ivermectine generique kaletra dexamethasone stromectol stromectol super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » Ibretle Izleyeceginiz 4 Dk

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 34 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Ibretle Izleyeceginiz 4 Dk

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
Ibretle Izleyeceginiz 4 Dk. tıklayın.... açılmazsa browser'e
>> kopyala yapıştır yapın ve mutlaka izleyin
>> http://nobravery.cf.huffingtonpost.com/ ve izledikten
>> sonra bir daha düşünün, bu cinayetler karşısında
>> ne yaptıklarımızı ya da ne yapamadıklarımızı. Elimizden birsey gelmese
>> de, en azından neleri ve nasıl BOYKOT edebileceklerimizi!..
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 22:56
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
Önce You are beautiful dedi..

Şimdi No bravery diyor.. James blunt'un bu parçası titretecek yürekleri.. Herşeyden evvel, o görüntülerden çok ibret almalıyız. bugün onlara yapılan bu zulüm yarın bizlere de yapılmadan, akıllanmmız gerek ey müslümanlar...

Herşeyde kendimizden başlamanın zamanı geldi, geçiyor..

Geçmeden kalkmak gerek
silkinmek gerek,
akıllanmak gerek,
gözleri boşa dikmemek gerek..

Allahım affet bizleri.. Sessiz kaldığımız için affet..
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 23:04
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  

618 Mesaj -

En Son On: 04.08.2007 - 13:15
Cinsiyeti: Erkek 
Benmi aptallastim ne?
anliyamiyorum...,
bir insan baska bir insana nasil olurda bu acilari reva görür, bir türlü anliyamiyorum.

Hele cocuklar, o cocuklar..., insan olan insan ne kadar gaddar olsa bile bukadar aciyi o yavrulara yasatirmi?

Abi bunun adi cinayetmi?... hayir bence degil.
Olsa olsa vahsettir ama bu bile az kaliyor...
Lügatimde bunu yapanlara ve yaptiranlara bir kelime bulamadim.

O cocuklar, gözleri yasli,
yüzleri kanli,

Yarabbi beni af et ey ALLAHim, elimden bir sey gelmiyor duadan baska.
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 23:11
Bu mesajı bildir   Hadimül Islam üyenin diğer mesajları Hadimül Islam`in Profili Hadimül Islam Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EBRARALEYNA su an offline EBRARALEYNA  

208 Mesaj -

En Son On: 23.01.2007 - 23:07
Cinsiyeti: Bayan 
" KAFİRLERİ KENDİNİZE DOST EDİNMEYİN "DİYEN MEVLAMIZA TERS DÜŞEN HAREKETLERDE BULUNAN BİR ÜLKENİN MALESEF DÜŞTÜĞÜ KORKUNÇ DURUM ,BİR ZAMANLAR ONLARDA DOSTU........
ACISI KİM ÇEKİYOR MASUM HALK.. BİZİM DE BÖYLE OLMAMAMIZ İÇİN DOSTLARIMIZI DOĞRU SEÇMEMİZ GEREKMİYORMU?
O MASUM İNSANLRIN HAKLARI MEVLAMIZ TARAFINDAN (TEK TEK HESABI ELBET )ALINACAK ,O ZAMAN ERGEÇ GELECECEK ...
SESSİZ KALMAYALIM KARDEŞLERİM

Bu mesaj 1 kez ve en son EBRARALEYNA tarafından 27.03.2006 - 23:23 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 23:22
Bu mesajı bildir   EBRARALEYNA üyenin diğer mesajları EBRARALEYNA`in Profili EBRARALEYNA Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
karapapak su an offline karapapak  

137 Mesaj -

En Son On: 04.04.2010 - 04:44
Gördüklerimiz Aslında Yaşananların Binde Biri DEYİL.
Kafir emeline ulaşmak için ne gerekiyorsa yapıyor.....
Söyleyecek söz Bulamıyorumki....

Böyle gitmez , gidemez vesselam
selametle
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 23:32
Bu mesajı bildir   karapapak üyenin diğer mesajları karapapak`in Profili karapapak Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
EFRAIL69 su an offline EFRAIL69  
NE SOYLIYIM?!......

