stromectol generique kaletra kaletra budesonide stromectol luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Tanitirmisiniz?

önceki konu   diğer konu
594 okunmamış mesaj mevcut (fix)
Sayfa (6): < zurück 3 4 (5) 6 weiter >
Gönderen
RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý suzunkopru

Bende aranýza yeni katýlanlardaným. Çorluluyum. Muhasebe üzerine çalýþýyorum, amatör olarak da Excel-Visual Basic üzerine bir kitap (ilk kitabým, umarým Rabbim utandýrmaz) yazdým.

suzunkopru kardeþim; kitabýnýzý nerden bulabileceðimi söylermisiniz? Satýn alýp incelemek istiyorum.

Excel'de yazmam gereken uzun bir makro var,belki yardýmcý olur...
Gönderen: 17.05.2006 - 18:33
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
birgül aydýn su an offline birgül aydýn  
20 Mesaj -
aranýza yený katýldým sayýlýr býr hafta kadar oldu ne yazýkki fazla aktýf olamadým sıkıntılı bende aslen Trabzonluyum ama Ýstanbulda oturuyorum rabbým yar ve yardýmcýnýz olsunGüle Güle
Gönderen: 17.05.2006 - 20:08
Bu Mesaji Bildir   birgül aydýn üyenin diger mesajlarini ara birgül aydýn üyenin Profiline bak birgül aydýn üyeye özel mesaj gönder birgül aydýn üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ranuna su an offline ranuna  
75 Mesaj -
slm bende sivastan katýlýyorum.öðrenciyim.Allah hepimizi afetsin.(amin)Güle Güle
Gönderen: 17.05.2006 - 20:23
Bu Mesaji Bildir   ranuna üyenin diger mesajlarini ara ranuna üyenin Profiline bak ranuna üyeye özel mesaj gönder ranuna üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
alemihuccet su an offline alemihuccet  
359 Mesaj -
esselamu aleykum ümmed-i Muhammed;
bende Amasya'lýyým,ravdaya bir hafta kadar oluyor üye olalý..Allah için seviyorum ümmed-i Muhammedi
ALLAH'A EMANETSÝNÝZ... Güle Güle
Gönderen: 17.05.2006 - 21:19
Bu Mesaji Bildir   alemihuccet üyenin diger mesajlarini ara alemihuccet üyenin Profiline bak alemihuccet üyeye özel mesaj gönder alemihuccet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
137 Mesaj -
yeni katýlan arkadaþlara selam olsun
ravdaya giren bir daha ayrýlamazaşık allah hepinizden razý olsun üyelikleriniz daim olsun
Gönderen: 17.05.2006 - 21:37
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
suzunkopru su an offline suzunkopru  
RE:
179 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fosaloglu
suzunkopru kardeþim; kitabýnýzý nerden bulabileceðimi söylermisiniz? Satýn alýp incelemek istiyorum.
Excel'de yazmam gereken uzun bir makro var,belki yardýmcý olur...

0212 512 60 07 Beþir Yayýnevinden bulunabilir. Sanki reklam gibi oldu ama, nasipse alacaðýnýz kitabýn benim için bir kazancý olmayacak. Ama sade bir dilde yazýldýðý ve herkesin makrolarý öðrenmesi için açýklamalar eklenen bu kitap herkese fayda saðlayacaktýr. Tekrar söylüyorum, yanlýþ anlaþýlmak istemem.
Not: Makronun kýsasý makbüldür. Özellikle de Select deyimlerinden kaçýnarak hazýrlanacak bir makro, döngüler sayesinde oldukça hýzlý çalýþacaktýr.
Gönderen: 18.05.2006 - 08:58
Bu Mesaji Bildir   suzunkopru üyenin diger mesajlarini ara suzunkopru üyenin Profiline bak suzunkopru üyeye özel mesaj gönder suzunkopru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Ýpucu ve kitabý nasýl temin edeceðimizi yazdýðýn için Allah razý olsun suzunkopru kardesim...

Temin etmeye çalýsacaðým insAllah. Hakkýyla faydalanabilirim inþAllah.
Gönderen: 18.05.2006 - 10:11
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((SOLMAZ)) su an offline ((SOLMAZ))  
126 Mesaj -
1972 Hamburg doðumlu. Memleket Nevþehir. Ýkamet Kayseri. Halen Hamburgta yaþýyorum. Bulunduðum cemiyetin marketini çalýþtýrarak Ticaretle meþgul oluyorum.
Ýmanýmýzýn verdiði hazla vaktimizi boþ geçirmekten Allah'a sýðýnýyorum. Milli Görüþ Teþkilatý Hamburg Küçük Ýstanbul þubesinde Gençlik Baþkaný, Cemiyet Bþk. Yardýmcýsý ve daha birçok görevde bulunmaktayým. 1996 yýlýnda bir ilahi grubu kurarak 1999'da kaset yapma imkanýna sahip olduk. Rabbimize hamd olsun.
Gayemiz Hakkýn rýzasýna mazhar olmak. Gençlerimizi ve kendimizi nefsin ve þeytanýn tuzaklarýndan uzak tutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyor, gayret bizden muvaffakiyet Allah'tandýr diyorum.
Boþ vaktim pek olmaz ama fýrsat buldukça þiir yazar ve beste yaparým. Gençlerle meþgul olur onlarla vakit geçirmeye gayret ederim.
Herkesi selamlarýn en güzeliyle selamlarým.

gül
Gönderen: 26.05.2006 - 01:10
Bu Mesaji Bildir   ((SOLMAZ)) üyenin diger mesajlarini ara ((SOLMAZ)) üyenin Profiline bak ((SOLMAZ)) üyeye özel mesaj gönder ((SOLMAZ)) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ReFReF58 su an offline ReFReF58  
Selamu aleykum
33 Mesaj -
Arkadaslar,kardesler,abiler,ablalar;Bu calibra kardesinizde aranizda yer almak istedi,benide araniza alip gittiginiz ufuklara goturumusunuz?Gunah ve sevaplarimla,bildigim ve ogreneceklerimle.telaşlı
Gönderen: 03.06.2006 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   ReFReF58 üyenin diger mesajlarini ara ReFReF58 üyenin Profiline bak ReFReF58 üyeye özel mesaj gönder ReFReF58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
RE: Selamu aleykum
137 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Calibra

Arkadaslar,kardesler,abiler,ablalar;Bu calibra kardesinizde aranizda yer almak istedi,benide araniza alip gittiginiz ufuklara goturumusunuz?Gunah ve sevaplarimla,bildigim ve ogreneceklerimle.telaşlı

gül
tabiki aramýzda yeni kiþileri görmek bizi sevindirir. allah yardýmcýn olsun. aramýza hoþ geldin
Gönderen: 04.06.2006 - 11:35
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tuana17 su an offline tuana17  
3 Mesaj
selamun aleyküm ey müslüman kardeþlerim
ben de siteye iki gündür giriyorum.daha her yerine bakmaya vaktim olmadý.ama girdiðim kadarýyla güzel bir site.
aslen þanlý urfalý olup istanbulda yaþamaktayým.1989 istanbul doðumluyum.imam hatip lisesinde 10. sýnýf öðrencisiyim.kitap okumayý çok severim.
Gönderen: 04.06.2006 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   tuana17 üyenin diger mesajlarini ara tuana17 üyenin Profiline bak tuana17 üyeye özel mesaj gönder tuana17 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: Selamu aleykum
33 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý muhammed ümmeti

Alıntı
Orijýnalý Calibra

gül
tabiki aramýzda yeni kiþileri görmek bizi sevindirir. allah yardýmcýn olsun. aramýza hoþ geldin

Cumlemizin insallah,cok tesekkurler ederimgül
Gönderen: 06.06.2006 - 12:58
Bu Mesaji Bildir   ReFReF58 üyenin diger mesajlarini ara ReFReF58 üyenin Profiline bak ReFReF58 üyeye özel mesaj gönder ReFReF58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rana_80 su an offline rana_80  
s.a
118 Mesaj -
kardeþim aslýnda buradaki arkadaþlar la ben de tanýþmak istiyorum.Ben aranýza yeni katýlanlardaným. 1980 doðumluyum.
Muhasebe bürosunda çalýþýyorum.Ayrýca boþ vakit buldukça ravdaya giriyorum.Ve aranýzda olmaktan mutluluk duyuyorum.

