generique rhinocortkaletra lopinavir ritonavir ivermektin stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » R A V D A * K A R D E S L E R I M

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 27 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
R A V D A * K A R D E S L E R I M

601 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 04:34
Cinsiyeti: Erkek 
S e l a m u n a l e y k u m gül

Ramazan'in son haftasindan bu yana (yani düne kadar) sizlerden ayri olmanin ruhumda actigi hasret yarasinin tedavisi, yine sizlerin sifali yazilariyla mümkün olacaktir.

Sizlere olan özlem ve de susuzlugumu anlatabilmem na'mümkündür. Sizleri Allah(cc) icin cok seviyorum canlar..Hepiniz su fakirin gönlünde birer gülistanlara bedelsiniz.

Sebeb-i ayriligim; Babamin ani rahatsizligi ve haftalarca yogun bakimda kalmasidir..Iste bu durum beni acil olarak Almanya'dan Istanbul'a ucurdu..Bu arada sizlere haber verebilecek vaktim dahi olmadi..Hakkinizi helal edin.

Ne yazik ki, aci bir gercegi de yazamadan gecemiyecegim..O da sudur:

Türkiye de hasta olmak; dünya da cehenneme girmek gibi bir sey..Doktorlar ilgisiz, hemsireler suratsiz, hastabakicilar merhametsiz.
Para, hepsinin tanrisi olmus..Seciye-i insaniye ayaklar altina alinmis..

"Mazlum kafir de olsa, Allah(cc) ile arasinda perde yoktur" diye buyuran Resulullah(sas)'in sözü kale bile alinmiyor.

Bir marazdan dolayi muzdarib olan hastaya ve yakinlarina reva görülenler, müslümanlikla bagdasir seyler degiller..Oysa ki, hastahaneler Allah(cc)'in rahmetinin gani-gani yagdigi yerlerdir. O mazlum durumuna düsürülen hastalarin, Allah, Allah diye inlemeleri melekleri aglatirken, hastahane calisanlarinin vicdanlarinda neden birsey ifade etmiyor...Neden hersey para?..
Bir tatli tebessüm, agri kesici ilac etkisi yaparken, bunu hastalardan esirgemek cok aci degil midir?

Ben, bir belgeselde yarali bir hayvanin arkadasi tarafindan yarasinin yalanmasini izledigimde (gayr-i ihtiyari) su sözler gecti icimden:

"Ya Rabbi!..Merhametinin tecellisi, akli olmayan bir hayvandan böyle tecelli ederse; zisuur olan biz kullarindan rahmet tecelliin namütenahidir..Elhamdülillah."

Ama bir bakiyorsunuz ki, insanlik insan olma hasletlerinden inatla soyunmus, basindaki " Keremna beni ademe" tacini firlatmis atmis. Bu aci olumsuzluklardan da hastahanelerimiz oldukca nasibini almis.

Ayrica sunu da belirteyim..Bu sinifa dahil olmayanlari, bu yazdiklarimdan tenzih ederim. Ben onlara rastlamadim. Allah(cc) onlarin sayilarini artirsin.

Diyeceksiniz ki: "Bunlar hep alisilagelmis, olagan seyler, burasi Türkiye".

Evet..Dogru..Fakat, minarelerinden günde 5 kere Ezan-i Muhammedi okunsun da, insani insanliga emanet eden din-i Celil-i Islam'a bu kadar kaygusuz kalinsin, olacak sey degil.

Ben 10 yasimdan beri Almanya'da yasayan bir kardesinizim..Cok hastahanelere girdim, ciktim ve ilk olarak babamin bu ani rahatsizligi sebebi ile Türkiye deki saglik sistemi ile tanistim..Bana Türkiye ile Almanya arasindaki farki gösterdi. Herseyi para olmus bu sistemin para salterine basarak tedavi ettirdigim babam, simdi nisbeten iyilesti elhamdülillah. Para salterine basmaya gücü yetemeyen insanlarin hala inim, inim inlemeleri beni perisan ediyor, üzüyor. O mazlum durumuna düsürülen hastalara, hakaretamiz davranislar, beni daha bir süre menfi yönde mesgul edecek.

