generique luvox generique colchicine generique rhinocortivermectine stromectol voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » IYIKI DOGDUNUZ GONCAGULL ABLAMIZ ...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
IYIKI DOGDUNUZ GONCAGULL ABLAMIZ ...

714 Mesaj -

En Son On: 29.07.2011 - 14:43
Cinsiyeti: Bayan 
Soyle baktimda bugun dogum gunu olanlara GONCAGULL ablamizda vardi listede.Kendisini pek tanimasamda

YENI YASINI KUTLUYOR ALLAHTAN IMAN DOLU SAGLIKLI BIR OMUR DILIYORUM KENDISINE.

IYIKI DOGMUSSUNUZ IYIKIDE BU SITEDESINIZ SEVDIKLERINIZLE NICE YILLARA INSALLAH gül

Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 13:21
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GONCAGuLL su an offline GONCAGuLL  

50 Mesaj -

En Son On: 24.09.2008 - 17:58
ALLAH razı olsun nur beyzacım ilk sen kutladın doğumgünümü ve beni okadar çok sewindirdin ki helede böyle yanlız ve sıkılmışken saol canım allah sana ve ailene mutlu huzurlu bi hayat ve küçük bebişine uzun ömürler nasip etsin inşallahaşık aşık aşık aşık aşık
Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 13:28
Bu mesajı bildir   GONCAGuLL üyenin diğer mesajları GONCAGuLL`in Profili GONCAGuLL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  

714 Mesaj -

En Son On: 29.07.2011 - 14:43
Alıntı
Orijınalı GONCAGuLL

ALLAH razı olsun nur beyzacım ilk sen kutladın doğumgünümü ve beni okadar çok sewindirdin ki helede böyle yanlız ve sıkılmışken saol canım allah sana ve ailene mutlu huzurlu bi hayat ve küçük bebişine uzun ömürler nasip etsin inşallahaşık aşık aşık aşık aşık

Ne demek ablam aslinda dun gece gordum ve sabah geldim kesin konu acilmistir tebrik yazayim dedim baktim yok acilmamis düsün Gozden kacmis heralde.Ve ben acmaya karar verdim.Mutlu olmaniza sevindim.Hayirdir niye yalnizsiniz ve sikiliyorsunuz.Heemde dogum gununuzde olmaz ama.Istersen ben neselendiririm sevinçli

Guzel dileklerin sagol bu arada ablacim.Tekrar yeni yasin kutlu olsun.gül

Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 13:33
Bu mesajı bildir   Nur_Beyza üyenin diğer mesajları Nur_Beyza`in Profili Nur_Beyza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
VeRvO su an offline VeRvO  

567 Mesaj -

En Son On: 05.12.2008 - 11:45
Nice mutlu yıllara...

Rabbim geriye kalan ömrünüzü Ailenizle birlikte Saglıklı, Huzurlu , Mutlu ve Dolu Dolu geçirmenizi nasip etsin...

Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 13:47
Bu mesajı bildir   VeRvO üyenin diğer mesajları VeRvO`in Profili VeRvO Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  

1686 Mesaj -

En Son On: 17.08.2009 - 13:01
Olmadi nur beyza ya benim kuzimin dogum günü benden önce ......şaşkın
Alin size bir can daha ....hala kizim.....
Goncagüllüm...
Büyük gönüllü,kücük kiz....
Vefakar,caliskan.....
Yesil buranin yesil gözlü kizi...
Simdilerde bir de Allah dostu olduaşık valla bu gidiste bizleride solluyacaksevinçli
Candir o can...
Seni cok seviyorum hemde cok cok sansliyim ya sizin gibi kardeslerim,kuzenlerim oldugu icin....
Iyi ki varsiniz...aşık gül aşık gül aşık
aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık
Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 14:03
Bu mesajı bildir   KaLBeNuR üyenin diğer mesajları KaLBeNuR`in Profili KaLBeNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
Evet, benim de şimdi dikkatimi çekti Goncagül ablanın doğumgünüymüş dedim, konuya bakacaktım ki yukarıda gördüm..sevinçli

Doğumgünün kutlu olsun ablacım, Rabbim sevdiklerinle, hayırlı bir ömür geçirmeni nasip etsin..gül
Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 16:58
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GONCAGuLL su an offline GONCAGuLL  

50 Mesaj -

En Son On: 24.09.2008 - 17:58
ya ben size ne desem bilmiyorum hele canım kuzi cim canan sen varya bi tanesin beni ravda yla tanıştırdığın için allah senden razı olsun son günlerde çok sıkılıyorum ve çok sinirleniyorum olur olmaz herşeye ama ravdaya girince herşey geçiyo yeniden doğmuş gibi oluyorum güzel dilekleriniz için hepiniz sağolun allah hepinizden razı olsun çok teşekkürler sizleri ve ravda yı sewiyorum gül gül gül bunlarda benden sizlere acizane kabul buyurun lütfen
Ekleme Tarihi: 25.10.2007 - 23:31
Bu mesajı bildir   GONCAGuLL üyenin diğer mesajları GONCAGuLL`in Profili GONCAGuLL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 628 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53827 saniyede açıldı