33 Mesaj -

En Son On: 19.04.2007 - 12:58
Paylasim icin tesekkur mu edelim yoksa hatirlatilan caresizlik icin kendi kendimi mi yiyeyim...Bu tur iskence ve olaylari,katliamlari yapanlar bence kotu insan degiller;cunku kotu olabilmeleri icin once INSAN OLMALARI lazim..Bugz edelem ama yetmiyo imanin en zayif derecelerinden biri ile mucadele...Tamda yatacakken izledigim bu goruntuleri yasatanlari LANETLEMEKTE biseye yaramiyor...YA RABBI KAHHAR SIFATININ TECELLISINI BEKLIYOZ...RABBIM YAR VE YARDIMCILARI OLSUN...aci yok his yok les mi kesildin,hayret ediyorum sana sen boyle degildin....RUHUMUZ TAA DERINDEN YARALANMALI SIZLAMALI...DAHA FAZLA YAZAMAYACAGIM...ZAFER INANANLARINDIR...hepinizi hepimizi yaratana emanet ediyorum..selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 27.03.2006 - 23:55
Bu mesajı bildir   EFRAIL69 üyenin diğer mesajları EFRAIL69`in Profili EFRAIL69 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hiranur79 su an offline hiranur79  

164 Mesaj -

En Son On: 02.06.2006 - 10:14
BİR AVUÇ TOPRAK PARÇASI İÇİN BİR MİLLETİ YOK ETTİLER.RABBİM BU İŞKENCEYİ YAPANLARI DÜNYADA VE AHİRETTE MEKANSIZ.KELİMELERİN KİFAYETSİZ KALDIGI AN BU ANDIR .
Ekleme Tarihi: 28.03.2006 - 00:07
Bu mesajı bildir   hiranur79 üyenin diğer mesajları hiranur79`in Profili hiranur79 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zinnurcaliskan su an offline zinnurcaliskan  
Themenicon   

5 Mesaj

En Son On: 20.06.2006 - 01:07
öncelikle ALLAH'ın selamı hepimizin üzerine olsun bence bu filmin son karesine bakalılırsa bu nu hazırlıyan arkadaşlar biraz kasıt katmışlar derim ben görüşmek üzere hoşçakalın
Ekleme Tarihi: 28.03.2006 - 06:14
Bu mesajı bildir   zinnurcaliskan üyenin diğer mesajları zinnurcaliskan`in Profili zinnurcaliskan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
FilizEnsar su an offline FilizEnsar  

274 Mesaj -

En Son On: 29.07.2008 - 04:43
Gördüklerimiz Aslında Yaşananların Binde Biri DEYİL.
Kafir emeline ulaşmak için ne gerekiyorsa yapıyor.....
Söyleyecek söz Bulamıyorumki bende karapapak kardeşime takılıyorum bizleri yoketmek için ellerinden gelenleri yapıyolar oysa biz ahirette kazanıcaz onlar ise kaybedicek.o ufacacık bebek ve sübyan çoçuklardan ne istiyolar ya bunların yatacak yerleri yok desem acaba fazlamı konusmus olurum uyarın benı bu tür seyleri izliyince aklım karışıyo hemen aklıma bi soru düşüyo.ve cevabınıda bulamıyorum.telaşlı agla
Ekleme Tarihi: 28.03.2006 - 08:59
Bu mesajı bildir   FilizEnsar üyenin diğer mesajları FilizEnsar`in Profili FilizEnsar Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Yusuflu su an offline Yusuflu  

428 Mesaj -

En Son On: 25.11.2007 - 20:27
Keske elimizden bir sey gelse sadece seyredip uzuluyoruz Rabbim yardim etsin cok aci, hele o cocuklarin gozlerindeki korku insanin icini eritiyor ...

