generique kaletra ivermektine generique kaletra generique rhinocortivermektin detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » AKP'yi ABD getirdi

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 15 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
AKP'yi ABD getirdi

227 Mesaj -

En Son On: 06.05.2007 - 21:00
Cinsiyeti: Erkek 
İNGİLTERE -

The Times: "AKP'yi ABD getirdi"AKP ve Erdoğan, Bush'un GOP projesinde, bölgede din üzerinden siyaset yapan partiler ve iktidarlar arasında, ilk ve tek başarılı örnektir!..

İngiltere'nin The Times gazetesi, ABD Başkanı George W. Bush'un Ortadoğu'da uyguladığı stratejiler neticesinde birçok ülkede din (İslam) üzerinden siyaset yapan partilerin iktidara getirildiğini ileri sürerken, Türkiye'de de Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) aynı süreçte başa geldiğini ve Başbakan Erdoğan'ın tek başarılı örnek olduğunu yazdı.

İngiltere'nin The Times gazetesinde yayımlanan bir yazıda, ABD ve AB'nin terör örg ütü listesindeki Hamas'ın Filistin seçimlerini kazanmasının ardından Ortadoğu'da yapılan seçimler ve 'radikal' grupların güçlenmesi değerlendiriliyor.

The Times'ın yazısında, birçoğu diktatörlük altında yaşayan Ortadoğu halkının sesinin duyulması için bölgenin demokratikleşmesini savunan ABD'nin, 11 Eylül'den sonra uyguladığı politikalar sonucunda Nil'den Dicle'ye kadar birçok ülkede "İslami değerlere saygı duyanların" önemli politik güç kazandığı ve bu ülkelerden birinin de Türkiye olduğu ileri sürülüyor.

Hamas'ın Filistin'deki seçimleri kazanmasının ardından liderlerinin, ABD Başkanı Bush'a çabalarından dolayı teşekkür etmesinin gerektiği belirtilerek başlanan yazıda, ABD'nin, bölgede laik, ılımlı ve batı yanlısı politik hareketleri cesaretlendirme çabalarının başarısızlığa uğradığı, yeni bir tür İslami demokrasi şeklinin oluştuğu ifade ediliyor.

Bölgede İslam'ın siyasi yönünün de bir gerçek olarak ortaya çıkmasına sebep olan bu ABD çabalarına ve politikalarına sadece Hamas'ın değil, daha önce politik arenada söz sahibi olmayan, ancak bu çabalar ile siyasette yükselen bölgedeki birçok grubun minnettar olması gerektiği belirtiliyor.

Yazıda, bölgeyi demokratikleştirme projesinin ilk büyük deneme bölgesinin İslam dünyasındaki en laik ülke olarak nitelendirilen Türkiye olduğu ileri sürülürken, 2002 Kasım seçimlerini 'İslami kökenli' Ak Parti'nin çoğunluğu alarak kazandığı ve parti liderinin daha önce politik bir mitingde 'İslami' bir şiir okumaktan dolayı seçim zamanı yasaklı olduğu aktarıldı.

Cumhurbaşkanlığı
Bu durumda başa gelen ve gelecek yılki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin en büyük favorisi olarak gösterilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, o zamandan bu yana göze çarpan bir başarısının olduğu ve geçtiğimiz yıl AB ile müzakerelerin başlamasını sağladığı yazıldı.

Türkiye'nin başarılı bir örnek olarak verildiği yazıda, İran'da da Türkiye'nin tam tersi bir tepkiyle karşılaşıldığı ve Cumhurbaşkanı seçilen Mahmud Ahmedinecad'ın ılımlı olması beklenirken, ülkenin politikalarını sertleştirdiği, İsrail'i tehdit ettiği, nükleer program krizine neden olduğu ve ülkeyi kriz devleti haline soktuğu ifade edildi.