Allah yar ve yardýmcýn olsun

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son rana_80 tarafından, 20.06.2006 - 13:43 tarihinde.
Gönderen: 20.06.2006 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   rana_80 üyenin diger mesajlarini ara rana_80 üyenin Profiline bak rana_80 üyeye özel mesaj gönder rana_80 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
candostum su an offline candostum  
CANDOSTLAR
38 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM BENDE RAVDA'YA ÜYE OLALI YAKLAÞIK ON GÜN OLDU ÝÇERÝK OLARAK VEDE BURADAKÝ ÜYELERÝN SAMÝMÝYETÝ,HOÞGÖRÜLÜ,SEVÝYELÝ ÝNSANLAR OLARAK KALÝTELÝaglaRABBÝNÝ SEVME,BÝLME,ACZÝYETÝNÝ GÖRME)BULDUÐUM ÝÇÝN (RABBÝM BU ACÝZÝ DE ÖYLE YAPSIN) KARDEÞLERÝN BÝRBÝRÝNÝ TANIMA ADINA,PAYLAÞMA ADINA BURADAYIM. TANIÞMA DUYGUSUNDAN KENDÝMÝ TANITMADIM BEN ASLEN DÝYARBAKIRLI OLUP ÞU ANDA KONYADA OTURUYORUM.ADIM EROL 1966 DOÐUMLUYUM.BU ACÝZÝDE ARANAIZA ALDIÐINIZ ÝÇÝN ALLAH(CC) HEPÝNÝZDEN RAZÝ OLSUN.RABBÝM RÝYADAN,ENANÝYETTEN MUHAFAZA BUYURSUN RABBÝM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.NÝC'ÝM DE YARÝNAR
Gönderen: 21.06.2006 - 12:37
Bu Mesaji Bildir   candostum üyenin diger mesajlarini ara candostum üyenin Profiline bak candostum üyeye özel mesaj gönder candostum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
voodoo_xv su an offline voodoo_xv  
SELAMINALEYKÜM ABİLERİME ABLALARIMA ve KARDEŞLERİME
11 Mesaj -
SELAMINALEYKÜM BEN VOODOO_XV YANÝ MUSTAFA. 25 YAÞINDAYIM ÝZMÝRDE YAÞIYORUM ÖZEL BÝR DERSANEDE SOSYAL BÝLGÝLER ÖÐRETMENÝYÝM ÇOCUKLARIMIZIN GELECEK MÜCADELERÝNE KATKI SAÐLARKEN AYNI ZAMANDA ONLARI ÝYÝ BÝR MÜSLÜMAN VE ÝYÝ BÝR VATANDAÞ OLMALARI ÝÇÝN DE ÇALIÞIYORUZ ALLAH(C.C.) YARDIMCIMIZ OLSUN....SELAMINALEYKÜM...
Gönderen: 22.06.2006 - 01:33
Bu Mesaji Bildir   voodoo_xv üyenin diger mesajlarini ara voodoo_xv üyenin Profiline bak voodoo_xv üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
544 Mesaj -
Yeni gelen arkadaslar HosgeldinizGüle Güle
Gönderen: 22.06.2006 - 01:36
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý kubra_1989

gül
Gönderen: 22.06.2006 - 01:37
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
voodoo_xv su an offline voodoo_xv  
11 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN ESRA ve KÜBRA ABLALARIM ...SELAMINALEYKÜM...
Gönderen: 22.06.2006 - 01:43
Bu Mesaji Bildir   voodoo_xv üyenin diger mesajlarini ara voodoo_xv üyenin Profiline bak voodoo_xv üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esat_7119 su an offline esat_7119  
8 Mesaj
rana_80 ve candostum hoþ geldiniz.
Gönderen: 22.06.2006 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   esat_7119 üyenin diger mesajlarini ara esat_7119 üyenin Profiline bak esat_7119 üyeye özel mesaj gönder esat_7119 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
33 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~eSRa~

Alıntı
Orijýnalý kubra_1989

gül

Aslinda hic yeni degilim ama okuyucu olarak ve RAVDA COCUK icin cocuklarimi alistiriyordum.Cok kalabalik ve cok yogun site oldugundan,yorum ve konu islemeyi bu nedenle yapmiyordum.Ama HAK ve HAKiKAT anlasilmasi babinda bir bimizin actigi konuya aydinlik getirmek gerektigi icin tekrar girmis bulundum...Hosbulduk!..gül
Gönderen: 22.06.2006 - 13:50
zafer571 su an offline zafer571  
RE:
232 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Merdiyye

aleykum selam

memnun oldum
Rabbim zihin acikligi versin ve hep guler yuzlu olun :D göz kırpma

Gönderen: 22.06.2006 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
iclalnur su an offline iclalnur  
3 Mesaj
Güle Güle ben de kayseriden katýlýyorum.yarýþmacý arkadaþlara baþarýlar...düsün SELAM VE DUA ÝLE...

-----------------------------------------------------------
gül kim demiþ gül dikenin himayesinde,dikenin itibarý gül'ün sayesindegül
Gönderen: 22.06.2006 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   iclalnur üyenin diger mesajlarini ara iclalnur üyenin Profiline bak iclalnur üyeye özel mesaj gönder iclalnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
emisya su an offline emisya  
1 Mesaj
Selamün aleyküm,ben Almanyada dogdum ve büyüdüm,esim Kahramanmarasli bende Erzincanliyim...
ALLAHA emanet olun.
Gönderen: 23.06.2006 - 16:16
Bu Mesaji Bildir   emisya üyenin diger mesajlarini ara emisya üyenin Profiline bak emisya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
286 Mesaj -
Slm arkadaslar

ravda.net´e hosgeldiniz.
Bende almanyada dogdum ve burda yasiyorum. Bugün karnemi aldim, elhamdulillah iyi. 13. sinifa gectim insaAllah.
Bana gelecekteki hayatimda basarili ve insanlara faydali bir insan olmam icin dua ederseniz memnun olurum.
Bu arada benim üyeliyim de alti ay falan oldu. sevinçli

Kendinize iyi bakin.

Allah´tan baskasini yar ve yardimci olarak hicbir zaman görmeyelim insaAllah. Amin

Allaha emanet

Güle Güle

Gönderen: 23.06.2006 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
forbital su an offline forbital  
uyanış
2 Mesaj
Robert De Niro ve Robbin Williams'dan harika performans.
Özellikle tavsiyem ise Robbin Williams'dan cennet cehennem ve aþk üzerine bir þaheser.'What dream may come true' türkçeye 'Aþkýn Gücü' olarak çevirilmiþ.
istanbul'dan sevgiler...
Gönderen: 23.06.2006 - 16:29
Bu Mesaji Bildir   forbital üyenin diger mesajlarini ara forbital üyenin Profiline bak forbital üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
RE: uyanış
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý forbital

Robert De Niro ve Robbin Williams'dan harika performans.
Özellikle tavsiyem ise Robbin Williams'dan cennet cehennem ve aþk üzerine bir þaheser.'What dream may come true' türkçeye 'Aþkýn Gücü' olarak çevirilmiþ.
istanbul'dan sevgiler...

Robbin Williams mý ?