Allah(cc) düzeltsin..Kimselere saglik zaafiyeti vermesin. Allah(cc) bizlere imanli doktor ve hemsireler eliyle sifalar versin.

Neyse, bunlari bir kenara birakip sadede geleyim.
Sizleri cok özledim...Evime avdetimde ilk isim "PC" mi acmak oldu..Bir cok yeni kardeslerimin üyeligini görmekten ayrica mutlu oldum.Maasaallah.

Istanbul da bulundugum sürece Utaniyorum kardesimi aradim nafile..O'nu bulmak, sarilip O'ndaki Muhammedi raihayi doyasiya solumak istedim, ama nasib olmadi..Kismet olurda izine gelirsem, daha evvel kendilerinden tam adres taleb edecegim insaAllah.

Son iki gündür ravda yi okuyorum..Ve..

Sizleri cok seviyorum,

Can dostlarim benim...

gül
.
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 14:18
Bu mesajı bildir   Pertev üyenin diğer mesajları Pertev`in Profili Pertev Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Son-GüL su an offline Son-GüL  

1125 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 17:54
Cinsiyeti: Bayan 
Ve aleyküm selam ve Rahmetullahi ve Berakatühü,

Abi HOŞGELDİNİZ öncelikle,

Karşılaştığınız duruma üzüldüm,

Geçmiş olsun ayrıca,

ALLAH(c.c) acil şifalar versin,

Malesef burası Türkiye işte napalım,

İnşaALLAH biz kendimizi düzelttikçe diğer insanlar da toplum da yavaş yavaş düzelecektir,

RABBİM daima hasta ve ihtiyaç sahiplerinin yanında yardımcısı olsun,

Ha bu arada biz de sizi özledik...

ALLAH için biz de sizleri seviyoruz...

selam ve dua ile...

gül
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 14:27
Bu mesajı bildir   Son-GüL üyenin diğer mesajları Son-GüL`in Profili Son-GüL Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
k_ali_te su an offline k_ali_te  

534 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 01:03
Saygı deger pertev kardesim Allah kimseyi hastane kapılarına düşürmesin..

söylediklerin doğru aynen yaşanıyor ..
bu arada senide özlemiştik hoş geldin
büyük geçmiş olsun ..Allah acil şifalar versin......

Allah(cc) düzeltsin..Kimselere saglik zaafiyeti vermesin. Allah(cc) bizlere imanli doktor ve hemsireler eliyle sifalar versin.
Duanada amin diyorum...

selam ve dua ile ..

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 14:36
Bu mesajı bildir   k_ali_te üyenin diğer mesajları k_ali_te`in Profili k_ali_te Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
RE: R A V D A * K A R D E S L E R I M

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54

Alıntı
Orijınalı Pertev

S e l a m u n a l e y k u m gül

Ben, bir belgeselde yarali bir hayvanin arkadasi tarafindan yarasinin yalanmasini izledigimde (gayr-i ihtiyari) su sözler gecti icimden:

"Ya Rabbi!..Merhametinin tecellisi, akli olmayan bir hayvandan böyle tecelli ederse; zisuur olan biz kullarindan rahmet tecelliin namütenahidir..Elhamdülillah."

.

Ve ALeykum SeLam

Öncelıkle cok büyük gecmış olsun Allaha
şükürler olsunki Babanız iyileşmiş Kardeşım burası Türkıye Helede istanbulda yasamak dahada zor adım atsanız para burda paran varsa kralsın yoksa hayvan kadar degerın yoktur..
Allahtan korkmaz o kadar cokkı köpeği alıyor gözü gıbı bakıyor onun özel masraflarını karsılıyorlar ama düşkün bırının yardımına asla gıtmıyorlar dedıgınız gıbı o kadar cokkı durumu olmayan hastalarımız hemde agır hastalar
İnsanlık bıtmış burda bunlar hep manevıyatsız evlatlar yetıstırmekten kaynaklanıyor ınsALLAH duzelır bu sistem Allah cc kımseyı kımseye muhtac etmesın hayvanlar kadar olamayan ınsanlar var (istisnalar hariç)
devlet hst.lerınde hastabakıcılar bıle kendını
saglık bakanı olarak goruyor heyyyhatttttt
neler goruyoruz burda duyuyoruz ınsanın nutku tutluyor..
Neyse yazmakla bıtmez buradakı sıstemın bozuklugunu..
Tekrardan hosgeldın kardesım bızımde gözlerımız sızı aradı hep bılseydık IST. oldugunuzu hastanız oldugunu dualarla olsun zıyaretınıze gelerek sızı yalnız bırakmazdık..
Bıarada cunku bır cok uyemız var guler yuz ve dua en buyuk şifadır hastalarımıza döndugunuze sevındım..

