fluvoxamine ivermectine budesonide ivermectine kamagra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » !!! miting !!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 40 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
!!! miting !!!

49 Mesaj -

En Son On: 11.11.2006 - 22:31
Cinsiyeti: Erkek 
tüm müslümanlar "İNANCA SAYGI ZALİMLERE LANET MİTİNGİ" nde buluşalım.
yer:çağlayan meydanı
tarih:19 şubat pazar
saat:12.00
Ekleme Tarihi: 17.02.2006 - 13:42
Bu mesajı bildir   @hmed üyenin diğer mesajları @hmed`in Profili @hmed Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Düzenleyen kim kardeşim?

Sadece merak ettiğim için soruyorum.
Altında yanlış anlamlar aramayın lütfen!
Ekleme Tarihi: 17.02.2006 - 13:55
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuBAi su an offline RuBAi  

274 Mesaj -

En Son On: 20.03.2007 - 22:42
Cinsiyeti: Bayan 
İNANCA SAYGI, PEYGAMBERE SEVGİ MİTİNGİ...
CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK ORGANİZASYONU, PEYGAMBER EFENDİMİZE HAKARET İÇEREN KARİKATÜRLERİ PROTESTO MİTİNGİ, 19 SUBAT PAZAR GÜNÜ SAAT 12:00'DAN İTİBAREN İSTANBUL ÇAĞLAYAN MEYDANI'NDA
30'a yakin sivil toplum kuruluslari, benim bildiklerim: Memur-sen, Askon, Esam, Anadolu Gençlik
Susmak istemeyenler, bu Pazar günü Çağlayan’da en Sevgiliye muhabbetlerinizi sunun.
Yüreğindeki Peygamber sevgisini, Müslüman kardeşleriyle paylaşmak isteyenler, inancı bir gül gibi şefkatle üzerlerinde taşıyanlar, zulme başkaldıranlar Çağlayan’a!!
Zalimlere, emperyalistlere, işgalcilere, İslâm düşmanlarına; Peygamber sevgisinin umman olup gönülleri nasıl fethettiği gösterilmelidir. İnşallah gösterilecektir de…
Ekleme Tarihi: 17.02.2006 - 18:44
Bu mesajı bildir   RuBAi üyenin diğer mesajları RuBAi`in Profili RuBAi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Mitinge katılacak arkadaslar...

2683 Mesaj -

arkadaşlar bu mitinge katılmayı planlayan arkadaşlar varsa o gün orda buluşup tanışabiliriz.

Eğer katılacak arkadaşlar varsa ortak bir yer belirleyelim...
Ekleme Tarihi: 17.02.2006 - 19:06
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

2683 Mesaj -

Katılacak kimse yok galiba!!!
Ekleme Tarihi: 18.02.2006 - 13:34

274 Mesaj -

S.A.
Büyük bir katilim olmasi bekleniyor ama sanirim sitemizdeki arkadaslarimizin çogunun bu mitingten haberleri yok.
Arkadaslar lütfen imkani olan katilsin, Türkiyede yasiyor olsaydim giderdim, sevgili fosaloglu arkadasimizin davetine icabet edin.
Dua ile..
Ekleme Tarihi: 18.02.2006 - 14:57
Bu mesajı bildir   RuBAi üyenin diğer mesajları RuBAi`in Profili RuBAi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
miting hakkinda

274 Mesaj -

S.A. arkadaslar..
Bugün miting vardi..
Tv5 ekranlarindan takip ettim ve bir saniyesini kaçirmadim.. Aman Yarabbim o ne kalabalikti..o nasil bir insan seliydi..
1 milyondan fazla insan vardi diyorlar, ve birçok insanda yollarda..

Daglari oyup zindan etseler..
Allah nurunu söndüremezler..
Davamin önüne geçemezler..

Geçemediler iste...
Ümmet, Peygamberine sahip çikti iste..

Sevgili arkadaslar miting'e giden varsa lütfen duygularini anlatsin, orada bulunmayi o kadar isterdim ki..:(
Dua ile..
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 16:55
Begum su an offline Begum  

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
V.a.s

bende sizin gibi Tv5 den takip edebildim..ağlarağlar Cok güzeldi.. Oraya gidenlerden Rabb´im razi olsun..ağlarağlar cok güzeldi cokkkkkkkkk

selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 19:42
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
utaniyorum su an offline utaniyorum  
ilk defa utanmadım