kahkaha kahkaha kahkaha Kardesim hosgeldin.
Gönderen: 23.06.2006 - 18:55
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  
815 Mesaj -
ben sivasta doðdum Ýsatanbulda yaþýyorum..,
ama Ýsatnbulu hiç sevmiyorum nedense...
benimde bu sene lise bitti Allahým bizlere hayýrlý gençler olmamýzý nasip eylesin...
selam ve dua ile...
Gönderen: 23.06.2006 - 19:01
Bu Mesaji Bildir   EHL-I HAK üyenin diger mesajlarini ara EHL-I HAK üyenin Profiline bak EHL-I HAK üyeye özel mesaj gönder EHL-I HAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Eylül... su an offline Eylül...  
68 Mesaj -
Selamun Aleykum
Ben de aranýza Ankara'dan katýlýyorum. Siteyi bugün bi konu araken buldum ve beðendim.Ýnþallah hakkýmda hayýrlý olur
Allah'a emanet olun
Gönderen: 23.06.2006 - 19:15
Bu Mesaji Bildir   Eylül... üyenin diger mesajlarini ara Eylül... üyenin Profiline bak Eylül... üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nuralemnur su an offline nuralemnur  
tekrar hoşgeldim,hoşbudum
2 Mesaj
bende bu güzel sitenin yeni üyelerindenim.rabbime þükürler olsun ki banada bu siteye üye olmayý nasip etti. bende þöle kýsaca kendimden bahsedeyim;adým kübra 20 yaþýndayým.Erzurum luyum ve Erzurumda yaþýyorum.liseden sonra özel bi kursta aldýðým muhasebe eðitimiyle özel bi þirkete çalýþýyorum.boþ vakitlerimi ravda da geçirmeye çalýþýyorum.eve ve aileme çok düþkün olduðum için genelde onlarda vakit geçiririm..ve artýk siz deðerli müslüman kardeþlerimleyim.kabul buyurursanýz inþallah..
selam ve dua ile...
Gönderen: 23.06.2006 - 20:04
Bu Mesaji Bildir   nuralemnur üyenin diger mesajlarini ara nuralemnur üyenin Profiline bak nuralemnur üyeye özel mesaj gönder nuralemnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tuncayzahid su an offline tuncayzahid  
31 Mesaj -
ESSELAMU ALEYKÜM.
BEN YÜKSEK OKUL ÝÞLETME BÖLÜMÜNDE OKUYORUM.
GÜNLÜK HAYATIMDA, ÝNTERNETTE MÜSLÜMAN ÝNSANLARLA, TARÝKAT EHLÝ ÝNSANLARI BULARAK TANIÞMAYA ÇALIÞAN.
ALLAH RIZASI ÝÇÝN YAÞAMAYA ÇALIÞAN, BÝRÝSÝYÝM.
SLM VE DUA ÝLE.
Gönderen: 24.06.2006 - 00:18
Bu Mesaji Bildir   tuncayzahid üyenin diger mesajlarini ara tuncayzahid üyenin Profiline bak tuncayzahid üyeye özel mesaj gönder tuncayzahid üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -
MERHABA BEN NESLAHAN

25 YASINDAYIM ALMANYADA YASIYORUM COK UZUN ZAMANDIR BURDAYIZ SITEYE TESEDÜFLER SONUCU TANIDIM BENDE SIZI TANIMAYA CALISIYORUM

TESSEKKÜRLERgöz kırpma
Gönderen: 27.06.2006 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
NESLEHAN BACIM ALMANYADAN SAYIMIZ ARTSIN INSAALLAH
2687 Mesaj -
HOSGELDINIZ gül
BÜTUN KARDESLERIM HOSGELDINIZ TEKRAR GÖZDEN KACANLAR VARSA RASUL KOKULU SEN DE HOSGELDIN MUBAREKgül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 27.06.2006 - 22:16 tarihinde.
Gönderen: 27.06.2006 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Neslahan su an offline Neslahan  
176 Mesaj -
Amin NURBAHCESI COK TESEKKÜR EDERIM CANIM
Gönderen: 27.06.2006 - 22:22
Bu Mesaji Bildir   Neslahan üyenin diger mesajlarini ara Neslahan üyenin Profiline bak Neslahan üyeye özel mesaj gönder Neslahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
liyusa su an offline liyusa  
Selamün aleyküm
1 Mesaj
Bende Mardin`den.
Ýmam hatip öðrencisiyim. baþka ne diyiyim
düsün é herhalde o kadar yeterkahkaha
Gönderen: 29.06.2006 - 21:52
Bu Mesaji Bildir   liyusa üyenin diger mesajlarini ara liyusa üyenin Profiline bak liyusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nevsehirli50FB su an offline Nevsehirli50FB  
RE:
1 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý Enes solmaz

1972 Hamburg doðumlu. Memleket Nevþehir. Ýkamet Kayseri. Halen Hamburgta yaþýyorum. Bulunduðum cemiyetin marketini çalýþtýrarak Ticaretle meþgul oluyorum.
Ýmanýmýzýn verdiði hazla vaktimizi boþ geçirmekten Allah'a sýðýnýyorum. Milli Görüþ Teþkilatý Hamburg Küçük Ýstanbul þubesinde Gençlik Baþkaný, Cemiyet Bþk. Yardýmcýsý ve daha birçok görevde bulunmaktayým. 1996 yýlýnda bir ilahi grubu kurarak 1999'da kaset yapma imkanýna sahip olduk. Rabbimize hamd olsun.
Gayemiz Hakkýn rýzasýna mazhar olmak. Gençlerimizi ve kendimizi nefsin ve þeytanýn tuzaklarýndan uzak tutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyor, gayret bizden muvaffakiyet Allah'tandýr diyorum.
Boþ vaktim pek olmaz ama fýrsat buldukça þiir yazar ve beste yaparým. Gençlerle meþgul olur onlarla vakit geçirmeye gayret ederim.
Herkesi selamlarýn en güzeliyle selamlarým.

gül

S.a
Enes Abi senin hamburgta dogdugunu bilmiyordum ....
Neyse seni burda gördügüm icin sevindim Baskanim ....sevinçli
Gönderen: 03.07.2006 - 19:10
Bu Mesaji Bildir   Nevsehirli50FB üyenin diger mesajlarini ara Nevsehirli50FB üyenin Profiline bak Nevsehirli50FB üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cecenya_42 su an offline cecenya_42  
Konu icon    bende kendimi tanıtayım
85 Mesaj -
ben mehmet... konyalýyým...ünv. te okuyorum ayný zamanda sahra kardesimizin (abla mý demeliyim bilmiyorum ama )yardýmlarýyla arapca ögrenmeye calýsýyorum birazda ingilizce var iste her ne kadar unutmak istesemdesevinçli iste benden bu kadargöz kırpma selametle...
Gönderen: 03.07.2006 - 19:23
Bu Mesaji Bildir   cecenya_42 üyenin diger mesajlarini ara cecenya_42 üyenin Profiline bak cecenya_42 üyeye özel mesaj gönder cecenya_42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ebu.Hureyre42 su an offline Ebu.Hureyre42  
RE: Aleykum selam
46 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KuBrA_GuLnAr54

Ben Kubra Fransada yasiyorum,15 yasindayim.
Gunluk hayatimda genellde fazla çikmam,kitap okumayi çok severim,ve sik sik ravdaya girmeyi deniyorum.....Ve Turkiyeyi çoooook ozledim....Güle Güle

Rabbime emanet olun...Güle Güle

Selam Aleykum dostlarim bunu ben yazmistim o zamanlar 15 yasinda idim,bakiyorum de zaman ne kadar çabuk geçmis,$imdi 17 ye girdim.Ve o gunden buyana hayatim çok degi$sti elahmdulillah...
Gönderen: 03.07.2006 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   Ebu.Hureyre42 üyenin diger mesajlarini ara Ebu.Hureyre42 üyenin Profiline bak Ebu.Hureyre42 üyeye özel mesaj gönder Ebu.Hureyre42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AglayanGuller su an offline AglayanGuller  
102 Mesaj -
YENÝ GELEN ARKADAÞLAR HOÞGELDÝNÝZ...

BENDE 1 AY OLDU AMA....

BEN HOÞBULDUM.
Gönderen: 03.07.2006 - 21:36
Bu Mesaji Bildir   AglayanGuller üyenin diger mesajlarini ara AglayanGuller üyenin Profiline bak AglayanGuller üyeye özel mesaj gönder AglayanGuller üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
{{~Dervis~}} su an offline {{~Dervis~}}  
RE: bende kendimi tanıtayım Cecenya 42
350 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cecenya_42

ben mehmet... konyalýyým...ünv. te okuyorum ayný zamanda sahra kardesimizin (abla mý demeliyim bilmiyorum ama )yardýmlarýyla arapca ögrenmeye calýsýyorum birazda ingilizce var iste her ne kadar unutmak istesemdesevinçli iste benden bu kadargöz kırpma selametle...

