fluvoxamine generique colchicine generique rhinocortgenerique colchicine colchicine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI
714 Mesaj -

Selamun Aleykum kardeslerim sizlere Muhammed Yusa abimden selam getirdim.Maalesef kendisi siteye girememektedir.Hicbir aciklama yapilmadan kardesimiz banlanmistir.Ben abimin son yazilarinda kufur yada banlanmasina bir sebep goremedim acaba yetkili biri bir aciklama yapabilirmi.Islamiyeti savunmak bildiklerini paylasmak ne zamandan beri banlanma sebebi oldu ogrenebilirmiyim acaba.Peki onu sinirlendirmeye sevk eden insanlar neden hala burdalar onlar neden banli degil.Ben burda bir taraflilik goruyorum ve yakistiramiyorum.Allah askina biri aciklama yapabilirmi sebep neydi banlanmasinin.Lutfen arkadaslar bekliyorum nedennnnnnnnnn?

üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 08.06.2007 - 15:02
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
farandag su an offline farandag  
251 Mesaj -
:(
BENDE MUHAMMED KARDESIMIZIN NEDEN CIKARILDIGINI ANLAMADIM BAHSI GECEN KONUYU VE YAZISINI OKUDUM FAKAT BASKA BIR KARDESIMIZIN ISMINNI VERMEYIM BIR KANUDA YAZDIGI DAHA KUFURE YAKIN YAZILARINDAN DOLAYI BANLANMADI BEN KARDESIMIZIN YAZISINDA BIR ASIRILIK GORMEDIM.INCELEDIGI OGRENDIGI VE PAYLASMAK ISTEDIGI SEYLERI YAZMIS SIMDI ONU BANLAYINCA OKUDUGU KITAPLARI VE MUSLUMANLAR TARAFINDAN KABUL GOREN KITAPLARIDA BANLAYALIM PEKI SIZE GORE HANGI KITAPLARI OKUYUP ONLARDAN ALINTI YAPALIM.YANLISIM VARSA HAKKINIZ GECTIYSE HELAL EDIN SELAMETLE.....
Gönderen: 08.06.2007 - 15:16
Bu Mesaji Bildir   farandag üyenin diger mesajlarini ara farandag üyenin Profiline bak farandag üyeye özel mesaj gönder farandag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
AhmedK

Muhammed yusa kardesim...

Sizi biraz istirahata çýkartalým. Aksi halde sýhhatýnýz zedelenecek...

Sýhhaten ve de tabiiki aklen ve fikren de tekrar yerinde olduðunuzda sitenin sað üst kýsmýndan AhmedK'nýn dikkatine diye bir mesaj atýnýz ve o zaman tekrar üyeliðinizi açacaðým...
Bu arada diðer kiþiler aracýlýðý ile tüm görevlilere özel mesajlar göndertme zahmetinde de bulunmayýnýz...

Rýfat kardeþim...

Sizden de rica ediyorum uzun uzun konularý buraya kopyalamayýnýz... Okunacak sýnýrlar içerisinde olsun lütfen...

Nurbahcesi Hocam...

Sizden de özür diliyorum...
Konunun bu hale gelmesinden ötürü. Rica etsem konuyu tekrar açarmýsýnýz. Bu konuyu burada kapatýyorum.

Selam ve muhabbetle...

aciklama yapilmistir adminimiz tarafindan
Gönderen: 08.06.2007 - 15:17
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
MUHAMMED YUSA ABI NEDEN BANLANDI HAKSIZLIK DEGILMI
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

AhmedK

Sýhhaten ve de tabiiki aklen ve fikren de tekrar yerinde olduðunuzda sitenin sað üst kýsmýndan AhmedK'nýn dikkatine diye bir mesaj atýnýz ve o zaman tekrar üyeliðinizi açacaðým...
Bu arada diðer kiþiler aracýlýðý ile tüm görevlilere özel mesajlar göndertme zahmetinde de bulunmayýnýz...

Rýfat kardeþim...

Sizden de rica ediyorum uzun uzun konularý buraya kopyalamayýnýz... Okunacak sýnýrlar içerisinde olsun lütfen...

