hydroxychloroquine chloroquine generique plaquenil budesonide generique colchicine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Ablalarima ve hanim müslümanlarin yardimina ihtiyacim var acilen!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 6 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Ablalarima ve hanim müslümanlarin yardimina ihtiyacim var acilen!

44 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 16:56
Cinsiyeti: Erkek 
Esselamun aleykum kiymetli din kardeslerim,

benim bir derdim var sizde buna yardimci olmaya vesile olursaniz sizlere duaci olurum allah simdiden okudugunuz icin razi olsun. Allah nassip ederse evlenmeyi düsünüyxoruz, ve bu insan dine yeni sinmaya basliyor, önceden hayati cooook karanlik gecen ve bazi kötü olaylari yasadigindan dolayi piscolojisi cok yipranmis ve ben ona allahin izniyle her konuda yardimci olmaya calisiyorum, imamin manken kizi adli kitabi verdim ona okusun diye ve aysel diye bir kitap aldim coook ibret dolu bir hikaye di, allahin izniyele oda ona allahi yakinlasitriri, 350 km uzakta oturuyoruz, bazen bu da problemlere yol aciyor, mesela bir derdi oldugu zaman hemen orda olamiyorum.
Ne olur allah rizasi icin yardimcim olun, etrafi bataklik, simdi geri adi atti ve allaha her gün dua ediyorum ama siz tavsiyede bulunsaniz duaci olurum. hangi kitaplari önere bilirsiniz, hangi hanim sahabelerin hayatlari ibret dolu? nassil yardimci olabilirim, tek güvendigi kisi annesinden sonra benim.

Allah sizlerden razi olsun, makaminiz cennet olsun

Esselamun aleykum
Ekleme Tarihi: 16.07.2007 - 12:30
Bu mesajı bildir   Tayfun_Hamza üyenin diğer mesajları Tayfun_Hamza`in Profili Tayfun_Hamza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
Su damlasi ve amine kardesim..

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Cinsiyeti: Bayan 
Ve aleykum Selam sevgili Tayfun Hamza kardesim..

Size deginmeden önce hanim kardeslerimize deginmek istiyorum.

Sevgili hanimlar, Lütfen kardesimize cevaben eklediginiz yanitlari kopyalayip buraya ekleyiniz. Siz ekledikten sonra o konu silinecektir.
Baska baslik altinda konuyu dagitmayalim insaAllah..

Anlayisinizi umuyoruz..

Bu mesaj 1 kez ve en son SuMeYRa tarafından 16.07.2007 - 14:15 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 16.07.2007 - 14:08
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Tayfun Hamza kardeşim....

es selamu aleykum

tayfun hamza kardesım öncelıkle evlılıgınız hayırlı olur inşAllah..

benım tavsıyem cok begenerek okudugum ınsanı derınden etkıleyen yuzde yuz degısıme sebeb olan EMİNE ŞENKILOGLUNUN.

GENCLIGIN IMANINI SORULARLA CALDILAR BUNU ÖZellıkle tavsıye edıyorum her gencın okuması gereken bır kıtap nişanlınız bunu okuduktan sonra hz. sümeyyenın hayatını anlatan kıtabı okuyabılır ve peşine ilmihal inşAllah okusun..

dahada gerekırse kıtap ısmı ve yazar ısmı verebılırım...

nişanlınızın cevresı öylayse sızın dugun tarıhını yakına almanız mümkün degılmı acaba ??

Rabbım yar ve yardımcınız olsun dualarım nişanlınız ve sızın ıcın Rahman hakkınız da hayırlı olan neyse onu nasıp etsın..

selam saygı ve dua ile..

Ekleme Tarihi: 16.07.2007 - 14:18
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  

1576 Mesaj -

En Son On: 11.11.2012 - 23:24
Alıntı
Bende mutluluklar diliyorum!
hayırlı olsun inş.
ALLAH CC. hidayet nasip etsin
Bu konuda bende elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
yıllar önce bende nasıl müslümanız? adlı kitapı okumuştum çok etkileyici, yazarı Vehbi vakkasoğlu, birde sahneden mabede adlı kitap var aklıma ilk anda gelen daha sonra ihtiyaç olursa yine yardımcı olmaya çalışırız inş.
ALLAH yardımcın olsun Tayfun Hamza kardeşim

armine10

Tesekkür ediyorum Su Damlasi Ablam...

Sevgili T. Hamza.. Seni cok iyi hatirliyorum gecen senelerden.. Ismini unutmus degilim, tekrar hos gelmis olasin,hayırlı olsun inş.

Böyle bir kardesimizin elinden tuttugun icin seni tebrik ediyorum. Allah c.c. sizleri hayrla mükafatlandirsin. Evliliginizi mübarek kilsin.

