 su an offline Cihan-63  

582 Mesaj -

En Son On: 13.01.2011 - 16:59
Cihan63 abim ha keza.(bilmiyom ama bana msn den acaip şakalar yapıyo savaş ismiyle yeni bi msn almış ben rıfatım falan diyo bilmiyom)

SELAMUN ALEYKUM KARDESM.
Hayir mahmud kardesim ben oyle saklar yapmam. Saka yapsamda gercek ismimle yaparim. o sahis herkimse bilmiyorum. Ancak o kisi ben degilim kardesim.

Allah'a emanet ol.
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 14:29
Bu mesajı bildir   Cihan-63 üyenin diğer mesajları Cihan-63`in Profili Cihan-63 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

253 Mesaj -

Su Ablacım hala davet gelmedi,bekliyorum,Bayrama kadar süreniz var,eğer davet etmezseniz veya görüşemezsek,işte o zaman vay halinizekahkaha
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 22:05
RE:

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı EK1453

Su Ablacım hala davet gelmedi,bekliyorum,Bayrama kadar süreniz var,eğer davet etmezseniz veya görüşemezsek,işte o zaman vay halinizekahkaha

ÇOK BEKLERSİN DAHA sevinçli
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 22:48
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  

330 Mesaj -

En Son On: 19.09.2009 - 00:02
affedersiniz Dialogunuzu bölüyorum ama bende görmek istedigim
cok önemli ve degerli biri var...

ben Peygamber efendimiz Hz.Muhammed s.a.v.
rüyamda görmeyi cok isterim...:(
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 22:58
Bu mesajı bildir   Esma-Sultan üyenin diğer mesajları Esma-Sultan`in Profili Esma-Sultan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

1686 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

affedersiniz Dialogunuzu bölüyorum ama bende görmek istedigim
cok önemli ve degerli biri var...

ben Peygamber efendimiz Hz.Muhammed s.a.v.
rüyamda görmeyi cok isterim...:(

alkıs pozitif aynen katiliyorum ablacimaşık
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 23:02

330 Mesaj -

sevinçli

gül

sevinçli
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 23:06
Bu mesajı bildir   Esma-Sultan üyenin diğer mesajları Esma-Sultan`in Profili Esma-Sultan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

253 Mesaj -

Efendimizi onun ashabını kim görmeyi istemezki ablacım....Burda sanki yanlış yapıyormuşuz gibi algılanmasın Lütfen,mizah ve latife eksenli bir görüşmeden bahsediliyo,okursanız görürsünüz zaten...Yoksa Sizin gibi burda bulunan herkesin Hayalinde O vardır...Yazmaya gerek varmı sizce....
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 23:14

253 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijınalı EK1453

ÇOK BEKLERSİN DAHA sevinçli

Ablam bunda ciddimisiniz:(ağlar
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 23:16

330 Mesaj -

EK1453...

beni yanli$ anladiniz sanirim...

ben zaten sizleri göremiyecegim icin Efendimizi görmeyi cok isterim dedim...

Hatta affedersiniz Dialogunuzu böldüm diye yazmi$tim..

Siz buyrun devam edin..

Özür diler ve hakkiniz helal edin..

selam ve dua ile

(ekimi nasil silebilirim?)

Bu mesaj 1 kez ve en son Esma-Sultan tarafından 11.11.2007 - 23:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 23:22
RE:

253 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

EK1453...

beni yanli$ anladiniz sanirim...

ben zaten sizleri göremiyecegim icin Efendimizi görmeyi cok isterim dedim...

Hatta affedersiniz Dialogunuzu böldüm diye yazmi$tim..

Siz buyrun devam edin..

Özür diler ve hakkiniz helal edin..

selam ve dua ile

(ekimi nasil silebilirim?)

