ivermektine ivermectine generique plaquenil stromectol lopinavir ritonavir super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » TÜRBANA HAYIR KAMPANYASI BAŞLATAN ZIR CAHİLLERE MESAJ YAZMAK İSTERMİSİNİZ

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 18 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
TÜRBANA HAYIR KAMPANYASI BAŞLATAN ZIR CAHİLLERE MESAJ YAZMAK İSTERMİSİNİZ

3 Mesaj

En Son On: 28.12.2006 - 14:09
Cinsiyeti: ----- 
bu siteye herkes cavap yazsın içinden ne geliyorsa çünkü ben okudum ve gördüm kü onlar ne varsa yazmışlar ama bizim bir farkımız olmalı elbette yazarken.edep, eğitim ve kültür.
ne kadar aklı kısa varsa o sitede toplanmış sanki ama inançlı kesimden gelen cevaplar hoşuma gitti.
sizde sessiz kalmayın ve onları kendi çöplüklerinde yenelim.
Allaha emanet olun.saygılarımla;

http://ataturkcudusunce.wordpre.cm/2006/12/11/turbana-hayir-kampanyasi/

Bunu diger sitelere forumlara dağıtın arkadaşlar

Bu mesaj 1 kez ve en son k_ali_te tarafından 27.12.2006 - 23:54 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.12.2006 - 23:13
Bu mesajı bildir   ismailyardim üyenin diğer mesajları ismailyardim`in Profili zum Anfang der Seite
k_ali_te su an offline k_ali_te  

534 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 01:03
Cinsiyeti: Erkek 
sevgili ismailyardım kardeşim ..
acelenizi anlayamadım ama ..
..önce ravda ailesine hoş geldiniz ..
<üyeliğimniz hayırlı olsun....

bu vermiş olduğun linke burdaki kardeşlerimiz tenezzül etmezler ..

orda kimin ne dediği anlaşılmayan neyi tartıştığını dahi bilmeyen insanlar var ..
her mesajda birbirine küfür eden insanlar ..

burdaki degerli kardeslerimizin o tarafa bir mesaj yazmak için gitmelerini ver morallerinin bozulmasını istemem..

tekrar üyeliginiz hayırlı olsun Hos geldiniz..
selam ve dua ile ...

Ekleme Tarihi: 27.12.2006 - 23:40
Bu mesajı bildir   k_ali_te üyenin diğer mesajları k_ali_te`in Profili k_ali_te Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
GUL1987 su an offline GUL1987  

17 Mesaj -

En Son On: 22.04.2007 - 14:41
bende k ali te ye katiliyorum seviyesiz tartismalara gerek yok Allah biliyor ki biz hakliyiz turban bizim canimmiz onu bizden alanlaelbet savasiriz ama boyle tartismalarla degil

Bu mesaj 1 kez ve en son GUL1987 tarafından 27.12.2006 - 23:50 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.12.2006 - 23:48
Bu mesajı bildir   GUL1987 üyenin diğer mesajları GUL1987`in Profili GUL1987 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Cinsiyeti: Bayan 
Basligi okur okumaz kalp atislarim hizlandi.. Sinir, üzüntü, ama genede girdim..

Zaten ilk cümlede hata var o kisinin. Diyecek söz bulamiyorum onlara yakisir, Allah c.c. havale ediyorum.ağlarağlarağlar
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 00:00
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.:Yakup023:. su an offline .:Yakup023:.  

555 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 22:44
Alıntı
Orijınalı k_ali_te

orda kimin ne dediği anlaşılmayan neyi tartıştığını dahi bilmeyen insanlar var ..

burdaki degerli kardeslerimizin o tarafa bir mesaj yazmak için gitmelerini ver morallerinin bozulmasını istemem..

selam ve dua ile ...

abim ilk önce sana hak veriyorum insan oraya gidip oranın kalitesini yükseltmemeli ve muhattap olmamalı

fakat......

nedenki abi anlamadıgım morelleri bozulmasın demişsin

peki o siteden gelen üyeler hergün başörtü sitesinde morelimizi bozuyor bunudamı boşverecen
hergün Başörtüsü ALLAHın emri degildir diye saçma sapan konular yazılıyor ve sitede bulunan bayan ablalarım kardeşlerimin moreli bozuluyor hakaret ve rencide ediliyor

bazen nefsi düşüncelerle hareket ediyorsunuz ve en kolayı kaçmak olarak görüyorsunuz yok mu siteyi çökertecek bir abimiz neden ulaşmak varken kaçıyoruz neden