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21
KARDEŞİM.miting inanın harikaydı sanki EFENDİMİZ içimizde gibiydi.SANKİ BİR EMİRLE CANINI SUNACAK YÜZBİNLERCE peygamber aşıkları.Gözyaşları ile başladı ve ne yazıkki gözyaşları ile bitti. ve ben ilk defa birkaç saatte olsa KENDİMDEN UTANMADIM,UTANMADIM,UTANMADIM.BÜTÜN İŞTİRAKÇİ KARDEŞLERİMDEN VE GÖNÜLLERİ BURADA OLANLARDAN mevlam razı olsun.Selam ve Dua ile........
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 19:55
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
keşke başka şehirde olmasaydım, gerçekten çok isterdim, orda olmayı. Rabbim düzenleyen ve katılanlardan razı olsun. Rabbim bize yardım etsin, bizi kurtuluşa eriştirsin inş. agla
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 20:41
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kartal1965 su an offline kartal1965  
RE:

43 Mesaj -

En Son On: 18.06.2006 - 19:22
Alıntı
Orijınalı _BeTuL_

keşke başka şehirde olmasaydım, gerçekten çok isterdim, orda olmayı. Rabbim düzenleyen ve katılanlardan razı olsun. Rabbim bize yardım etsin, bizi kurtuluşa eriştirsin inş. agla

bende betül gibi uzaktaydım. ona katılıyorum
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 20:45
Bu mesajı bildir   kartal1965 üyenin diğer mesajları kartal1965`in Profili kartal1965 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Katilim hem yüksek hem güzeldi dogru.
Ama arkadaslar LÜTFEN yanlis anlasilmasin, o kadar Saadet partisinin bayrak ve flamalarini görünce sasirdim. Bana biraz secim meydanlarini hatirlatti.

Siyasi parti sembolleri olmasaydi daha isabetli olurdu bence.

Herseye ragmen tepki göstermek namina yapilmis güzel bir organizasyon. Emegi gecenlerden ALLAH razi olsun.

dua bizden, rahmet ALLAHtan...
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 21:01
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

43 Mesaj -

Kim yaparsa yapsı zalimleri protesto ettiler ya Allah razı olsun.
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 21:14
Bu mesajı bildir   kartal1965 üyenin diğer mesajları kartal1965`in Profili kartal1965 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sicilyali su an offline sicilyali  
RE: miting hakkinda

1054 Mesaj -

En Son On: 07.02.2007 - 02:24
Alıntı
Orijınalı RuBAi

Aman Yarabbim o ne kalabalikti..o nasil bir insan seliydi..
1 milyondan fazla insan vardi diyorlar, ve birçok insanda yollarda..

Masallah barekallah !..

Bu ne sevgi Ya Rab..
Bu ne ask..

Bu ne vefa Ya Rab..
Bu ne sadakat..

Ya Rab bu ümmete Resulunun sevgisini sen verdin.
Süphesizki Resulunu bizden daha cok seversin.

Süphesizki onun adini sen korur, sen muhafaza edersin.

Süphesizki zalimlerin cezasini sen verirsin.

Süphesizki zafere eristirici sensin.

Biz dönmedik Ya Rab..
Biz inandik Ya Rab..
Biz samimiyetle korumaya, Resulunu savunmaya calistik Ya Rab..

Biz terketmedik Ya Rab..
Biz savastik Ya Rab..
Biz üzüldük Ya Rab..
Biz agladik Ya Rab..:(

Yarab bilki senin rizan icin, Resulunun adini korumak icin bu degersiz canimi veririm.ağlar

Ölürüm ugruna Ya Rab
Feda ederim bu cani yoluna...
Senin icin..
Resulun icin..
Ümmet icin..

Ya Rab !..

Bizi Affet..

Affet Bizi ..

Bizi Affet..ağlar

Resulunun Hatirina...ağlar

Bu ümmet Hatirina.........ağlar

Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 22:02
Bu mesajı bildir   sicilyali üyenin diğer mesajları sicilyali`in Profili sicilyali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
muhammet talha su an offline muhammet talha  

35 Mesaj -

En Son On: 14.03.2006 - 11:27
Cinsiyeti: ----- 
bugün 19 subat

müslümanların peygamberiyle buluştugu kucaklaştıgı gün

bugün ümmetin tek bir agızdan anam babam sana feda olsun ya resuluklah diye bagırdıgı gün

bugün 7 den 70 e ümmetin birlik oldugu gün

bugün kelimelerle ifade bile edilmesi mümkün olmayan.

bugün başka birtadlı başka bir hazı olan gündü
resulun ümmetinin yanında oldugu gündü

bugün küfre karsı tek vücut olunan gündü

bugün ellerin semaya acılıp lebbeyk allahümme lebbeyk diye haykırılan gündü

bugünn...............................................................................................
bugün ifade edilemiyor kelimelerle........................................
öncelikle bu mitingin yapılmasında emegi gecen kardeşlerimden rabbım razıolsun insallah............

ve acizane bir uyarı kardeşlerime.....

