ivermectin lopinavir ritonavir fluvoxamine fluvoxamine hydroxychloroquine oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » KUARANIN PEŞİNDEN DEĞİL KİŞİLERİN PEŞİNDEN

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
KUARANIN PEŞİNDEN DEĞİL KİŞİLERİN PEŞİNDEN

154 Mesaj -

En Son On: 01.07.2009 - 22:41
Cinsiyeti: Erkek 
MÜSLÜMANLAR BİR ÇOK HATAYA DÜŞÜYOLAR BİR KİŞİ EĞER BİLGİLİ VE FAZİLETLİYSE O SANKİ HİÇ HATA YAPAMAZMIŞ GİBİ GÖRÜYOLAR.ÖYLEYSE YAPILACAK TEK ŞEY,KURANA GÖRE SORUMLU OLACAĞIMIZ DÜŞÜNCESİNİ ZİHİNLERE KAZIMAK VE HAYATIMIZI KURANA GÖRE,BAŞTAN AŞAĞI GÖZDEN GEÇİRMEK.YOKSA AHİRETTE ŞÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞABİLİRİZ:O GÜN YANLIŞ DAVRANIŞLARA BATMIŞ KİŞİ İKİ ELİNİ ISIRARAK DERKİ ,AH KEŞKE BENDE O ELÇİ İLE BİRLİKTE BİR YOL TUTSAYDIM.AH!..YAZIKOLDU BANA,KEŞKE FALANCAYI DOST EDİNMESEYDİM.GERÇEKTEN DE BENİ KURANDAN SAPTIRMIŞ.HEMDE O BANA KADAR GELMİŞKEN.İŞTE ŞEYTAN İNSANI BÖYLE YÜZÜSTÜ BIRAKIR.ELÇİ DİYECEKTİRKİ,''YA RABBİ,DOĞRUSU BENİM KAVMİM BU KURANI KENDİLERİNDEN UZAK TUTTULAR.'' (FURKAN 25/27/,28,29,30)
Ekleme Tarihi: 06.01.2006 - 14:38
Bu mesajı bildir   Suayb üyenin diğer mesajları Suayb`in Profili Suayb Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Suayb su an offline Suayb  
RAHMANIN ZİKRİ

154 Mesaj -

KİM RAHMANIN ZİKRİNİ GÖRMEZLİKTEN GELİRSE ONUN BAŞINA BİR ŞEYTAN SARARIZ.O ONUN ARKADAŞI OLUR. ONLAR BUNLARI YOLDAN ÇEVİRİRLER AMA BUNLAR DOĞRU YOLA GİRDİKLERİNİ HESAP EDERLER.(ZUHRUF 43/36-37)ALLAH ADINA KONUŞMAK ÇOĞU İNSANIN DÜŞTÜĞÜ TUZAKLARDANDIR.BU KONUDA YA ALLAHIN GÜCÜNE,YA BÜYÜKLERİN SÖZLEREİNE YAHUT KİTAPLADAKİ HURAFELERE DAYANILIR.YANLIŞ SÖZ SÖYLEMEMEK İÇİN KURANA BAKMAK GEREKİRKEN KURANIN,BU BU YANLIŞLARI DESTEKLEYECEK ŞEKİLDE YORUMLANMASI İŞİ ÇIĞIRINDAN ÇIKARIR.İYİ MÜSLÜMAN OLAMK İÇİN YOLA ÇIKANLARIN KOLAYCA DÜŞTÜĞÜ BU TUZAKLARI,KURAN IŞIĞINDA ORTAYA ÇIKARMAK VE UYARILAR YAPMAKTIR.BENİM HATALARIMI GÖRENLERİNDE AYNI ŞEKİLDE BENİ UYARMASINI BEKLİYORUM.GERÇEK ZORDUR''BİR CEMAATİ YOLA GETİRDİKTEN SONRA,NEDEN SAKINACAKLARINI AÇIKCA KENDİLERİNE BİLDİRİLMEDEN ALLAHIN ONLARI YOLDAN ÇIKARMA İHTİMALİ YOKTUR''(TEVBE 9/115
Ekleme Tarihi: 06.01.2006 - 14:53
Bu mesajı bildir   Suayb üyenin diğer mesajları Suayb`in Profili Suayb Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
halildost su an offline halildost  
RE: DAVET ALLAHA VE RESULÜNE

6 Mesaj

En Son On: 24.01.2006 - 08:09
Cinsiyeti: ----- 
[KUR'ANDA İMAN EDENLERE
ÖRNEK ALINACAK TEK KİŞİNİN PEYGAMBER OLACAĞINI İFADE ETMEKTEDİR."LEKED KANE Fİ RESULİLLAHİ USVETUN HESENETUN" DİYE BAŞLAYAN AYET BİZE ÖRNEKLİK NOKTASINDA NEYİ EKSEN ALMAMIZ GEREKTİĞİNİ BELİRTMEKTEKDİR..BU NOKTADA PEYGAMBERİN HATA YAPAMAYACAĞINI VE ONUN HER HAREKETİNİN ALLAHİN GÖZETİMİ ALTINDA OLDUĞUNU BİLMEMİZ GEREKMEKTEDİR.
MUHTEREM DOSTLAR
ÖYLE ANLAR OLUR Kİ
KENDİSİNİ ALİM YAZAR BİLRDİĞİMİZ İNSANLARIN DORT DORTLUK BİR KİŞİLİĞE SAHİP OLDUĞUNU SÖYLER BU NOKTADA SEVDİĞİMİZ ALİM İNSANLARI ETRAFIMIZA ÖYLE TANITMAYA ÇALIŞIRIZ. BU SEFER KENDİSİNRDEN OLUMSUZ BİR ŞEY SADIR OLDUĞU ZAMAN ONU HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE TABİ TUTARIZ.
BU DA BAŞTA BELİRLEDİĞİMİZ YANLIŞ TASAVVURDAN KAYNAKLANMAKTAADIR.
ONUN İÇİN KURAN VE SÜNNET EKSENLİ HAREKET ETMELİ
BU NOKTADA TAVİZ VERMEMELİYİZ.Güle Güle
Ekleme Tarihi: 06.01.2006 - 15:00
Bu mesajı bildir   halildost üyenin diğer mesajları halildost`in Profili zum Anfang der Seite
Suayb su an offline Suayb  
VAHY_İ GAYRİ METLUV

154 Mesaj -

YAZDIKLARINA AYNEN.SADECE İMAMLARINDA BENİMDE TARTIŞTIĞIM BİRŞEY VAR Kİ ODA PEYGAMBERİN HER SÖYLEDİĞİNİN (KURAN HARİCİNDE)VAHİY OLDUĞUDUR HALBU Kİ PEYGAMBER BAZEN YANLIŞA DÜŞMÜŞTÜR OZAMAN ALLAH ONA YANLIŞ BİLGİ Mİ VERDİ.TABİ Kİ HAŞA HERŞEYDEN ÖNCE NEBİ BİR İNSANDİ YANİ İNSAN OLAN MUHAMMET HAT YAPABİLİRDİ,OZAMAN ŞÖYLE SÖYLEMEK GEREKİR PEYGAMBERİN HER SÖYLEDİĞİ VAHİY DEĞİLDİR.AŞI KONUSUN DA YANILMIŞTIR HENDEK KONUSUNDA.ÇÜNKÜ O KURU ET YEMİŞ BİR KADININ ÇOCUĞUYDU
Ekleme Tarihi: 06.01.2006 - 15:21
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 910 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55593 saniyede açıldı