Bu mesaj 1 kez ve en son Yusuflu tarafından 28.03.2006 - 14:53 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 28.03.2006 - 14:52
Bu mesajı bildir   Yusuflu üyenin diğer mesajları Yusuflu`in Profili Yusuflu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

insaALLAH sadece bakarak izleyerek üzülmek ile yetinmeyecegiz..
sayet boyle yapar isek : sadece kendimizi kandirmis oluruz..
üzülmek duyarlı olmak elbette guzel elbette onemli

fakat mu'minler zalımlere duydukları ofkeyı akli zeminlerinde pratıge tasımanın yollarını aramalı...
asla durmak bızlere yakısmaz.. zaman akıp gıdıyor
insalik ise husran icinde fakat iman edip hemen pesinden guzel isler yapanlar ancak kurtulusa ereceklerdır..

insaALLLAH bunun nasıl yapilması gerektıgı konusunda
biraz daha sabirla dusunursek RABBİMİZin rizasına ulasma yolunda direncimizi artırmıs olacagız..

yok sadece uzulmek ile yetınır isek zamanla uzuntu duydugumuz seye karsı da
pratık bır karsılıgı olmaması sebeıyle duyarsızlasırız..

tıpkı basortusu zulmune gozyası doktugunu soyleyen ama bır eyleme dahı katılmadan zamanla basortsunu de cıkartan bacılarımız ve basortusunu cıkarttıran abılerımız oldugu gıbı

ALLAH muhafaza..

hepimiz sorumluyuz vallahi sorumluyuz..
cok buyuk bır ımtıhan ıle ımtıhan olunuyoruz..

RABBİM insaALLAH bizleri imtihanımızda kazanan kullarından eyler..
insaALLAH O'nun rızasına ulasanlardan olacagız..
insaALLAH..

selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 28.03.2006 - 15:10
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
.~Sniper~. su an offline .~Sniper~.  
izledik abi..

1230 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 23:42
izledik . ürperdik. utandık . nefret ettik.. izleyici kaldığımız içinde isyan ettik.. Rabbim Ümmet-i Muhammedin yardımcısı olsun..
Ekleme Tarihi: 28.03.2006 - 15:12
Bu mesajı bildir   .~Sniper~. üyenin diğer mesajları .~Sniper~.`in Profili .~Sniper~. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Dilek2006 su an offline Dilek2006  

69 Mesaj -

En Son On: 02.04.2008 - 21:50
ya ben bögle seyleri gördügüm zaman coook kötü oluyorum ya...

pis kafirler iste.. Din Iman diyen bir sey yootur ki bunlarda , merhametsizler...
Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 00:13
Bu mesajı bildir   Dilek2006 üyenin diğer mesajları Dilek2006`in Profili Dilek2006 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  

892 Mesaj -

En Son On: 07.07.2007 - 16:44
Sinirli agla agla agla agla duvar aglaağlar

Zalimler icin yasasin Cehennem atesleri..
Mazlumlar yapisacak elbette hepsinin yakasini..
teker teker haklarini istiyecekler..
O Zalimlerde en guzel ve en adil ve en aci sekilde cezalarini bulacaklar Allahin izniyle!

benim tek korkum, kardeslerimizi unutmak, onlarin bizimde yakamiza yapisip,
sen nasil rahat uyudun, yemekler nasil bogazindan gecti, biz kardes degilmiyiz, bize neden yardim etmedin demeleri..

Rabbim bizi affetsin! O güzel kardeslerimde agla..
Benim elimden gelen DUA var, birde dusmanimizin ekmegne bal surmemek.. kardeslerimize bu eziyeti yapmalarina bile bile destek olmamak..
fazla bisey gelmiyo elimden.. gelmiyoağlar.. gelmiyo.. agla.. kahretsin iste.. gelmiyo duvarağlar

Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 00:27
Bu mesajı bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diğer mesajları -=[ E_R ]=-`in Profili -=[ E_R ]=- Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sicilyali su an offline sicilyali  

1054 Mesaj -

En Son On: 07.02.2007 - 02:24
düsün

Ablam,
Üzülme be...

DUA

Müminin silahı...

Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 00:32
Bu mesajı bildir   sicilyali üyenin diğer mesajları sicilyali`in Profili sicilyali Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
utaniyorum su an offline utaniyorum  

1942 Mesaj -

En Son On: 27.01.2007 - 02:21

YA ERHAMERRAHİMİN...!

YA ERHAMERRAHİMİN...!

