generique luvox ivermektine ivermektine lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » bir tebessümün hikayesi

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 10 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
bir tebessümün hikayesi

151 Mesaj -

En Son On: 20.05.2007 - 15:38
Cinsiyeti: Bayan 
Küçük kız, hüzünlü bir yabancıya gülümsedi. Bu gülümseme adamın kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu. Bu hava içinde yakin geçmişte kendisine yârdim eden bir dosta teşekkür etmediğini
hatırladı. Hemen bir not yazdı, yolladı.

Arkadaşı bu teşekkürden o kadar keyiflendi ki, her öğle yemek yediği lokantada garson kıza yüklü bir bahşiş bıraktı. Garson kız ilk defa böyle bir bahşiş alıyordu. Aksam eve giderken, kazandığı paranın bir parçasını her zaman köşe başında oturan fakir adamın şapkasına bıraktı.

Adam öyle ama öyle minnettar oldu ki... İki gündür boğazından aşağı lokma geçmemişti. Karnini ilk defa doyurduktan sonra, bir apartman bodrumundaki tek odasının yolunu ıslık çalarak tuttu. Öyle neşeliydi ki, bir saçak altında titreyen köpek yavrusunu görünce, kucağına alıverdi.

Küçük köpek gecenin soğuğundan kurtulduğu için mutluydu. Sıcak odada sabaha kadar koşuşturdu. Gece yarısından sonra apartmanı dumanlar sardı. Bir yangın başlıyordu. Dumanı koklayan köpek öyle bir havlamaya başladı ki, önce fakir adam uyandı, sonra bütün apartman halkı...

Anneler, babalar dumandan boğulmak üzere olan yavrularını kucaklayıp, ölümden kurtardılar...

Bütün bunların hepsi, beş kuruşluk bile maliyeti olmayan bir tebessümün sonucuydu.

”MUTLU BİR GÜLÜMSEYİŞİN YERİNİ HİÇ BİR TATLI SÖZ TUTAMAZ.”

alıntı
ERSİN ÇELİK
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 10:15
Bu mesajı bildir   SONUMUDUMUZ üyenin diğer mesajları SONUMUDUMUZ`in Profili SONUMUDUMUZ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
MücahidBursa su an offline MücahidBursa  

31 Mesaj -

En Son On: 17.09.2006 - 12:59
Cinsiyeti: Erkek 
Bir tatlı tebessümün bin vuslata bedeldir...

Kalb kazanmak bu kadar kolay aslında lakin artık zor geliyor bizlere gönülden cömertlik...
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 10:21
Bu mesajı bildir   MücahidBursa üyenin diğer mesajları MücahidBursa`in Profili MücahidBursa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
GüL GİBİ TEBESSÜM...

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08

Güzel ahlaklı bir adam yaşardı bir ülkede bir zamanlar.
Kötülere de iyi davranır, onlar hakkında iyi konuşurdu.

Öldükten sonra biri rüyasında gördü adamı.

'Ölümünden sonra neler geldi başına?' diye sordu.

Adam gül gibi tebessüm ederek;
'hayatımda başkalarına nasıl davrandıysam, bana da öyle davranıldı'dedi.

Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 16:29
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
k_ali_te su an offline k_ali_te  
Güler_Yüz_Sadaka'dır

534 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 01:03
Cinsiyeti: Erkek 
Güzel bir konu ama

GÜLER YÜZ SADAKADIR

....

Biz bunu bilmiyor ve vermiyoruz..

hepinizi sadaka vermeye çağırıyorum..

selam ve dua ile

Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 16:43
Bu mesajı bildir   k_ali_te üyenin diğer mesajları k_ali_te`in Profili k_ali_te Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
k_ali_te abem

2765 Mesaj -

En Son On: 04.12.2007 - 11:08
GÜLER YÜZ SADAKADIR
....

Biz bunu bilmiyor ve vermiyoruz..

hepinizi sadaka vermeye çağırıyorum..

inşAllah can abem...

Allah(c.c) razı olsun...

Rabbim bizleri bu güzel sadakadan mahrum eylemesin inşAllah..