SeLam Ve Dua İLe..

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 14:57
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
cihan.pz su an offline cihan.pz  

363 Mesaj -

En Son On: 13.05.2008 - 16:09
ALEYKUM SELAM KARDES.

ONCE GECMIS OLSUN DEMEK ISTIYORUM ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN INSALLAH.
ama bu ozlemini gordukce birdaha ravdanin kiymetini anladim haklisin kardes bu siteye girdim gireli aklim hep burda yattigim zaman dusunuyorum yarin ne gibi guzel konular okuyacam diye ve gercektende cok guzel sadece konular degil burda olan buttun uye olanlar cok iyi insanlar hepsini cok seviyorum allah herkezden razi olsun.
SELAM VE DUALARIM SIZINLE KARDESLERIM.
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 15:22
Bu mesajı bildir   cihan.pz üyenin diğer mesajları cihan.pz`in Profili cihan.pz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
Ve Aleykümüs selam

Pertev abem hoşgeldiniz gül

çook geçmiş olsun şükür kavuşturana

bizlerde sizleri çook özledik

Allah(c.c) için bizlerde sizleri çook seviyoruz

dualarınıza amin amin inşAllah...

karşılaştığınız duruma çook üzüldüm abem...:(

Rabbim kimseleri hastanelere düşürmesin inşAllah...

Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin inşAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz....

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 15:42
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Havz-i Kevser su an offline Havz-i Kevser  

1543 Mesaj -

En Son On: 22.01.2007 - 19:46
Cinsiyeti: ----- 
Ve ALeykum Selam Ve Berekatu...

Pertev Abim Hoş ve Hayırla gelmişin İnşALLAH.gül Geçmiş olsun abim Babanız şimdi iyidir İnşALLAH. ALLAH-U TEALA hayırlı sıhhatler versin. Elhamdülillah şimdiye kadar hastanelere düşmedik hep nefes aldık Sıhhatimiz yerinde oldu ALLAH c.c. şükürler olsun. Abim artık varsın güzel yazılarınla ve paylaşımlarınla ruhumuzu şenlendirirsin artık...

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 16:14
Bu mesajı bildir   Havz-i Kevser üyenin diğer mesajları Havz-i Kevser`in Profili Havz-i Kevser Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
utaniyorum su an offline utaniyorum  
SULTANIM PERTEV ABİ.....!

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21
sultanım.....gül
öncelikle babamıza cenab-ı Hakktan acil şifalar dilerim...
Rabbim imtihanınızı kolay eylesin...
degerli abi sizi öyle iyi anlıyorum ki...
geçen sene beynindeki tümörü alınan yakin bir zamanda tekrar yerinde tümör oluşan kayınvalideme, bu ilaçlar pahalı deyip ilaçları kesen ve ölüme terk eden daha sonra da zorlamalarla tekrar tedaviye devam eden ssk doktorlarımızdan bende huzuru ilahide şikayetçi olacagım...
abi istanbul ziyaretinizde beni aradığınızı ve bulamadıgınızı yazmıssınız...
subhanellah......
keşke bir msn görüşmesi yapsaydınız veya mail atsaydınız ben sizi istediğiniz yerden alırdım....
ne diyeyim Mevla böyle murad etmiş...
görüşse idik bahtiyar olurdum....
yine de artık ravdadaki mesajlarınızla hasret gidermeye çalışacagiz inş.
tekrar hoşgeldiniz.
geçmiş olsun dualarımla saygılar sunuyorum abi...gül

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 16:19
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EHL-I HAK su an offline EHL-I HAK  

815 Mesaj -

En Son On: 01.05.2007 - 13:41
Pertev abi öncelikle hoş geldiniz.