Nurbahcesi Hocam...

Konunun bu hale gelmesinden ötürü. Rica etsem konuyu tekrar açarmýsýnýz. Bu konuyu burada kapatýyorum.

Selam ve muhabbetle...

Ne kolay degilmi sayacgin1 kardesim oyle her admin gicik oldugu birini banlasin bide hasta diye dalga gecsin benim bildigim bu bir banlanma sebebi degildir benim bildigim adminler ve modlar her zaman tarafsiz olmak zorundadirlar ama ben burda aleni bir taraflilik goruyorum ve yakistiramiyorum.Ne demek aklen yerinde oldugunuzda bu lafi soyleme hakkini kim veriyo ona.

RESMEN TARAFLI BIR SEKILDE DAVRANILMISTIR YONETIMI TOPLANTIYA DAVET EDIYORUM

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 08.06.2007 - 15:43 tarihinde.
Gönderen: 08.06.2007 - 15:42
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
RE: MUHAMMED YUSA KARDES NEDEN BANLANDI?
582 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

AhmedK

Rýfat kardeþim...

Nurbahcesi Hocam...

Selam ve muhabbetle...

sayacgin kardesim oyle bir uslup kullanmissiniz ki, sanki cumhuriyet savcilari gibisiniz. Buda ne anlama geliyor simdi,"sihhaten,aklen ve fikren tekrar yerinde oldugunuz da siteye girebilirsiniz" gibi tuhaf kelimeler kullaniyorsunuz. siz cok mu saglikli bir fikre yada akla sahipsiniz. Neden kisiyi kucumsercesine ifadeler kullaniyorsunuz ki. Bu bir muslumana yakisirmi? Hem biz bu sitenin asigi yada sevdalisi degiliz. Buranin islami bir site oldugunu soylediler ve de tavsiye ettiler diye uye olduk. Biraz bilgi alalim, faydalanalim, fikir alis verisi yapalim diye girdik. Ancak burda dikkat ettigim kadariyla ateist, kemalist, sirk dolu fikre sahip olan sahislarin sozlerine kimse bir sey demiyor.O halde ravdanin ismini degistirin. Biz de tam olarak sitenin misyonunu bilelim.
Burda, Allah rizasi icin Allah'in emirlerini yazan, ve muhalif olanlara gerektigi gibi cevap veren birini bu kemalistler yuzunden banlamanizi benimsemiyor, vede cok sasiriyorum.

Bu nedenle bu hareketinizi saygisizlik olarak goruyorum.

Lutfen Alaycil bir tarzla degil, ciddi ve duyarli bir sekilde muhammed kardesin engelini kardirin. Bence bu daha cok samimi bir davranis olur. Arti kullandiginiz usluptan dolayida Muhammed kardesimden ozur, ve helallik dilemeniz lazim.
vesselam
Gönderen: 08.06.2007 - 15:58
Bu Mesaji Bildir   Cihan-63 üyenin diger mesajlarini ara Cihan-63 üyenin Profiline bak Cihan-63 üyeye özel mesaj gönder Cihan-63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suayb su an offline Suayb  
bacım boş yere seslen me fikirlerin bittiği yerde güç devreye girer
154 Mesaj -

selam hidayete erenlerin üzeerine olsun.muhammed kardeþimin her yazdýðý aman aman dört dört lük mü deðil tabi AMMMA kardeþim araþtýrýyor paylaþýyor,islama aç yani istiyor rabbim de veriyor siz yanlýþ bildiklerinizi bile hayýr doðru diyerek dahada batýyorsunuz.Allah sizi ýslahetsin .þimdi ben desem ki ben tasavvufu kabul etmiyorum napacaksýnýz ''bu siteyi biz kurduk atarýz mý diceksiniz'' peki biz olmasak buralar nasýl iþler.ben yuþa yý tanýmam,yanlýz adminin o çirkin sözleri misliyle kendine iyade ediyorum.onun hakkýndaki bütün ithamlara fazlasýyla yanýt verecem.Kendinizi ne zannediyorsunuz ya yeter artýk.pasivize edilmiþ müslümanlar olmuþ çýkmýþsýnýz,bir tepki verirken bile islam buna neder demeden önce nefsim buna neder diyosunuz irkilin uyanýn bu gaflet uykusun dan.yazacak okadar çok þey var ki ama siz deyil anlamak tahammül bile edmiyorsunuz.