Selamün aleyküm

Vay toprak nerelerdesin bakým sen
Ya konyalý kardeþ bulmakta zorlaþtý artýk Konyada mý ikamet ediyosun þimdi
ALLAH'a emanetsin Mehmet kardes

Selamün aleyküm
Gönderen: 03.07.2006 - 21:38
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: bende kendimi tanıtayım Cecenya 42
85 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yakup023

Alıntı
Orijýnalý cecenya_42

Selamün aleyküm

Vay toprak nerelerdesin bakým sen
Ya konyalý kardeþ bulmakta zorlaþtý artýk Konyada mý ikamet ediyosun þimdi
ALLAH'a emanetsin Mehmet kardes

Selamün aleyküm

a.s. yakup kardesim konyada ikamet ediyorum. ama konyada okumuyorum malum ünv.göz kırpma iste böyle tatlý telaselerle ugrasýyorum kardesim... sen konyada mý ikamet ediyorsun?
Gönderen: 03.07.2006 - 22:22
Bu Mesaji Bildir   cecenya_42 üyenin diger mesajlarini ara cecenya_42 üyenin Profiline bak cecenya_42 üyeye özel mesaj gönder cecenya_42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Cecenya 42(Mehmet)
350 Mesaj -
Selamün aleyküm

kardeþim þu anda Konya'da Mevlana semtinde oturmaktayým yani malesef Konya'dayým kahkaha

Selamün aleyküm
Gönderen: 03.07.2006 - 22:30
Bu Mesaji Bildir   {{~Dervis~}} üyenin diger mesajlarini ara {{~Dervis~}} üyenin Profiline bak {{~Dervis~}} üyeye özel mesaj gönder {{~Dervis~}} üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
544 Mesaj -
Yeni Arkadaslar hosgeldinizGüle Güle

konya bitanedirgöz kırpma herkes konyali

Selam ve dua ilekahkaha kahkaha
Gönderen: 03.07.2006 - 23:52
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
konya mi
2687 Mesaj -

HEY ALAADDIN TEPESI ORANIN CAYI MEVLANA:::TATLILAR YEMEKLER::MISAFIRPERVERLIK
TESEKKUR EDERIM KONYA HALKI MISAFIR ETTINIZ BIZI 3 GÜN

Gönderen: 03.07.2006 - 23:56
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HOSUMA GITTI ÜYELER
2687 Mesaj -

YASLARI COK KUCUK ÜYELER VAR HELAL OLSUN HELAL OLSUN HELAL OLSUN
AMA AMAN HA SADECE VAKIT OLDURME DEGIL BAKINIZ RAVDADA YAKLASIK
10 CILT KALIN KITAP VAR SUANDA

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NurBahcesi tarafından, 03.07.2006 - 23:59 tarihinde.
Gönderen: 03.07.2006 - 23:58
RE: konya mi
350 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NurBahcesi

HEY ALAADDIN TEPESI ORANIN CAYI MEVLANA:::TATLILAR YEMEKLER::MISAFIRPERVERLIK
TESEKKUR EDERIM KONYA HALKI MISAFIR ETTINIZ BIZI 3 GÜN

Selamün aleyküm

Nur bahçesi abi küstüm sana Konya'ya geldin bana ugramadýn demek

Konya'ya gelipte bana ugramayan abime selam olsun
Selamün aleyküm
Gönderen: 04.07.2006 - 00:04
KONYA MUKEMMEL MUKEMMEL
2687 Mesaj -
RUH VAR ORADA MEVLANA GUNUNDE GITTIM
SANA INSAALLAH BIR GUN OLUR YA UGRARIZ BE YAKUBUMgül
Gönderen: 04.07.2006 - 00:07
Ebu.Hureyre42 su an offline Ebu.Hureyre42  
RE:
46 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ay_IsIgI

Ouéch abla mdr!!!!
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 04.07.2006 - 00:31
Bu Mesaji Bildir   Ebu.Hureyre42 üyenin diger mesajlarini ara Ebu.Hureyre42 üyenin Profiline bak Ebu.Hureyre42 üyeye özel mesaj gönder Ebu.Hureyre42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    konya bitanemi
85 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Ay_IsIgI

valla orasýný bilemem istekahkaha tabi saka bir yana ama caným Gonyam artýk eskisi gibi degil maalesef:( gün gectikce de kötüye dogru gidiyor her sey almýs basýný gidiyor ve Gonyanýn imajýný bozuyorlar RABBÝM böyle insanlarý ýslah etsin sıkıntılı Gonyama gelipte beni bulmadan giden olursa karýsmam bakgöz kırpma mail adresim acýk zaten oradan beni bulabilirsiniz... selametle kalýn...
Gönderen: 04.07.2006 - 13:10
RE: konya bitanemi
544 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cecenya_42

valla orasýný bilemem istekahkaha tabi saka bir yana ama caným Gonyam artýk eskisi gibi degil maalesef:( gün gectikce de kötüye dogru gidiyor her sey almýs basýný gidiyor ve Gonyanýn imajýný bozuyorlar RABBÝM böyle insanlarý ýslah etsin sıkıntılı Gonyama gelipte beni bulmadan giden olursa karýsmam bakgöz kırpma mail adresim acýk zaten oradan beni bulabilirsiniz... selametle kalýn...[quote]Orijýnalý cecenya_42

haklisin malesef oyle uzulerek soyluyorum sadece konya degil tum dunya için geçerli:(

selam ve da ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Ay_IsIgI tarafından, 04.07.2006 - 16:32 tarihinde.
Gönderen: 04.07.2006 - 16:31
yusufum su an offline yusufum  
sa
1 Mesaj
selamun aleykum ben yusuf 23 yasýndayým ve yeni üyelerdenim.istanbul da oturuyurum ve KTU de üniversite ögrencisiyim.kitap okumayý ve mars dinlemeyi cok seviyorum.BENÝ ARANIZA KATAN RABBÝME SÜKÜRLER OLSUN.Aeo
Gönderen: 24.07.2006 - 00:02
Bu Mesaji Bildir   yusufum üyenin diger mesajlarini ara yusufum üyenin Profiline bak yusufum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hich su an offline Hich  
3 Mesaj
Selamun aleykum.

Bilgilerinize , bakýþ açýlarýnýza ve dualarýnýza ihtiyac duyarak geldik.

Ýstanbul dayým. Rýzký veren allah.
Gönderen: 24.07.2006 - 18:22
Bu Mesaji Bildir   Hich üyenin diger mesajlarini ara Hich üyenin Profiline bak Hich üyeye özel mesaj gönder Hich üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet125 su an offline mehmet125  
BEN
193 Mesaj -
SELAMUN ALEYKUM
BEN MALATYALIM elektrik mühendisiyim,yaklaþýk 6 aydýr kastamonudayým,buraya tayin oldum ama kimseyi fazla tanýmýyorum,kendi kafamýza göre kimseyi bulamadýk,kýsa zaman önce ravda ile tanýþtýk,sizlerle yazýþýp mutlu oluyoruz.A.E.O
Gönderen: 24.07.2006 - 19:05
Bu Mesaji Bildir   mehmet125 üyenin diger mesajlarini ara mehmet125 üyenin Profiline bak mehmet125 üyeye özel mesaj gönder mehmet125 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
osmanonder su an offline osmanonder  
3 Mesaj
selamun aleykum cumleden

bende istanbuldaným

universite öðrencisiyim...

22 yasýndayým...
Gönderen: 27.07.2006 - 23:37
Bu Mesaji Bildir   osmanonder üyenin diger mesajlarini ara osmanonder üyenin Profiline bak osmanonder üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslemnur su an offline eslemnur  
SELAM ARKADAŞLAR
126 Mesaj -
BENÝMDE KENDÝMÝÝ TANITMAM BÝRAZ GEÇ OLDU ÝSMÝM ESRA BU SÝTEDE HUZURU BULUYORUM ÞUNA ÝNANINKÝ BENÝM ÝÇÝN HERÞEYDEN ÖNDE GELEN HUZURDUR BURSADA OTURUYORUM
ALLAH HERKESÝN GÖNLÜNE GÖRE VERSÝN
Gönderen: 31.07.2006 - 15:30
Bu Mesaji Bildir   eslemnur üyenin diger mesajlarini ara eslemnur üyenin Profiline bak eslemnur üyeye özel mesaj gönder eslemnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Yesrib_05 su an offline Yesrib_05  
32 Mesaj -
slm abiler ablalar..
bende yeni üye oldum buraya almanyadan katiliyorum ögrenciyim...
zamanimi internette bos gecirmektense buralarda biseyler ögrenim diye üye oldum.....sevinçli

