kamagra generique colchicine kaletra ivermektin generique kaletra voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » TARİH / SİYASET / EKONOMİ » TÜRKİYE VE DÜNYADA SİYASET » Ersönmez Yarbay iddialı konuştu; Sıra Gül ve Arınç’ta

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Z.OMER TURGUT su an offline Z.OMER TURGUT  
Ersönmez Yarbay iddialı konuştu; Sıra Gül ve Arınç’ta

94 Mesaj -

En Son On: 08.06.2014 - 16:10
Cinsiyeti: Erkek 
Ersönmez Yarbay iddialı konuştu; “AKP’de tasfiyeler sürecek”

Sıra Gül ve Arınç’ta

AKP Ankara Milletvekili Ersönmez Yarbay, Şener’in, tasfiye edildiğini söyleyerek, “Sırada Arınç ve Gül var” dedi.
Ersönmez Yarbay, Abdüllatif Şener’in, tasfiye sürecini gördüğü için erken hareket ederek adaylık başvurusunda bulunmadığını, tasfiye edilecekler sırasında da Abdullah Gül ve Bülent Arınç’ın olduğunu söyledi. Yarbay, “Abdüllatif Bey, şayet aday olsaydı sonuçta Ali Coşkun gibi, bizim gibi olabilirdi. Yani muhtemelen aday olsaydı bile listelerde yer alamayacaktı” diye konuştu.

ANKARA BÜROSU
AKP Ankara Milletvekili Ersönmez Yarbay, Başbakan yardımcısı Abdüllatif Şener’in, Tayyip Erdoğan tarafından tasfiye edildiğini söyleyerek, “Açıkça söylüyorum sırada Bülent Arınç ve ondan sonra da Abdullah Gül var. Çok yakında bu iki isminde partiden koptuğunu göreceğiz” dedi.
Gazetemiz yazarlarından Mustafa Yılmaz ve Mustafa Kurdaş’ın sunduğu TV5’de yayınlanan Kulis Ankara programında konuşan Ersönmez Yarbay, Abdüllatif Şener’in, tasfiye sürecini gördüğü için erken hareket ederek adaylık başvurusunda bulunmadığını söyledi. Yarbay, “Abdüllatif Bey, şayet aday olsaydı sonuçta Ali Coşkun gibi, bizim gibi olabilirdi. Yani muhtemelen aday olsaydı bile listelerde yer alamayacaktı. Bunu gördü. Ve bence çok akıllıca davranarak, erken hamle yaptı. Aday olmayacağını açıkladı” diye konuştu.
İddiasını daha da ileri götüren Ersönmez Yarbay, önümüzdeki süreçte partiden önemli kopuşların devam edeceğini kaydederek, sırada Bülent Arınç ve Abdullah Gül’ün bulunduğunu söyledi. AKP’de lider tahakkümünün yaşandığını vurgulayan Ersönmez Yarbay, “Buradan söylüyorum, sırada ilk tasfiye edilecek Bülent Arınç’tır. Ardından da Abdullah Gül’dür. Önümüzdeki bir iki yıla kalmayacak her iki ismin de tasfiye edildiğini göreceğiz. Çünkü ekipleri tasfiye edilmiştir, çevreleri boşaltılmıştır. Onlar da buna sessiz kalmıştır. Kendilerini kurtarmakla yetinmişlerdir. Ama en sonunda Tayyip Erdoğan’ın kendisi tasfiye edilecektir” diye konuştu.
Program sunucularının; “İyi ama Tayyip Erdoğan’ı kim tasfiye edecek? Partinin başındaki isim bizzat kendisi?” şeklindeki soruya da Yarbay’ın, “Sistem…oraya getirenler” diye cevap vermesi dikkat çekti.
Programa telefonla katılan AKP Gaziantep Milletvekili Nurettin Aktaş da liste tasfiyelerinde, Millî Görüş kökenliler ile tezkereye red oyu verenlerin ağırlıkta olması konusuna; “Böyle mi bilmiyorum. Böyle yorumlar yapılıyor. Eğer böyleyse bu benim için şereftir. Aynı tezkere bugün gelse yine aynı tavrı gösteririm. Millî Görüşçülüğümle de iftihar ediyorum” dedi.
Ekleme Tarihi: 29.06.2007 - 13:01
Bu mesajı bildir   Z.OMER TURGUT üyenin diğer mesajları Z.OMER TURGUT`in Profili Z.OMER TURGUT Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 621 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54561 saniyede açıldı