bir kardeşim siyeset meydanı oldugunu vurgulamış.. lütfen allahrızası için şu müslümanların haykırısını peygamberine bağlılıgını bazı bahaneler arayarak başka yönlere cekmeyelim ve bırakalım kardeşlerim mitingin güzelliğini anlatsınlar
hazır ümmet bir olmuşken bu internet ortamında araya buzlar sokmayalım
görüşü ne olursa olsun bu ümmetin kardeş oldugunun bilincini insallah bundan sonrada yasayalım

bugünü yasatan rabbime hamdı senlar olsun

selam ve duayla
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 22:13
Bu mesajı bildir   muhammet talha üyenin diğer mesajları muhammet talha`in Profili zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
Rabbim razi olsun bu ummetten

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 16:41
Rasulu sevmek onun icin mitink yapmak ve o mitinke katilmak ne guzel ama sebebi ne kotu. ins o karikaturler ummet bilincimiz sayesinde biter ve Once Resulullahtan sonrada tum Islam aleminden ozur dilerler.
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 22:51
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
utaniyorum su an offline utaniyorum  
harikasın M.TALHA

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21
MUHAMMEDTALHA HARİKASIN KARDEŞİM.ALLAH SENDEKİ ŞUURU HEPİMİZE NASİP ETSİN.NE GEREK VAR MİTİNGTEKİ BAYRAKLARI KONUŞMAYA VEYA SİYASETE..RAHATSIZ OLAN ARKADAŞIM MESELA SENİN PARTİN DÜZENLEDİDE BİZ GİTMEDİKMİ SAADET PARTİSİ EGER GÖRÜŞÜNÜZÜ YANSITMIYORSA YARIN SABAH KENDİ PARTİNİZE BASKI YAPINDA HAFTAYADA SİZİN TERTİPLEDİĞİNİZ MİTİNGE GİDELİM.AH BİR ANLAYABİLSEK BİRLİK OLMADIKCA DAHA COK KARİKATÜRLER ÇİZECEKLER AH BİR BİLEBİLSEK.SELAM VE DUA İLE.....
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 22:57
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
@hmed su an offline @hmed  

49 Mesaj -

En Son On: 11.11.2006 - 22:31
selam sana ya muhammed
selamsana ya sevgili
sesimizi duydunmu ya muhammed..
haykırışımızı..?
onbinlerce yürek aynı dil de ve aynı sevgiyle seni andık
sesimizi duydunmu ya muhammed..?
kimi kırkbin dedi kimi bir milyon kimi ise hiç bahsetmedi...
sen duydunmu sesimizi ya muhammed...?
her cinsten her ırktan ordaydık
yüreğimizde aşkın ve özlemin
sana seslendik duy sesimizi
duydunmu ya muhammed.?
saldırıyorlar dör bir yandan
kafir tek ses olmuş amansız
ümmetin bin parça ya muhammet
her biri bir köşede ağlar olmuş
olmadık zulme maruz kalmış
göz yaşları sel olmuş
birlik yok
düzen yok
baş yok..

ama umut var ya muhammed
sen hep umut oldun
sen hep ışık oldun
karanlıkta yüzümüze yansıyan
yolumuzu aydınlatan

duy haykıran bu çığlığı..
biz seni çok sevdik

mahşer günü sende bizi sev ya muhammed !!!
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 10:49
Bu mesajı bildir   @hmed üyenin diğer mesajları @hmed`in Profili @hmed Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

35 Mesaj -

duy haykıran bu çığlığı..
biz seni çok sevdik

mahşer günü sende bizi sev ya muhammed !!!
(alıntı)
yüreyine sağlık kardeşim

önemli olan onun bizleri sevmesi ...

ya sevmese...

ya kendimizi sevdiremezsek.. allah muhafaza

insallah sevgisine nail olanlardan oluruz

kardeşim yüreyine sağlık

selam ve duayla
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 11:25
Bu mesajı bildir   muhammet talha üyenin diğer mesajları muhammet talha`in Profili zum Anfang der Seite
SENCER BEY su an offline SENCER BEY  
RE: BİR TANESİ BUNU YAPABİLİYORSA

38 Mesaj -

En Son On: 10.08.2006 - 16:07
Alıntı
Orijınalı muhammet talha

bugün 19 subat

müslümanların peygamberiyle buluştugu kucaklaştıgı gün

bugün ümmetin tek bir agızdan anam babam sana feda olsun ya resuluklah diye bagırdıgı gün

bugün 7 den 70 e ümmetin birlik oldugu gün

bugün kelimelerle ifade bile edilmesi mümkün olmayan.

bugün başka birtadlı başka bir hazı olan gündü
resulun ümmetinin yanında oldugu gündü

bugün küfre karsı tek vücut olunan gündü

bugün ellerin semaya acılıp lebbeyk allahümme lebbeyk diye haykırılan gündü

bugünn...............................................................................................
bugün ifade edilemiyor kelimelerle........................................
öncelikle bu mitingin yapılmasında emegi gecen kardeşlerimden rabbım razıolsun insallah............