Mehmet Akif Ersoyun
Zulmü alkışlıyamam eseri aklıma geldide biz alkışlarız herhalde

bunları yazıyorum çünkü hergün bir kardeşimizin göz yaşının aktıgını hissediyorum

o zaman bizimde başörtü sitesinde morelimizin bozulmamasını istiyoruz

çözüm nedir sizce

:(

RABBİM utandırmasın

Es selamü aleyküm
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 00:06
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ismailyardim su an offline ismailyardim  
RE:

3 Mesaj

Alıntı
Orijınalı k_ali_te

selam ve dua ile ...

hoş bulduk kardeşim ALLAH razı olsun. sende haklısın tabii ama bu konuyu buraya taşıma sebebim bu alçaklara ne kadar çok cevap verirsek meydanın boş olmadığını ve bunlara herzaman dimdik karşı duracak birilerinin olduğunu hemde fazlasıyla olduğunu göstermemiz idi.
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 00:18
Bu mesajı bildir   ismailyardim üyenin diğer mesajları ismailyardim`in Profili zum Anfang der Seite
RE: RE:

555 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı ismailyardim

Alıntı
Orijınalı k_ali_te

selam ve dua ile ...

hoş bulduk kardeşim ALLAH razı olsun. sende haklısın tabii ama bu konuyu buraya taşıma sebebim bu alçaklara ne kadar çok cevap verirsek meydanın boş olmadığını ve bunlara herzaman dimdik karşı duracak birilerinin olduğunu hemde fazlasıyla olduğunu göstermemiz idi.

İsmail abi artık gerek kalmadı konuyu açan şerefsiz özür dilemiş öylesine kutlu bir davayı iffetimizi konu eden alaylıyanlar elbet cezasını verecek burda olmasada ALLAH-u teala karşısında görecekler azabı

yinede yazılanlar için girip okumanız yeterli konu yazmak degil aşşalıklar havlamasın diye tasmalarını bagladım geldim yinede

Kalite abi bunlar benim kanayan yaram eger kardeşim aglıyorsa ve benim morelim bozulmasın diye girmiyorsam bunun hesabınıda verecez

konuyu şimdi kaldırabilirsiniz
nede olsa RAvdaya uygun bir yazı olmadı

isterseniz bir iki şiir eklerdim fakat onuda siz okumazsınızağlar

Bu mesaj 2 kez ve en son (YiTiK_SevDaM) tarafından 28.12.2006 - 01:12 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 00:42
Bu mesajı bildir   .:Yakup023:. üyenin diğer mesajları .:Yakup023:.`in Profili .:Yakup023:. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Feyzaa su an offline Feyzaa  

239 Mesaj -

En Son On: 01.02.2008 - 17:52
Rahman ve Rahim olan Allah in adi ile
Mümin kadinlarada söyle:Gözlerini harama bakmaktan korusunlar;namus ve iffetlerini esirgesinler.(mecburen)Görünen kisimlari müstesna olmak üzere zinetlerini teshir etmesinler.Basörtülerini yakalarinin üzerine kadar örtsünler...

Nur Suresi/31

Allahin emri olan bas örtüsünü yasaklayanlari,karsi cikanlari ben Canabu Allaha havale ediyorum .Basörtüsüyle okullarindan atilan,islerinden atilan kardeslerimizede Canabu Allah yardim etsin .Ve bir gün gelecek ki bu kisiler eyvahlar olsun biz ne yaptik diyecekler.Kime hesap verecekler.Ugrastiklari insanlarin hakkini üstlerine geciriyorlar .Kul hakkinin hesabini verebileceklermi ?Dahada ötesi Canabu Allahin emri olan basörtüsüyle ugrasiyorlar.Allahin huzuruna vardiklarinda ne yapacaklar .Ben onlarin haline üzülüyorum .Canabu Allah hidayet eylesin ...
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 00:55
Bu mesajı bildir   Feyzaa üyenin diğer mesajları Feyzaa`in Profili Feyzaa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Mehdiy su an offline Mehdiy  

8 Mesaj

En Son On: 03.01.2007 - 02:46
benden size bir TAVSIYE :

Oyle guzel ve ilgi cekici ortunun ki bakanlar hayretle baksin, o guzel ortunun karsisinda boyun eymek zorunda kalsin ve artik icinden nefret besleyecegine muhabbet beslesin.

bu yazimla Seksi veya bir yanini gostermenezi rica etmiyorum tek soylemek istedigim, guzel renklerle ve yuzunuzun nuruyla parlamaniz, STIL olarak giyinmeniz, STRETCH olmicak, DAR olmiyacak, ben goruyorum bizim hanim kardeslerimiz cok dar elbise giyorlar cok ters cok ters, bol elbise giyin bas ortunuz biraz daha uzun olsun omzunuzu assin ama yuzunuzu one cikarsin, insaallah dediklerim anlanir eyvallah
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 01:12
Bu mesajı bildir   Mehdiy üyenin diğer mesajları Mehdiy`in Profili zum Anfang der Seite
devam etmek istemem fakat...