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 16:52
Bu mesajı bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diğer mesajları ~HiLaLaY~`in Profili ~HiLaLaY~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rifat56 su an offline rifat56  

5108 Mesaj -

En Son On: 22.01.2023 - 00:33
Cinsiyeti: ----- 
Gülmesini Bilmiyorsan bile...
Göstermelik bir tebessüm göster hele...
Bak göreceksin kendinde...
Hatta karşındakinde...
Gülmek gülümsemek güzelmiş diye....

ha ha... Bunu şimdi ben şahsen yazdım kafadan yani nasıl olmuş ama.

gül
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 17:04
Bu mesajı bildir   rifat56 üyenin diğer mesajları rifat56`in Profili rifat56 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
SONUMUDUMUZ su an offline SONUMUDUMUZ  
RE:

151 Mesaj -

En Son On: 20.05.2007 - 15:38
Alıntı
Orijınalı rifat56

Gülmesini Bilmiyorsan bile...
Göstermelik bir tebessüm göster hele...
Bak göreceksin kendinde...
Hatta karşındakinde...
Gülmek gülümsemek güzelmiş diye....

ha ha... Bunu şimdi ben şahsen yazdım kafadan yani nasıl olmuş ama.

gül

çok güzel olmuş sevinçli gül
hilalaygül
mücahidbursagül
ka-li-te gül
rıfkı56gül
amin ecmain..
selam ve dua ile....
sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
bizimde biraz sadakamız olsun toprak altında karşımıza gelecek...
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 19:12
Bu mesajı bildir   SONUMUDUMUZ üyenin diğer mesajları SONUMUDUMUZ`in Profili SONUMUDUMUZ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
oncenamaz su an offline oncenamaz  

197 Mesaj -

En Son On: 17.10.2006 - 15:33
BU ORNEKLER HAKIKATEN COK IBRETLIK

SIMDI
BIR ADAMIN HUZURUNDA TEBESSÜMLE MI BIR SEY ISTERSIN YOKSA CATIK KASLI MI HANGISI ELBETTE ILKI
DEMEKKI KARSILIGINI ALABILECEGIN BIR IS YAP DURUSUN HALIN KAVLIN HEP TEBESSUM DOLU OLSUN KI NETICEYE YAKIN OLURSUN

SABAHLEYIN CALISTIRDIGIN ADAMLARA IKRAM EDERSEN KONUSMA OLARAK ORADA GÜZEL ISLER GÖRÜLÜR HEM IYI AGIRLANIRSIN CÜNKÜ BU GÜZEL ISLERDEN DE KARSILIGINI BIR SONRAKI ISTE DE ALIRSIN YANI ISSIZ KALMAZSIN GAYRET EDERSIN
VEYA BIR KAC KURUS TEBESSÜMDEN YOKSUN INSANLA CALISIP KENDINI ZILLETE ATMAZSIN
VEL HASIL HER KAPININ ANAHTARI IYI NIYETTE GIZLIDIR

Bu mesaj 1 kez ve en son oncenamazkil tarafından 08.08.2006 - 20:39 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 20:38
Bu mesajı bildir   oncenamaz üyenin diğer mesajları oncenamaz`in Profili oncenamaz Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
alemihuccet su an offline alemihuccet  

359 Mesaj -

En Son On: 09.01.2008 - 21:36
esselamu aleykum mü'min kardeşlerim,
tebessüm etmek bir ibadettir,Allah(cc) için seven bir kul tebessüm de eder, tebessüme vesile de olur..
sizi Allah(cc) için seviyorum kardeşlerim..gül..
Ekleme Tarihi: 08.08.2006 - 20:52
Bu mesajı bildir   alemihuccet üyenin diğer mesajları alemihuccet`in Profili alemihuccet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akarsu su an offline akarsu  

895 Mesaj -

En Son On: 22.04.2007 - 19:06
Gecenlerde bir dostum geldi
onu oturdugum yerleri gezdiriyordum sehir turistlik bir yer oldugu icin tesetturlu pek bulunmaz
Gezinirken karsidan arap turistle karsilastim
Bir bayan tesetturlu ve beni gorunce buyuk bir tebessum etti sanki burda tek basina olmadigindan mutlu olmustu bende karsilik verdim tekrar arkasina donup tebessum etti
Gercekten insanin yuregini isitiyor sadece bir tebessum
Ve o anda iki yabancinin karsilastigi ama ayni dini paylastigi icin bir tebessumle sanki cok seyler paylasmis gibi olduk
Cok guzel bir duygu
gül
Ekleme Tarihi: 09.08.2006 - 08:41
Bu mesajı bildir   akarsu üyenin diğer mesajları akarsu`in Profili akarsu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 1007 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56727 saniyede açıldı