Allahım şifalar versin babanıza.Rabbim kimseyi düşürmesin hastanelere gerçekten çok acı bir durumla karşılaşıyor insanlar burada..

Dualarınıza abilerim ablalarım Amin diyorum..

Bizlerde sizleri özledik...Hayırlı paylaşımlarda bulunmanız ümidiyle..

Selam ve dua ile..gül

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 17:21
Bu mesajı bildir   EHL-I HAK üyenin diğer mesajları EHL-I HAK`in Profili EHL-I HAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  

1505 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 15:47
Ve Aleykum Selam

Pertev Abim...
Hosgeldiniz

Gecmis Olsun
Inanki Cok uzuldumağlar
Rabbim Butun Hasta olan Kardeslerime Sifa ver
Butun dertli Olan kardeslerime deva ver.
Amin

Selam ve DUA ile ...
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 17:57
Bu mesajı bildir   -=MeLeK=- üyenin diğer mesajları -=MeLeK=-`in Profili -=MeLeK=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  
RE:

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 21:30
Alıntı
Orijınalı -=MeLeK=-

Amin

Amin..
Hoşgeldiniz Pertev abi,geçmiş olsun, Rabbim babanıza ve bütün hastalara acil şifalar versin.
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 18:22
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ehl-i Sunnet su an offline Ehl-i Sunnet  

213 Mesaj -

En Son On: 22.01.2007 - 21:08
Ve Aleykum Selam Ve Rahmetullahi Ve Berakatuhu...

Degerli Abim Öncelikle Gecmiş Olsun diyorum Rabbim babanıza Acil şifaalr İhsan Eglesin..Sizde Hosgeldiniz Tekrar...

InsAllah Nadir Gördugumuz Yazılarını Sık Sık Görebiliriz Artık..

Hz Allah Na Mutenahi İlim Ve manevi Dereceler İhsan Eglesin...gül

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 18:54
Bu mesajı bildir   Ehl-i Sunnet üyenin diğer mesajları Ehl-i Sunnet`in Profili zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
Babanıza ve tüm hastalara ALLAH (c.c.) acil şifalar versin İNŞAALLAH...

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 19:19
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
umut isigi su an offline umut isigi  

366 Mesaj -

En Son On: 13.07.2007 - 19:13
Alıntı
Orijınalı sevcan_guzel

Pertev abi öncelikle hoş geldiniz.

Allahım şifalar versin babanıza.Rabbim kimseyi düşürmesin hastanelere gerçekten çok acı bir durumla karşılaşıyor insanlar burada..

Dualarınıza abilerim ablalarım Amin diyorum..

Bizlerde sizleri özledik...Hayırlı paylaşımlarda bulunmanız ümidiyle..

Selam ve dua ile..gül

..gül..

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 19:30
Bu mesajı bildir   umut isigi üyenin diğer mesajları umut isigi`in Profili umut isigi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
recepholding su an offline recepholding  

1613 Mesaj -

En Son On: 12.03.2007 - 12:46
Alıntı
Orijınalı rifat56

Babanıza ve tüm hastalara ALLAH (c.c.) acil şifalar versin İNŞAALLAH...

SELAM VE DUA ILE gül
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 19:55
Bu mesajı bildir   recepholding üyenin diğer mesajları recepholding`in Profili recepholding Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
RE:

1230 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 23:42
Alıntı
Orijınalı Ehl-i Sunnet

Degerli Abim Öncelikle Gecmiş Olsun diyorum Rabbim babanıza Acil şifaalr İhsan Eglesin..Sizde Hosgeldiniz Tekrar...

InsAllah Nadir Gördugumuz Yazılarını Sık Sık Görebiliriz Artık..