555 Mesaj -

yazınızı yanlış algılamış olabilirim

Tesettür iffeti korumak içindir kardesim dikkat çekmek için degil

yürüşüne kurban olsun kardeşin melekler korusun kutlu sevdalılarıağlar

onlar içinde bir azab elbet var kardesim
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 01:16

8 Mesaj

AMENNA tabi ki iffetini koruyacak ama boyle bu sekilde iffet degil hakaret duyuyorlar bunu nasil engelleyebilcen ? ben birsey demedim sadece dedigim DAR ETEKLER DAR BAS ORTU TAKMAYIN , GEVSEK OLSUN RENKLI OLSUN GUZEL OLSUN HAKARET DUYMAYIN DIYE LUTFEN KARDESIM BIRAZ DIKKATLI OKUYUN IYI NIYETLI INSANLARI EZIP GECMEYIN
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 03:08
Bu mesajı bildir   Mehdiy üyenin diğer mesajları Mehdiy`in Profili zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10

Hic bir zulüm sonsuz degildir.. Tüm güllere selam olsun.

Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 09:18
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

8 Mesaj

bir ters anlasiyorum
iki turkiye dinsiz bir ulke kurmaya niyetli

demokrasi onlara gore zaten bir din ondan her dine karsi savasiyorlar ! ! !
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 11:49
Üsve-i Hasene su an offline Üsve-i Hasene  

273 Mesaj -

En Son On: 04.10.2009 - 01:52
Allah Razı Olsun

gülMü'minin Bir Damla Gözyaşı Nemruti Ateşleri söndürmeye yetendir.gül

gülMü'minin Bir Damla Gözyaşı için Dünya Yanmaya değerdir.gül

Selam ve Dua ile...

Bu mesaj 1 kez ve en son M.MasuM tarafından 28.12.2006 - 12:23 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 12:19
Bu mesajı bildir   Üsve-i Hasene üyenin diğer mesajları Üsve-i Hasene`in Profili Üsve-i Hasene Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 12:46
Alıntı
Orijınalı Mehdiy

bir ters anlasiyorum
iki turkiye dinsiz bir ulke kurmaya niyetli

demokrasi onlara gore zaten bir din ondan her dine karsi savasiyorlar ! ! !

TURKIYEYI KIMSE DINSIZ DEVLET YAPAMAZ BU 1

HAVLAYAN KOPEK ISIRMAZ BU 2

KIMSENIN TEPKI VERMEMESINE BAKMA IS O BOYUTA GELDIMI NE DEVLET KALIR NE MILLET BU 3

TURKIYEDE KIMSE EZAN SESLERINI KISAMAZ BU 4

VE SON OLARAK ISLAM DININDE ZORLAMA YOKTUR ISTEYEN ISTEDIGI DINI SECER VE INANIR UYGULAR

BIZ KIMSEYE ZORLA ISLAMIYETI SEVDIREMEYIZ AMA SU KESIN BILINSINKI VE KIMSENIN AKLINDAN CIKMASIN TURKIYE

İSLAM

ULKESIDIR BUNU KIMSE DEGISTIREMEZZZZ

SADECE HAVLARLAR O KADAR BIZDE HAVLAYAN KOPEKLERE SES CIKARMICAK KADAR AKILLI BIR MILLETIZ

IS SON NOKTAYA GELDIMI O ZAMAN NEYLE KARSILASACAKLARINI BILDIKLERI ICIN YERLERINDE SAYIYOLAR BU KADAR KORKMAYIN PANIK YAPMAYIN

SELAM VE DUA ILE
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 12:30
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SUHEDA1 su an offline SUHEDA1  

120 Mesaj -

En Son On: 17.04.2007 - 20:54
BASORTUSUNU BIZ SUS DIYE DEGIL ALLAH'IN EMRI DIYE TAKIYORUZ.SIZLERIN DEDIGI GIBI SEVIYESIZ TARTISMALARA GIRMEYELIM,SUPHESIZKI ALLAH HEP HAKLININ YANINDADIR.
[BAYRAK ULKENIN, BASORTUSU KADININ BAGIMSIZLIGINI SIMGELER.
SAYGILARIMLA...
:(ağlarağlarağlarağlar

Bu mesaj 1 kez ve en son SUHEDA1 tarafından 28.12.2006 - 12:49 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 12:48
Bu mesajı bildir   SUHEDA1 üyenin diğer mesajları SUHEDA1`in Profili SUHEDA1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ismailyardim su an offline ismailyardim  

3 Mesaj

BİSMİLLAHİRAHMANİRAHİM

S.A. KARDEŞLER&#8230;.
SİZLERE BİR TEKLİFİM VAR..BİLİYORSUNUZ Kİ ;
BAZI KESİMLER SADECE BİR FOTOĞRAF MAKİNASI GİBİ ETRAFINDAKİLERİ ÇEKİYOR VE O ANA YORUM YAPIYORLAR..
YOKSUNLAR!!!
ALLAH(TEALA) IN AYETİNİ BİLMİYORLAR..
ŞUNU BİLİN Kİ,ONLAR BOZUNCULARIN TA KENDİLERİDİR.LAKİN ANLAYAMAZLAR! BAKARA 12&#8230;.