Öte yandan Mısır'da ABD'den gelen baskılar sonucunda muhalif grupların Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ile seçimlerde yarışmasına izin verildiği, bunun sonucunda da Hamas ile yakın bağlantıları olan Müslüman Kardeşler Örgütü'nün tek gerçek muhalefet olarak ortaya çıktığı aktarıldı.

Yazıda ayrıca Lübnan'da da Hizbullah'ın en büyük muhalefet grubu olarak parlamentoya girdiği belirtilirken, tamamlanmamış son büyük denemenin Irak olduğu ve ABD'nin, Aralık seçimlerinden sonra Batı yanlısı, ılımlı ve laik bir hükümetten umutlu olduğu yazıldı.
Ekleme Tarihi: 31.01.2006 - 22:03
Bu mesajı bildir   nursuz üyenin diğer mesajları nursuz`in Profili nursuz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
aybars77 su an offline aybars77  
Themenicon    Tam tersini yapın !

264 Mesaj -

En Son On: 07.04.2006 - 23:17
Eskiden atalarımız, düşmanlarımızı çileden çıkarmak için onlar ne söylerlerse ve yaparlarsa aksini yaparlarmış ve böylelikle onlara muhalefet ederlermiş.
Şimdi The Times adlı yayın organı madem ki böyle bir şey söylüyor, anlayın ki tam aksidir.
Ve ona göre davranın.
Türkiyede AKP ikitdar olmasaydı kimin iktidar olacağını tasavvur etmek ve düşlünmek bile istemiyoruz.
Hele 7 senelik darbeci ve faşist ECEVİT iktidarını yaşadıktan sonra, artık o tür iktidarları rüyalarımızda bile görmek istemiyoruz.
Rahat kimseye rahatsız etmesin.

Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 18:02
Bu mesajı bildir   aybars77 üyenin diğer mesajları aybars77`in Profili aybars77 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast murat mutlu  

Misafir

Cinsiyeti: ----- 
AKP hükümetinden ALLAH binlerce kez razı olsun...
ecevit zamanını hatırlamak bile istemiyorum...
recep tayyip erdoğan, daha istanbul büyük sehir belediye baskanı secilmeden ilçemizde bir konusma yapmıstı,
hiç aklımdan cıkmaz...
adam gibi adam derler ya işte!
...gül...
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 21:13
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Çok ölçülü konuışmamız lâzım.

264 Mesaj -

muhammet talha kardeş,

Şüphesiz hiç kimse hatadan beri değildir. Şu kadar var ki, AKP'nin üst düzey yönetimi ile daha dün denilecek kadar kısa bir geçmiş zaman içinde, birlikte ve müşterek dava(!!!) ideali içinde olanlar bugün bir başka parti kurdular diye en acımasız siyasi düşman olarak görülmeye başlanmıştır. Bu Türkiyemizdeki "süfli ve çirkin" siyasete en güzel müşahhas bir örnektir.
Bu sebeple, müslümanlar siyasi konularda konuşurlarken sözlerinin nereye varacağını ve cümlelerini sarfederken İslâm Düşmanlarını sevindirmeyecek şekilde seçmeleri gerektiğine inanıyoruz.
Öyle anlaşılıyor ki, sizin böyle bir tasanız veya derdiniz yok !
Rabimiz şuur ihsan etsin!

Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 22:12
Bu mesajı bildir   aybars77 üyenin diğer mesajları aybars77`in Profili aybars77 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast murat mutlu  
RE: RE:

Misafir

Alıntı
Orijınalı muhammet talha

Alıntı
Orijınalı murat mutlu

AKP hükümetinden ALLAH binlerce kez razı olsun...
ecevit zamanını hatırlamak bile istemiyorum...
recep tayyip erdoğan, daha istanbul büyük sehir belediye baskanı secilmeden ilçemizde bir konusma yapmıstı,
hiç aklımdan cıkmaz...
adam gibi adam derler ya işte!
...gül...

bir islami portalı olan sitede hiç bir kardeşimle siyasi polemiğe girmek istemiyordum istemem de ama malesef sizlerin bu duaları karsısında da insanın sasırası geliyor işin acıkcası

ben de tayyip erdoganın bir kanferansını yıl 1992 ümraniyede düğün salonnunda konuştuklarını iyi hatırlıyorum aynen söyle konusuyordu muhterem!!!!