Asıl ben özür dilerim Ablacım Silmenize gerek yok...Sizle neden görüşemiyelim ki,ben sizide görmek istiyorum abla,Nerdesiniz,yurt dışı yutr içi fark etmez bana koordinat verin yeter...sanki diğerleriyle görüşme imkanımız varda ,bir yalvarmadığım kaldı yasevinçli su damla ablamın yaptıklarına BAKSANIZA...Esma abla İnşaallah hepimiz Efendimizi rüyamızda görürüz...İnşaallah Cennetdede beraber olur aynı aynı havayı soluruz....Allaha emanet olun Esma Ablam...Kardeşiniz Bundan sonra Esma ablası için çok dua edecek.Efendimiz benden önce sizin Rüyasına girsin diyee...
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 23:35

330 Mesaj -

ALLAH RAZI OLSUN...

In$aALLAH hepimiz görürüz..

Dualariniz icinde sagolun varolun..

Nerde oldugumu burda bilenlere sorun sevinçli -ki bilenin kimin oldugunu
biliyorsaniz göz kırpma
Ekleme Tarihi: 11.11.2007 - 23:45

455 Mesaj -

Vervommmmm canımmmmmmmmmm:(
gülüm benim
çok duygulandırdın beni yaaaa:(
bende senin arkandan bayağı baktım ama sen beni görmedin kardeşim
yine görüşücez inş. ALLAH nasip ederse

herkesin vervomla tanışmasını isterim çünkü çok tatlı biri ve aynı zamanda çok hanım hanım sevinçli

canımmm benimm güzel kalpli kardeşimgül
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 08:55

253 Mesaj -

Esma ablam sizdemi yaaa:( Cumhurbaşkanıyla görüşmek sizle görüşmekden daha basit olsa gerek,bu ne protokol engeli yahuusevinçli Biri ben istanbuldayım sana 1 saat uzaktayım diyor(bana bir saat uzaklıktaki yerlerin sayısını biliyomu acaba ablamız),biri görmeden sevmek daha eftaldir felsefesi yapıyor,şimdide siz abla beni tanıyanları bul diyosunuzdüsün düsün Ben dedektif veya şifre çözücü bir alet değilimki mübarekler,safiyane sizlerle görüşmek istedim ya,bundan doğal ne varkisevinçli sevinçli Vuslat abla ,Vervo yu ikna edebilirmisin,o sizin iş yerine gelsin bende geleyim,süpriz yapalımkahkaha Görüşmek istemeyenler de kıskansın bizikahkaha
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 15:57

455 Mesaj -

EK1453 kardeşim
sana cevap yazmak istemiyordum ama sen istedin;

yahu senin bayanların arasında ne işin var???????????

Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:17
RE:

1420 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı VuSlaT_ZaMbaK

EK1453 kardeşim

alkıs alkıs alkıs gül <<<VuSLaTıMa

Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:19

253 Mesaj -

Vuslad ablam kızmayın ya hemensevinçli İyi erkeklerde gelsin topluca görüşelim o zaman...İlla böylemi olsun istiyorsunuz,onada varım...Vuslat abla vallahi gülerek yazıyorum,ya kardeşiniz latife yapıyor bunu alttda belirtmemki gerekiyodukahkahaSu ablam,canan ablam kardeşinize sahip çıkmıyacakmısınızsevinçli sıkıştık köşeye...göz kırpma
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:24

253 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı **Su_DamlasI**

Alıntı
Orijınalı VuSlaT_ZaMbaK

EK1453 kardeşim

alkıs alkıs alkıs gül <<<VuSLaTıMa

ABLA SAHİPLENMEK BUMU YAsevinçli sevinçli HELAL OLSUN SİZE...sevinçli VUSLAT kardeşim cesaretinden dolayı alkıs hak ettin...YAA şimdi görüşmeler yalanmı oldu yanisevinçli
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:30
RE:

1686 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı EK1453

Vuslad ablam kızmayın ya hemensevinçli İyi erkeklerde gelsin topluca görüşelim o zaman...İlla böylemi olsun istiyorsunuz,onada varım...Vuslat abla vallahi gülerek yazıyorum,ya kardeşiniz latife yapıyor bunu alttda belirtmemki gerekiyodukahkahaSu ablam,canan ablam kardeşinize sahip çıkmıyacakmısınızsevinçli sıkıştık köşeye...göz kırpma

ablam en basta yazdim ben haklilar....üstelememek lazim...anlamaya calis...oku istersen bir daha ne yazmisim....telaşlı telaşlı telaşlı sen ablani dinle kardesim o zaman böyle kösede kalmazsinsıkıntılı
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:36

