budesonide colchicine generique luvox kaletra generique kaletra voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Neye Aşık!!?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Neye Aşık!!?

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Cinsiyeti: Bayan 

Ekleme Tarihi: 03.03.2008 - 15:42
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
der_ya su an offline der_ya  

875 Mesaj -

En Son On: 22.01.2010 - 18:46
Cinsiyeti: ----- 
:( Elinize Saglik

Ekleme Tarihi: 03.03.2008 - 18:36
Bu mesajı bildir   der_ya üyenin diğer mesajları der_ya`in Profili der_ya Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  

443 Mesaj -

En Son On: 10.08.2011 - 17:04
Cinsiyeti: Bayan 
Can Ablam..Canan Ablam..

..ILAHI ASK Seni taniyormuyuz, biliyormusun herkes Sana asik oldugunu söylüyor.Gercekten dogrumu söylüyorlar Seni taniyorlarmi Seni tanidikmi?
Senin icin herseyi feda edebilimiyiz,ya su rahat yatagimizdan kalkkip Sana kavusmak arzusu varmi icimizde?
Ey ASK Sen cok güzelsin ve güzel olani seversin,ya biz de o güzellikler varmi?
Senin ismini andigimizda yaniyormu yüregimiz kalbimiz carpiyormu?Sen ulasmasi zor olansin,engelleri asmak icin ugrasiyormuyuz?
Sen diyorsun bana gelmek isteyen kavusmak isteyen mecnun misali cöllerde sürünmesede onun gibi kalbinden bir an bile hatirindan cikarmasin.
Ey ASK Sen diyorsunki beni arzu edenler herseyinden vaz gececek benim icin herseyini feda edecek .Sana ulasmak bu kadar zor olsa gerek,ya Sana kavusanlar ne mutlu Sana kavusanlara.
Sen Züleyha misali Yusufta olan güzelligini gördü.Sen Hz.EBU BEKIR gibi RESULLAH´´TAKI güzelligi gördü .
Ey ILAHI ASK Ey Asklarin En güzeli Ey güzelliklerin sahibi Ey Sevgililerin Sevgilisi bu gördüklerimiz güzellikler Senin eserin, ya Sendeki güzellik O güzelligi görmek icin Sana kavusmak icin ugrasiyormuyuz?
Biz güzel görmek sevmek icin ASK taki güzellikleri ariyormuyuz?Mecnun Leyla´´yi ararken Seni buldu Sendeki güzellige vuruldu.EY ASK bir kalemki ismini yazarken güzelligine dayanamaz hayran kalirsa.
Biz bir kalem kadar da mi güzellik göremiyoruz?Ey ASK Sende bu kadar güzellik varken bu kadar aski arayan varken onlar Seni taniyamadilarmi görmedilermi her kes asik oldugunu söylüyor bu nasil bir ask bir günde tükenip giden bir askmi.Yoksa sadece bir hevesmi sadece kavustugunda biten bir askmi.Evet Seni tanimadilar Senin icin ugrasmadilar hic bir seylerini feda etmediler aci cekmediler bunun adina ask diyorlar.Nasil olurda bunca güzellikleri görmezler nasil olurda Senin adini basit anabiliyorlar herkes Seni konusuyor Seni anlatiyor.Seni tanimiyorlar bilmiyorlar ben sadece Sen deki güzellige Senin eserlerine hayranim Sana hayran Sana hasretim arzum Sensin Seni görmek tanimak.Ah bülbül güle hasretken her seher vaktinde onun acmasini beklerken ondaki sabir bitmek tükenmek bilmezken nasil olurda Sana kavusmak icin sabir etmeyelim .Sana kavusmak icin bu dikenli yollari asmayalim yolumuz uzun ve cileli dikenli yokuslu bir yol sonunda Sen varsin Sana kavusmak var.Ne olur yardim et Ey ASK,yollarimdaki engelleri asmama yardimci ol...(alintidir)

ALLAH(c.c.) bizlere gerçek aşıklardan olabilmeyi nasip eylesinAminagla
Ekleme Tarihi: 03.03.2008 - 18:57
Bu mesajı bildir   Gönülbagi üyenin diğer mesajları Gönülbagi`in Profili Gönülbagi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 510 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52330 saniyede açıldı