Bol bol dua edecegiz, etmelisiniz. Arkadas ortami islami kesit olmali.. Kizlarimiz birebir ilgilenebilirlerse cok daha faideli ve hizli gelisir.

Eger kitap okuma güzelligi varsa roman agirlikli okumasini tavsiye ediyorum ilk etap icin. Ama aklima herhangi bir kitap ismi gelmiyor suan, gitti hepsi. Daha sonra gelince yazarim insaAllah.

Kardesimizi bilgilendirme yolunda düzgün method secmelisiniz, aksi taktirde kursunlar geri teper, mazaAllah..

Bu farzdir, bu haramdir denilmemeli ki sizde bilirsiniz.
Hadisi serifte de buyuruldugu gibi, Sevdiriniz, nefret ettirmeyiniz, ürkütmeyiniz buyurulmaktadir..

Mevla yolu üzere dogru eylesin bizleri. Yardimcimiz olsun.

Üc aylar hayrlara vesile olsun,olmayanlara islam sevgisi, namaz sevgisi, tesettür aski, Peygamber aski versin mevlam.. Tüm insanliga..

Kalbi Dualarim ile

Ekleme Tarihi: 16.07.2007 - 14:41
Bu mesajı bildir   SuMeYRa üyenin diğer mesajları SuMeYRa`in Profili SuMeYRa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MELIKSAH04** su an offline MELIKSAH04**  

328 Mesaj -

En Son On: 06.08.2009 - 16:05
Cinsiyeti: ----- 
sevgili kardeşim öncelikle rabbim yar ve yardımcın olsun işin zor ama unutma her zorlukta bir kolaylık her kolaylıktada bir zorluk vardır mükafatın zorluğun derecesine göre artar rabbim sana bir nevi cihad nasib etmiş karşındaki insanla beraber nefs cihadına başlamışınız muhakkakki cenabı hak yardımcınız... ama benim sana öncelikle tavsiyem şu duayı etmen "YARABBİ ONU BENİM İÇİN BENİ ONUN İÇİN HAYIRLI KIL VE İKİMİZEDE HERŞEYİN HAYIRLISINI NASİB ET" RABBİM TAM YAPILAN BU DUAYA CEVAB VERECEKTİR SABIRLA BEKLE YARDIM İSTEMEDE ISRARCI ol bende sana emine şen.kitaplarını tavsiye ediyorum birde şule yüksel şenlerin huzur sokağı çok etkileyici beni hidayete ermeye teşvik etmişti bulabilirsen birde alman gelini okuyun cenabı hak hakkınızda hayrınızı versin
Ekleme Tarihi: 16.07.2007 - 18:27
Bu mesajı bildir   MELIKSAH04** üyenin diğer mesajları MELIKSAH04**`in Profili MELIKSAH04** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Tayfun_Hamza su an offline Tayfun_Hamza  

44 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 16:56
Cinsiyeti: Erkek 
Allah sizlerden razi olsun! gercekten cooook zor bir dönem yasiyorum su an ve dualariniz bana yardimci olacaktir insallah. Allah sizlerinde yar ve yardimcisi olsun, en coook duaya ihtiyacim var! allah sizleri peygamber efendimize komsu kilsin!
Esselamun aleykum
Ekleme Tarihi: 18.07.2007 - 12:42
Bu mesajı bildir   Tayfun_Hamza üyenin diğer mesajları Tayfun_Hamza`in Profili Tayfun_Hamza Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an 1 üye ve 612 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
osman12 (77), vahvah71 (53), ssercan (50), sabr_yolcusu (56), Yorumsuz_91 (33), Asya6666 (62), angel (42), cankalemdar (39), meltem6666 (59), MeCaL (56), emiremre (44), ozdalomer (53), ayþeayd&#2.. (40), talha_34 (47), mhammettelo (43), leto18 (59), sinepuryan (42), Yalnizlik (39), BATAKLIK60 (55), kamil33 (54), hmfatih (62), Soldat34 (54), MrVoLKaN (37), yusuf kuyu (44), Yusuf_Adiyaman (53), farfarlone (41), Osman_20 (39), yunusemre_56 (58), eminecanersoy (46), eren.06 (60), tugba1986 (38), tanerok (41), MAHMUT2005 (48), musbaba18 (41), Bahar38 (40), ehhan ünlü (37), ard75 (68), ofliayhan61 (54), osman42 (45), enver66 (40), ayten66 (36), adem2007 (57), uludag64 (60), kadir ibraimi (35), Hace Türkistan (52), tufan03 (48), hasimpakirbaba (48), kuscu (60), ONUR45 (41), Allah_Asigi (41), _Hilal_ (40), aydin_yilmaz (42), cemil_keskin (64), cesurkagan (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53388 saniyede açıldı