EN ALTTA VERECEĞİMİZ ADRESTE &#8220;türbana hayır&#8221;
KAMPANYASI BAŞLATILDI VE BİR ÇOK İNSAN(!) DA BUNA DESTEK VERDİ..
BİZLER İSE DİYORUZ Kİ;
&#8220;GEVŞEMEYİN,ÜZÜLMEYİN EĞER İNANIYORSANIZ,ÜSTÜN GELECEK OLANLAR SİZLERSİNİZ&#8230;ALİ İMRAN 139.
ALLAH(TEALA) NIN BUYRUĞU GEREĞİ..
ÜZÜLMÜYORUZ!
GEVŞEMİYORUZ!
VE İNANIYORUZ!!

EĞER SİZDE İNANANLARDANSANIZ&#8230;
29.12.2006 TARİHİNDE&#8230;.
200000 KİŞİLİK DOLUMU TAMAMLAYARAK BU SİTEYİ ÇÖKERTMEMİZE YARDIMCI OLUN..
EVET&#8230;BELKİ ERTESİ GÜN TEKRAR AÇILACAK SİTE&#8230;
FAKAT BU BİZİM DURUŞUMUZU DA,SAFIMIZIDA BELLİ EDECEK..
İNANIN VE SAFINIZI BELLİ EDİN..
29.12.2006(CUMA) SAAT:22:00 DA&#8230;AYNI DAKİKA İÇERİSİN DE ALLAH RIZASI İÇİN BU SİTEYE GİRİN..FAZLADAN GİRECEK BİR KİŞ BİLE BU SİTEYİ YOK ETMEYE YARDIM EDECEKTİR..
ALALH (TEALA)NIN AYETİNİ YERİNE GETİRECEKTİR..

LÜTFEN BU DUYURUYU İLETEBİLDİĞİNZİ KADAR KİŞİYE ULAŞTIRIN..
ALLAH(TEALA)SİZ MÜMİN KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN..İNŞAALLAH..

SELAMETLE..

KARDEŞİNİZ..
http://www.ataturkcudusunce.wordpress.com

http://ataturkcudusunce.wordpress.com/2006/12/11/turbana-hayir-kampanyasi/
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 14:09
RE:

8 Mesaj

Alıntı
Orijınalı recepholding

TURKIYEYI KIMSE DINSIZ DEVLET YAPAMAZ BU 1

HAVLAYAN KOPEK ISIRMAZ BU 2

KIMSENIN TEPKI VERMEMESINE BAKMA IS O BOYUTA GELDIMI NE DEVLET KALIR NE MILLET BU 3

TURKIYEDE KIMSE EZAN SESLERINI KISAMAZ BU 4

VE SON OLARAK ISLAM DININDE ZORLAMA YOKTUR ISTEYEN ISTEDIGI DINI SECER VE INANIR UYGULAR

BIZ KIMSEYE ZORLA ISLAMIYETI SEVDIREMEYIZ AMA SU KESIN BILINSINKI VE KIMSENIN AKLINDAN CIKMASIN TURKIYE

İSLAM

ULKESIDIR BUNU KIMSE DEGISTIREMEZZZZ

SADECE HAVLARLAR O KADAR BIZDE HAVLAYAN KOPEKLERE SES CIKARMICAK KADAR AKILLI BIR MILLETIZ

IS SON NOKTAYA GELDIMI O ZAMAN NEYLE KARSILASACAKLARINI BILDIKLERI ICIN YERLERINDE SAYIYOLAR BU KADAR KORKMAYIN PANIK YAPMAYIN

SELAM VE DUA ILE

kimseden korkum yok benim, ALLAH'tan baska kimden korkacam ? sonunda varis yerimiz yine ALLAH'in huzurudur !
BU MILLET BIR GUN IKTIDAR OLACAK YINE HER GUNAHKAR GUNAHINI ANLICAK VE TOVBE EDECEK YINE TOPRAKLARIMIZ HUZURA KAVUSACAK ! INSAALLAH DEMEYI UNUTMAYALIM
Ekleme Tarihi: 28.12.2006 - 14:43
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 810 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57756 saniyede açıldı