generique kaletra ivermectin dexamethasone generique kaletra generique plaquenil naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » bu gece dedemi kaybettim

önceki konu   diğer konu
18 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    bu gece dedemi kaybettim
274 Mesaj -
bu gece dedemi kaybettim kardeþler saat 1.30 da haberini aldým kaç gündür hastaydý zaten ytaýyodu ama bunu tahmin etmemiþtim hala þuan bile þoktayým inanasým bile gelmiyo sanki herþey bir rüya ve uyanýcakmýþým gibi geliyo.dedem çok mübarek insandý her ay 3 tane hatim indirir 95 yaþýnda idi birgün olsun camiye gitmemezlik etmedi içimde bi piþmanlýkla yaþýyorum bugün anneme kadar gittim ama ugramadým dedeme hasta uyanmasýn diye keþke ziline bassaydým son kez görseydim diye öle piþmanýmki 2 geceden beri içimde huzursuzluk vardý annemlerde öleydi bu gecede babanemin uykusu kaçmýþ anneme geçmiþ oturmaya kalkmýþ dayanamamýþ eve geldiðinde dedemi aðzýndan köpükler çýkarken görmüþ ambulans gelene kadarda ölmüþ zaten benim þimdi dedeme söz verdiðim ve onunda benden istediði son arzusunu yerine getirmek istiyorum ben kuran okumaya öðrenince benim ilk kuranýmý o aldý ve bana ben ölürsem arkamdan sen oku dedi ve ben bugun gözyaþlarýmý tutup baþýnda sadece ben kuran okucam ve sizlerdende gözlünüzden ne koparsa okumanýzý ve duanýzý bekliyorum içimi sizinle paylaþmak istedim kusura bakmayýn ama þuan inanýn kendi saðlýðýmý bile unuttup üzüntüden.

hepinize þimdiden çok teþekkür ederim kardeþlerim
selamün aleyküm agla
Gönderen: 03.04.2007 - 06:19
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
Ýnna lillahi ve inna ileyhi raciun.

O'ndan geldik, dönüþümüz yine O'nadir.

Rabbim Rahmet eylesin kardeþim.
sizlere ve sevenlerine sabir versin.

selam ve dua ile...
Gönderen: 03.04.2007 - 08:57
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
guldestesi su an offline guldestesi  
99 Mesaj -
INNALILLAHI VE INNA ILEYHI RACIUN

basin sagolsun kardesim ALLAH sabirlar versin hepimizin gidecegi yer orasi ALLAH RAHMET ETSIN
Gönderen: 03.04.2007 - 09:05
Bu Mesaji Bildir   guldestesi üyenin diger mesajlarini ara guldestesi üyenin Profiline bak guldestesi üyeye özel mesaj gönder guldestesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed yusa su an offline muhammed yusa  
İNNALİLLAHİ WEİNNAİLEYHİ RACİUN
944 Mesaj -
KÜLLÜN NEFSÜN ZAÝKETÜN MEWT..[HER NEFÝS ÖLÜMÜ TADACAKTIR)
RABBÝM RAHMET EYLESÝN ONU RAHMETÝYLE KUÞATSIN KARDEÞÝM..... SON KEZ GÖRMEDÝM DÝYE PÝÞMANLIK DUYDUÐUNU BELÝRTMÝÞSÝN KARDEÞÝM... SANA ÖNCELÝKLE SABIRLAR DÝLEYEREK BAÞIMDAN GEÇEN BÝR OLAYI ANLATMAK ÝSTÝYORUM:
10 SENE ÖNCE CANIMDAN ÇOK SEVDÝÐÝM KARDEÞÝM KALP YETMEZLÝÐÝNDEN VEFAT ETTÝ... VEFATINDAN ÝKÝ GÜN ÖNCE EVE GÝTMEME ÝSTEÐÝ BAÞLADI BENDE(HEM KARDEÞÝMÝN DURUMUDA NORMALDÝgöz kırpma VE ÝKÝ GÜN EVE GÝTMEDÝM VEFATINI ÝKÝ SAAT SONRA MÝSAFÝR KALDIÐIM YERDE ÖÐRENDÝM... TIPKI SENÝN GÝBÝ ÖYLE BÝR PÝÞMANLIK DUYMUÞTUMKÝ KEÞKE SON KEZ GÖREBÝLSEYDÝM DÝYE ÝÇÝMÝ YÝYORDUM... ONDAN 5 SENE SONRADA BÜYÜK BABAM VEFAT ETTÝ... ONUN VEFATINDAN ÖNCEDE ÝKÝ GÜN ONU HÝÇ GÖREMEDÝM VE VEFATINI DUYDUÐUM ANDA PERÝÞAN BÝR HALE DÜÞTÜM YÝNE AYNI DUYGULAR PÝÞMANLIK PÝÞMANLIK.... SONRA BÝZÝM HOCAYA ANLATTIM DURUMUMU NEDEN BÖYLE OLUYOR DÝYE CEVABI ÝSE BENÝ RAHATLATMIÞTI... ONLARI ÇOK SEVDÝÐÝM ÝÇÝN EÐER VEFAT ESNASINDA YANLARINDA KALSAYDIM ALLAH MUHAFAZA ÜMÝTSÝZLÝÐE DÜÞER SADECE ONLARA ÖLÜM OLDUÐUNU SANAR BÝR DAHA GÖRÜÞMEME ÜMÝTSÝZLÝÐÝNDEN ÝMANIMIZDAN NOKSANLIK OLABÝLÝRDÝ... RABBÝMÝZÝN BÝR ÝNAYETÝYLE VEFAT ESNASINDA ONLARDAN BÝR ÞEKÝLDE UZAK KALIYORUZ VE ÝMANIMIZI KORUYABÝLÝYORUZ.... TEKRARDAN RABBÝM DEDENÝZÝDE TÜM MÜMÝN ÖLÜLERÝDE KÝMSESÝZ GARÝBLERÝDE AFETSÝN RAHMETÝYLE KUÞATSIN... AÝLENÝZEDE SABIRLAR DÝLÝYORUM... SEVGÝLÝ PEYGAMBERÝMÝZ ASM ALÝ ASHABINA TÜM PEYGAMBERLERÝN VE ULEMALARIN RUHUNA HASSETTEN DEDENÝZÝN RUHUNA EL-FATÝHA MEE SELAWAT.....
Gönderen: 03.04.2007 - 09:47
Bu Mesaji Bildir   muhammed yusa üyenin diger mesajlarini ara muhammed yusa üyenin Profiline bak muhammed yusa üyeye özel mesaj gönder muhammed yusa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
V.a.s. Filizensar ablamgül

