generique stromectol lopinavir ritonavir generique luvox generique plaquenil kamagra oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » YENIYIM BURADA :-)

önceki konu   diğer konu
30 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    YENIYIM BURADA :-)
330 Mesaj -
selamünaleyküm,

öncelilke bu güzel sayfayi hazirlayan arkadaslara cok cok tsk ederim.
Internete fazla takilmam fakat bu Sayfayi okadar cok begeniyorumki
hem üye olmak ve Din hakkinda bilgimi daha fazla ilerlemek istedim.

Insallah bu Site ve siz diger arkdaslarda bana herhangi bi konuda
yardimci olursaniz veya size sordugum sorulari cevaplarsaniz cok sevinirim.

Allah simdiden hepinizden razi olsun.

(Bu arada su balon oyunu nasil?) telaşlı

selamlar
Gönderen: 23.08.2007 - 20:07
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
VeAleykumSelam...

smasulatan üyeligin hayirli olsun gülüm hosgeldingül

Hepimiz bu Dünya okulunda ögrenciyiz,bildigimizi paylasiriz,bilmedigimizi sorariz yazilanlari okur ders aliriz ve uygulamaya calisiriz nacizane..

Rabbim bildiklerimizle amel etmeyi nasip eylesin bilmediklerimizide ögretsin insaALLAH..

Her daim sizler icin burdayiz hic cekinmeden sorun bildiklerimizi paylasiriz,bilemediklerimizi sorar arastirir cevap ekleriz Rabim izin verdikce..

Ablam tekrardan RAVDA´miza hos geldin hayirli faydali paylasimlar dilerim.sevinçli
Tebessüm sadakadir unutmayalim birbirimizden esirgemeyelim.

Sordugun balon oyunu nerde? sorun nedir anlayamadim aciklarsan iyi olur bitanem..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 23.08.2007 - 23:00 tarihinde.
Gönderen: 23.08.2007 - 22:56
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Hos geldiniz sefalar getirdiniz hayirli olsun
Selam ve dua ileGüle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 23.08.2007 - 23:08
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

Aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz

Üyeliginiz hayirlara vesile olur insAllah

Gönderen: 23.08.2007 - 23:49
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Ve Aleykum Selam Verahmetullah...

Hos Geldiniz Esma Sultan..

Üyeliginiz hayirli olur insaAllah..

Her zaman soru sorabilirsin. Istersen yukarda RavdaTe@m yazan yerden istedigin görevliye yazabilirsin.. Yahut Yukarda sag kösede Irtibat yazan yerden de ulasabilirsin. Yahut Foruma konu acarak sorunu yönelte bilirsin sultan kardesim, insaAllah bildiklerimiz kadariyla cevaplamaya haziriz göz kırpma

Balon oyunu RavdaCocuk'ta diye biliyordum ama bulamadim
Kararsiz

Nere gitti acaba? ... Oynamasi cok kolay, eline fareyi aldigin vakit bir kac kez deneyince anlarsin zaten ne yapman gerektigini sevinçli

Rabbim ilmini, feyzini arttirsin kardesim...

Dua ile

Gönderen: 24.08.2007 - 01:33
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
züMrütüaNka su an offline züMrütüaNka  
351 Mesaj -
Hoþgeldiniz efendim üyeliðiniz hayýrlý olsun deðerli paylaþýmlarda buluþmak dileði ile.
Gönderen: 24.08.2007 - 09:19
Bu Mesaji Bildir   züMrütüaNka üyenin diger mesajlarini ara züMrütüaNka üyenin Profiline bak züMrütüaNka üyeye özel mesaj gönder züMrütüaNka üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
ve aleyküm selam

hosgeldiniz üyeliðiniz hayýrlara vesile olur

ÝNÞALLAH

BALON OYUNU SÜMEYRA ABLANIN DEDÝGÝ GÝBÝ RAVDA ÇOCUKTA OLSA GEREK BENDE GÖRMÜÞTÜM ...BÝ ARALARsevinçli
Gönderen: 24.08.2007 - 13:48
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1576 Mesaj -
Vervo sizdemi oynadiniz yoksa, hic yakistiramadim sevinçli dermisim..

Balon oyunu

Yukarda Cesitli Bilgiler yazan kategoride imis.
Gönderen: 24.08.2007 - 15:17
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
RE:
Admin

700 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Balon oyunu

AAAA ne var bunda ayip olacak Sumeyracimaşık Bir gün damat telefon etti "anne nasilsin ne yapiyorsun" dedimki oglum ravdada bir oyun buldum oyun oynuyorum nasil gülüyor ama kiriliyorsevinçli

Yillar önce bir dergide okumustum,Cinlilerin hemen hemen her evde bir sitres odasi dedikleri bos bölüm varmis, bu ya ayni evin icinde yada bahceli bir evse bahcede bulunan ardiye misali bir bos yer..
Evdeki eskiyen cam tabak vs kirilmaya müsait her ne varsa bu odaya atarlarmis.
Aileden kizan sinirlenen evdekiler yerine gider o odaya eline geceni duvara saga sola atarak kirar rahatlarmis..
Bir nevi hincini onlardan almak iste anlayacaginiz...