allah hep yar ve yardimcimiz olsun insallah....
Gönderen: 31.07.2006 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   Yesrib_05 üyenin diger mesajlarini ara Yesrib_05 üyenin Profiline bak Yesrib_05 üyeye özel mesaj gönder Yesrib_05 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslemnur su an offline eslemnur  
RE: KONYA MUKEMMEL MUKEMMEL
126 Mesaj -
BENDE EN ÇOK MEVLANAYI MERAK EDÝYORUM BÝTANE KARDEÞÝM,CANIM VAR ORDA BENÝM ÝNÞALLAH KONYAYA GELMEK MEVLANA YI AKÝF'(KARDEÞÝMÝ GÖRMEK) ALLAH NASÝP EDER gül
Gönderen: 31.07.2006 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   eslemnur üyenin diger mesajlarini ara eslemnur üyenin Profiline bak eslemnur üyeye özel mesaj gönder eslemnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sovereign su an offline sovereign  
slm
4 Mesaj
arkadaþlar ben bugün aranýza katýldým.izmirde oturuyorum.celal bayarda okuyorum.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sovereign tarafından, 25.08.2006 - 14:23 tarihinde.
Gönderen: 25.08.2006 - 14:20
Bu Mesaji Bildir   sovereign üyenin diger mesajlarini ara sovereign üyenin Profiline bak sovereign üyeye özel mesaj gönder sovereign üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
umut14 su an offline umut14  
s.a
3 Mesaj
ben istanbul'dan umut evli bir çocuk sahibi bayaným. Mali müþavirim
ALLAH hepinizden razý olsun. Siteyi tesadüfen buldum. ve tüm eþe dosta tavsiye ediyorum. Bir çok þey öðreniyorum. ALLAH hepinizden razý olsun
Gönderen: 25.08.2006 - 23:23
Bu Mesaji Bildir   umut14 üyenin diger mesajlarini ara umut14 üyenin Profiline bak umut14 üyeye özel mesaj gönder umut14 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fatma_s su an offline fatma_s  
29 Mesaj -
SELAM KARDEÞLERÝM

1972 DOÐUMLUYUM. ADIM FATMA.
ÝSTANBUL BEÞÝKTAÞTA YAÞIYORUM. EVLÝYÝM. 1 ÇOCUÐUM VAR. DÝNÝ SÝTELERÝ ARARKEN RAVDA YI BULDUM. TANIDIKLARIMA SÖYLEDÝM. SÝTEYÝ ÇOK SEVDÝLER.
PROJE SORUMLUSU OLARAK ÇALIÞIYORUM. BAÞÖRTÜSÜ KULLANIYORUM. SÝZLERLE TANIÞMAK ÝSTERÝM. SADECE PAZAR GÜNLERÝM BOÞ . YENÝ BÝR PÝKNÝK YAPILMASINI ÝSTERDÝM. ÖNCEKÝNE KATILAMADIM.
ALLAHIN RAHMETÝ ÜZERÝNÝZE OLSUN.
Gönderen: 26.08.2006 - 00:34
Bu Mesaji Bildir   fatma_s üyenin diger mesajlarini ara fatma_s üyenin Profiline bak fatma_s üyeye özel mesaj gönder fatma_s üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dilek2006 su an offline Dilek2006  
Selamünaleyküm ravda dostlari
69 Mesaj -
Kendimi tantmayi aslinda sevmem ve bilhass da beceremem sevinçli ama radva abla ve abilerim rica etti de biz yapmadik mi sevinçli

Adim Dilek Almanyadan katiliyorum, aslen Adapazarliyim/Sakarya!
Yasim 18. Bo$ zamanlarimda internette girerim. I-nette gezerken bu siteyi gördüm , ve üye oldum , bundan da cok memunun! Bu Sitede emegi abi ve abllarimizdan Allah razi olsun ins. sevinçli.Bo$ zamanlarimda ayrica kitap okurum, su an Peygamberler Tarihini okumaktayim...
Ilahi dinlerim ...
Sohbetlere katilmayi cok severim...
arkada$larla gezmeyi severim sevinçli
...ve Allah yolunda caba gösteren bir aciz kulum sevinçli
sanirim bu kadar yeterlidir insallah göz kırpma

Selam ve Dua ile... gül

Rabbime emanetsiniz abiler ablalar ve kardeslerr sevinçligül
Gönderen: 26.08.2006 - 01:13
Bu Mesaji Bildir   Dilek2006 üyenin diger mesajlarini ara Dilek2006 üyenin Profiline bak Dilek2006 üyeye özel mesaj gönder Dilek2006 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YusuF_472 su an offline YusuF_472  
s.a Arkadaşlar
1 Mesaj
ben yusuf þ.urfadan meslek lisesi mezunuyum inþaatla uðraþýyorum... yardým edebileceðim arkadaþlarým varsa beklerim..Allaha emanet olun
Gönderen: 02.09.2006 - 19:58
Bu Mesaji Bildir   YusuF_472 üyenin diger mesajlarini ara YusuF_472 üyenin Profiline bak YusuF_472 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Selamun Aleyküm..

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son DoLuNaY tarafından, 27.09.2006 - 03:37 tarihinde.
Gönderen: 02.09.2006 - 20:38
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
555 Mesaj -
ben katýlýmcý bir þehrin sessiz sokaklarýndan birinde oturmaktayým

ismim düsün
yaþým düsün
cinsiyetim düsün
meslegim onu biliyorum Bilgisayar teknisyeni ve programcýsýydým fakat Ýnþaatlardayým þimdilik

Es selamün aleyküm ve Rahmetullahi..
Gönderen: 02.09.2006 - 21:52
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asiri_duygusal su an offline asiri_duygusal  
RE:buda ben;-)
17 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý AskSairi

Esselamu aleykum

Bendeniz Kardesiniz Murad asil Adim Muhammed ama bu güzel isme her an gibi bir leke deymesin diye Ailem Murad diye Hitab etmeyi tercih etmisler.
1978 Hollanda Dogumluyum , bekarim. 1996 dan beri isciyim ...Siir yazmaya 1995/96 da Basladim,500ü askin siirim var ama cogunu Cöpe ata bilirim , Cünkü Dine yöneleni yeni iki yil oluyor , ve sizlerle paylastigim siirlerde bu son iki yilda yazmis olduklarim . Ilerde Nasib olursa bir kitab cikarmayi usunuyorum ..isminide BIR OLAN HAK ICIN koymayi dusunuyorum insaAllah ve sirf siir kitabi olsun degil niyetim .
Siirlerdeki konularla uzaktan yakindan ilgili Ayetleri , Hadisleri ve Alimlerin Buyuklerimizin Guzel Sözleri de eklemek istiyorum ....
neyse Daha Yolun basindayiz hayirlisi olsun
Sizden Ricam Siirlerimi Okuyunca Akliniza gele bilecek her an gibi Ayeti hadisi guzel bir ogutu paslasmaniz ... Simdilik benden Bu kadar
.... Herkeze Cani Gönülden Selam olsun ...

Ask Ask diye mecnun oldum düstüm dillere
Sasirdim belki kör oldum bilmem kaç kere
Kalmadi yillardan beri çekmedigim nice çile

Sasirmam artik insaAllah yoksa sonum meçhule
Ah su Bayanlardan çok hoslandim belki de ölümüne
ister istemez hep umut bagladim yüzüme gülene
Rizasi için Rabbin sevdim durdum iyi niyetimle
insafsizca terkolundum soktular biçak kalbime

Haksizlik oldu yada zulmü kendime eden bendim
Askin sonu hep mi hüsran agir geldi sanki sevgim
Karanlikta kaldim isigi aradim durdum boyun egdim

Sansim yüzüme güldü sonunda gerçek dostu bildim
Allah askiyla yanmakmis Resulüne uymakmis derdim
insanliga nur saçan kitabimizi kendime rehber ettim
Rizasi icin hersey ,Selam olsun sevenlere Allah için
insanlardan faydayokmus bir tek Rabbime yöneldim

19/04/02

....AskSairi....

selamun aleykum

bu arada siir denemelerim 1000 ni coktan asti
sevgiler selamlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 14.09.2006 - 00:16 tarihinde.
Gönderen: 10.09.2006 - 01:41
Bu Mesaji Bildir   asiri_duygusal üyenin diger mesajlarini ara asiri_duygusal üyenin Profiline bak asiri_duygusal üyeye özel mesaj gönder asiri_duygusal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKKADOGRU su an offline HAKKADOGRU  
tuba
6 Mesaj
selamunaleykum...ben sizlerle tanismayi cok isterim ...yeni uye olan kardeslerinizdenim ...hollandada kaliyorum ,,okula gitmiyorum bundan 2 ay oncesi BELCIKA IBNI SINA islami enstitusunde Okudum ..suan evdeyim ,hafta sonlari dini egtim veriyorum ..kendimi evde gelistirmek istiyorum bilgilerimi cogaltmak icin ...allaha emanet olun
Gönderen: 13.09.2006 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   HAKKADOGRU üyenin diger mesajlarini ara HAKKADOGRU üyenin Profiline bak HAKKADOGRU üyeye özel mesaj gönder HAKKADOGRU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKKADOGRU su an offline HAKKADOGRU  
tuba
6 Mesaj
BENIMLE tanismak isteyen kardeslerim ...

