ivermectine kamagra dexamethasone generique colchicine fluvoxamine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » MAKALELER » Artık Beniİdam Edin Hakim Bey

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 5 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Artık Beniİdam Edin Hakim Bey

110 Mesaj -

En Son On: 11.10.2014 - 06:07
Cinsiyeti: Bayan 
Artık konuşacagım hakim bey
Yıllarca sustum verdiğiniz mahkumiyet kararına hakim bey, artık konuşacagım
Hakkımdaki kararınız değişirmi bilmem, ama artık ya kararınız degişmeli yada ben.
Çünkü bu yükü artık kaldıramıyorum hakim bey. Ben beni bilelidir hep sustum, aslında
susmak istemedim asla ama hep susturuldum. Sözlerimi hep karanlık koridorlara haykırdım
ama sesimi ben bile duyamadım. Bana müslümansın dediler Elhamdülillah dedim. Ama
Müslüman kimliğimin yanına öyle bir takı ekledilerki ben sizden önce kendi kendimi
mahkum ettim hakimbey. İlk zulmü yakınlarımdan gördüm, haykırmak istedim onlara
haksız oluşlarını ama sen müslümansın sabret dediler. karşı komşum sırf namaz kılıyorum
diye adımı şeriatçi koydu beni şikayet edebilecegi her merciye etti. Çıkıp ona haddini
bildirmek istediğimde, sen müslümansın komşu hakkı dediler. Ona taşatarsan çamuru
müslümanlara sıçrar dediler, kinimi içime kustum hakim bey. Gün geçmediki birileri
çıkıp dinime örtüme dil uzatmamış olmasın. Çıkıp meydanlara bende onlara dil uztmak
istedim, nasrettin hocanın fili misali yalnız kalırsın en iyisi sus dediler. Küfürlerimi
onların yüzüne karşı ama hep içimden ettim hakim bey. Dünyada müslümanlara yapılan
zulmü gördüm topal karınca misali birşeyler yapayım dedim adımı tetörist koydular
kimseyi kim olduğuma inandıramadım hakim bey. Verdiğim selamı bile rüşvetle almaya
kalktılar, ne kadar yanlış yolda olduklarını onlara duyuramadım hakim bey. Fakirlerle
birlikteyken aşagılandım, zenginlerle birlikteyken hep yuhalandım islam kimiğimle
kendime bir yer bulamadım hakim bey. Düşmanlarım hep pusuda yattı, dostlarım daima
beni sömürmeye kalktı, müslümanım dedim hep içime akıttım sözlerimi onlara birşey
diyemedim hakim bey. Kardeşim islamı seçtim diye evinden kovdu, sılayı rahimi kesemezsin
dediler. İçim kinle doluyken ben yine saklayıp en acı sözlerimi içime onların yüzüne Allah
rızası için baktım hakim bey. Herkes her türlü hatayı yaparken sorun yok, ama benim
en küçük hatamda aaaaa bir müslüman bunu nasıl yapar dediler, beni yargısız infaz ettiler
onlara benimde insan oldugumu bildiremedim hakim bey. Zaman zaman çocuk olmak istedim
belki şımarmak belki nazlanmak istedim, ama müslüman vakarlı olmalı dediler duygularımı
hep içime hapsettim hakim bey. Zaman zaman bende sevmek sevilmek istedim, müslümanın
cenneti ahirette dediler sevgilerimi mahşere erteledim hakim bey.
Kısacası adım müslüman diye bu güne kadar ne kinimi kusabildim zalimlerin yüzüne,
ne kırgınlığımı belli edebildim dostlarımın yüzüne, nede sevgilerimi sunabildim acaba
caizmi diye. Benim sözlerim, duygularım, nefretlerim, kinlerim ve sevgilerim hep yüregime
aktı hakim bey. Ve ben senden önce taktım prangalarımı kendi bileklerime ben zaten adımla
mahkum etmişim kendimi hakim bey.
Soruyorum şimdi size, benmi islamı yanlış anladım, yoksa dünya müslümana cehennemmidir?
İnananlara dünyada cennet varmıdır? varsa bunun bedeli susmakmıdır hakim bey?. Ya bana susmuş
kelimelerimi geri verin yada hakkımda kalem kırın. Özgürlüğüm Rabbe gidişse artık beni idam
edin hakim bey.
ARTIK BENİ İDAM EDİN HAKİM BEY.
Ekleme Tarihi: 14.10.2006 - 14:34
Bu mesajı bildir   nazli64 üyenin diğer mesajları nazli64`in Profili nazli64 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
tutkunadem su an offline tutkunadem  

575 Mesaj -

En Son On: 28.07.2013 - 17:00
Cinsiyeti: Erkek 
ALLAH (C.C) RAZI OLSUN GUZEL BIR YAZI...
Ekleme Tarihi: 14.10.2006 - 14:42
Bu mesajı bildir   tutkunadem üyenin diğer mesajları tutkunadem`in Profili tutkunadem Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
k.@.p.t.@.n su an offline k.@.p.t.@.n  
RE: Artık Beniİdam Edin Hakim Bey

94 Mesaj -

En Son On: 23.10.2006 - 09:45
Cinsiyeti: ----- 
Soruyorum şimdi size, benmi islamı yanlış anladım, yoksa dünya müslümana cehennemmidir?
İnananlara dünyada cennet varmıdır? varsa bunun bedeli susmakmıdır hakim bey?. Ya bana susmuş
kelimelerimi geri verin yada hakkımda kalem kırın. Özgürlüğüm Rabbe gidişse artık beni idam
edin hakim bey.

üyelin hayırlı olsun kardeş
güzel paylaşımlar paylaşma dileyiyle

Güle Güle Güle Güle
Ekleme Tarihi: 14.10.2006 - 14:44
Bu mesajı bildir   k.@.p.t.@.n üyenin diğer mesajları k.@.p.t.@.n`in Profili k.@.p.t.@.n Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
k_ali_te su an offline k_ali_te  
RE: Artık Beniİdam Edin Hakim Bey

534 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 01:03
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijınalı nalý64

Artık konuşacagım hakim bey
Yıllarca sustum verdiğiniz mahkumiyet kararına hakim bey, artık konuşacagım

Güzel kardesim güzel bir yazıyla giriş yaptın çok tşk ediyorum..

hos geldin sefa getirdin...üyeliğin hayırlı olsun..
sevgi ve bilgi paylaştıkça anlam kazanır ...
güzel faydalı mesaj ve yorumlarını bekleriz...
selam ve dua ile...

Ekleme Tarihi: 14.10.2006 - 15:01
Bu mesajı bildir   k_ali_te üyenin diğer mesajları k_ali_te`in Profili k_ali_te Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
nazli64 su an offline nazli64  

110 Mesaj -

En Son On: 11.10.2014 - 06:07
Cinsiyeti: Bayan 
degerli Kalite kardeşim güzel duyguların için teşekkürler. Burada olmaktan bende mutluyum inşallah daha güzel günlere birlikte yol almak güzel olanı paylaşmak dilegiyle Allaha emanet olun
Ekleme Tarihi: 14.10.2006 - 23:52
Bu mesajı bildir   nazli64 üyenin diğer mesajları nazli64`in Profili nazli64 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 711 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54402 saniyede açıldı