328 Mesaj -

ablam diyorsan ablanı dinleyeceksin bende olayları yakından takip ediyorum kusura bakma haddim olmadan karıştım ama zor dayandım göz kırpma
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:39

253 Mesaj -

Şimdi herkes dayanamaz yazar bişeyler,daha önce nerdeydiniz mübareklersevinçli Beni yanlış Anladınız yaasevinçli Görmeden sevmek en güzeliymiş heraldesevinçliMELİKSAH ABLAM HAKLIYMISSINIZ... VUSLAT bakalım daha kaç kişi dayanamıyıp yazacak...SU ABLm sizde yazın,alkışla olmaz...Evet dayanamayıp yazacak olanlar buyrun...düsün düsün AMA BEN HALA SİZLERLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUMsevinçli sevinçli
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:52

328 Mesaj -

kardesim iyi niyetinden çok eminim ama yine yazıyorum görmeden sevmek güvenmek en güzeli hünü zan yapalım daha iyi sanırım herkes benim gibi düşünüyor selametle inşallah sevinçli
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 16:55

330 Mesaj -

yok yok biz görü$elim en iyisi arakada$lar sevinçli sevinçli

ama eli bo$ gelmeyin göz kırpma göz kırpma göz kırpma

eminim cok ama cok güzel bi bulu$ma tani$ma olucaktir...
EK1453 bizleri asla ve alsa unutmayacaktir göz kırpma göz kırpma

BEN varim dicem - ama belki bi gün IST´de toplanti olursa gelebilirim..
olmasada benim yerimede tani$in göz kırpma göz kırpma
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 22:07

714 Mesaj -

Yav bence en guzeli tum bayanlar biz bulusalim gezelim tozalim erdal kardesimizde catlasin kiskancliktan kahkaha Onada sadece bulusma resimlerini yollariz bakar bakar aglar kahkaha

Ama yazi bekleyin kizlar temmuzun ortasinda Turkiyedeyim insallah.Tum bacilarimla gorusmek isterim.Hemde el opmeye getiricem bebisimi aşık EEE sizde ona gore eli bos gelmessiniz artik buyuk altin yada altin kunye falan bekleriz kahkaha Yoksam gelmem pamuk eller cebe.Hem ben misafir sayilirim belcika nireee Turkiye nire.

Bakin aklima ne geldi en buyugumuz SU DAMLASI ablamiz degilmi tamam onun evinde bulusalim hem el operiz hemde harcligimizi aliriz hemde yiyecege icecege para vermeyiz kahkaha Valla super olur su ablam iyi misafir aggirlar yasariz ha valla kahkaha

Ama sen gelemezsin erdal kardesim yassakkk kahkaha

Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 23:07

330 Mesaj -

Bende psssst EK1453 (yani Erdalmi$ ismi bu arada yeni ögrendim sevinçli ) duymasin
ama bende Almanyadan - NUR BEYZA sevinçli

Bebeklere hediye almasin cok severim..
Benimde 1aylik bi yegenim var.. Hediye almaktan iflas edecem... sevinçli

Iflas etmeden seni görürüm in$aALLAH sevinçli

Bence benim gibi olsun - biz bulu$alim görü$elim gezelim - sonra
Erdal Beyi cagiririz - öyle bi kar$ilarizki kesin bidahada bulu$ma kelimesini
tanimaz olur göz kırpma
madem görü$mek istiyor - neden icinde kalsin kahkaha kahkaha

hay bi bilse dü$üncemiiii kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 23:36