Hz Allah Na Mutenahi İlim Ve manevi Dereceler İhsan Eylesin...gül

aşık Pertev Abi aşık
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 20:06
Bu mesajı bildir   .~Sniper~. üyenin diğer mesajları .~Sniper~.`in Profili .~Sniper~. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sariruzgar su an offline sariruzgar  

261 Mesaj -

En Son On: 23.03.2007 - 09:00
ve aleyna aleykumselam

hastaneler evet

türk hastaneleri

kendinle mi uğraşacaksın

başkasıyla mı şaşırıyorsun

Bir yıkım oldu bu ülkede

din yıkkımı

kafalardan soyutlanan

ve insanlar dini unuttular
cuma günleri gidenler 20 milyon kişi camiye
kaçı cumada
kaçı camide
kaçı işinin başında
biz bile değil mi biz bile:(

hastaneler çalışanlar doktorlar hizmetliler hemşireler

onlarada hak vermek gerek her gün yığınla insan geliyor

diyorsunuz ki bir tebessüm bu kadar mı zor

o kadar zor ki
o tebessüm

islam değmemiş yüreklere bir tebessüm ettirmek o kadar zor ki

neyse ben konuşurum bıraksalar hepsevinçli
hoşgeldiniz
geçmiş olsun
ALLAH'a emanet olungül

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 21:04
Bu mesajı bildir   sariruzgar üyenin diğer mesajları sariruzgar`in Profili sariruzgar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
asabi kanarya su an offline asabi kanarya  

280 Mesaj -

En Son On: 22.01.2007 - 20:35
aleykümselam muhterem abim hoşgeldiniz
ALLAH CC.Babanıza acil şifalar ihsan eylesin
buralara kadar gelipte görüşememek gerçekten üzücü UTANIYORUM abiminde dediği gibi bize bi haber salsaydın seni İSTANBUL değil TÜRKİYENİN
neresinde olursan ol alırdık ALLAH CC. izni ile abi,ama nasib değilmiş demekki,sizin bizi özlediğin gibi bizlerde sizi özledik doya doya görüşmek dileğiyle saygılarımla birlikte kalbi muhabbetlerimi sunarımgül
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 22:38
Bu mesajı bildir   asabi kanarya üyenin diğer mesajları asabi kanarya`in Profili asabi kanarya Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Degerli abim,

seni tekrar aramizda görmek bizi mutlu etti.

Allahü Teala'dan babaniza acil sifalar niyaz ediyorum...,

saygi ve muhabbet ile abim.
Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 23:46
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
efendim a.s
hosgeldiniz lakin hastalik musibettir insaallah sifasini ALLAHIN SAFII ISMININ HÜRMETINE BULUR ALLAH ZAIL ETSIN MUSIBETLERI RAHMETE DÖNDERSIN

Ekleme Tarihi: 12.12.2006 - 23:55
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu..

Cok degerli Pertev Abim, Can Abim..

Aramiza tekrar HOSgeldin, Sefalar getirdin..
ALLAH razi olsun Abim, bizlerde Seni cok özledik ve Seni ALLAH icin cok seviyoruz.. gül

Tüm DUAlara Amin diyorum..

Pertev Abim, sadece TRde böyle degil, artik buralardada biraz öyle.. Isvicre alamanya, illada ilac ve agri kesici satmak isterler, buradaki doktorlarin sanki az paralari varmis gibi, hep daha cok isterler..

Doktor olmak kolay degil, doktorlar islerini kalpleriyle gönülle yapmalilar..
Para icin doktor olanlarin ellerine RABBIM bizleri düsürmesin..

Selam ve DUA ile..
Ekleme Tarihi: 13.12.2006 - 08:43
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  

476 Mesaj -

En Son On: 20.08.2014 - 01:12
S.a

Cok cok degerli Pertev amcam...

Hosgeldin, amcam inan seni cok merak ediyordum...
kendimde birbucuk aydan beri bugün ilk defa girdim ve Ravdayi ne kadar cok özledigini cok iyi anliyorum... agla

Allah icin cok seviliyorsun...

Rabbim babana acil sifalar versin...

Merhametlilerin en Merhametlisine emanetsin...