BİRGÜN BU MALUM MEDYA BENİ ÖVERSE BİLİNKİ BEN BU ÜLKEYİ SATIYORUMDUR

GALİBA TAYYİP BAŞBAKANI SİMDİ DAHA NET TANIYA BİLİYORUM

BU FASIKLARA BİRGÜN HESAP SORACAGIZ İNSALLAH DİYE DEVAM EDİYORDU SAYIN BAŞBAKAN YIL 1992 DE
ŞİMDİ ACABA O FASIK DEDİKLERİ ONUN METİYELERİNİ NEDEN YAPIYORLAR DÜN TAKKELİ TAKUNYALI YAZANLAR BUGÜN ACABA NEDEN CAN DOSTU OLU VERDİLER

SİZ DUA YA DEVAM EDİN DOSTUM HERKES BİRGÜN YAPTIKLARININ HESABINI MAHKEMEYİ KÜBRADA VERECEK .
ORDA EDEBİYAT YAPMAKLA BU İŞLER YÜRÜMÜYOR
VESSELAM

polemiğe girecek bir sey yok MUHTEREM!
türkiyenin gercekleri var, kolay işler olduğunumu düşünüyorsunuz anlamadım..
ama haklısınız ecevit devam etmeliydi size göre, alışmıştık kendisine!
ne hoş günlerdi gercekten!

sizede saygım var, bu konuda aynı düşünmek zorunda değilsiniz...

ama herseyin bir anda olmasını beklemek,
hele türkiyede bizim istediğimiz düzenin
olusması bir anda olacak sey değil,
bu gerceği kabullenmeliyiz,
süreç gerekmektetir,
bunun farkında olalım,
en azında suanki durumuza şükür edelim..

SELAM SAYGI VE DUA İLE...

...gül...

Bu mesaj 1 kez ve en son DiLSuZ tarafından 08.02.2006 - 22:49 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 22:46
Ne diyeyim ?

264 Mesaj -

alıntı-muhammet talha

----EVET
İKİMİZDEN BİRİNİN ŞUUR SORUNU VAR SANIRIM ODA BEN DEĞİLİM
---

Kardeş, düşündüm, taşındım da hakikaten ikimizdeki şuurun aynı seviyede olmadığına karar verdim.
Ne yapalım ? Her insandaki akıl ve zeka bir olmadığı gibi, şuur da aynı olmuyor.
Sen bizim kusurumuza bakma şuurlu kardeş!

Bu mesaj 1 kez ve en son aybars77 tarafından 08.02.2006 - 22:56 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 22:55
Amuda mı kalkalım ?

264 Mesaj -

muhammet talha,

Bak arkadaş ! eğer senin üslubunla cevap vermiyorsam bu diğer kardeşlere ve foruma olan saygım yüzündendir. Şahsıma dedin ki ,
--EVET, İKİMİZDEN BİRİNİN ŞUUR SORUNU VAR AMA O DA BEN DEĞİLİM.---
Biz ne dedik : ---Tamam ,Sen şuurlusun dedik.

Başka belâ arama !

Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 23:34
Gast murat mutlu  

Misafir

kim için dua edeceğim konusundada bırakın ben karar vereyim!

ben sizinle tartışmaya girmeyeceğim...

ben fikrimi söyledim, uzatmak için uygun bir ortam değil...

selametle...
Ekleme Tarihi: 08.02.2006 - 23:38
muhammet talha su an offline muhammet talha  
BEN YAZILARIMI SİLDİM

35 Mesaj -

En Son On: 14.03.2006 - 11:27
EVET BEN YAZILARIMI SİLDİM EYER DEVAM EDERSEM NEFSİME UYUP SENİN KALBİNİ KIRACAGIM VE BEN MÜSLÜMANIM DİYEN HİÇ BİR KARDEŞİMİ KIRMAK İSTEMİYORUM
(KİŞİ SEVDİKLERİĞLE HAŞR OLUR)

SELAM VE DUAYLA
Ekleme Tarihi: 09.02.2006 - 08:59
Bu mesajı bildir   muhammet talha üyenin diğer mesajları muhammet talha`in Profili zum Anfang der Seite
nursuz su an offline nursuz  

227 Mesaj -

En Son On: 06.05.2007 - 21:00
KENDİ PİSLİĞİNİ BAŞKASININ PİSLİKLERİYLE ÖRTMEK

Kurtuluş savaşında yetmiş milyondan fazla Hindistanlı (bugünkü Pakistan, Afganistan, Bangladeş) Müslümanın yolladığı altınlarla kurulan İş Bankası. Bu banka Türkiye'de en fazla kazanan ve bu yıl rekor kâr açıklayacak olan banka. Çünkü bu bankaya parasını yatıranların çoğu dindar kimseler. Yani yatırdıkları milyarlardan faiz almıyorlar ve onların cari hesaptaki paraları bankanın esas gücünü oluşturuyor.

Bir de bu bankanın keyfi olarak tüm hesaplardaki paralara arada sırada el koyması ve bunun için de müşterilerine hiç hesap vermemesi .Türkiye’deki bankacılık kanunlarında eğer banka sizin hesabınızdan para kesmişse ve sorduğunuzda sen bu parayı çekmişsin derse banka haklı çıkıyor.

Bu bankanın kuruluşunun sebebi Türkiye'de mevduat oluşturarak üreticiye nakit sağlamak ve Yahudilerin elindeki bankalar haricinde bir bankanın olmasının istenmesiydi. Devletin yönetimi Mustafa Kemal’den İnönüye geçtikten sonra chp bir Yahudi partisi oldu. İş Bankası da üçte bir oranında chp’nin oldu. Yönetimi de chp’ye geçti. İşbankasının gelirlerinin üçte birer oranda Türk Dil kurumu ve Türk tarih kurumuna ait olması gerektiği de bir gerçek. Geçen yıl Türk Tarih Kurumu açtığı davayı kazanarak trilyonlarca lira kazanç elde etti. Deniz Baykal denilen millet düşmanı ise Türk tarih kurumu kendi solcu fikirler doğrultusunda çalışmıyor diye parayı vermediğini söyledi.

Deniz Baykal ve chp’nin bu milletin düşmanı olduğunu, bu siyasi partinin solcu katillerin, pkk’lıların, masonların ,dinsizlerin, atesitlerin, ahlaksız artist kadınların partisi olduğu malum zaten.İşte bunlar kendilerinden daha pis olduğunu iddia ettikleri Tayyibe malvarlığını sordular.

Tayyip Erdoğan malvarlığını açıklaması gereken yerlere açıklamış. Başkasına açıklamak zorunda değilmiş. Başkası kim oluyor ki. Zavallı halk yığını. Onlar kuru ekmeklerini yiyip otursunlar. Ne hadlerine onların merak etmek. Soruya soruyla cevap veren Erdoğan chp'ye işbankasını sordu.

Chp’nin bu bankayla olan alakasını hatırlatan Tayyip Erdoğan ve akp daha temiz bir parti mi? R.t.e İstanbul belediyesine başkan olmadan önceki ve sonraki mal varlığının hesabını verebildi mi? Hala o dönemin davaları dokunulmazlık yüzünden duruyor mu? Şu anda elinde olan malvarlığını belediye başkanlığı ve başbakanlık maaşıyla mı elde etti?

Bir mafya babası olan kayınbabası Cemal Gülbaran’dan kalanlardan başka neleri var? Askerliğini geçen hafta bedelli olarak yapıp bitiren damadı acaba şeffaf ihalerle kazandığı helal ekmeği mi yediriyor Tayyip Erdoğan’ın kızına?