Rabbim sabir versin.

Rabbim dedenin mekanini cennet eylesin...
sende kendini fazla üzme, biliyorum kolay degil ama yinede unutmaki senin bedeninde(sagliginda) sana emanet,onu üzüntülüsün diye ihmal edemezsin...

Son kez görebilmek...ağlar insanin her istegide olmuyor iste...benimde sonkez görmek istedigim melek halam vardi ama olmadi, Rabbim ahirette görmeyi nasib etsin ins.gül
bu düsünceyi biraz olsun kafandan atmaya calis, biz kadere inanan insanlariz---nasib---
üzülmen onu geri getirmiycek, ama okuyacagin Kuran ona faydali olacaktir...bunlari belki sen benden daha iyi biliyorsundur ama simdi UYGULAMA zamani...hayde göster ne kadar sabirli oldugunu ve Allahtan gelene amenna dedigini...gül...AEO güzel ablam...

Bende bir Yasin okuyacagim ins.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 03.04.2007 - 09:55 tarihinde.
Gönderen: 03.04.2007 - 09:49
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Baþýnýz saðolsun.
Allah rahmet eylesin...
Kalanlarada sabýr ihsan eylesin ÝNÞAALLAH.

1 - yASÝNÝ ÞERÝF OKUYACAÐIM.

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son rifat56 tarafından, 03.04.2007 - 10:10 tarihinde.
Gönderen: 03.04.2007 - 09:54
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ferahnur su an offline ferahnur  
mekanı cennet olsun
72 Mesaj -
sevgili kardeþim dedene ALLAHTAN RAHMET SÝZLEREDE BASSAÐLIGI SABIR DÝLYORUM YÜCE RABBÝMDEN MEKANI CENNET OLSUN (CÜMLEMÝZÝN GECMÝÞLERÝYLE BERABER ) AMÝÝN
Gönderen: 03.04.2007 - 10:00
Bu Mesaji Bildir   ferahnur üyenin diger mesajlarini ara ferahnur üyenin Profiline bak ferahnur üyeye özel mesaj gönder ferahnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
RE:
5108 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Baþýnýz saðolsun.
Allah rahmet eylesin...
Kalanlarada sabýr ihsan eylesin ÝNÞAALLAH.

1 - yASÝNÝ ÞERÝF OKUYACAÐIM.

1 - YASÝNÝ ÞERÝF OKUNMUÞTUR...
ALLAH KABUL ETSÝN ÝNÞAALLAH.