ve acizane bir uyarı kardeşlerime.....

bir kardeşim siyeset meydanı oldugunu vurgulamış.. lütfen allahrızası için şu müslümanların haykırısını peygamberine bağlılıgını bazı bahaneler arayarak başka yönlere cekmeyelim ve bırakalım kardeşlerim mitingin güzelliğini anlatsınlar
hazır ümmet bir olmuşken bu internet ortamında araya buzlar sokmayalım
görüşü ne olursa olsun bu ümmetin kardeş oldugunun bilincini insallah bundan sonrada yasayalım

bugünü yasatan rabbime hamdı senlar olsun

selam ve duayla

O MUHTEŞEM KALABALIĞI BENDE ANCAK TV DEN İZLEYE BİLDİM.EĞER BİR SİYASİ PARTİNİN ORGANİZASYONU İLE BUKADAR MÜSLÜMAN BİR ARAYA GELE BİLİYORSA, KEŞKE, ALLAHINI, PEYGAMBERİNİ SEVEN BÜTÜN TEŞKİLATLAR (SİYASİ PARTİLER, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI V.S.)BÖYLE BİR MÜŞTEREKTE BİR ARAYA GELİP İSTAMBUL TRAFİĞİNİ FELÇ ETSEYİ, KEŞKE TV.LER İSTANBULA AKIN AKIN KOŞAN PEYGAMBER SEVDALILARININ FELÇ ETTİĞİ ULUSLAR ARASI VE ŞEHİRLER ARASI YOLLARIN EN AZ ÜÇ GÜNDEN ÖNCE AÇILAMAYACAĞI HABERLERİNİ GEÇSELERDİ.KEŞKE BENDE ORADA OLABİLSEYDİM,KEŞKE EFENDİMİZİN BİZE OLAN SEVGİSİNİN BİNDE BİRİ KADARINI BİZ ONA GÖSTERE BİLSEYDİK. ALLAH (C.C.) BU MİTİNGİ HAZIRLAYANLARDANDA KATILANLARDANDA RAZI OLSUN, BİZEDE (ŞAHSIMA) GERÇEKTEN PEYGAMBERİNİ SEVEN ÜMMET BİLİNCİNİ NASİB ETSİN.
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 12:00
Bu mesajı bildir   SENCER BEY üyenin diğer mesajları SENCER BEY`in Profili SENCER BEY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Kardeslerim yaa.. agla Lütfen böyle seyler en az 1hafta önce duyurun, ben bu yaziyi simdi gördüm ya agla

Ben göremedim, görenlere ne mutlu.. Mitingi yapanlardan ALLAH razi olsun..

Cok üzüldüm ya.. Eyer bidaha TV5'te gösterirlerse duyuru yapin, ona göre TV5i bakayim, LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNN..

agla
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 12:18
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

274 Mesaj -

Evet kimi 50.000 dedi kimi hiç bahsetmedi, bre gözleri kör olmus medya! o kiyamet kadar milleti görmezmisin sen!
Ama farkli kesimlerden insanlarimiz tek gaye için toplandiya, varsin görmezlikten gelsinler..
Miting'i izlerken heyecandan titriyordum, hem o muhtesem atmosfer için hemde en ufak bir olay yasanmamasi için miting sonuna kadar dua ettim "Rabbim ne olur provokasyon olmasin kardeslerime zarar gelmesin" diye, Rabbim'e sonsuz sükürler olsun en ufak bir taskinlik dahi yasanmadi.
Hani bi ara dendi ya " Hz.Muhammed (s.a.v.) aramizda, bizimle..." orada bittim.. agla
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 14:30
omer furkan su an offline omer furkan  

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
Selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

Miting!! Gercekten güzel bir organizasyon.. elbette istanbulda olsaydik ordaydık parti grup cemaat dernek farkı gozetmeksizin ordaydik insaALLAH.. sunu da biliyorum saadet partisi farkli sehirlerden otobusler de kaldırmıs.. katılım cok yuksekti.. RABBİM bu organizasyonu duzenleyenlerden emegı gecenlerden katılanlardan ve duyarlı olanlardan razı olsun..

