kaletra ivermectine ivermektin lopinavir ritonavir fluvoxamine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » sorumlu ravdate@m kardesimden bir istegim var

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
sorumlu ravdate@m kardesimden bir istegim var

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun aleykum
ALLAHin selami mümin kardeslerimin üzerine olsun…
O bizleri kendi yolundan ayırmasın..

Cok cok özür dileyerek bu sitede haberleri hazırlayan kardesimden bir istegim olacak.. bu bölümden sorumlu olan kardesim lütfen “o küstah ciziltiler” baslıgı ile yayınlanmıs haberin bu siteden silinmesini istiyorum.. bu kadar guzel düsüncelerin paylasıldıgı insanin kalbinin ferahladıgı bir sitede her ne olursa olsun hz. Peygamber efendimize yonelik o küstah ciziltilerin aleni bir sekilde burada olması cok tuhafıma gidiyor.. ben sahsen bu ciziltileri ilk bu sitede gordum .. dun aksam tv ekranlarında haberleri dinlerken bu konudaki haberlerde islami cevreden olmayan tv kanallarında dahi bu ciziltiler sansurlenerek ekranlarda gosterildi..
Her ne olursa olsun bu ciziltilerin yayınlanması şer odakları icin bir kazancmis gibi geliyor bana..
Sayın ravdate@m ekibindeki kardeslerim o guzel hizmetleriniz icin tesekkur ederim.. Sizleri cok seviyorum rabbim sahid
fakat bu ayrıntıyı da degerlendirmenizi isterim..

Selam ve dua ile herseyin sahibine emanet olun..
Ekleme Tarihi: 03.02.2006 - 15:46
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
F a t i h su an offline F a t i h  

Moderator
1050 Mesaj -

En Son On: 24.10.2023 - 13:03
Cinsiyeti: Erkek 
Ve aleyküm Selam kardeşim,

Allah razı olsun şneriniz için...

Biz o haberleri habervaktinden alıyoruz. Dolayısı ile bize ait değildir. Kendilerine de bu isteğinizi iletmedik.

Sizde takdir edersiniz ki, MÜSLÜMAN HER ŞEYİ BİLMELİ ama herşeyi yapmamalı..

Ve de en önemlisi: DÜŞMANINI DA ÇOK İYİ BİLMELİDİR...

Biz habibimizin öyle kağıtlar üzerine sığmayacak kadar Sultanlar Sultanı olduğundan şüphesi olmayan kişileriz. Bu açıdan İslam düşmanlarının ne işle meşgul olduklarını bilmemiz açısından aklımızın bir köşesine yazmayı uygun görüyorum Azizim...

Yine de kaldırılmasını istiyorsanız microteam@home.nl adresine mail atınız...

Selam ve dua ile...
Ekleme Tarihi: 03.02.2006 - 21:40
Bu mesajı bildir   F a t i h üyenin diğer mesajları F a t i h`in Profili F a t i h Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 684 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54721 saniyede açıldı