YA ERHAMERRAHİMİN...!

Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 01:35
Bu mesajı bildir   utaniyorum üyenin diğer mesajları utaniyorum`in Profili utaniyorum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
moli27 su an offline moli27  
ne aciki izlemekle yetiniyoruz

1 Mesaj

En Son On: 03.03.2010 - 10:43
bizim icinde bu azap uzak görünmüyor top yekün allah in ipine sarilmassak
Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 01:40
Bu mesajı bildir   moli27 üyenin diğer mesajları moli27`in Profili moli27 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
zec su an offline zec  
bağdatı bıraktık okçular tepesi gibi...

132 Mesaj -

En Son On: 23.11.2012 - 12:55
siz kendinizi değiştirmedikçe durumunuzda bir değişiklik beklemeyin.

herkes sorumlu

malesef biz kendimizi yakıyoruz...

okçular tepesini dünya ganimeti için terk edenler nasıl şaşırdılar Allah için yola çıkmışlardı oysa başkoymuşlardı oysa.bir anlık dünya ne etti işte dünya hayatı ogün nasıl bir aldatmaca idi ise şimdiki müslüman içinde aynı aldatmacadır.

dünya hayatını eğlencesi ve süsü bizi yanıltı.
şeytan bizi Allah sizi affeder diye kandırdı.
bir şeyler yapmanın zamanı geldi geçiyor.

Allah hidayet versin
Allah selamet versin.

bu gürüntüler başımıza geldiyse ''hep birden Allahın ipine sarılmayışımızdan. kaynaklanmaktadır.
Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 12:25
Bu mesajı bildir   zec üyenin diğer mesajları zec`in Profili zec Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gast abidullah  

Misafir

En Son On: 23.11.2012 - 12:55
Rabbim tüm mü'minlerin yar ve yardımcısı olsun

Onlar Allah'ın izniyle şehittir. Zalimlerin ise ne bu Dünyada ne de öbür Dünyada yatacak yerleri gerçekten yoktur. Yalnız dostlar, biz bir an önce kendi kendimize çekin düzen versek çok iyi olacak. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Fakat tefekkür etmemiz gereken bir konu var. Daha iyi ameller yapabilmemiz için..

Bu işin farklı bir boyutu da var. Biliyoruz ki seytan lanetlemiştir ve Allah(c.c.) tarafından yeryüzünde kötülükleri yaşatmaya çalışmasına izin verilmiştir. Seytan olmasaydı ne olurdu? Kötülükler olmazdı, herkes mutlu bahtiyar yaşardı ve en önemlisi imtihan diye birşey olmazdı.
Habil ve Kabille başlayan bu kötülükler zinciri devam ediyor, birileri seytana kölelik yapıyor, birileri de seytanın şerrinden Allah'a sığınıyor. Allah(c.c.) bu zulümlerin olacağını bilmiyor muydu? Haşaa Dediğimiz gibi imtihan budur işte. Bizler çok şükür duamızı ediyoruz, zamanı gelince dilimizi de kullanıyoruz, zamanı gelince elimizi de kullanacağız ve kazananlardan olacağız inşaALLAH
Burdan, yapılan zulümleri gerekli gördüğüm kanısına katiyyen varılmasın, böyle birşeyin düşüncesi bile çok iğrenç. Kötülük sadece insan katletmek, yakıp yıkmak değildir. Fakat yeryüzünde zalimler oldukça zulüm görenler de olacaktır. Dün balkanlar, bugün orta doğu, yarın başka yerler, belki de biz!!
Velhasıl birileri daima kötülük yapacak ve birileri de daima bu kötülükleri yok etmeye çalışacak. Kıyamete kadar..
Selametle..
Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 17:25
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  

941 Mesaj -

En Son On: 19.02.2010 - 15:40
Icim tiriyoo, hele o cocuklarin bakislarii beni mahvediyor... agla
Dualarimizi eksik etmiyelim ins
:(

Ekleme Tarihi: 29.03.2006 - 23:07
Bu mesajı bildir   ~eSRa~ üyenin diğer mesajları ~eSRa~`in Profili ~eSRa~ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
cetin35 su an offline cetin35  