Tv5 ekranlarından takip ettigim kadari ile bu organizasyon zaten bir haftalik cok ani gelisen organizasyon.. bir haftada bu kadar kitleyi bir araya getirebilmek biraz zordur.. kararın alinmasından itibaren afislerin hazırlanması halka duyuru basına yansimalar hatta dunyanın dıger cografyalarındaki Müslüman organizasyonlara yansımalar icin cok buyuk caba sarfedilmesi gerekiyordu ve bu caba da sarfedildi.. sadece istanbulda deil anadolunun avrupanın ve dunyanın bircok yerinde bu caba sarfedildi..

insaALLAH bu duyarlilik bu topraklarda yasanan basortusu zumlu ve nice zulumlere de yansır.. su bir gercek onlar zulumlerini artırdıkca Müslümanlar arasındaki kardeslik bagları daha da gucleniyor.. RABBİMİZ olan bitene sahid.. gonulden inaniyorum ki bu acılar birgun mukafat ile geri donecek..

selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 15:23
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE:

35 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı omer furkan

Selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

Miting!! Gercekten güzel bir organizasyon.. elbette istanbulda olsaydik ordaydık parti grup cemaat dernek farkı gozetmeksizin ordaydik insaALLAH.. sunu da biliyorum saadet partisi farkli sehirlerden otobusler de kaldırmıs.. katılım cok yuksekti.. RABBİM bu organizasyonu duzenleyenlerden emegı gecenlerden katılanlardan ve duyarlı olanlardan razı olsun..

Tv5 ekranlarından takip ettigim kadari ile bu organizasyon zaten bir haftalik cok ani gelisen organizasyon.. bir haftada bu kadar kitleyi bir araya getirebilmek biraz zordur.. kararın alinmasından itibaren afislerin hazırlanması halka duyuru basına yansimalar hatta dunyanın dıger cografyalarındaki Müslüman organizasyonlara yansımalar icin cok buyuk caba sarfedilmesi gerekiyordu ve bu caba da sarfedildi.. sadece istanbulda deil anadolunun avrupanın ve dunyanın bircok yerinde bu caba sarfedildi..

insaALLAH bu duyarlilik bu topraklarda yasanan basortusu zumlu ve nice zulumlere de yansır.. su bir gercek onlar zulumlerini artırdıkca Müslümanlar arasındaki kardeslik bagları daha da gucleniyor.. RABBİMİZ olan bitene sahid.. gonulden inaniyorum ki bu acılar birgun mukafat ile geri donecek..

selam ve dua ile..

evet gercekten bu miting cok kısa bir sürede hazırlandı...
hemde cok ani bi kararla....
bu mitingin hazırlanmasında bir rüyanın cok etkisi var .....
bu rüya yı bizzat büyüğümüzün agzından duyduk..
ama o güzel RÜYA YI buraya nakledemeyecegim kusura bakmayın .....
ama şu bir gercek insan rüya yı dinledikce tüyleri diken diken oluyor...
evet kesinlikle ALLAH RESULU ogün ordaydı.....
(rüya yı anlatma mı istemeyin arkadaşlar ...
cıkar bi kardeşimiz rüya hakkında farklı bir yorum yapar ve gercekten istemediğimiz seylere vesile oluruz onun için kusura bakmayın
selam ve duayla
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 19:29

2683 Mesaj -

Evet miting gerçekten çok coşkulu ve güzeldi ama bir arkadaşımız bahsetmiş; bir siyasi partinin seçim mitingi gibiydi.

Bu konuda kim beni nasıl eleştirirse eleştirsin fikrim budur.

Madem mitingi ismi "inanca saygı ve zalimlere lanet mitingi" O zaman siyatesi bu kadar ön plana almanın ne alemi var.

Sakın yanlış anlaşılmasın bu mitingi hangi parti düzenlemiş olsaydı aynısını yapacaktı. Bunu siyasi bir show'a dönüştürecekti.

yinede oraya toplanan insanların hangi amaçla, duyguyla orda olduğu belliydi.

Düzenleyenden de katılandan da Allah razı olsun...
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 19:32
RE:

43 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı ALLAHA kavusmak

Kardeslerim yaa.. agla Lütfen böyle seyler en az 1hafta önce duyurun, ben bu yaziyi simdi gördüm ya agla

Ben göremedim, görenlere ne mutlu.. Mitingi yapanlardan ALLAH razi olsun..

Cok üzüldüm ya.. Eyer bidaha TV5'te gösterirlerse duyuru yapin, ona göre TV5i bakayim, LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNN..

agla

Senin görmen o kadar önemli değil, senin kalbinin ,gönlünün onlarla olması önemli, oda sende var. duygularını ifade etmişsin,
İnşallah aynı sevabı almısındır.

***Selam ve dua ile...***
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 19:56
MİTİNG!!!!!

35 Mesaj -

Madem mitingi ismi "inanca saygı ve zalimlere lanet mitingi" O zaman siyatesi bu kadar ön plana almanın ne alemi var.(alıntı)

YA KARDEŞİM CİDEN ANLAMADIM BU SERZENİŞİ...