Gönderen: 03.04.2007 - 10:10
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
guldestesi su an offline guldestesi  
99 Mesaj -
BIR YASINDE BENDEN OKUNMUSTUR gül ozur dileyerek buraya yaziyorum bir yasinde huri kardesimizin dedesi icin okudum ama konusunu bulamiyorum iletirseniz sevinirim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son guldestesi tarafından, 03.04.2007 - 10:32 tarihinde.
Gönderen: 03.04.2007 - 10:21
Bu Mesaji Bildir   guldestesi üyenin diger mesajlarini ara guldestesi üyenin Profiline bak guldestesi üyeye özel mesaj gönder guldestesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeylin su an offline zeylin  
INNA LILLAHI VE INNA ILEYHI RACIUN.
66 Mesaj -
kardesim basin sagolsun...RABB'im sabirlar versin sizlere...Bende anneannemi goremedim cok uzaklarda oldugum icin...Bir bayram arefesiydi aradik konustuk bayramlastik...annemler falanda konusmak istiyordu,bende telefonu biraz kisa kesip verdim annemlere ama ayni pismanlik icimde hep duruyor keske biraz daha konussaydim diye...cunku anneannem sanki benimle daha konusmak istiyor gibiydi,sanki sesimi biraz daha duymak ister gibiydi...aslinda biliyomusun belkide oyle degildi ama ben oyleysede degilsede hep kendimi sucladim durdum...ama elden bisey gelmiyor...simdi onun icin hep dua ediyorum ve cennetinin en guzel yerinde RASULUMUZE komsu olur oralarda bulusuruz insaALLAH...uzme kendini desemde illaki uzulursun...ama metanetli olmaya calis kardesim...biz bunlarin hepsini her ne kadar da bilsek boyle zamanlarda kendimize engel olamayabiliriz...ama biliyoruz ki olmaliyiz cunku biz MUSLUMAN GENCLERIZ...Bize ortaligi velveleye vermek yakismaz...en son ki sozlerim sana degil guzel kardesim...cunku ben inaniyorum senin nasil davranman gerektigini bilen bi kardesim olduguna...sadece icimden geldi paylasmak istedim...ALLAH'a emanet ol guzel kardesim,can kardesim...bir YASIN-I SERIF'te ben okurum insaALLAH...bu gullerin hepsi senin icingül gül gül gül gül
Gönderen: 03.04.2007 - 10:35
Bu Mesaji Bildir   zeylin üyenin diger mesajlarini ara zeylin üyenin Profiline bak zeylin üyeye özel mesaj gönder zeylin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Baþýnýz saðolsun.
Allah rahmet eylesin...
KABRÝ NUR , MEKANI CENNET OLSUN...ÝNÞALLAH
rabbim sabýr versin...
hepimizn gideceði yer orasý ALLAH (cc) kalanlara sabýr versin çünkü kalanlara ölüm çok zor geliyor benim kardeþim vefat ettiðinde günlerce þoktan çýkamadým inanamadým sanki herzaman bi taraftan çýkacakmýþ gibi gelir insana...

BENDENDE 1 YASÝNÝ ÞERÝF OKUNMUÞ BÝL...
gülgülgül
Gönderen: 03.04.2007 - 10:56
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ýnna lillahi ve inna ileyhi raciun

basiniz sagolsun Allah rahmet etsin mekani cennet olsun ins-Allah sizlerede rabim sabir versin
Gönderen: 03.04.2007 - 11:51
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE:
1125 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý KaRaGuL

O'ndan geldik, dönüþümüz yine O'nadir.

Rabbim Rahmet eylesin kardeþim.
sizlere ve sevenlerine sabir versin.

selam ve dua ile...

AMÝN
Gönderen: 03.04.2007 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
Allah rahmet eylesin..
Mekaný Cennet olur ins..
Kalanlara Rabbimden sabýr diliyorum..

Meas Selam..
Gönderen: 03.04.2007 - 17:07
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kördüðüm su an offline kördüðüm  
başın sağolsun
18 Mesaj -
Rabbim yar ve yardýmcýnýz olsun dua et bolca çünkü biz O ndan geldik yine O na döneceðiz
Gönderen: 03.04.2007 - 17:09
Bu Mesaji Bildir   kördüðüm üyenin diger mesajlarini ara kördüðüm üyenin Profiline bak kördüðüm üyeye özel mesaj gönder kördüðüm üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
Baþýnýz saðolsun.Rabbim mekanýný cennet eylesin.Sizlerede sabýrlar ihsan eylesin...

EsSelam Aleykum...

Gönderen: 03.04.2007 - 17:20
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
.::NurSena::. su an offline .::NurSena::.  
basiniz sag olsun
44 Mesaj -
Basiniz sag olsun Allah sabir versin
mekani cennet olsun Allah rahmet eylesin
ölüm güzel olmayasdi, ölürmüydü peygamber??!!

slm ve dua ile...
Gönderen: 03.04.2007 - 17:49
Bu Mesaji Bildir   .::NurSena::. üyenin diger mesajlarini ara .::NurSena::. üyenin Profiline bak .::NurSena::. üyeye özel mesaj gönder .::NurSena::. üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  
274 Mesaj -
hepinizden allah razý olsun kardeþlerim bugun eve dönmek nasip oldu bana geç yazýyorum sizlere hakkýnýzý helal edin inþallah
Gönderen: 09.04.2007 - 12:30
Bu Mesaji Bildir   FilizEnsar üyenin diger mesajlarini ara FilizEnsar üyenin Profiline bak FilizEnsar üyeye özel mesaj gönder FilizEnsar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 903 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59550 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.