Gönderen: 08.06.2007 - 16:10
Bu Mesaji Bildir   Suayb üyenin diger mesajlarini ara Suayb üyenin Profiline bak Suayb üyeye özel mesaj gönder Suayb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: MUHAMMED YUSA KARDES NEDEN BANLANDI?
714 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Cihan-63

Alıntı
Orijýnalý sayacgin1

AhmedK

Rýfat kardeþim...

Nurbahcesi Hocam...

Selam ve muhabbetle...

sayacgin kardesim oyle bir uslup kullanmissiniz ki, sanki cumhuriyet savcilari gibisiniz. Buda ne anlama geliyor simdi,"sihhaten,aklen ve fikren tekrar yerinde oldugunuz da siteye girebilirsiniz" gibi tuhaf kelimeler kullaniyorsunuz. siz cok mu saglikli bir fikre yada akla sahipsiniz. Neden kisiyi kucumsercesine ifadeler kullaniyorsunuz ki. Bu bir muslumana yakisirmi? Hem biz bu sitenin asigi yada sevdalisi degiliz. Buranin islami bir site oldugunu soylediler ve de tavsiye ettiler diye uye olduk. Biraz bilgi alalim, faydalanalim, fikir alis verisi yapalim diye girdik. Ancak burda dikkat ettigim kadariyla ateist, kemalist, sirk dolu fikre sahip olan sahislarin sozlerine kimse bir sey demiyor.O halde ravdanin ismini degistirin. Biz de tam olarak sitenin misyonunu bilelim.
Burda, Allah rizasi icin Allah'in emirlerini yazan, ve muhalif olanlara gerektigi gibi cevap veren birini bu kemalistler yuzunden banlamanizi benimsemiyor, vede cok sasiriyorum.

Bu nedenle bu hareketinizi saygisizlik olarak goruyorum.

Lutfen Alaycil bir tarzla degil, ciddi ve duyarli bir sekilde muhammed kardesin engelini kardirin. Bence bu daha cok samimi bir davranis olur. Arti kullandiginiz usluptan dolayida Muhammed kardesimden ozur, ve helallik dilemeniz lazim.
vesselam

Cihan abi senin bu yazinin altina imzami atiyorum dusuncelerimi aynen iletmissiniz.Allah razi olsun.Neden hala cevap gelmedi onuda anlamadim ama sunuda diyim sitenin durumu kotuye gidiyo dikkat etsinler üzüntülü üzüntülü üzüntülü

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nur_BEYZA tarafından, 08.06.2007 - 16:14 tarihinde.
Gönderen: 08.06.2007 - 16:10
Cihan-63 su an offline Cihan-63  
582 Mesaj -
Yonetici kardesler sizden cevap bekliyoruz. Bu yapilan lar Ravdaya yakismiyor. Ve hic bir yonetici sitede bulunmuyor suan.

Aslinda muhammed kardesimden once burda onlarca kisinin atilmasi lazimdi. Ama siz yanlis birini attiniz. Bu nedenle site hakkindaki dusuncelerin butunuyle degisti. Suphe duymaya basladim bu siteden.

Lutfen sayacgin disinda herhangi biriniz cevap versin. Bekliyoruz...

saygilarimla.

Gönderen: 08.06.2007 - 18:02
Bu Mesaji Bildir   Cihan-63 üyenin diger mesajlarini ara Cihan-63 üyenin Profiline bak Cihan-63 üyeye özel mesaj gönder Cihan-63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AhmedK su an offline AhmedK  
56 Mesaj -
Arkadaþlar...

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55880

http://www.ravda.net/rf/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55902

http://www.ravda.net/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=55878

Bu konularý okumanýzý rica ediyorum.

Ve lütfen sorumlu olan kardeþlerin iþine mudahale etmemenizi rica ediyorum...

Aksi halde ayný durum ile sizde karþýlaþacaksýnýz ve hoþ olmayacak. Sonrada çýkýp bizi suçlayacaksýnýz ne yaptýkta banlandýk diye...