33 Mesaj -

En Son On: 16.11.2011 - 22:52
İNSAN YAŞAMI, TERAZİ KEFESİ GİBİ NE KOYARSAN GÖSTERİYOR, DÜNYADA DA, İNANCIMIZA GÖRE AHİRETTE DE, ONUN İÇİN ALLAH CÜMLEMİZİ YOLUNDA SIMSIKI SEBAT EDENLERDEN EYLESİN. YOKSA UZAKLAŞTIKÇA NASIL MUSİBETLERE UĞRAYACAĞIMIZI HİÇ KİMSE TAHMİN BİLE EDEMEZ IRAK TAKİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN İÇİNDE BULUNDUKLARI VE HERGÜN GÖZÜMÜZÜN GÖRDÜĞÜ İNSANLIK DIŞI DRAMIN TÜM MÜSLÜMANLAR VE MÜSLÜMAN ÜLKE YÖNETİCİLERİ TARAFINDAN İYİ İNCELENİP TAHLİL EDİLMESİ VE HERKESİN ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAKTAN KAÇINMAMASI, MÜSLÜMANLIĞIN ELHAMDÜLİLLAH DEMEKTEN İBARET OLMADIĞI VE GEREKLERİNİN EKSİKSİZ OLARAK YERİNE GETİRİLMESİNİN EN AZINDAN BU MANADA ISRARLA ÇABA HARCANMASININ ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞU BUNUN SOSYAL HAYATA ÇEŞİTLİ HASTALIK VE MUSİBETLERİN GİRMESİNİ ENGELLEYECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.YOKSA BU YAŞANAN DRAMIN HEPİMİZİ SARACAĞI KAÇINILMAZDIR. ALLAH TÜM İSLAM ALEMİNİ HEVA,HEVES SARHOŞLUĞUNDAN BİR AN EVVEL MERHAMETİ İLE UYANDIRSIN UYANDIRSIN YOKSA MEVCUT DURUMUN NE DÜNYADA NEDE AHİRETTE HESABINI VEREMEYİZ. ALLAHIN ŞEFKAT VE MERHAMETİ HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN.
Ekleme Tarihi: 30.03.2006 - 00:13
Bu mesajı bildir   cetin35 üyenin diğer mesajları cetin35`in Profili cetin35 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mrk1 su an offline mrk1  
RE:

1 Mesaj

En Son On: 14.09.2006 - 16:52
Güle Güle Hayırlı cumalar.SA
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 11:31
Bu mesajı bildir   mrk1 üyenin diğer mesajları mrk1`in Profili mrk1 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akincimetin su an offline akincimetin  

359 Mesaj -

En Son On: 08.03.2011 - 17:36
Bismillahirrahmanirrahiym

Malesef ne acı!

Kafirler kendilerinden beklenileni gayet güzel bir şekilde görevlerini ifa etmektedir. Acaba bizim müslüman kardeşlerimiz kendi vazifeleri olan müslümanlık vazifesini yapıyorlar mı? diye soramadan buna geçemeyeceğim.

Bir insanın kanının iliklerinden çekilircesine vahset ve katliam görüntüleri karşısında donduğunu hissediyor.Ancak Onlar islam alemini yok etmek için ellerinden gelen en vahşi kendilerini ispatlamaktadırlar.En büyük benim üzüntüm ise müslümanların baneneciliğinden kurtulamamış olmasıdır.Buğün belki Irak,Filistin yada cecenistan benim için hepsi aynı.Yarın kendi ülkemize sıra geldiğindemi acaba bir birimiz ile iyi geçinebilmeyi öğreneceğiz.

Bunlar hep ibret görüntüleridir.Gerek görsel ve gerekse yazılı medya orgamlarının hemen hemen hepsi aynı ağızdan konuşmuş papaganlar sürülerini andırması bizim hissiyatımızdan ne kadar uzak olduklarını bırakalım,bu olayları örtmek için psikolojik bir harekatın bir parçası olmasında kendilerinde her hangi bir vebal görmemektedir.

