colchicine hydroxychloroquine kaletra lopinavir ritonavir stromectol cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » Teşekkürler RAVDA YÖNETİMİ. Hak ve doğru olanları yazdığım için beni yine uçurmuşsunuz.

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Teşekkürler RAVDA YÖNETİMİ. Hak ve doğru olanları yazdığım için beni yine uçurmuşsunuz.

21 Mesaj -

En Son On: 04.09.2007 - 14:34
Cinsiyeti: ----- 
Hem Hak olanla ilgili dini bir site olarak iddia ortaya koyacaksınız, hemde hak olanı kendiniz belli kalıplar içine sokup değerlendireceksiniz. Varmı böyle din anlayışı veya dünya anlayışı ?

Allah'ın lütfu olan laik cumhuriyeti ve Atatürk'ü direk veya dolaylı olarak aşağılayan, akıl almaz saldırılarda bulunanları ödüllendirip bu değerlere Allah rızası için ve vatan sevgisi uğruna sahip çıkanları aforoz edip incelemeden araştırmadan postalayacaksınız. Kuran'ın hangi ayetinde var bu yaptığınız yanlış işler ?

Bu ne ağır tahammülsüzlüktür ki size benzemeyenleri müslüman olarak bile görmüyorsunuz. Oysa bu ayrımcılığın liderleri ve destekçileri Allah katından itilmişlerinde ta kendileridir.
Bu ne ağır tahammülsüzlüktür ki Allah'ın ayetlerini bile gözünü kırpmadan ve sebep göstermeden siler.
Hangi islamdır bu ? Kuran'ın islamımı yoksa peygamber evladının katillerinin uydurduğu ve uyudurttuğu uydurma dinlermi ?

Dininizi Allah'amı öğreteceksiniz buyuruyor Allah bu sapkınlığa ve yanlışa düşmüşler için.

Allah'ın resulü, ayetlerle de sarih olan şu hadisi söylüyor "Ümmetim benden sonra yetmişüç fırkaya ayrılı. Bir teki hariç mütebakisi cehennemliktir."
Yoksa sizin Allah katından yaptıklarınızın doğruluğuna şahitlerinizmi var ?

Bu dünyada neyle karşılık bulursunuz Allah bilir. Fakat örttüğünüz ve yok ettiklerinizin din gününde bedeli şüphesiz çok ağır olacakatır.

RAMAZAN2007

Bu mesaj 4 kez ve en son kamerr tarafından 26.08.2007 - 12:40 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 26.08.2007 - 12:24
Bu mesajı bildir   kamerr üyenin diğer mesajları kamerr`in Profili zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
..............

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 
Merhabalar kamerr

Özellikle kibar ve incelik dolu cümle kurmakta emek sarfettiginiz icin tesekkür ediyorum..

Ramazan2007 'nin bu güne kadar ekledigi sekiz konudan hic biri kaldirilmamisti. Dün geceki eklemenizde ki (Ramazan2007'nin )yazinizi okur okumaz sildim. Ve gec kalinmis olsada banladim.

Önceki eklemelerinizden ufak bir örnek:

"Osmanlı'nın sonunda ve günümüzde Ali Kemal'leri tanımak.

Cumhuriyet yalnız dış güçlere değil kandırılmış ve özellikle dinde içine katılarak fitne ile oluşturulmuş iç güçlere rağmen kuruldu. Her iki cihettede ağır mücadeleler verildi

Cumhuriyetin kurulacağına inanmayan mandacılar, onun önünü kesmek için her türlü yola başvurdular. Bunlar batıcı ve çağdaş geçinen zihniyetlerdi.
Atatürk sırf bu zihniyetlere olan kızgınlığından, İstanbul'a sekiz yıl uğramadı.
Ama ne garip tecellidir ki Cumhuriyetin nimetlerinden bu hain ve nankörlerde faydalandılar.
Şüphesiz hesap günü yaptıklarını karşılarında bulacaklar.

Bugün bu Ali Kemal'ler gazetelerde televizyonlarda her yerde küresel sömürgecilerin borazanlarını çalıp, ülkenin maddi manevi değerlerinin yok edlişini çağdaşlaşmanın ve batılılaşmanın gereği olarak bu millete yıtturmaya çalışıyorlar.

Ne mutlu bunları görüp anlayabilenlere...."

Sizinle ic bir sekilde söz düellosuna, konu kapismasina girme niyetinde degilim.
Rabbim nasil biliyorsa öyle yapsin.. La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim...

DUA ile...

Ekleme Tarihi: 26.08.2007 - 21:59
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kamerr su an offline kamerr  
KONUŞARAK ANLAŞMAK HEM DİNİN HEM İNSANLIĞIN GEREĞİ

21 Mesaj -

En Son On: 04.09.2007 - 14:34
Cinsiyeti: ----- 
O nedenle SÜMEYRA hanım, bana cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
Maksadım asla tartışma çıkarmak değil.
Son yazımda kendinize göre sakınca bulup silmiş olabilirsiniz bunu anlarım.
Fakat üyeliğin iptali bu kadar kolay olmamalı.
Yinede yaklaşımınız olumlu.

Bu gün size ve birçoğunuza benim fikir ve görüşlerim ters gelebilir. Ama sizi temin ederimki öyle günler göreceğiz ki benim yazılarımı okuyanlar isteselerde istemeselerde zamanı geldiğinde bana hak verecekler. Beni işte o zaman pek çoğunuz çok iyi anlayacaksınız.
Bunun üzerinde daha fazla durmuyorum bakalım Mevla neler gösterecek.

Not: Eklediğiniz Fuzuli'ye ait güzel satırlar benim çok beğendiğim bir sözdür.
Selam ve sevgilerle...

Bu mesaj 2 kez ve en son kamerr tarafından 28.08.2007 - 22:55 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.08.2007 - 22:53
Bu mesajı bildir   kamerr üyenin diğer mesajları kamerr`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 558 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ayhan demirhan (42), milli (55), Faruk85 (39), buyukdere (50), akgulhassan (56), resulkol (42), aldirma_reis (45), cengiz__11 (45), musabbinumeyr (46), _rAbia_ (35), HACIBUBA (38), ergunoynamaz (67), emisya (43), cavittacir (47), arslanmurat1 (46), Ben_Neyim (45), hatipoglu (45), PinarKecik (46), Ugur_K (44), hami_74 (37), ust_mimar (41), Muhlise (43), lifos (49), osmanli (41), @tuba@ (39), oguzada (47), tolga67 (49), zoris (45), aydinhasan (45), ilkay turan (53), Muhammedbilal (35), burhann1 (41), esmafeyzaunal (43), havzanur (36)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54440 saniyede açıldı