Önce malvarlığını açıklayacağını söyleyip sonra yok ben öyle demedim diyen bir başbakan var. Halbuki onun bu dediğini Zaman Gazetesi bile yazmıştı. İkisinden biri kesinlikle yalancı-münafık olmaz mı o halde?

İlk defa Tayyibin yani liderlerinin yiğitçe bir iş yapıp malvarlığını ve bunun kaynağını açıklayacağını zanneden gariban akp’lilerin başlarını önlerine
Ekleme Tarihi: 11.02.2006 - 03:23
Bu mesajı bildir   nursuz üyenin diğer mesajları nursuz`in Profili nursuz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
duvan su an offline duvan  

127 Mesaj -

En Son On: 25.03.2006 - 00:44
S.A.

Türkiye Cumhuriyeti,bu konude en büyüktür ama tek degildir.
Ukrayna,Gürcistan,Azerbaycan,Misir,Ürdün,Filistin,Lübnan ve daha bircok devletin baskan taini ABD baskaninida tayin edenlerce yapilmistir.
Türkiye Cumhuriyeti Baskanin taini büyük bir organizasyon icinde olmustur.
Irak,Afganistan isgallerinden önce sessizce Türkiye isgal edilmistir.
Bu isgalde Devlet Baskanlari önemli yer tutmakla birlikte bu isgal Tüm Türk Teskilatlari liderlerinin dizginlesmesiyle gerceklesmistir.
Türk Silahli Kuvvetlerinin basindan,ekonomi ve diger sitratejik yerlere "USAKLAR" yerlestirilmistir.
Bunlar Müslümanlarin USAKLARI olmasi gerekirken yanlis efendi secmislerdir.
Ve her USAK efendisi nispedince nasiplenir.
"Hesap Günü" elbet gelecektir,ama o günden öncede bir hesap olmalidir.
Türkiye iyi yolda degildir,bunu herkes görmektedir.
Ama "Lider Üretme Ciftlikleri" bahsi gecen devlet baskanlarini tain edicilerinin elinde oldugundan Müslümanlara lider olabilecek bir kisi cikarilmamaktadir.
Buda uzun sürmeyecektir,kayalarda,cöllerde,karin altinda nasil bitki bitiyorsa,"MÜSLÜMAN BIR LIDER" bitecektir.
Iste o zaman insanlar "MÜSLÜMAN LIDER" ile "MÜSLÜMAN POSTU GIYMIS LIDER" i ayirt edebilecektir.

S.A.
Ekleme Tarihi: 18.02.2006 - 04:07
Bu mesajı bildir   duvan üyenin diğer mesajları duvan`in Profili duvan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  

406 Mesaj -

En Son On: 21.11.2007 - 17:41
Daha önce bu ve benzer konular tartışılmıştı.

Anlayamadığımız bir şey var ki apaçık ve ayan beyan ortada bu sistemde kişileri konuşmak yahut tartışmak yanlış. Çünkü sistem kendine uyacak kişileri iktidara getirir. Ve iktidarda olan kişilerde bu sisteme uymak zorundadır.

İktidara gelenin adı AKP, CHP, DYP, MHP olsun farketmiyor. Dolayısıyla sorun kişilerde değil sistemdedir.
Ekleme Tarihi: 18.02.2006 - 11:00
Bu mesajı bildir   _SeRKaN_ üyenin diğer mesajları _SeRKaN_`in Profili _SeRKaN_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SENCER BEY su an offline SENCER BEY  
NE DESEM YALAN OLUR

38 Mesaj -

En Son On: 10.08.2006 - 16:07
ESASINDA GEÇMİŞE BİRAZ DÖNDÜĞÜMÜZDE İNSANIN KAFASI KARIŞMIYOR DEĞİL.