1420 Mesaj -

Esmacıgım bak yukarda ne yazdım erdala okumadın sanırım senden önce ben çantama merdane koycam belirtmiştim yukardada zaten sevinçli

nurbeyzam valla süper düşünmüşsün canım başım gözüm üstünesiniz ben abla oldugum için tabii beni yormamanız lazım siz gelin beni uzaklara sürüklemeyın hımmm size ne mamalar yaparım valla parmaksız geri dönersinizsevinçli
bunu verilmiş söz kabul ediyorum ölmez sag kalırsak eger borçlandınız bu borcu ödemenız lazım artık hele bir gelmeyin sevinçli

erdal sen işi şakaya vuruyorsun ama senin dedigin cok zor ancak evlendiginde belki eniştenle tanışırsın misafirmiz olursun oda hayal ya neyse bir ihtimal diyomsevinçli

Ekleme Tarihi: 12.11.2007 - 23:44
EliFg42 su an offline EliFg42  

146 Mesaj -

En Son On: 24.01.2008 - 23:05
SelamuNAleykum

MasALLAh masALLAH
ne guzel sohbet ediyorsunuz ...
ALLAh sohbetinizi daim eylesin ....
Ne guzel siz bulusun birbirinizle gorusun ...
Su ablacigimin elini opmeye gidin ...
Birbirinizle sohbet edin
ben ne etcem...
ben de sizlerle gorusmek istiyorum sizlerle bulusmak isitiyorumağlar:(

...
ALLAH sizi sevdiklerinizden ayirmasin abilarim ablalarim kardeslerim ...

Ekleme Tarihi: 13.11.2007 - 01:05
Bu mesajı bildir   EliFg42 üyenin diğer mesajları EliFg42`in Profili EliFg42 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

455 Mesaj -

nolmuş burda böyle yaaaa
bak erdal kardeşim sen bence bu konuyu saptırmaüzüntülü başka bişiy demiyorum!!!

nur beyzammm valla harika düşünmüşsün yaaa,eğer su damlası ablama zor olmayacaksa onun evinde yani en büyüğümüzde buluşmak çok güzel olur bencesevinçli hatta harika yaa,ben bu fikri çok beğendim valla...ama yazı nsl bekliycem:( ben çok yakın zamanda toplu bir görüşme olmasını çoook istiyorumm...

Bilginize.....
Ekleme Tarihi: 13.11.2007 - 08:55
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  

Admin
1760 Mesaj -

En Son On: 24.01.2016 - 03:39
MELIKSAH04** bayanmiymis şaşkın şaşkın şaşkın

bende bay diyebiliyordum Allah Allah
Ekleme Tarihi: 13.11.2007 - 14:58
Bu mesajı bildir   SaYaCGIN üyenin diğer mesajları SaYaCGIN`in Profili SaYaCGIN Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

253 Mesaj -

Bir hayra daha imza atmak sevindiricisevinçli Helal olsun banakahkaha Bizde bunla yetinelimkahkaha Artık yalvarsanız yakarsanızda,erdal biz ettik sen etme desenizde görüşmicem sizle,oh olsun iştekahkaha DUALARDA BARİ UNUTMAYIN BU FAKİRİ OLURMU...(buda bir tür teselli ne yapalım)
RAbbim sohbetlerimizi,muhabbetlerimizi,sohbeti cananda birleştirsin...
Ekleme Tarihi: 13.11.2007 - 18:07

244 Mesaj -

Sözüme geldinmi erdal ablalarımla görüşmek ugun olmaz demiştimde yukarda bi cevab bile vermedin yalandan gel falan... gönlümüz zengin olsun kardeşim... bu sanaydı

buda abilerime

abi abi dedik kimse yok bu sitenin erkeklerinin suyumu çıktı... (yanlış anlamayın )

abilerden hiç ilgi yok

bu gün ne oldu onu anlatiyiim...dayanamadım, rıfat56 msn mi almış yüz yüze cam la görüştük yazılarından sandığım gibi biri olmadığını anladım
ama oda bize neler etti...

bakın, ablalarım görüşüyoda biz görüşemeyizmi biz de görüşüyoz camdan olsada görüşüyoruz...