Bu mesaj 1 kez ve en son ilknurMerve tarafından 13.12.2006 - 09:16 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.12.2006 - 09:16
Bu mesajı bildir   ilknurMerve üyenin diğer mesajları ilknurMerve`in Profili ilknurMerve Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pertev su an offline Pertev  

601 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 04:34
S * O * N * G * Ü * L

K * A * L * I * T * E

S * U * D * A * M * L * A * S * I

C * I * H * A * N * P * Z

H * I * L * A * L * A * Y

H * A * V * Z * I * K * E * V * S * E * R

U * T * A * N * I * Y * O * R * U * M

S * E * V * C * A * N * G * Ü * Z * E * L

M * E * L * E * K

B * E * T * Ü * L

E * H * L * I * S * Ü * N * N * E * T

R * I * F * A * T * 5 * 6

U * M * U * T * Y * O * L * C * U * S * U

R * E * C * E * P * H * O * L * D * I * N * G

S * N * I * P * E * R

S * A * R * I * R * Ü * Z * G * A * R

A * S * A * B * I * K * A * N * A * R * Y * A

V * A * T * A * N * D * A * S * 7 * 2

N * U * R * B * A * H * C * E * S * I

Y * E * S * I * L * K * U * B * B * E * M

I * L * K * N * U * R * M * E * R * V * E

gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül gül

Sizler, Cennetin mümtaz güllerisiniz,

Bu fakirin gönlünü süsleyen.

Allah(cc) razi olsun hepinizden,

...Dualariniza bil-mukabele...

B * E * N * D * E * N * I * Z * D * E * N

Ekleme Tarihi: 13.12.2006 - 20:22
Bu mesajı bildir   Pertev üyenin diğer mesajları Pertev`in Profili Pertev Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Es- Selamü aleyküm ..

Pertev abi tekrar hosgeldiniz!
Rabb´im babaniza acil sifalar versin..
Tüm mü-min müslüman kardeslerimide benide ayirt etmeden islah etsin..

Yenice okumak nasib oldu..
Rabb´im uzun ayrilik yasatmasin insAllah..

Allah (c.c) yar ve yarcimdiniz olsun..
Ekleme Tarihi: 13.12.2006 - 20:34
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  

639 Mesaj -

En Son On: 26.02.2015 - 21:00
hosgeldin pertev abi

gecmis olsun inanin okuyunca cok üzüldüm

türkiyedeki hastaneleri pek görmedim ama

almanyadaki hastaneleri gördüm
burdada muhakkak istisnalar vardir ama
hemsireler doktorlar sanki sizi senelerdir taniyormus gibi davraniyorlar
müslüman bir doktor yada hemsirede olmasi gereken
samimiyet ve tebessüm burdaki doktor ve hemsirelerde fazlasiyla var
her zaman söylemisimdir
ALLAH ellerine düsürmesin ama yokluklarinida vermesin..

bu vesile ile tüm hasta olan kardeslerimize ALLAH sifa versin
dertlerine deva versin..AMIN

yoklugunuz belliydi abi

tekrardan hosgeldiniz...gül

Ekleme Tarihi: 13.12.2006 - 21:32
Bu mesajı bildir   ^^NuR^^ üyenin diğer mesajları ^^NuR^^`in Profili ^^NuR^^ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hatipli su an offline hatipli  
ŞİFA

33 Mesaj -

En Son On: 07.06.2008 - 21:02
BABANIZA VE BÜTÜN HASTA KARDEŞLERİMİZE ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞAALLAH.DUALARIMLA DUA.
Ekleme Tarihi: 13.12.2006 - 21:59
Bu mesajı bildir   hatipli üyenin diğer mesajları hatipli`in Profili zum Anfang der Seite
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE:

791 Mesaj -

En Son On: 10.06.2009 - 12:40
Alıntı
Orijınalı -=MeLeK=-

Ve Aleykum Selam

Pertev Abim...
Hosgeldiniz

Gecmis Olsun
Inanki Cok uzuldumağlar
Amin

Selam ve DUA ile ...

Ekleme Tarihi: 31.12.2006 - 13:49
Bu mesajı bildir   astaravista253 üyenin diğer mesajları astaravista253`in Profili astaravista253 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 861 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57438 saniyede açıldı