Malesef Bu görüntüler hangi medya yada gazete ve dergilerle izleyici ve takipçilerine bunu aktardı.Hayır Siyonist ve masonik organlar bunu her defasında engellemişlerdir. Bu görüntüleri bizim gibi bir avuç insanlar bilmektedir.

YA BİLMEDİĞİMİZ YADA TABİRİ CAİZ İSE GÖREMEDİĞİMİZ GÖRÜNTÜLER!!!

Ne zaman İnandığımız gibi yaşar ve bu inancımız uğrunda hayat tarzımızı değiştirir isek işte o zaman bu görüntülerin yok olmaya yüz tuttuğunu görmek çok geç olmayacaktır.

Allah Yar ve yardımcımız olsun.Kafirlerin ve zulm edenlerin yeri Cehennem çukurudur. Allah vadinden asla dönmezzzzz....

Hayırlı cumalar

Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 12:03
Bu mesajı bildir   akincimetin üyenin diğer mesajları akincimetin`in Profili akincimetin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
HOCAM ALLAH ARZI OLSUN...

İNSANIN İÇİ PARÇALANIYOR BU ZÜLÜMLERİ GÖRDÜKÇE.

AH ECDADIM NERDESİN SİZLERKİ DÜNYAYA ADALET DAĞITKIŞ ECDADIM NERDE BİR ZÜLÜM OLSA ORDUYU HUMAYÜNÜ ÇIKARTIYORUM VE YA YENİCERİNİN ASKERİ ELBİSESİNİ GÖNDEREREK ZÜLÜMÜ ÖNLEYEN ECDADIM KALKIN BİR BAKIN İSLAM ÜLKELERİ NE HALDE HAKLARINIZI HELAL EDİN DİYECEĞİM YÜZÜM YOK Kİ NASIL YÜZÜM OLSUNKİ.

BİZ SİZLERE BU ŞEKİLMİ BIRAKTIK NİYE MİRASIMIZA SAHİP ÇIKMADINIZ DERSENİZ BEN NE CEVAP VEREBİLİRİM Kİ???

ZAMAN UYANMA ZAMANI YETER UYUDUĞUMUZ VE UYUTULDUĞUMUZ.

SEVGİ SAYGI VE DUA İLE
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 12:31
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
*~Mürteza~* su an offline *~Mürteza~*  
RE: izledik abi..

94 Mesaj -

En Son On: 06.09.2009 - 04:05
Alıntı
Orijınalı SniPeR

izledik . ürperdik. utandık . nefret ettik.. izleyici kaldığımız içinde isyan ettik.. Rabbim Ümmet-i Muhammedin yardımcısı olsun..

:(ağlarağlarağlarağlarağlar
Ekleme Tarihi: 31.03.2006 - 19:52
Bu mesajı bildir   *~Mürteza~* üyenin diğer mesajları *~Mürteza~*`in Profili *~Mürteza~* Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
P_kardes su an offline P_kardes  
BEDDUDAN FAZLAZINI YAPMAMIZ GEREK

33 Mesaj -

En Son On: 11.09.2006 - 01:26
Herkese hayirli aksamlar isvicreden yaziyorum yeni üye oldum bakalim yazdigim yazi eklenicekmi kardesler abiler ALLAH yardimcilari olsun elbetteki bu kötü günleri geciren bütün müslümanlarin ama yapabilicegimis hic bir sey yokmu en azindan para yardimi gibi bir yer acabiliriz oraya karinca kararinca para atip ellerine ulasmasini belkide bir iki silah alip kendilerini savunmalarini saglayabiliriz en azindan belkide vardir ama benim haberim yoktur sadece dua veya bedduayla yardimci olamayizelbetteki dualarimizda onlarla hep ama birseyler yapmak gerek herkese hayirli geceler diliyorum

Bu mesaj 3 kez ve en son Yanar Yanar Aglarim tarafından 02.04.2006 - 00:16 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 01.04.2006 - 23:50
Bu mesajı bildir   P_kardes üyenin diğer mesajları P_kardes`in Profili P_kardes Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
P_kardes su an offline P_kardes  
RE: BEDDUDAN FAZLAZINI YAPMAMIZ GEREK