Cihan abim kusuruma bakma rıfatı sen zannettim...

selam ile...
Ekleme Tarihi: 13.11.2007 - 18:51

330 Mesaj -

affedersin SU ablam - görmemi$im sevinçli

Herkes e$leriylemi bulu$mak istiyor?
Peki e$siz olanlarda BABALAriyla gelsinler olurmu göz kırpma

Hem Erdal abiyi görmek isterdim ozaman kahkaha kahkaha

Bildigim ve duydugum kadariyla MSN dede görü$en oluyormu$..
nasil oluyor acaba??
Canli görü$emesekde en azindan MSN de CAM da görü$sek bile yeter - bence.
Ekleme Tarihi: 13.11.2007 - 22:29

253 Mesaj -

DOĞAN KARDEŞİM SEN YETERKİ İSTE TABİKİDE GÖRÜŞÜRÜZ,DİKKAT ETMEMİŞİM YAZINI,İNŞALLAH İSTANBULA GELİRSEN BENİ KİME SORSAN TANIRsevinçli ÜSKÜDARA YOLUN DÜŞERSE GÖRÜŞELİM...
ESMA KARDEŞİM BEN ARTIK ISTEMIYORUM GORUSMEKsevinçli CIDDEN YAA BU MSN LERİ SIZLER NASIL ALIYORSUNUZ...SIMDI MSN ISTESEM ONADA BISEY BULURSUNUZ,DAYANAMAYIP YAZARSINIZsevinçli
Ekleme Tarihi: 14.11.2007 - 00:03
RE:

328 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı sayacgin1

MELIKSAH04** bayanmiymis şaşkın şaşkın şaşkın

bende bay diyebiliyordum Allah Allah

önemli değil sayacgin kardeşim erkek ismi olunca yanılıyorlar oğlumun adı ..sevinçli Güle Güle
Ekleme Tarihi: 14.11.2007 - 09:14

330 Mesaj -

bende ba$ta yanilmi$tim MELIKSAH ablam sevinçli

Erdal ABIMIZ - görü$mek istemiyormu$ - duydunuzmu arkada$lar sevinçli sevinçli

Bizde tam görü$meyi onaylami$tik (dermi$im) kahkaha kahkaha
Ekleme Tarihi: 14.11.2007 - 18:32
GURBET...

253 Mesaj -

Moral Fm ve Hilal tv nin Bostancı gösteri merkezinde Cumartesi sanırım Akşam saat 20:00 de programı varmış.Ücretsizmiş ,Alper,Eşref Ziya,Mustafa Cihat,Ertuğrul Erkişi,minik dualar gurubu GeLECEKMİŞ,gitmek isteyenler varsa duyrulur.:(ağlarDavet ettiler ama ben gitmicem,içimde bir sıkıntı var arkadaşlar ya,kaç gündür geçmedi gitti.Hani derler ya Ben gurbetde değilim gurbet benim içimde aynen öyle bir durumla karşı karşıyayım...Yakınlarda olsaydınız ne iyi olurduağlar Bana dua edermisiniz,sizleri Alah için seviyorum...:(
Ekleme Tarihi: 15.11.2007 - 15:48

328 Mesaj -

esma sultan seninle bir gece tanışmıştık hatırladınmı seni oğluma alıcam ben gelinimi çok severim seven bir kaynanada olucam (bu arada oğlumun hiç bir kötü alışkanlığıda yok yemin ederim gerçi daha üç yaşında ama ....) sevgilerle aşık aşık aşık
Ekleme Tarihi: 15.11.2007 - 17:21

253 Mesaj -

Allah razı olsun beni güldürdün be ablamsevinçli maaşallah herkes birbirini görmüş görüşmüş,organizasyon olunca benim sizlelerle görüşmem doğalmı oluyo yani.olsun bir organizasyon bende şeref konuğu olayım bakalım nasıl bişeymiş bu organize görüşmelersevinçli sevinçli Allah Allah,ne işiniz var sizin böyle görüşmelerde he söyleyin bakimsevinçli sevinçli Bir dakikam bir dakikayı tutumuyo bakalım bu erdalın sonu ne olacakkahkaha

Bu mesaj 1 kez ve en son EK1453 tarafından 15.11.2007 - 17:30 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 15.11.2007 - 17:28

330 Mesaj -

evet ablam hic unuturmuyum sevinçli

cok severim ben kücük adamlari kücük bebekleri...