ACIKDAN MSN ADRESI EKLEMEK SITE KURALLARINA AYKIRI OLDUGU ICIN SILINMISTIR!....

Ayrica nick´inizide degistirirseniz cok iyi olur!...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 14.09.2006 - 00:18 tarihinde.
Gönderen: 13.09.2006 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   HAKKADOGRU üyenin diger mesajlarini ara HAKKADOGRU üyenin Profiline bak HAKKADOGRU üyeye özel mesaj gönder HAKKADOGRU üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
BU NASIL NICK!!!! LÜTFEN ILGILENIN YETKILILER...
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ERRAHMAN

ES SELAMUN ALEYKUM

KARDESIM ÖNCELIKLE UYELIGIN HAYIRLI OLSUN

AMA ALLAH RIZASI ICIN BU NICKINI HEMEN DEGIS...

TÖVBELER OLSUN BASAK NICKMI BULAMADIN....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Emirdag tarafından, 14.09.2006 - 00:07 tarihinde.
Gönderen: 13.09.2006 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
demedikmi su an offline demedikmi  
RE: BU NASIL NICK!!!! LÜTFEN ILGILENIN YETKILILER...
40 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý su damlasi

Alıntı
Orijýnalý ERRAHMAN

ES SELAMUN ALEYKUM

KARDESIM ÖNCELIKLE UYELIGIN HAYIRLI OLSUN

AMA ALLAH RIZASI ICIN BU NICKINI HEMEN DEGIS...

TÖVBELER OLSUN BASAK NICKMI BULAMADIN....

ÝKRA!
ikra ve rabbuk el ekrem...
sadak allahulaziym...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Emirdag tarafından, 14.09.2006 - 00:08 tarihinde.
Gönderen: 14.09.2006 - 00:05
Bu Mesaji Bildir   demedikmi üyenin diger mesajlarini ara demedikmi üyenin Profiline bak demedikmi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
Geç kalmışım...
1125 Mesaj -
Selamün aleyküm ve aleyküm selam tüm selamlara,

Ve AMÝN tüm dualara...

Ben çok geç kalmýþým kendimi tanýtmaya sanýrým,

Yaklaþýk 5 aydýr üyeyim,

Songül'dür adým,ailenin son gülüyüm Kararsiz

22 yaþýndayým,aslýnda Ýngilizce öðretmeniyim,

Ama öðretmenlik yapmýyorum þu an,

Kendi þirketimizde çalýþýyorum,

Sýk sýk hastalanýp iþleri yarýda býraksam da çalýþmaya çalýþýyorumKararsiz (babam bi gün kovacak beniKararsiz )

Ankara'da oturuyorum,aslýnda Þereflikoçhisar'lýyým,

Begüm kardeþim de Koçhisarlýymýþ,

Tevafuken öðrendik çok þaþýrdýk doðrusu...

Müzik dinlemeyi ve þarký söylemeyi çok severim,ingilizce ve ispanyolca þarkýlara dayanamýyorum,bundan dolayý da ispanyolca öðrenme hevesine kapýldým bi ara,

Aldým bi gramer kitabý sözlük v.s.

Kendimce biþeyler öðrendim sayýlýrKararsiz

Kitap okumayý da çok severim,o kadar çok okumak istediðim kitap var ki!
Spor olarak rahatsizlýðýmdan dolayý yüzmeye ve yürümeye çalýþýyorum,

Ama tüm bunlarýn arasýnda ibadetlerimi de aksatmamaya çalýþýyorum bilesiniz...

Tek sorunum var burda RAVDA'dan çýkamýyorummmmmesaj

Bu siteyi hazýrlayanlara ne demeli þimdi???

Allah Razı Olsun

ALLAH'a emanet olun,ALLAH tüm dualarýmýzý kabul etsin...

Güle Güle
Gönderen: 14.09.2006 - 10:50
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
CUMLETEN SELAMUN ALEYKUM
575 Mesaj -
BEN DE KENDIMI TANITMAKTA SANIRIM BIRAZ GEC KALDIM . AMA HIC BIRSEY ICIN GEC DEGILDIR . AMASYA LIYIM TAÞOVA ÝLÇESÝ BELEVÝ KASABASINDANIM ÝSTANBULDA OTURUYORUM ÝST. ÜNV. MESLEK YÜKSEK OKULU MAKÝNA BÖLÜMÜNDE OKUYORUM. BU ARADA AMASYALI YOK MU HIC BEN GOREMEDIM HIC HEMSERILERIME RASTLAMADIM??? NEYSE KARDESLERIM KENDINIZE IYI BAKIN ALLAH A EMANET OLUN SELAMUN ALEYKUM
Gönderen: 20.09.2006 - 20:00
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
selamunaleyküm arkadaşlar..
150 Mesaj -
bende yaklaþýk bir aydýr sitede üyeyim..ve siteyi inanýlmaz beðendim..bi arkadaþýmýn tavsiyesiyle üye oldum ve iyikide olmuþum...
bu arada adým zeynep 24 yaþýndayým istanbulda oturuorum muhasebeciyim..tüm ravda dostlarýna selamlar herkes Allah'a emanet olsun...Selam ve dua ileGüle Güle
Gönderen: 22.09.2006 - 15:49
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yazgim su an offline yazgim  
9 Mesaj
Esselamü Aleyküm

Ben Allah'in kullarindan bir kulum,yeni üye oldum.
Almanyada evliyim ve cocuklarim var.

Rabbimin muradi muradimiz olur insallah...
Gönderen: 28.09.2006 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   yazgim üyenin diger mesajlarini ara yazgim üyenin Profiline bak yazgim üyeye özel mesaj gönder yazgim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yazgim su an offline yazgim  
Konu icon   
9 Mesaj
Mübarekler insan bi hosgeldin der...
Cokmu istedimdüsün
Gönderen: 29.09.2006 - 01:05
Bu Mesaji Bildir   yazgim üyenin diger mesajlarini ara yazgim üyenin Profiline bak yazgim üyeye özel mesaj gönder yazgim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meryam su an offline meryam  
s.a
3 Mesaj
arkadaþlar aranýza yeni katýldým,bende biraz kendimden bahsedeyim.1980 istanbul doðumluyum.kitap okumayý,araþtýrma yapmayý,yeni þeyler öðrenmeyi,hayata dair her güzelliði bide çocuklarý çok seviyorum.islami herþeyle ilgileniyorum.inþ.buradada faydalý paylaþýmlarda bulunurum.Rabbimizin rýzasýný kazanmak yolunda ilerlemeye çalýþýyoruz inþ.selam ve dua ile...Güle Güle
Gönderen: 29.09.2006 - 09:55
Bu Mesaji Bildir   meryam üyenin diger mesajlarini ara meryam üyenin Profiline bak meryam üyeye özel mesaj gönder meryam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý yazgim

Esselamü Aleyküm

Ben Allah'in kullarindan bir kulum,yeni üye oldum.
Almanyada evliyim ve cocuklarim var.

Rabbimin muradi muradimiz olur insallah...