2003 SEÇİMLERİNDEN ÖNCE SAYIN BAŞBAKAN TÜRK SİYASETİNİN YARAMAZ ÇOCUĞU İDİ. SİSTEMLE SÜREKLİ ÇATIŞAN,SİVRİ VE ETKİLİ BİR DİLLE ONU ELEŞTİRE BİLEN, “BUNDAN DOLAYIDA DEFALARCA YARGILANAN VE SONUNDA OKUDUĞU BİR ŞİİR YÜZÜNDEN (BU ŞİİR TÜRKÇÜ ŞAİR ZİYA GÖKALP E AİTTİR) HAPİS YATAN”, AVRUPA VE AMERİKAYA İNANDIĞI DAVA NIN PENCERESİNDEN BAKAN, BÖYLE OLDUĞU İÇİNDE HEP HEDEFTE OLAN, BÜTÜN BUNLARA RAĞMEN GÖZÜNÜ BUDAKTAN SAKINMAYAN, DAVASINDAN VE DOĞRULARINI SÖYLEMEKTEN VAZGEÇMEYEN BİR SİYASET ADAMI.
YANİ BEKLENEN ADAM, YANİ ARADIĞIMIZ ADAM, BATAKLIĞIN İÇİNDE FİLİZLENEN BİR NİLÜFER ÇİÇEĞİ GİBİ, KİRLENMİŞ SİYASETİN İÇİNDE PIRIL PIRIL TERTEMİZ BİR ADAM. HERŞEYİ DÜZELTECEK BU ADAM.
TABİİKİ SİSTEM İÇİN ZARARLI BU ADAMIN ÖNÜ KESİLMELİ İDİ, NE OLABİLİR? MESELA ; YOK ! CEZA EVİNE KOYMAKLA OLMAZ. ONU SİYASETTEN UZAKLAŞTIRMAK GEREKİYORDU VE ÇEŞİTLİ YASAKLARLA ÖNÜ KESİLDİ.
ARTIK O, YILLARDIR İÇİNDE BULUNDUĞU SİYASİ PARDİ İLEDE YOLUNU AYIRMIŞ, BİR MANADA YALNIZ KALMIŞ YASAKLI BİR SİYASET ADAMI. DEMEKKİ HER GÜZEL ŞEYDE OLDUĞU GİBİ ONUNDA SONUNU GETİRDİLER. BÖYLE OLMAMALIYDI.
AAA ! R.TAYYİP ERDOĞAN SİYASİ PARTİ KURUYORMUŞ ! AMA NASIL OLACAKKİ, DEĞİL BAŞBAKAN, MİLLET VEKİLİ BİLE OLAMAZ, YASAKLI O. BİR ÇÖZÜMÜ YOKMU PEKİ? KESİNLİKLE YOK. OLSUN GENEL BAŞKANI OLDUĞU PARTİ İKTİDAR OLSUN YETER.PEKİ İKTİDAR OLACAK KADAR OYU ALABİLECEKMİ? ONUN GİBİ BİR KAHRAMANIN DEĞİL GENEL BAŞKAN OLDUĞU, İŞARET ETTİĞİ BİR PARTİ BİLE İKTİDAR OLUR. NİHAYET OLDUDA. O ZAMAN EN KISA SÜREDE BU YASAK KALDIRILMALI. KALDIRILSA NE OLACAKKİ BİR DAHA SEÇİMMİ OLACAK SANKİ.OLMAZ OLMAZ DEME BAK YURT DIŞINDAN SEÇİME KATILAN SİİRT MİLLET VEKİLİ JET FADIL TUTUKLANDI O BÖLGEDE SEÇİM TEKRARLANACAK. TEKRARLANSADA SN. ERDOĞAN KATILAMAZKİ SEÇİMLERDE ADAY DEĞİLDİ. YA SEN DE ÇOK MUHALİFSİN…
NA YANİ BEN ŞİMDİ SU-İ ZAN DAMI BULUNDUM.ALLAH AFFETSİN HEPİMİZİ. SN. R.TAYYİP ERDOĞAN DAN DA ÖZÜR DİLİYORUM, ODA HAKKINI HELAL ETSİN.
Ekleme Tarihi: 18.02.2006 - 12:16
Bu mesajı bildir   SENCER BEY üyenin diğer mesajları SENCER BEY`in Profili SENCER BEY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
abdullatif su an offline abdullatif  
Temennim