3tane yegenim var - bi gün görmezsem deliler gibi özlüyorum..

yemin etmene gerek yok ANNECIM aşık
ben cooooktan gönül kaptirmi$im sevinçli

cok güzel ismi var. RABBIM adiyla kendisini sizlere bagi$lasin in$aALLAH...
Ekleme Tarihi: 15.11.2007 - 22:47
CUMA HEDİYESİ..

253 Mesaj -

HERKESE HAYIRLI CUMALARsevinçli HERKESİ BURDA GÖRMEK İSTİYORUM...Su ablam bana dua ediyomusunuz,etmiyosanız edin göz kırpma
RIFAT kardeş görmek istediğim insan lar listesine senide aldım hadi bakalım,cuma hediyem olsun sana...

Bu mesaj 1 kez ve en son EK1453 tarafından 16.11.2007 - 11:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 11:22
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
EyvAllah, Sanada bizden cuma hediyemiz olsun...
En kısa zamanda bekle beni Merakını giderecem...
Kimler merak etmiyorki...?
Tüm üyelere hayırlı cumalar...
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 12:03
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  

371 Mesaj -

En Son On: 20.02.2008 - 13:39
EK 1453 BU SÜPER FİKİR TANIŞIR KAYNAŞIRIZ

BEN İSTANBULDAYIM

İSTERSENİZ BİR CUMARTESİ YADA PAZAR GÜNÜ BULUŞALIM

İLK ÖNCE TARİH BELİRLEMEMİZ GEREKİYOR ONDAN SONRA TANIŞMIŞ OLURUZ

RIFAT KARDEŞİM SENDE GELİRSİN HERALDE BEN SENİ ÇOK MERAK EDİYOROMsevinçli

İSTANBULDA OLUPTA GELMEK İSTEYENLER BURAYA EKLEME YAPIP BELİRTSİN

ONDAN SONRA NE ZAMANN BULUŞUCAĞIMIZI BELİRLERİZ.....

BEN SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR OLUCAĞIM gül
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 13:26
Bu mesajı bildir   DEMOKRAT üyenin diğer mesajları DEMOKRAT`in Profili DEMOKRAT Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

253 Mesaj -

Rıfat kardeşim gel bakalım bekliyorum yeri ve mekanı siz söyleyin,demokarat partili sen çocuklarla görüşürmüydün ya...Yaşıtlarınla görüş sen bence...Ben üsküdarlıyım her vakit müsaitsem görüşebilirim sizlelrle...
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 16:22

5108 Mesaj -

Aslanım bak hemen seni buldum, neden MSN den kaçtın ben sana merakını giderecem dedim....

ve Sözümde durdum...
eee buyur gel daha Karpuz...ay Kamera açacaktık....sevinçli
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 16:43
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

253 Mesaj -

Benim msn yi nerden aldın rıfat kardeş,recepholdıng kim onuda arkana alıpdamı geldin...sevinçli sevinçli Burdan söyleyin ne söyliyecekseniz...msn yok size...
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 16:47

5108 Mesaj -

La yegenim senle kavga etmeye değil, insan gibi konuşmaya geldim hemide sana kendimi Kameradan gösterecem istediğin bu değilmiydi...?
Bak isteğini yerine getiriyorum...
Ama sen sözünde durmuyorsun bak...
Erkek adam sözünde durandır...
Merak etme ben adam yemiyorum...sevinçli
Haaa ayrıcada recebe erdalla görüşecem dedim abi dedi bende görüşmek isterim diye, yani niyet iyidir merak etme...
Eğer niyet kötü olsaydı MSN den değil evinden irtibat kurardım senle.
Hadi seni MSN den bekliyorumkahkaha
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 16:56

253 Mesaj -

kahkaha kahkaha öyle kolay değil benle görüşmek biraz uğraşman lazımkahkaha
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:17
RE:

371 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı EK1453

Rıfat kardeşim gel bakalım bekliyorum yeri ve mekanı siz söyleyin,demokarat partili sen çocuklarla görüşürmüydün ya...Yaşıtlarınla görüş sen bence...Ben üsküdarlıyım her vakit müsaitsem görüşebilirim sizlelrle...