VE ALEYKUM SELAM HOS GELDINIZ. GUZEL MESAJ VE PAYLASIMLARDA BULUNMANIZ DILEGIYLE...
Gönderen: 29.09.2006 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
puar su an offline puar  
selamın aleyküm
6 Mesaj
ben orhan 1980 istanbul doðumluyum aslen sivaslýyým þimdilik iþsizim gezmeyi kitap okumayý araþtýrmayý severim þimdilik bunlar...

hayýrlý Ramazanlar....-
Gönderen: 29.09.2006 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   puar üyenin diger mesajlarini ara puar üyenin Profiline bak puar üyeye özel mesaj gönder puar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Yeni gelen arkadaslar

hepiniz aramiza hosgeldiniz

güzel paylasimlarda bulusmak ümidiyle

Güle Güle

Gönderen: 29.09.2006 - 17:10
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Firdevs01

Yeni gelen arkadaslar

Güle Güle

aYNeN gül göz kırpma
Gönderen: 29.09.2006 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ömerköstereli su an offline ömerköstereli  
Konu icon    RE: SELAMUNALEYKUM,DOSTLAR
1 Mesaj
BENDE YENÝ KATILANLARDANIM.1980 DOÐUMLUYUM.ASLEN AMASYALIYIM.ÝSTANBULDA YAÞIYORUM.ENGÝN DENÝZLER KADAR GENÝÞ,GÜNEÞ KADAR SICAK OLAN YÜREÐÝNÝZLE,DOSTLUÐUNUZLA,ARKADAÞLIÐINIZLA,KARDEÞLÝÐÝNÝZLE BULUÞMAYA GELDÝM.BENÝDE ARANIZA ALIRSANIZ MEMNUN OLURUM.BUARADA ACEMÝYÝM YAVAÞ YAZIYORUM.ALLAHIN SELAMETÝ ÜZERÝNÝZE OLSUN.HAYIRLI RAMAZANLAR,HAYIRLI ÝFTARLAR PC de
Gönderen: 29.09.2006 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   ömerköstereli üyenin diger mesajlarini ara ömerköstereli üyenin Profiline bak ömerköstereli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Firdevs01

Yeni gelen arkadaslar

Güle Güle

Gönderen: 29.09.2006 - 18:14
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
ve aleykum selam ..
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ömerköstereli

BU ARADA ACEMÝYÝM YAVAÞ YAZIYORUM.PC de

sorun deðil kardeþ.

bizde yavaþ yavaþ okuruzsevinçli)

Gönderen: 29.09.2006 - 18:42
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ALEYKUM SELAM
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ömerköstereli

ASLEN AMASYALIYIM.ÝSTANBULDA YAÞIYORUM.ENGÝN DENÝZLER KADAR GENÝÞ,GÜNEÞ KADAR SICAK OLAN YÜREÐÝNÝZLE,DOSTLUÐUNUZLA,ARKADAÞLIÐINIZLA,KARDEÞLÝÐÝNÝZLE BULUÞMAYA GELDIM PC de

HOÞ GELDINIZ HEMSERIM BENDE AMASYALI YIM
GUZEL PAYLASIMLARDA BULUNMANIZ DILIGIYLE...
Gönderen: 30.09.2006 - 08:17
sevenler aglarmış su an offline sevenler aglarmış  
selamünaleyküm
35 Mesaj -
selamünaleyküm 1977 istanbul dogumluyum istanbulda yaþamaktayým özelbir þirkette müdür olarak çalýþmaktayým evli 1 erkek çocuk sahibiyim.ALLAHIMA hamdü senalar olsun.BÜTÜN ÝSLAM ALEMÝNÝN RAMAZANI ÞERÝFÝ HAYIRLARA VESÝLE OLSUN.ALLAH BÝZLERÝ HER TÜRLÜ KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN.
Gönderen: 30.09.2006 - 08:45
Bu Mesaji Bildir   sevenler aglarmış üyenin diger mesajlarini ara sevenler aglarmış üyenin Profiline bak sevenler aglarmış üyeye özel mesaj gönder sevenler aglarmış üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ranuna su an offline ranuna  
75 Mesaj -
selamünaleyküm kardeþler ben sivas ta özel bir lisede lise son öðrencisiyim öss ye hazýrlanýorum dualarýnýzda banada yer verirseniz sevinirim..Allah hepimizden razý olsun...Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 30.09.2006 - 10:07
Bu Mesaji Bildir   ranuna üyenin diger mesajlarini ara ranuna üyenin Profiline bak ranuna üyeye özel mesaj gönder ranuna üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dilek1986 su an offline dilek1986  
Konu icon    Selamünaleküm
1 Mesaj
Selamünaleyküm arkadaslar ben dilek 20 yasindayim almanyadan katiliyorum ve erzurumluyum!yaklasik üc haftadir ravdaya üyeyim!cok acemi oldugum icin simdilik ancak sitdeki cok güzel ve faydali seyleri okumakla yetiniyorum!bu sitede emegi gecen herkese cok tesekür ediyorum allah hepinizden razi olsun!Allaha emanet olun!selam ve dua ile... alkıs
Gönderen: 30.09.2006 - 13:05
Bu Mesaji Bildir   dilek1986 üyenin diger mesajlarini ara dilek1986 üyenin Profiline bak dilek1986 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mavinur su an offline mavinur  
22 Mesaj -
selamün aleyküm ben Nurcan.77 ist dogumluyum, aslen Adýyaman. Meslek lisesi,çocuk geliþimi mezunuyum,yani yuvaöðretmeni.Halen ist'de oturuyorum.

Allaha emanet olun.
Gönderen: 30.09.2006 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   mavinur üyenin diger mesajlarini ara mavinur üyenin Profiline bak mavinur üyeye özel mesaj gönder mavinur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
aşk-ı efşan su an offline aşk-ı efşan  
ESSELAMUN ALEYKUM
9 Mesaj
BÝR GAZETE SAYFASINDA KÝ REKLAMI ÝLE TANIDIM RAVDA.NET'Ý
göz kırpma NEREDEN BÝLEBÝLÝRDÝM KÝ MÜPTALASI OLACAÐIMI...
SÝZÝN GÝBÝ ALLAH DOSTLARINI TANIDIÐIM ÝÇÝN CENAB-I HAKKA ÞÜKÜRLER
OLSUN...
ALLAHIN RIZASI ÜZERÝNÝZE OLSUN...
DUA VE SEVGÝ ÝLE...
Gönderen: 30.09.2006 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   aşk-ı efşan üyenin diger mesajlarini ara aşk-ı efşan üyenin Profiline bak aşk-ı efşan üyeye özel mesaj gönder aşk-ı efşan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  
RE: ESSELAMUN ALEYKUM(Aşk-ı efşan kardesim)
555 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý aþk-ý efþan

BÝR GAZETE SAYFASINDA KÝ REKLAMI ÝLE TANIDIM RAVDA.NET'Ý
göz kırpma NEREDEN BÝLEBÝLÝRDÝM KÝ MÜPTALASI OLACAÐIMI...
SÝZÝN GÝBÝ ALLAH DOSTLARINI TANIDIÐIM ÝÇÝN CENAB-I HAKKA ÞÜKÜRLER
OLSUN...
ALLAHIN RIZASI ÜZERÝNÝZE OLSUN...
DUA VE SEVGÝ ÝLE...

hoþ geldiniz mübarek ne güzel RABBÝM bir vesileyle sonsuz yolculuguna hazýrlanan insanlarýn bulundugu kervana sizide kattý þükürler olsun RABBÝMe

ALLAH'a emanetsiniz

Es selamü aleyküm
Gönderen: 30.09.2006 - 17:45
Bu Mesaji Bildir   .:Yakup023:. üyenin diger mesajlarini ara .:Yakup023:. üyenin Profiline bak .:Yakup023:. üyeye özel mesaj gönder .:Yakup023:. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karadeniz_be su an offline Karadeniz_be  
40 Mesaj -
Nick: Karadeniz_be
Yas: 24
dogum tarihi: 1982
dogum yeri: Belcika
Adres: Belcika
Medeni durumu : Bekar
Is: Is'i biraktim okula bu sene tekrar yazildim kahkaha
Okul: Muhendislik ICT bolumu
Tr Memleket: Kiraz'in baskent'i Findik diyar'i , yesil'le mavi'nin birlestigi yer.
Hobby: Suan Kimya dersim en buyuk hobby'm kahkaha Kimya'yi dersinde cildiriyorum anlamadigim icin kahkaha Ama azmin elinden birsey kurtulmaz inshallah
Gönderen: 30.09.2006 - 22:10
Bu Mesaji Bildir   Karadeniz_be üyenin diger mesajlarini ara Karadeniz_be üyenin Profiline bak Karadeniz_be üyeye özel mesaj gönder Karadeniz_be üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
TANIŞMA
206 Mesaj -
Ben de sitenize üye olalý fazla olmadý ama hergün

ziyaret edip konularý takip etmeye çalýþýyorum.Arkadaþým

vesilesi ile sizleri tanýdým ve üye oldum, Allah ondan ve

sizlerden razý olsun. Ýsmim Hayrunnisa Ekinci 1969 Kayseri

doðumluyum ancak aslen Erzurumluyum. Ankara'da ikamet

etmekteyim. 87'de Ýmam Hatip'ten mezun oldum,98'de baþladýðým

Selçuk Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatýndan 2002'de mezun

oldum. Yemek yapmayý, örgü örmeyi ve kitap okumayý severim.