BEN 4 SAAT ORDA KALDIM TEK KELİME SAADET PARTİSİNİ ÖVEN Bİ ANONS YAPILDIMI?
MİTİNGİN HANGİ BÖLÜMÜNDE SAADET PARTİSİ ADINA SLOGAN ATILDI YADA ÖVÜLEN ANONSLAR YAPILDI?

BEN ORDA SİYASETİN ÖN PLANA CIKARILAN BÖLÜMÜNÜ SEZEMEDİM
YOKSA BAŞKA MİTİNGLERİMİ İZLADİK BİZ YADA BEN FARKLI BİR MİTİNG ALANINAMI GİTTİM?

KAHROLSUN İSRAİL.....

KAHROLSUN ABD EMPERYALİZMİ.....

KAHROLSUN İŞBİRLİKCİLER......

KAHROLSUN RUSULE UZANAN ELLER.....

KAHROLSUN IRAKTA....

KAHROLSUN CECENYADA....

KAHROLSUN BOSNADA.....

KAHROLSUN FİLİSTİNDE ZULÜM YAPANLAR....

DİYE HAYKIRMAK SİYASETMİ?

YOLUNA CANIMIZ FEDA YA RESULULLAH....

SANA DİL UZATANIN DİLİNİ KESERİZ DEMEK.....

GÖK KUBBEYİ BASINA YIKARIZ DEMEK.....

YOLUNA ANAM BABAM FEDAOLSUN DİYE HAYKIRMAK....

SİYASETMİ?

BUNLAR SİYASETSE BEN SİYASET YAPTIM

VE SAADET PARTİSİ BAYRAGI ALTINDA OLMAKTANDA HİÇ HUZURSUZ OLMADIM

AKSİNE BÖYLE GÜZEL Bİ ORGANİZASYONU YAPTIKLARI İÇİN RABBİM KENDİLERİNDEN RAZIOLSUN

BUNU YAPMAK SAADET PARTİSİNE NASİP OLDU

ALLAH RESULU KENDİNİ MUTMAİN SEKİLDE ANAN ÜMMETİNİN YANINDA OLUR

VE BENDE İNANDIM DAVETE İCAP ETTİM MEVLADA NASİP ETTİ O GÜZELLİĞİ YASATTI BİZLERE....

BENCE AYRINTILARA KAFAYI YORMAMAK GEREK ...

OGÜNÜN GÜZELLİĞİNİ HİSSETMEK GEREK.....

KİMİN YAPTIGI DEĞİL KİMİN İÇİN KALPLERİN FERYAD ETTİĞİNE BAKMAK GEREK

TEK KELİME TAKDİRE ŞAYANDI BENİM GÖZÜMDE.....

İNSALLAH BAŞKA SİYASİ KURUMLARDA BÖYLE GÜZEL Bİ GAYELERİ OLURDA HİÇ GOCUNMADAN SİYESİ DÜŞÜNMEDEN ORDA OLURUM...

DEDİM YA NASİP İŞİ......

PEYGAMBERE SEVDALALANLARI Bİ ARAYA GETİRMEK ONA VESİLE OLMAK COK HOŞDU İNSALLAH BAŞKALARIDA ÜMMETİN SESİNE KULAK VERMEK İÇİN Bİ ÇABA SARFEDERLER....... DEDİM YA NASİP İŞİ......

BEN BEKLERDİMKİ MİLYONLARIN OYUNU ALMIŞ ...
ADI A. ADI B.. ADI C... OLAN SİYASİ PARTİLERDE BÖYLE GÜZEL ORGANİZASYON YAPSINLAR SEVE SEVE ORDA DA CANIMIZ SANA FEDAOLSUN YARESULALLAH BAGIRABİLELİM.... AMA DEDİM YA NASİP İŞİ....

ONUN İÇİN LÜTFEN BİR KEZ DAHA TEKRARLIYORUM KARDEŞLERİM TADINI CIKARMAYA CALISIN ....

SELAM VE DUAYLA
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 20:53

2683 Mesaj -

Kardeşim demekki objektif bakamamak bu olsa gerek...

Al sana siyasi bir slogan örneği;

"Mücahit Kutan"

Mücahit kimlere denilir hepimiz biliyoruz.

Neyse burası önemli değil.

Kardeşim ikimiz farklı sloganların atıldığı yerlerde durmuşuz demekkisevinçli

Kardeşim ben zaten siyasetin ön plana çıkartılmasını eleştirmedim. Bu organizasyonu kim düzenlese de aynı şeyi yapacaktı. Bu olağan bir durum.

Belki sen yazdıklarımı eleştiri olarak alğıladın...