EK1453 KARDEŞİM KALBİNİ KIRDIYSAM ÖZÜR DİLERİM BEN ŞAKA YAPMIŞTIM SANA

SEN CİDDİYE ALDIN GALİBA KUSURA BAKMA OLURMU gül
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:21
Bu mesajı bildir   DEMOKRAT üyenin diğer mesajları DEMOKRAT`in Profili DEMOKRAT Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

328 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Esma-Sultan

evet ablam hic unuturmuyum sevinçli

cok severim ben kücük adamlari kücük bebekleri...

3tane yegenim var - bi gün görmezsem deliler gibi özlüyorum..

yemin etmene gerek yok ANNECIM aşık
ben cooooktan gönül kaptirmi$im sevinçli

cok güzel ismi var. RABBIM adiyla kendisini sizlere bagi$lasin in$aALLAH...

benim güzel gelinim inşallah çikolatamla çiçeğimle gelicem sana pırlantan tek taşmı olsun yedi taşlı olanımı seversin annem..aşık aşık aşık Güle Güle
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:22

253 Mesaj -

Bende şaka yaptım İstanbulun neresındesın senle görüşelim bari o kadar yazdık boşa gitmesin demikahkaha
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:33
RE: Erdalin dikkatine...

5108 Mesaj -

Orijınalı EK1453[/i]

Rıfat kardeşim gel bakalım bekliyorum yeri ve mekanı siz söyleyin,demokarat partili sen çocuklarla görüşürmüydün ya...Yaşıtlarınla görüş sen bence...Ben üsküdarlıyım her vakit müsaitsem görüşebilirim sizlelrle...[/

Alıntı
Orijınalı EK1453

kahkaha kahkaha öyle kolay değil benle görüşmek biraz uğraşman lazımkahkaha

Sen bilirsin yegenim...
Sanki bulunmaz hint kumaşı mübarek......kahkaha
Sen istedin isteğini yerine getirdik,
Büyük lokma ye, belki yutarken zorlanırsın...
Ama büyük konuşma...
Yoksa çok zararlı çıkarsın...göz kırpma
Sana kapıyı açtım Msn de gel ki hem derdini söylersin, hemide kafanda bir eksiklik varsa onu tamamlarsın...düsün
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:42
RE:

371 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı EK1453

Bende şaka yaptım İstanbulun neresındesın senle görüşelim bari o kadar yazdık boşa gitmesin demikahkaha

BEN KASIMPAŞADAYIM İSTERSEN ORTAK BİR NOKTADA BULUŞABİLİRİZ BURAYA KADAR YORULMANA GEREK YOK KARDEŞİM

İSTERSEN EVE GEL ÇAY İÇERİZ BERABER
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:47

253 Mesaj -

Tamam kardeş bayramda görüşelim inşaallah..Rıfat kardeş bayramda gelirsen senlede görüşürüz..Msn den olmaz...
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:55

371 Mesaj -

TAMAM KARDEŞ İNŞALLAH BEKLİYORUM SABIRSIZLIKLA

AMA İLK GÜNÜ OLMASIN KARDEŞLERİM EL ÖPMEYE GELİYORLAR

MİSAFİRLER FALAN DERKEN ÇIKAMAM İLK GÜNÜ
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 17:59

714 Mesaj -

Selam Aleykum rifat abi nerelerdesiniz hic sitede gorunmuyorsunuz.Bir aksilik yoktur insallah abi ?
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 18:01
Nur_Beyza...

