budesonide stromectol stromectol chloroquine ivermektine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » sizce?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 8 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
sizce?

44 Mesaj -

En Son On: 15.12.2006 - 00:20
Cinsiyeti: ----- 
İnsan ahlakına güvendiği eşinin sonradan değişmeye başladığını görünce ne yapmalı acaba.
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 02:37
Bu mesajı bildir   omermeyge üyenin diğer mesajları omermeyge`in Profili omermeyge Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omermeyge su an offline omermeyge  
Themenicon    ne yapmalı

44 Mesaj -

siz olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz?
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 13:32
Bu mesajı bildir   omermeyge üyenin diğer mesajları omermeyge`in Profili omermeyge Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Dialog kurduğu çevresini araştırırdım,onlardan uzaklaşmasını isterdim.

Değismekle maksadının ne olduğunu sorardım..

Bunlara yanıt alamaz isem psklog-dan yardım alırdım...
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 14:27
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
fosaloglu su an offline fosaloglu  

2683 Mesaj -

En Son On: 20.01.2007 - 13:07
Cinsiyeti: Erkek 
Ben hayal kırıklığına uğradığımı ve bu durumun devam etmesi durumunda evliliğimizi tekrar gözden geçirmek zorunda kalacağımı söylerdim. Durum hala devam ediyorsa, önce bunun bir imtihan olduğunu düşünüp sabretmeye çalışırdım. Ama sabredemeğim yerde kendi elimle babasının evine götürür mutluluklar dilerdim.
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 14:58
Bu mesajı bildir   fosaloglu üyenin diğer mesajları fosaloglu`in Profili fosaloglu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

44 Mesaj -

ayrılmaya gidecek kadar kötü durumda değil şu anda ancak bozulmaların Allah tan uzaklaştıkça arttığını biliriz hepimiz.bundan dolayı korkuyor insan.değerli kardeşim fosaloğlu tavsiyeni okurken bu konuda ne kadar az dua ettiğimi farkettim.Allah sizin gibi sabır tavsiye eden dostlardan razı olsun...
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 15:33
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Allahin selami sizlerin üzerine olsun

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Cinsiyeti: Bayan 
Bir problemi cözmek icin, o problemin üzerine gitmek gerekir. Bunaltmadan tatli dille neler basarilmazki?

Mevlam yar ve yardimciniz olsun..
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 15:36
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

44 Mesaj -

Allah ebeden razı olsun güzel tavsiyeleriniz için.bilmediğimiz şeyler değil bu tavsiyeler ancak her zaman duymaya ihtiyaç hissediyor insan.baki selamlar...
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 15:40
imam_kettani su an offline imam_kettani  
sizce

191 Mesaj -

En Son On: 10.07.2006 - 01:55
Cinsiyeti: Erkek 
esselamualeykum
evet güzelbir konu vede güzel insanlarla paylaşım
sevgilikardeşim hepimizde biliyoruzki insan kazanmanın zorluğunu
ve durumu iyi derecede değerlendirip öylece hareket etmek gerekiyor bizlerin ilk islama girdiğimiz zamanları biraz olsun hatırlayalım bizlerle uğraşan kareşlerimizi ve oturup düşünelim ne dersiniz illaki bukişinin eş olmasıda gerekmiyor değilmi
bizlerin hareketi bazı zamanlarda o insanlarada etki yapar ya karşımızdakine yeteri kadar mutluluğu veremiyoruzdur yada ihtiyaçlarını karşılayamıturuzdurve yahutta bazı durumlar yeterli gelmiyor olabilir buda karşımızdaki insanınbizeolan tutumunu vede islama olan bakış açısını değiştirebilir alimlere sormuşlar dünyadaki enzor meslek nedir diye alimler se insan mesleği insan yetiştirmek zordur demişler durum böyle iken bizler daha iç muhassebesini dahi doğru dürüst birbiçimde yapamazken bişr insanı biranda silmemizimi gerektirir sonra bunun hesabı bizlere sorulmazmısorulur hemde zor bi hesap olur bizler için şimdi bu yarzdaki insanlar şeytanın kafakol hareketlerine karşı dik durabilmesi içinde onun etrafındaki insanlarıda kaybederse o artık
şeytanın eliavucunda olmazmıburada bizlere büyük okadarda basit herkesin yapabileceği işler düşer (dua)bizler bunu unttuk birde bu günümüzde modernist takılan bazı kardeşlerimizin yaptığı gibi değil olayı ALLAH VE RASULÜNE intikal etmemiz gerekir bizlerinki
herhalinden haberdar olan ALLAhcc bizlere bu tarz konularda yardımını esirgemeyecektir ve o insanı kaybettiğimiz zaman neleride kaybattiğimizi biraz olsun düşünelim bizim buralarda buna benze bi hadise yaşanmıştı ne bu hadiseyi yaşayan kardeşimiz hala kendine gelemedi ve psikolojisi bozuldu ALLAH ahamd olsunki bu kardeş ALLAH ın zikrinden vazgeçmedi çünki etrafında ona ALLAH ıhatırlatacak birileri bizler vardıkya bu kardeşi bizlerde yapayanlız bıraksa idik ne olurdu benim için düşünmesi bile çok kötü bu konuları iyi değerlendirmek gerekmezmive ne olursa olsun ALLAH ın yardımını unutmamak gerekir bu yazıya kısa bir dörtlükle son vereceğim dost ararimsırdaş olacak dost ararım yoldaş olacak dost ararım ALLAH ı hatırlayacak dost ararim ALLAH ı hatırlatacak dost ararım dostluk vefasında sadık kalacak
esselamualeykum.
Ekleme Tarihi: 14.01.2006 - 16:09
Bu mesajı bildir   imam_kettani üyenin diğer mesajları imam_kettani`in Profili imam_kettani Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 843 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55765 saniyede açıldı