33 Mesaj -

En Son On: 11.09.2006 - 01:26
Herkese hayirli aksamlar isvicreden yaziyorum yeni üye oldum bakalim yazdigim yazi eklenicekmi kardesler abiler ALLAH yardimcilari olsun elbetteki bu kötü günleri geciren bütün müslümanlarin ama yapabilicegimis hic bir sey yokmu en azindan para yardimi gibi bir yer acabiliriz oraya karinca kararinca para atip ellerine ulasmasini belkide bir iki silah alip kendilerini savunmalarini saglayabiliriz en azindan belkide vardir ama benim haberim yoktur sadece dua veya bedduayla yardimci olamayizelbetteki dualarimizda onlarla hep ama birseyler yapmak gerek herkese hayirli geceler diliyorum[/quote]

Bu mesaj 1 kez ve en son Yanar Yanar Aglarim tarafından 02.04.2006 - 00:17 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 00:10
Bu mesajı bildir   P_kardes üyenin diğer mesajları P_kardes`in Profili P_kardes Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hiranur79 su an offline hiranur79  

164 Mesaj -

En Son On: 02.06.2006 - 10:14
arkadaşım dua müminin silahıdır ve mazlumun ahıda yerde kalmaz.yani benim acizane fikrim belkide yanlıştır ama dua gibi bir silahı vermişse rabbim benim elimden gelen buysa onu yapmalıyım.
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 00:37
Bu mesajı bildir   hiranur79 üyenin diğer mesajları hiranur79`in Profili hiranur79 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  

238 Mesaj -

En Son On: 29.08.2007 - 18:48
ALLAH c.c. YARDIMCILARI OLSUN İNŞALLAH BİZ SUSUYORUZ BENCE YAPMAMIZ GEREK NEYSE YAPMALIYIZ BİR CAN BİR CANA BÖYLE KIYAMAZ O COCUKLAR ALLAH'IM YARDIM ET SEN HAKLIYI DOGRUYU BİLENSİN YARABBİM SEN YAR VE YARDIMCILARI OL

SELAM VE DUA İLE:(
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 10:50
Bu mesajı bildir   :::MeDiNe::: üyenin diğer mesajları :::MeDiNe:::`in Profili :::MeDiNe::: Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Selin58 su an offline Selin58  
RE:

39 Mesaj -

En Son On: 07.02.2009 - 15:05
Alıntı
Orijınalı BeYZa

Sinirli agla agla agla agla duvar aglaağlar

Zalimler icin yasasin Cehennem atesleri..
Mazlumlar yapisacak elbette hepsinin yakasini..
teker teker haklarini istiyecekler..
O Zalimlerde en guzel ve en adil ve en aci sekilde cezalarini bulacaklar Allahin izniyle!

benim tek korkum, kardeslerimizi unutmak, onlarin bizimde yakamiza yapisip,
sen nasil rahat uyudun, yemekler nasil bogazindan gecti, biz kardes degilmiyiz, bize neden yardim etmedin demeleri..

Rabbim bizi affetsin! O güzel kardeslerimde agla..
Benim elimden gelen DUA var, birde dusmanimizin ekmegne bal surmemek.. kardeslerimize bu eziyeti yapmalarina bile bile destek olmamak..
fazla bisey gelmiyo elimden.. gelmiyoağlar.. gelmiyo.. agla.. kahretsin iste.. gelmiyo duvarağlar

:( duvarağlar
Ekleme Tarihi: 02.04.2006 - 11:25
Bu mesajı bildir   Selin58 üyenin diğer mesajları Selin58`in Profili Selin58 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mücahid su an offline mücahid  

1 Mesaj

En Son On: 06.04.2006 - 18:56
keşke yapabileceğimiz bi şey olsa. BU öle canlı bomba olmak gibi bi şey değil...Allah ın razı olcağı bir yardımm. Ama ne yazık ki bizim elimizden sadece dua etmek geliyor. Bu zulümleri yapanlar bu dünyada cezalarını alamayacaklar...ama mutlaka öteki dünyada bu yaptıkları yanlarına kalmaz...