5108 Mesaj -

Nur_Beyza...
Yok yok hamdolsun iyiyim, bir sorun yoktur...
İş değişikliği nedeni ile biraz yoğunluk yaşıyorum bu aralar...
Meslek değişikliği yapacamda şubemizin birini farklı dalda değiştirecez Allahın izni ile...
Allah razı olsun sizlerden.

Saygı ve sevgilerimle...
Dua ile...
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 18:07

714 Mesaj -

Iyi sevindim abi bayagidir sizi burda goremeyince acaba dedim sordumda birilerine iyi dediler ama burda gorunce inandim hersyin yolunda olduguna sevinçli Allah islerinizi rast getirsin.Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 18:10
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
evet istanbulda kardeslerimi görmeyi arzu ederdim
ama nerede dersem bilemem
28 kasim
8 aralik
birilerini buluruz elbette
yapilacak is coktur ama marifet ehli bulunurmus
kacmak korkmaktir
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 18:24
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

5108 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı NurBahcesi

evet istanbulda kardeslerimi görmeyi arzu ederdim
ama nerede dersem bilemem
28 kasim
8 aralik
birilerini buluruz elbette
yapilacak is coktur ama marifet ehli bulunurmus
kacmak korkmaktir

Yahuuu kaçak sen nerelerdesin yaşıyormusun MSN de görüşemiyoruz artıkın...
Hayırdır
bir sorun yoktur İnşaAllah...
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 18:32

371 Mesaj -

NURBAHÇESİ KARDEŞ SENDE GEL BULUŞALIM

NİYE KORKALIMKİ HEM HEPİMİZ BURDA KARDEŞ KARDEŞ TAKILIYORUZ
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 18:32

330 Mesaj -

ANNE- ANNECIGIM aşık aşık

Beyefendiler hangisini bana uygun laik görüyorsa o kabulumdur...

icinden hangisi geliyorsa o olsun sevinçli sevinçli

cok merak ediyorum ama o beyefendiyi aşık aşık
icimdeki heyecani bi bilebilseniz - annecigim..

BULU$MA olursa bende artik kücük e$imle ve cok sevdigim degerli CICIANNEMLE
gidecegim aşık aşık

ellerinizden öperim. sevgi ve saygilar. sevinçli

(Bu arada nerde kaliyorsunuz)
Ekleme Tarihi: 16.11.2007 - 23:09

253 Mesaj -

Bakın kimleri ortaya çıkardıksevinçli esma nerde oturuyorsun sen özel bir soru bakalım cevap gelecekmi....
Ekleme Tarihi: 17.11.2007 - 21:45

330 Mesaj -

Almanyadaki evimizde oturuyorum sevinçli

cevap neden gelmesin?

Bunda saklanacak ne varki sevinçli
Ekleme Tarihi: 17.11.2007 - 21:57

253 Mesaj -

Mübarek bende seninle görüşelim diyecektim,yine olmadısevinçli
Ekleme Tarihi: 17.11.2007 - 22:09

330 Mesaj -

BABAMLA gelirsem görü$ürüz sevinçli

hem MELIKSAHcigim izin verirmi bilemicem?
önce CICIANNEME sor sonra MELIKSAHcigima sevinçli
Ekleme Tarihi: 17.11.2007 - 22:15
Hasret su an offline Hasret  

Admin
945 Mesaj -

En Son On: 22.11.2011 - 19:31
((( RAVDATE@M )))

Site Kuralı maddesi: Gereksiz ve forumu sohbet ortamına dönüştürecek veya laübali ve gereksiz mesajlar neden belirtilmeksizin silinecektir.

KONU KAPATILMIŞTIR!

((( RAVDATE@M )))

Bu mesaj 4 kez ve en son Hasret tarafından 17.11.2007 - 22:30 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 17.11.2007 - 22:20
Bu mesajı bildir   Hasret üyenin diğer mesajları Hasret`in Profili Hasret Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

geschlossen Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 787 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkoku&thorn;l.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.91018 saniyede açıldı