Simdi bizim bu oyunuda aynen ben onra benzettim ve ilk gördügümde,ve dedim cok iyi cocuklara kizdigimda oturup bunla oynayim sitres atmis olurum tavsiye ederim sizleredegöz kırpma kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 24.08.2007 - 15:28 tarihinde.
Gönderen: 24.08.2007 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1576 Mesaj -
Ablam vervo kardesimiz yaptigim espiriyi anlayacaktir benim de oynadigimi sevinçli

Bazen ravdaCocuga girmiyor degilim sevinçli Cok güzel konular ekliyorlar. Kardeslerim bilgisayrda oyun oynarlarken bazen aliyorum ellerinden ben oynuyorum sevinçli

Iyi geliyor.

Kolay gelsin PC de

Dua ile

Gönderen: 24.08.2007 - 15:31
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE:
1420 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý SuMeYRa

Balon oyunu

Yukarda Cesitli Bilgiler yazan kategoride imis.

Sümeyram ne ettin sen ya ben bilmiyordum burda bu oyunlarý linke bir týkladým kaldým orda tabii evin iþide yarým kaldý ne olcak þimdi??kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 24.08.2007 - 16:09
Bu Mesaji Bildir   **Su_DamlasI** üyenin diger mesajlarini ara **Su_DamlasI** üyenin Profiline bak **Su_DamlasI** üyeye özel mesaj gönder **Su_DamlasI** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
Esma sultan hoþdeldiniz can....
nice güzel günlerde buluþmak dileðiylesevinçli
Gönderen: 24.08.2007 - 16:11
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
vealeykumselam

Hosgeldýnýz
sefalar getýrdýnýz
Uyelýgýnýz hayýrlý olsun

Dua selam ve sevgý ýle
Gönderen: 24.08.2007 - 16:12
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
6790 yaptýmmmmmkahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

çok komik yaa
Gönderen: 24.08.2007 - 16:22
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
bi aralar bakmýþtým nerde oldugunuda hatýrlamýyordum çeþitli bilgilerdeymiþgöz kırpma

ama ravda çocuga bende ara sýra bakmýyo degilim ordada güzel konular ekliyo kardeslerimizgöz kırpma

sahi ya bu arada linki týkladým baþladým tekrar balon oynamaya zevkli oyunmuþkahkaha kahkaha kahkaha

selametle
Gönderen: 24.08.2007 - 16:56
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
hoþgeldin aramýza üyeliðin daim olsun inþallah kardeþim
Gönderen: 24.08.2007 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_ESaDuLLaH_ su an offline _ESaDuLLaH_  
611 Mesaj -
velaeykumselam
Hosgeldiniz bacim. Hayirli üyelikler.

Gönderen: 24.08.2007 - 18:29
Bu Mesaji Bildir   _ESaDuLLaH_ üyenin diger mesajlarini ara _ESaDuLLaH_ üyenin Profiline bak _ESaDuLLaH_ üyeye özel mesaj gönder _ESaDuLLaH_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
ALLAH hepinizden razi olsun...

Cok tsk ederim - cok güzel karsiladiniz.

Cok begeniyorum bu sayfayi. tek kelimeyle harika.
kafama ne takilsa hemen girip ariyorum bakiyorum.
Burada tüm emegi gecen herkezin ellerine saglik.

Bu arada bende tesadüf gördüm

hosuma gitti - fareyi alip habire tikliyordum

sonra ciktim zaten. yalnis sayfada oldugumu farkettim. hihi
kimseye bisey söylemeyin emi kahkaha)

tekrar cok cok tsk ederimgöz kırpma
Gönderen: 25.08.2007 - 00:43
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
RE:
838 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý EliFg42

vealeykumselam

Hosgeldýnýz
sefalar getýrdýnýz
Uyelýgýnýz hayýrlý olsun

Dua selam ve sevgý ýle

çok güzel bir oyun misafir çocuk geldiðinde açýyorum onlara göstereyim derken ben de oynuyorum sevinçli eðlenceli oluyor..
Gönderen: 25.08.2007 - 11:07
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed_cubuk su an offline muhammed_cubuk  
270 Mesaj -
v.a.s. hoþgeldiniz inþallah hakkýnýzda hayýrlý olur..
Gönderen: 25.08.2007 - 11:11
Bu Mesaji Bildir   muhammed_cubuk üyenin diger mesajlarini ara muhammed_cubuk üyenin Profiline bak muhammed_cubuk üyeye özel mesaj gönder muhammed_cubuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
330 Mesaj -
ALLAH sendende razi olsun muhammed cubuk.

