lopinavir ritonavir kaletra kaletra dexamethasone fluvoxamine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » DUSUNDUREN NUKTELER.....

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
**Su_DamlasI** su an offline **Su_DamlasI**  
DUSUNDUREN NUKTELER.....

1420 Mesaj -

En Son On: 07.04.2013 - 11:54
Cinsiyeti: Bayan 
SELAMUN ALEYKUM
Mualla hanım doktora gider, dilini muayene ettirir. Doktor muayene ettikten sonra şöyle konuştu:

—Hanım sizin diliniz pas tutmuş

—Gelinle küsüm, beş gündür konuşmuyoruz…

CESARET....Öğretmen öğrencilere sordu:

—Cesaret neye derler

—Bir şey bilmediği halde bir şey söyleyecekmiş gibi parmak kaldırmaya derler
CUMHURIYETCI...
Cumhuriyetçi Parti Başkanı adayı Roosevelt seçim konuşması yapıyormuş. Bir seçmen de ha bire ona laf yetiştiriyormuş.

-Ben bir demokratım, beni kandıramazsın

-Neden demokratsın?

—Çünkü dedem demokrattı, babam demokrattı, ben de bir demokratım.

Roosevelt bu adama iyi bir ders vereyim diye düşünür ve sorar:

-Arkadaş diyelim ki büyük baban eşekti, baban eşekti, o zaman sen ne olursun?

-Bir cumhuriyetçi
NADIR GULER.....
Cemil Nadir Güler’e ahbabı sormuş;

—Senin adın Güler ama suratın hep asık duruyor

—Evet, benim adım Güler, ama Nadir Güler
KUSURA BAKMA...
Emevi vezirlerinden Ebul Hüseyin, kendini hicveden Şair İbn-i Rumi' yi evine davet etmiş ve hizmetçilerine zehirletmişti. Şair ise zehirlendiğini anladı ve evine gitmek isteyince Ebul Hüseyin sordu:

-Ya üstad! nereye gidiyorsun?

-Göndermek istediğin yere..

-Öyle ise babama da selam söyle.

-Kusura bakma, cehenneme gidecek değilim
TEMELLLL...Her girdiği işte zarar eden Temel nihayet son işinde başarılı olur çok para kazanır.

Alacaklılar sorar:

-Zengin oldun ama hala borçlarını ödemiyorsun nedendir?

Temel:

-Zengin oldu da değişti demesinler diye
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 11:11
Bu mesajı bildir   **Su_DamlasI** üyenin diğer mesajları **Su_DamlasI**`in Profili **Su_DamlasI** Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
eslemnur su an offline eslemnur  

126 Mesaj -

En Son On: 04.09.2006 - 15:33
Cinsiyeti: Bayan 
Allah Razı Olsun
ELLERİNE YÜREĞİNE AĞZINA SAĞLIK KARDEŞİM ÇOK GÜZEL Bİ PAYLAŞIM

gül
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 11:36
Bu mesajı bildir   eslemnur üyenin diğer mesajları eslemnur`in Profili eslemnur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
Cinsiyeti: ----- 
AT NALI UĞUR GETİRİR Mİ?
Kadıköy Camiinde vaaz vermekte olan Osman Demirci Hoca'ya:
- Hocam, diye sormuşlar. At nalını evimizin kapısına asarsak uğur getirir mi?
- Demirci Hoca:
- Zannetmiyorum, diye cevap vermiş. O nallardan her atta dört tane var ama, bütün gün kamçı yiyip duruyorlar.
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 12:04
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an 1 üye ve 818 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53768 saniyede açıldı