Allah ım sen mazlumların yanındasın.müslüman kardeşlerimizi sen koru...
Ekleme Tarihi: 06.04.2006 - 18:49
Bu mesajı bildir   mücahid üyenin diğer mesajları mücahid`in Profili mücahid Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Yunus198855 su an offline Yunus198855  
izledik abi

1 Mesaj

En Son On: 08.04.2006 - 20:29
îyiki bunu gösterdin simdik nasil hareket edecegimizi en azindan biliyoruz ALLAH senden razi olsun
Ekleme Tarihi: 07.04.2006 - 10:26
Bu mesajı bildir   Yunus198855 üyenin diğer mesajları Yunus198855`in Profili Yunus198855 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
eminkardes2000 su an offline eminkardes2000  
Themenicon    Yaşasın Zalimler İçin Cehennem

58 Mesaj -

En Son On: 02.01.2011 - 14:25
Yarabbim memleketimde ve neredeyse müslüman memelketlerin çoğunda hep zulum var biliyorum musibetler olacak ama sen taşıyamayacağımız yükler yükleme amin amin amin

şu ülkemde (Türkiye'de) yaşayan insanlar inşallah artık doğuda olan olyaları da görürler ıraktakini görünce tepki veren insanlar yıllardır sadece adının Mehmetcik olarak kaldığı ama içerisinin dinsiz insanlarla dolu olduğu askeriyenin yaptıklarını görmediler gerçi nasıl görsünler onları uyutan medya oldukça ve doğuya gelmedikçe ve orada yaşamadıkça nasıl bilecekler yıllardır evi ya Pkk YADA ASkeriye tarafından yakılan o kadar çok insan duyduk ve gördük ki yarabbi şu zülme seyirci kalan müslümanları affet.

ne diyeyim sadece EY SESSİZ KALAN MÜSLÜMANLAR UYANIN SİZİN ASKERİNİZİN YAPTIKLARI PEK FARKLI DEĞİL.

GENEL KURMAY ACIKLADI GERÇİ DUYMAMAZLIKTAN GELDİNİZ AMA OLSUN
DEDİ Kİ "BİZ MÜSLÜMAN BİR ÜLKE DEĞİLİZ."
ALLAHA EMANET OLUN
Ekleme Tarihi: 07.04.2006 - 14:36
Bu mesajı bildir   eminkardes2000 üyenin diğer mesajları eminkardes2000`in Profili eminkardes2000 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
rüya18 su an offline rüya18  

151 Mesaj -

En Son On: 31.12.2007 - 13:24
bumu insanlik,ne insanliktir bu ya,nekadar merhametsizliktir bu.bunlari yapan kisilere insanmi denir.biz biz neyiz,hic birsey yapmayan bizler neyiz peki.izliyoruz,biran icin üzülüyorsuz ya sonra,sonra kalkip misil misil yataklarimizda uyuyabiliyoruz.elbet vardir ama hangimiz kardesi icn ac kaldi,hangimiz kardesi icin uyumaktan vaz gecdi,hangimiz sogukta kardesi kaliyor diye kaldi.sanirsam 99% bunu yapmiyor.napalim diyoruz,gelin kardesler gelin baslatilmis boykotlara bizde uyalim.ya icim kaniyor,yaniyorum burda,kendi annemizi,kardesimizi,bacimizi,yavrumuzu düsünelim,onlarin yerine koyalim.gelin bizde hayir diyelim bu savasa allah rizasi icin ya

dua ile...
Ekleme Tarihi: 07.04.2006 - 18:54
Bu mesajı bildir   rüya18 üyenin diğer mesajları rüya18`in Profili rüya18 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 558 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ferdülislam (108), sunniit (59), kadirbey (62), busra12 (32), melisatek (32), hüzünlüköprü (36), ramazan294 (35), nisa88 (36), ervam (57), Allah 1 (47), saime86 (38), batu39 (51), Abdurrahman Gör.. (61), fatihulu24 (30), Zeynep_85 (39), ferhatb (51), GuVeNN (46), safiye55 (35), azra16 (44), ahmed86 (38), mürsid (37), mekin (43), tohurter (54)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64905 saniyede açıldı