kahkaha

hayirli günler
Gönderen: 25.08.2007 - 20:11
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
137 Mesaj -
ya naptýn esma_sultan bir geldin hepimiz oyun oynamaya baþladýk Allah razý olsun ..

hoþgeldin bu arada ii paylaþýmlar
Gönderen: 25.08.2007 - 20:54
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
330 Mesaj -
kahkaha

Muhammedin ümmeti - yaaa ben öyle yaparim kahkaha

güzel ama dimi göz kırpma

hayran kaldim bu siteye - a dan z ye ne desen var.

duam hep sizlerle olucak insallah

selam ve saygilar
Gönderen: 25.08.2007 - 22:33
mehtap52 su an offline mehtap52  
34 Mesaj -
hosgeldin aramiza hayirlara vesile olur insaallah üyeligin güzel paylasimlarda görüsmek üzere kardesim ALLAHA emanet ol.aşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 25.08.2007 - 22:54
Bu Mesaji Bildir   mehtap52 üyenin diger mesajlarini ara mehtap52 üyenin Profiline bak mehtap52 üyeye özel mesaj gönder mehtap52 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
330 Mesaj -
allah sendende razi olsun mehtap52 ablacim.

insallah insallah ;-)

sende balon oyununa takildinmi ;-)
hihi

selam ve dua ile
Gönderen: 25.08.2007 - 22:59
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
RE:
137 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Esma-Sultan

kahkaha

Muhammedin ümmeti - yaaa ben öyle yaparim kahkaha

güzel ama dimi göz kırpma

hayran kaldim bu siteye - a dan z ye ne desen var.

duam hep sizlerle olucak insallah

selam ve saygilar

ne demek kardeþim süpersin bir yandan oynadým kalkamadým bir süre baþýndan dualarýnýz bekleriz inþAllahu teala bizim ki de senle...kahkaha
Gönderen: 26.08.2007 - 12:55
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
330 Mesaj -
benden herkese tavsiye....

STRESS atmak icin BALON oyununu oynayin kahkaha

fakat Fareyi kirmayin - heheaşık

selam ve dua ile
Gönderen: 26.08.2007 - 22:07
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
Konu icon    HEPINIZI KINIYORUM
714 Mesaj -

GERCEKTEN SUAN SOKTAYIM GOZLERIME INANAMIYORUM.ONCELIKLE ESMA_SULTAN KARDESIMI SONRA DIGER TUM KARDESLERIMI KINIYORUM VE BUNU SIZE HIC YAKISTIRAMADIM.BENI HAYAL KIRIKLIGINA UGRATTINIZ YAZIKLAR OLSUN.............

SEBEBI ISE NEDEN DAHA ONCE SOYLEMEDINIZ BOYLE BIR OYUNUN OLDUGUNU GOSTERMEDINIZ BANA ZAMAN SADECE HARITA OYUNUYLA IDARE ETTIM SIZLER YUZUNDEN GERCEKTEN COK KIRILDIM HERKESE.YAZIK SIMDI DIYECEKSINIZ NE VAR BUNDA BU KADAR TEPKI VERECEK EN SEVDIGIM OYUNLARDANDIR VE BEN BAZEN RAVDAYI UNUTUP BU OYUNU OYNAMAYA GIDERDIM BASKA SITELERE. BUTUN BUNLARIN SEBEBI SIZLERSINIZ HEPINIZI DEFTERDEN SILDIM...

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha

KIMSE KIRILMASIN UFAK BIR LATIFEYDI AMA KESKE ONCEDE BILSEYDIM BU OYUNU GERCEKTEN COK IYI OLURDU kahkaha

Gönderen: 26.08.2007 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
330 Mesaj -
NUR BEYZA ablacim,

yaaa bak iyiki gelmisim- eger ben gelmeseydim
nerden bilecektin böyle bi oyunun var oldugunu ;-)
eniyisi beni kinamada biraz simarta bilirsin yani ;-)
hihi

selam ve saygilar

eklemen icinde ayrica tsk ederim
Gönderen: 29.08.2007 - 19:17
-bahar- su an offline -bahar-  
292 Mesaj -
hoþgeldiniz sefalar getirdiniz...

güzel paylaþýmlar dileðiylee

Gönderen: 10.09.2007 - 10:34
Bu Mesaji Bildir   -bahar- üyenin diger mesajlarini ara -bahar- üyenin Profiline bak -bahar- üyeye özel mesaj gönder -bahar- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 620 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61014 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.