Tekrar düzenleyenden de , gelenlerden de Allah razı olsun...
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 21:02
zafer571 su an offline zafer571  
RE:

232 Mesaj -

En Son On: 16.08.2008 - 21:04
Alıntı
Orijinali _BeTuL_

Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 21:05
Bu mesajı bildir   zafer571 üyenin diğer mesajları zafer571`in Profili zafer571 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

35 Mesaj -

Tekrar düzenleyenden de , gelenlerden de Allah razı olsun...(alıntı)

allah senden de razıolsun kardeşim..

sen nerde duruyordun bak yoksa yanımda dikilen sen olmayasıngöz kırpma yerini söyle ben sana söylerim farklı yerlerde olup olmadıgımızıgöz kırpma

selam ve duayla
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 21:09

2683 Mesaj -

sevinçli

Kardeşim ben konu açıldığında bu siteden mitinge katılacak arkadaşlara buluşma çağrısı yapmıştım ama duyan olmadı.

Galiba hep beraber gitsek bu yanlış anlaşılmada olmazdı sevinçli

Ben kürsünün camii tarafındaydım...
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 23:01
Nazligul su an offline Nazligul  

1113 Mesaj -

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
UZaklarda gurbete olmasaydim,

Seve Seve gelirdim... sevinçli

Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 23:33
Bu mesajı bildir   Nazligul üyenin diğer mesajları Nazligul`in Profili Nazligul Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast murat mutlu  
RE:

Misafir

En Son On: 10.01.2009 - 17:18
Alıntı
Orijınalı fosaloglu

sevinçli

Kardeşim ben konu açıldığında bu siteden mitinge katılacak arkadaşlara buluşma çağrısı yapmıştım ama duyan olmadı.

gördüm seni fosaloğlu kardeşim
binlerce fosaloğlu vardı şükürgöz kırpma
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 23:38
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
RE:

35 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı fosaloglu

sevinçli

bende kürsünün cami tarafındaydım
öğle namazını benzinliğin meydanında kıldık bak benim le orda sohbet ettiysen
saklamana gerek yok göz kırpma
hadi itiraf et ... bak kızmayacam sözgöz kırpma
Ekleme Tarihi: 21.02.2006 - 16:08
RE: RE:

2683 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı muhammet talha

Alıntı
Orijınalı fosaloglu

sevinçli

bende kürsünün cami tarafındaydım
öğle namazını benzinliğin meydanında kıldık bak benim le orda sohbet ettiysen
saklamana gerek yok göz kırpma
hadi itiraf et ... bak kızmayacam sözgöz kırpma

Yoksa yanımda duran arkadaş senmiydin sevinçli
Ekleme Tarihi: 21.02.2006 - 17:10
SOSYOLOG su an offline SOSYOLOG  
mitig

6 Mesaj

En Son On: 12.01.2007 - 11:31
ORDA OLMAYI ÇOK İSTERDİM.RASULULLAHA UZANAN ELLERE,UTANMADAN O KARİKATÜRLER BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ DİYEN DARUN NEDVE PARLEMENTERLERİNE,BAĞIRMAK İSTERDİM,SESİMİ
DUYMASALARDA,
O MİMSİZ MEDENİYETÇİLERE,O DİALOGÇULARA BİR ÇİFT LAF SÖYLEMEK İSTERDİM.
evet orda olmayı çok isterdim,eminim rasullulahta oradaydı onun yanında olmak isterdim.en azından safımız belli olurdu.
Ekleme Tarihi: 21.02.2006 - 17:15
Bu mesajı bildir   SOSYOLOG üyenin diğer mesajları SOSYOLOG`in Profili SOSYOLOG Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: mitig

35 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı SOSYOLOG

ORDA OLMAYI ÇOK İSTERDİM.RASULULLAHA UZANAN ELLERE,UTANMADAN O KARİKATÜRLER BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ DİYEN DARUN NEDVE PARLEMENTERLERİNE,BAĞIRMAK İSTERDİM,SESİMİ
DUYMASALARDA,
O MİMSİZ MEDENİYETÇİLERE,O DİALOGÇULARA BİR ÇİFT LAF SÖYLEMEK İSTERDİM.
evet orda olmayı çok isterdim,eminim rasullulahta oradaydı onun yanında olmak isterdim.en azından safımız belli olurdu.

sende ordaydın gönlün ordaydı milyonlar hatda 1.5 milyar iman ehli ordaydı sizide hissettik merak etme kardeşim
yüreklerinize sağlık
selam ve duayla
Ekleme Tarihi: 21.02.2006 - 18:18
karabulutmurat su an offline karabulutmurat  
İNANCA SAYGI ZALİMLERE LANET PEYGAMBER EFNDİMİZ (SAV) E SADAKAT