173 Mesaj -

En Son On: 22.01.2011 - 14:21
Rabbim beni affetsin daha şimdiden !
Herkes her konuda fikrini söylemeli ve söylesin.
Eleştirinin de bir adabı, tenkidin de bir tarzı olmalı sanırım
Benim gibi aciz ve fakirler, sizlerin fikirlerinden istifade ediyorlar.
Mesela; Bir olayı(AKP Hükümetinin başımıza gelmesi gibi)değerlendirirken veya eleştirirken CHP muhalifi gibi değilde, yapıcı ve çok yönlü , aydınlatıcı, bilgilendirici olsa,
ve olayın gerçek nedeni[ Kaderi yönü], görünen nedeni, sebebi, neticesi hepsi bir tahlil edilse çok seviyeli ve de istifadeli olur.
Kasem ederim benim hiçbir siyasi taraftarlığım yok elhamdülillah.Eüzü billahimineşşeytani vessiyaseti !!! Yanlış anlaşılmasam rica ederim !
Ekleme Tarihi: 19.02.2006 - 00:12
Bu mesajı bildir   abdullatif üyenin diğer mesajları abdullatif`in Profili abdullatif Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SENCER BEY su an offline SENCER BEY  
RE: Temennim

38 Mesaj -

En Son On: 10.08.2006 - 16:07
Alıntı
Orijınalı abdullatif

Rabbim beni affetsin daha şimdiden !
Herkes her konuda fikrini söylemeli ve söylesin.
Eleştirinin de bir adabı, tenkidin de bir tarzı olmalı sanırım
Benim gibi aciz ve fakirler, sizlerin fikirlerinden istifade ediyorlar.
Mesela; Bir olayı(AKP Hükümetinin başımıza gelmesi gibi)değerlendirirken veya eleştirirken CHP muhalifi gibi değilde, yapıcı ve çok yönlü , aydınlatıcı, bilgilendirici olsa,
ve olayın gerçek nedeni[ Kaderi yönü], görünen nedeni, sebebi, neticesi hepsi bir tahlil edilse çok seviyeli ve de istifadeli olur.
Kasem ederim benim hiçbir siyasi taraftarlığım yok elhamdülillah.Eüzü billahimineşşeytani vessiyaseti !!! Yanlış anlaşılmasam rica ederim !

RABBİM BENİDE AFFETSİN, SENDE AFFET GÜZEL KARDEŞİM AMA HER MESAJINDA BİR KİNAYE VAR.HERKES DÜŞÜNCESİNİ İFADE EDİYOR.SENDE BU KONU İLE İLGİLİ DÜŞÜNCENİ NET OLARAK İFADE EDEBİLİRSİN, BAŞKALARININ KONU HAKKINDAKİ FİKİRLERİNİDE ELEŞTİRE BİLİRSİN, ANCAK KARŞISINA BİRŞEY KOYMAN LAZIM.TARTIŞMA ADABINI İYİ BİLDİĞİNİZE GÖRE O ÖLÇÜLERDE YAZINIZI YAZIN BİZİM DE SİZİNLE AYNI FİKİRDE OLMAMIZI SAĞLAYIN VEYA NE YAPMAMIZ GEREKİYORSA SÖYLEYİN ÖYLE YAPALIM. SAYGILARIMLA
Ekleme Tarihi: 20.02.2006 - 14:31
Bu mesajı bildir   SENCER BEY üyenin diğer mesajları SENCER BEY`in Profili SENCER BEY Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 614 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55551 saniyede açıldı