Býrakýn herkes kendi iradesini kullanabilsin. Ve siz sorumlu olduðunuz iþlerle mesul olunuz.

Anlayýþýnýzý rica ediyorum. Bu ve benzeri konularýn uzatýlmamasýný rica ediyorum.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 08.06.2007 - 18:57
Bu Mesaji Bildir   AhmedK üyenin diger mesajlarini ara AhmedK üyenin Profiline bak AhmedK üyeye özel mesaj gönder AhmedK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AHMEDK BEY CEVAP LUTFEN NE ZAMAN KALKICAK BU BAN
714 Mesaj -

Peki AHMEDK bey kardesim acaba bani ne zaman acmayi dusunuyorsunuz sanirim birini banlarken toplanip tum ekip olarak karar vermiyorsunuz kisisel kafaniza gore banliyorsunuz bu durumda ne zaman banin kaldirilacaginida ancak siz bilirsiniz.Yalniz bu yaptiginiz kesinlikle ve kesinlikle haksizliktir bunuda soyliyim ve bu siteye olan guvenim son derecede sarsilmistir bu isin sonu kotuye gitmektedir benden demesi üzüntülü

Gönderen: 08.06.2007 - 20:47
56 Mesaj -
Emirlerinizi deðerlendireceðim sayýn müdürüm...

Özür dilerim ama siz üye olurken:
http://www.ravda.net/include.php?path=login/register.php

buradaki kurallarý okumadýnýzmý?

Özellikle de alt kýsýmda bulunan:
• Site görevlilerinin site üyelerinden birini veya birkaçýný siteden uzaklaþtýrmasýna ve herhangi bir konuyu silme, kapatma, deðiþtirme veya baþka bir kategoriye taþýma ile ilgili hiçbir üyenin itiraz hakký yoktur ve itiraz eden siteden uzaklaþtýrýlýr.

bu kuralý okumadýysanýz lütfen okumanýzý rica ediyorum...

Meas Selam...
Gönderen: 08.06.2007 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   AhmedK üyenin diger mesajlarini ara AhmedK üyenin Profiline bak AhmedK üyeye özel mesaj gönder AhmedK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AHMEDK BEYEFENDI
714 Mesaj -

Zorunuzami gitti ayrica size hesap sormak haddimizemi dusmus biz kimizki biz sadece basit uyeleriz ama siz koskoca bir adminsiniz karsi gelmek ne haddimize.Mazallah sonra benide banlarsiniz falan ne yaparim sonra degilmi Sinirli Sinirli Sinirli Sinirli

Sadece banin ne zaman acilacagini soruyorum beyefendi üzüntülü

Gönderen: 08.06.2007 - 21:06
56 Mesaj -
Bu sizin veya diðer üyelerin sormalarý veya istmeleri ile ilgili deðil tamamen o kiþinin tavrýyla ilgilidir...

Ve bize yazdýðý mesajlar hiçte hoþ deðil. Buraya eklememde Rabbimin huzurunda hesaba çekilmeyeceðimi bilseydim ekleyince sizde hak verirdiniz ama iþte idarecilik kolay deðildir...