2 Mesaj

En Son On: 04.03.2006 - 16:42
BİZ BURSA DAN YAKLAŞIK OLARAK TAM 350 CİVARI OTOBÜSLE YANİ 12000 KİŞİ İLE HEPBERABER BU MİTİNTE PEYGAMBERİMİZLE BULUŞTUK ÇOLUK,ÇOCUK,GENÇ,YAŞLI AMA HEP BERABER TEK SES,TEK YÜREK VE TAM BİR SADAKATLE..........
Ekleme Tarihi: 21.02.2006 - 19:28
Bu mesajı bildir   karabulutmurat üyenin diğer mesajları karabulutmurat`in Profili karabulutmurat Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: İNANCA SAYGI ZALİMLERE LANET PEYGAMBER EFNDİMİZ (SAV) E SADAKAT

43 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı karabulutmurat

BİZ BURSA DAN YAKLAŞIK OLARAK TAM 350 CİVARI OTOBÜSLE YANİ 12000 KİŞİ İLE HEPBERABER BU MİTİNTE PEYGAMBERİMİZLE BULUŞTUK ÇOLUK,ÇOCUK,GENÇ,YAŞLI AMA HEP BERABER TEK SES,TEK YÜREK VE TAM BİR SADAKATLE..........

Yüreğizize sağlık
Ekleme Tarihi: 21.02.2006 - 22:36
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
RE: harikasın M.TALHA

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Alıntı
Orijinali utaniyorum

MUHAMMEDTALHA HARİKASIN KARDEŞİM.ALLAH SENDEKİ ŞUURU HEPİMİZE NASİP ETSİN.NE GEREK VAR MİTİNGTEKİ BAYRAKLARI KONUŞMAYA VEYA SİYASETE..RAHATSIZ OLAN ARKADAŞIM MESELA SENİN PARTİN DÜZENLEDİDE BİZ GİTMEDİKMİ SAADET PARTİSİ EGER GÖRÜŞÜNÜZÜ YANSITMIYORSA YARIN SABAH KENDİ PARTİNİZE BASKI YAPINDA HAFTAYADA SİZİN TERTİPLEDİĞİNİZ MİTİNGE GİDELİM.AH BİR ANLAYABİLSEK BİRLİK OLMADIKCA DAHA COK KARİKATÜRLER ÇİZECEKLER AH BİR BİLEBİLSEK.SELAM VE DUA İLE.....

Selamunaleyküm,

Arsivi gezerken bu yaziya rasladim.
Herhalde benim üstteki yazima ithafen yazilmis. Üstünden alti ay kadar vakit gecmis olmasina ragmen bu yaziya cevap vermeden gecemiyecegim.

Utaniyorum abim,
ben bu yazinizi henüz gördüm,
Allah (c.c.) biliyor maksadim bir polemik cikarmak degil.
Siz benim yazimi anlamamissiniz.
Ben bu organizasyonu yapanlari,
bu toplumu bir araya getirdiklerinden elestirmedim. Hatta...,yaptiklari organizasyon icin Allah razi olsun ve dua bizden, rahmet Allahtan dedim..., yani yapanlardan duaciyim .

Ne gerek var siyasetten konusmaya demissiniz.
Ben siyasetten konusmadim. Yalnizca SIYASET üstü olan bu dayanismaya siyasi bir partinin sembolleri karistirilmamis olsaydi daha isabetli olurdu, birlik ve beraberlik suurunu gelistirirdi. Ve bu kadar siyasi sembolü görünce, saskinligimi dile getirdim. Fakat yapilmis organizasyonu asla elestirmedim.
Ayrica bana hitaben diyorsunuzki;
"Rahatsiz olan arkadasim sizin partiniz düzenledide biz gitmedikmi? sizin partide düzenlesin orayada gidelim."

Muhterem abim,
ben ömrümde hic bir siyasi partiye ne üye oldum, ne de destekledim. Partici filan degilim. Hele futbol takimi tutar gibi herhangi bir partiye baglida degilim. Dünyanin ve Ülkemin siyasi meselelerine uzakda degilim..., benim icin Ülkeme en layik olan akim basa gelsin.
Dolayisiyla, hassasiyetimde bundan kaynaklaniyor sanirim.
Kendim hic bir partiye bagimli olmadigimdan,
bu organizasyonada her hangi bir siyasi parti sembollerininde karistirilmasini hazmedemedim.
Bu yazdiklarim diger kardesim icinde gecerlidir.
Utaniyorum abim ,
anlamanizi temenni ederim.
Burada Saadet partili arkadaslara sunu söylemek istiyorum. Arkadaslar...,
bu elestirim kesinlikle partinize filan degil, benim icin o meydanda sizin partinizin degilde baska partilerin bayraklari asili olsaydi yine ayni elestiriyi yapardim. Yanlis anlamayin lütfen!

Acizane bu kardesinizin düsünceleridir.

Dua bizden, Rahmet ALLAH'tan...
Ekleme Tarihi: 07.08.2006 - 11:03
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 699 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60535 saniyede açıldı