fluvoxamine generique stromectol ivermectine ivermectine hydroxychloroquine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KISILIK GELISIMI » TEBESSÜM VİRÜSÜ

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
TEBESSÜM VİRÜSÜ

57 Mesaj -

En Son On: 21.07.2006 - 11:16
Cinsiyeti: Bayan 
Bugün tebessümün virüs türünden bir sey oldugunu örgendim.
Nasıl mı? Evden çıkar çıkmaz rastladıgım biri bana gülümsedi.
Mutlu oldum.Mutlu olunca gülümsemeye basladım.
Yüzümdeki tebessümle birlikte bizim sokagın kösesini döndüm,
karsıma tanımadıgım iki kisi çıktı: yüzümdeki tebessümü fark edince yüzleri aydınlandı,
mutlu oldular,gülümsediler.Sonra küçük bir grupla karsılastım.
Gülümsemeyi sürdürüyordum.Birkaçıyla göz göze geldik,onlar da gülümsemeye basladılar..
İste o anda küçücük bir tebessümün ne anlama geldigini birden kavradım.
Çehreme konan Tebessüm,kısa süre içinde dünyayı dolaşacak kadar güçlüydü.
Bu bir anlamda bir virüstü ve bulasıcıydı.Paylasıldıkça çogalıyordu.
Tebessüm,dostlarımıza bulastırmaktan çekinmeyecegimiz tek virüstür.
O bir mutluluk VİRÜSÜDÜR!

TÜM İNSANLARIN TEBESSÜM VİRÜSÜNE YAKALANMALARI DİLEGİYLE........
(Alıntı)
Ekleme Tarihi: 15.05.2005 - 20:56
Bu mesajı bildir   Dark Eyes üyenin diğer mesajları Dark Eyes`in Profili Dark Eyes Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Ayse Aydin su an offline Ayse Aydin  

174 Mesaj -

En Son On: 06.08.2006 - 17:37
Cinsiyeti: Bayan 
sevinçli sevinçli sevinçli sevinçli
Yaziniz cok hosuma gitti ve arkadaslarima gonderdim insallah onlarinda hosuna gider. Allah sizden razi olsunsevinçli sevinçli sevinçli

selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 15.05.2005 - 21:01
Bu mesajı bildir   Ayse Aydin üyenin diğer mesajları Ayse Aydin`in Profili Ayse Aydin Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 803 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54504 saniyede açıldı