Yatmadan önce meal okumayý aksatmamaya çalýþýyorum. Rabbimin

bizleri mükellef kýldýðý Emr-i bi'l Maðruf ve Nehy-i ani'l

Münkeri yerine getirmeye çalýþýyorum acizane, Rabbim kabul

etsin inþaallah ve de tesirini halk eylesin.

Sitenin hazýrlanmasýnda emeði geçen tüm kardeþlerimden

Allah razý olsun, çok faydalanýyorum.
gül gül gül

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son khayr tarafından, 01.10.2006 - 14:31 tarihinde.
Gönderen: 30.09.2006 - 22:53
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ugurerturk su an offline ugurerturk  
5 Mesaj
selamunaleykum ben uður ertürk istanbulda oturuyorum bu siteyi hazýrlayýp bizlere sunan kardeþlerime þükranlarýmý sunuyorum allah onlardan razý olsun
Gönderen: 30.09.2006 - 23:19
Bu Mesaji Bildir   ugurerturk üyenin diger mesajlarini ara ugurerturk üyenin Profiline bak ugurerturk üyeye özel mesaj gönder ugurerturk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
k.@.p.t.@.n su an offline k.@.p.t.@.n  
94 Mesaj -
s.a ravdanýn gülleri ben

gülH@K@Ngül

meslek lisesi mezunuyum

fýndýk diyarýndaným

gül@RDUgül

ugruna ölebilecegim bir yerde yaþýyorum

gül!ST@NBULgül

kitab okumayý severim
biraz futbol hastasýyým

cok düþünen biriyim düþüncelerimi yazýya dökemeyen biriyim...!
buda benim en kötü özellým tabikitelaşlı
Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 30.09.2006 - 23:24
Bu Mesaji Bildir   k.@.p.t.@.n üyenin diger mesajlarini ara k.@.p.t.@.n üyenin Profiline bak k.@.p.t.@.n üyeye özel mesaj gönder k.@.p.t.@.n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
TANIŞMA
1230 Mesaj -
Alıntı
Orijinali khayr

gül gül gül

ÝnþaAllah bizlerde sizden faydalanýyoruz Khayr Abla gül
Gönderen: 01.10.2006 - 20:52
Bu Mesaji Bildir   .~Sniper~. üyenin diger mesajlarini ara .~Sniper~. üyenin Profiline bak .~Sniper~. üyeye özel mesaj gönder .~Sniper~. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
niyaz*** su an offline niyaz***  
TANIŞMA
139 Mesaj -
BENDE YENÝ SAYILIRIM,URFALIYIM,EÞÝM ORDULU,BÝR KIZIMIZ VAR ALAH HAYIRLI UZUN ÖMÜR VERÝR ÝNÞALLAH,RAVDA ALIÞKANLIK YAPIYOR,ÝNSAN KOPAMIYOR BÝR TÜRLÜ AMA ALLAH RAZI OLSUN SÝTE YÖNETÝMÝNDEN VE ÜYELERDEN ÇOK FAYDALANIYORUZ. YENÝLERE HOÞGELDÝNÝZ DÝYORUM GÜZEL PAYLAÞIMLARDA BULUNMAK ÜZERE ALLAHA EMANET OLUN.
Gönderen: 01.10.2006 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   niyaz*** üyenin diger mesajlarini ara niyaz*** üyenin Profiline bak niyaz*** üyeye özel mesaj gönder niyaz*** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
khayr su an offline khayr  
RE: TANIŞMA
206 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý .~Sniper~.

Alıntı
Orijinali khayr

gül gül gül

ÝnþaAllah bizlerde sizden faydalanýyoruz Khayr Abla gül

Çok teþekkür ediyorum Sniper kardeþim, Rabbim burada

buluþturduðu gibi liva-i hamd altýnda da buluþmayý cümlemize nasip

etsin inþaallah. Ýsmim Hayrunnisa, yani Hayrunnisa abla

diyebilirsiniz. KHAYR= Arapça bir kelime olup latince yazýlýþý bu

þekilde. Ýsmimin manasýna gelince gerçi biliyorsunuzdur ama yine

de ben de tekrar edeyim."Kadýnlarýn en hayýrlýsý" Rabbim ismimizle

müsemma olmayý nasip etsin inþaallah.

Gönderen: 01.10.2006 - 22:52
Bu Mesaji Bildir   khayr üyenin diger mesajlarini ara khayr üyenin Profiline bak khayr üyeye özel mesaj gönder khayr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Hosgeldiniz sefalar getirdiniz yeni gelen arkadaslarimiz..

khayr abla, Arap dili ve edebiyatindan örnekler sunarsiniz insAllah..

Degerli paylasimlarinizi simdiden sabirsizlikla bekliyoruz..gül
Gönderen: 01.10.2006 - 23:18
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bayramalkis su an offline bayramalkis  
211 Mesaj -
Selamun Aleyküm.

1,5 sene gibi uzun bir ayrýlýktan sonra tekrar aranýzdayým.
(Unutanlar için ilk nickim mayýsta_asker)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Deniz_Feneri_06 tarafından, 12.10.2006 - 02:57 tarihinde.
Gönderen: 12.10.2006 - 02:55
Bu Mesaji Bildir   bayramalkis üyenin diger mesajlarini ara bayramalkis üyenin Profiline bak bayramalkis üyeye özel mesaj gönder bayramalkis üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muslima82 su an offline Muslima82  
Assalum aleikum ve rahmatullahi
29 Mesaj -
slm ben 3 gündür yeniyim burda, konulari takip etmeye calisiyorum,
ama yeni oldugum icin kimseyi tanimyiroum malesef :-(

ben 1982 almanya dogumluyum, halen almanyadayim,memleketim DENIZLI,
burda ben muhasebe üzerinde calisiorum, hafta sonlari da Diyanet camisinde talebeleri ders veriyorum, ama cogunlukla almanca, cünkü talebelerim benim gibi türkce pek bilmiyorlar kahkaha o yüzden zaten burda biraz zorluk cekiyorum.

ve burda almanyada en cok sevdigim sey, burda international bir cami var, burda alman,italian,bosnali, ve sayre bir cook kardeslerim musluman oldular,

Wes selammmmm
Gönderen: 12.10.2006 - 10:39
Bu Mesaji Bildir   Muslima82 üyenin diger mesajlarini ara Muslima82 üyenin Profiline bak Muslima82 üyeye özel mesaj gönder Muslima82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
(kaRdeLen) su an offline (kaRdeLen)  
5 Mesaj
esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu...

merhabalar arkadaþlar bu sitede yeniyim.ve çok hoþuma gitti site.gerçekten çok yararlý.inþallah hakkýyla yararlanabilirim bu siteden.hepinize hayýrlý bayramlar diliyorum.Rabbim mutluluklar nasib etsin.iyi geceler..

esselamu aleykum..sıkıntılı sevinçli
Gönderen: 23.10.2006 - 22:52
Bu Mesaji Bildir   (kaRdeLen) üyenin diger mesajlarini ara (kaRdeLen) üyenin Profiline bak (kaRdeLen) üyeye özel mesaj gönder (kaRdeLen) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatip su an offline hatip  
Selamunaleyküm
249 Mesaj -
Ben altmýþ üç yaþýndayým.Türkiyede

yaþýyorum emekliyim lise mezunuyum beþ çocuk

dokuz torun sahibiyim.Bilgisayardan fazla

anlamam.Küçük oðlum askerde bilgisayar proðr-

amcýsý onun yerine ben takýlýyorum.Kuran

okumayý çok seviyorum.Boþ zamanlarýmda bu si-

tede geziyorum.Bu siteyi kuranlardan ALLAH

razý olsun.Hepiniz gençsiniz yaþam boyu hep-

inize mutluluklar dilerim.ALLAH yar ve yar-

dýmcýnýz olsun.Sevgi ve dua ile hoþça kalýn
Gönderen: 24.10.2006 - 19:10
Bu Mesaji Bildir   hatip üyenin diger mesajlarini ara hatip üyenin Profiline bak hatip üyeye özel mesaj gönder hatip üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (6): < zurück 3 4 (5) 6 weiter >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 864 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), ye&thorn;il (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 1.39731 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.