Meas Selam...
Gönderen: 08.06.2007 - 21:19
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
MUHAMMED YUSA ABİME HAKSIZLIK
244 Mesaj -
SELAM ALAHA VE RESULUNE ÝTAAT EDENE OLSUN...
ABÝ SEN KÝMSÝN NESÝN BÝLMÝYORUM AMA MUHAMMED ABÝMÝ BANLAMAK, OKADAR KUR AN DÜÞMANI VARKEN ONUMU BULDUNUZ... ADAM MASONLUK YAPANLARA KEMALÝSTLERE ATAÝSTLERE ÇOK GÜZEL CEVAPLAR YAZIYODU BEN BÝ KAÇ GÜNDÜR GÝREMEDÝM NETE GÖRÜNCE ÇOK ÞASIRDIM....
KURAL MURAL DEMÝÞSÝNÝZ ÝSLAM HEPSÝNDEN ÜSTÜNDÜR BU KARDEÞÝMÝZDE ÝSLAMIN KÖLESÝDÝR YÜKLENÝCÝSÝDÝR BÖYLE YAPARAK KENDÝ KALÝTENÝZÝ DÜÞÜRÜYORSUNUZ BÝZ BURAYA ÝLÝM ÝÇÝN GÝRÝYORUZ... SEN ELÝMÝZDEN BUNUN BÝ KISMINI ELÝMDEN ALIRSAN KENDÝN KAYBEDERSÝN AHMEDK ALAHIN MÜLKÜ GENÝÞTÝR BÝZDE BAÞKA SÝTEYE GÝRERÝZ AMA ÞUNU BÝLESÝN BUNDAN SONRA HATÝM ÝÇÝN BÝ EKLEME DAHA YAPCAM ONDAN SONRA MUHAMMED ABÝM GELENE KADAR ONLÝNE OLMICAM ONUN ÖZELDEN YAZILARI DEMÝÞSÝNÝZ MASONLARA ÇÝÇEK DAÐITAMAYIZYA TABÝKÝ ONLARIN ADÝLÝKLERÝNÝ NECESLÝKLERÝNÝ SÖYLÝCEZ BEN MUYHAMMED ABÝMÝ UZUN ZAMAN DIR TANIYOM
ÖZELDENDE GÖRÜÞÜRÜZ RUH SAÐLIÐIDA GAYET YERÝNDEDÝR MASONLAR VS DURURKEN ONU KÖTÜLEYENLER TEDAVÝ OLMALIDIR... SÝZ ARTIK BOYKOTMU DERSÝNÝZ... BEN ONLÝNE OLMUYORUM
VESSELAM...
Gönderen: 10.06.2007 - 12:57
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
56 Mesaj -
Allah'ýn Selamýnýda dosdoðru vermesini öðrensek...

Biz dini inancýnda hatasý vardýr diye banlamadýk ki... Veya dini yaþantýsýnda hatalarý vardýr diye banlamadýk ki...

Biz tam sizinde dediðiniz gibi kurallardan dolayý engelledik.
Dini inancý ve yaþantýsý bütün olan kiþilere kurallar geçerli deðilmi?

Sanýrm yaptýðýmýz hata da burada bizim arkadaþlar. Dinimizide bütün olarak görüyorsak dini sitelerde dokunulmazlýðýmýzýn olduðunu sanýyoruz ve hiçbir kural, ikaz falan dinlemiyoruz. Hele de birkaç yandaþýmýzý buldukmu tamamdýr yeri yerinden oynatýyoruz...

Dini bütün kiþiler her þeyden evvel kurallara ve ikazlara uymasýný bilmeli ve daha bir titizlikle uymalýdýr ki, diðer insanlara örnek olalým.
Ben dinimi yaþýyorum benim kýrmýzý ýþýkta durmama gerek yok deyip, kýrmýzýda geçmemiz doðru olurmu?

Elin adamý okuyor, meslek sahibi oluyor bizde daha konuþmasýný bilmeden çýkýp ilmi kaynaðý olmayan þeyleri baðýrýp çaðýrarak hak talep ediyoruz...
Sonrada müslümanlarýn cahilliðinden bahs ediyoruz...

Buraya üye olurken kurallarý kabul ederek üye olunuyor. Daha ilk mesajýndan sonra hak talep etmeye kalkýlýyor. Bu ne cüret? Her yerin kendine özgü kurallarý vardýr. Zorlayanmý var üye olun diye...

Burasý da kurallarý olan bir sitedir. Kiþilerin dini inançlarý veya yaþantýsý doðrultusunda karar verilmez ve kurallar çerçevesinde deðerlendirilir. Kurallara uymayan hakkýnda gerekli iþlemler yapýlýr...

Protestonuz sizi baðlar ama sizin yeinizde olsam kurallarýn olduðu yerde kurallarý uygulayanlarý deðil, kurallara uymayanlarý protesto ederdim. Zira kurallara uymayanlar hem dünya da hemde ahirette hesaba çekilirler...

Meas Selam...
Gönderen: 10.06.2007 - 15:38
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 803 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59747 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.