kamagra generique rhinocortgenerique stromectol stromectol ivermectine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » YARADAN BIZI CEHENNEMINDE YAKMAK ICIN YARATMADI DOSTLAR!!!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 23 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
YARADAN BIZI CEHENNEMINDE YAKMAK ICIN YARATMADI DOSTLAR!!!

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
Cinsiyeti: ----- 
Meyyiti acilan kabre indirmek icin getirirler..

Ve yerlestirdikden sonra cabuk cabuk üstünü örtüp giderler...

Ve gelir sual Melekleri!!!

Ilk sual NAMAZ!!!

Bakarlarki Melekler farzlari eksin.

Yarabbi.. kulunun farzlari eksik..
Derki Rabbi zülcelel!Sünnetlerini ilave edin!

Ve sünnetlerde ilave edilir,yine eksik Yarabbi...

Ozamn nafilelerini ilave edin der ALLAH cc...

Yok yok yine eksik....
O zaman dili ile damagi arasina bakin kulumun der..

Bakar Melekler ve Ya Rabbi iste burda LA ILAHE ILLALLAH VAR... izi var diyince...

O ki merhametlilerin en merhametlisi! "Iste" bunun hatirina affettim o kulumu...

Iste dostlar ALLAH cc bizleri cehennemine atmamak icin Meleklerini bu kadar ugrastirir...

ALLAHU EKBER.....
ağlarağlarağlar

Ekleme Tarihi: 27.02.2005 - 02:15
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
mehmet-54 su an offline mehmet-54  

221 Mesaj -

En Son On: 20.12.2007 - 01:45
Cinsiyeti: Erkek 
ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN INSALLAH
Ekleme Tarihi: 27.02.2005 - 02:58
Bu mesajı bildir   mehmet-54 üyenin diğer mesajları mehmet-54`in Profili mehmet-54 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Busra_ su an offline Busra_  

105 Mesaj -

En Son On: 22.06.2005 - 11:38
Cinsiyeti: Bayan 
LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDÜN RESULULLAH ...

İNŞALLAH... Allah (c.c) razı olsun...
Ekleme Tarihi: 03.03.2005 - 08:50
Bu mesajı bildir   Busra_ üyenin diğer mesajları Busra_`in Profili Busra_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
[I]Selamün aleyküm,

"Kulum bana bir gelse ben O´na on defa gelirim".

Allah´im merhabetini, bereketini, sefaatini üzerimizden eksik etme. Bizler cok günahkariz Ya Resül Allah, affet bizleri.
Sen esirgeyen, Sen bagislayansin...:(ağlar

Allah razi olsun ablam. Bir kere daha uyandim gaflet uykusundan.:(ağlar

Selametle
[/I]

Ekleme Tarihi: 15.12.2005 - 22:04
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
sofuoglu38 su an offline sofuoglu38  
s.a

541 Mesaj -

En Son On: 23.02.2008 - 21:36
Alıntı
Orijınalı huri

Alıntı
Orijınalı Begum

[I]Selamün aleyküm,

"Kulum bana bir gelse ben O´na on defa gelirim".

Allah´im merhabetini, bereketini, sefaatini üzerimizden eksik etme. Bizler cok günahkariz Ya Resül Allah, affet bizleri.
Sen esirgeyen, Sen bagislayansin...:(ağlar

Allah razi olsun ablam. Bir kere daha uyandim gaflet uykusundan.:(ağlar

Selametle
[/I]

aynen katiliyorum Begumcugum . Allah Razı Olsun

aslinda butur yazilar,
gaflet uykusundan uyandirmaz,
gaflet uykusuna daldirir,
elbetdeki Allah(c.c)'in bagislayicilik sifati sonsuzdur,
kudretine sual olmaz lakin,
bizde kolayci olup ha bakin ya nasil olsa boyleymis diyerek,
kendimizi kandirmayalim...

en iyi sekilde dinimizin geregini yerini getirip Allah(c.c) en guzel sekilde kul olmaya calisalim,
cennete girmek o kadar kolay degil sıkıntılı.......

cennetde ve cehennemde kimlerin bulunacagi vede orantisi malumdur...

selametle.
...
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 01:34
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akinzen su an offline akinzen  
RE: YARADAN BIZI CEHENNEMINDE YAKMAK ICIN YARATMADI DOSTLAR!!!

1256 Mesaj -

En Son On: 23.09.2022 - 19:18
Alıntı
Orijınalı RaVZaNuR

Meyyiti acilan kabre indirmek icin getirirler..

Ve yerlestirdikden sonra cabuk cabuk üstünü örtüp giderler...

Ve gelir sual Melekleri!!!

Ilk sual NAMAZ!!!

Bakarlarki Melekler farzlari eksin.

Yarabbi.. kulunun farzlari eksik..
Derki Rabbi zülcelel!Sünnetlerini ilave edin!

Ve sünnetlerde ilave edilir,yine eksik Yarabbi...

Ozamn nafilelerini ilave edin der ALLAH cc...

Yok yok yine eksik....

Bakar Melekler ve Ya Rabbi iste burda LA ILAHE ILLALLAH VAR... izi var diyince...

O ki merhametlilerin en merhametlisi! "Iste" bunun hatirina affettim o kulumu...

Iste dostlar ALLAH cc bizleri cehennemine atmamak icin Meleklerini bu kadar ugrastirir...

ALLAHU EKBER.....
ağlarağlarağlar

Güzel bir ekleme....

Rabbimin merhametini, rahmetini anlatım noktasında önemli.......

Adaletimlemi, Rahmetimlemi kıssası varya......
Rahmet...

Rahmeti dilemek,
Rahmeti istemek...

Ve bunu insanlara aktarmak.........

Allah razı olsun ravza nur abla.......
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 12:01
Bu mesajı bildir   akinzen üyenin diğer mesajları akinzen`in Profili akinzen Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
CENNETyolu su an offline CENNETyolu  

437 Mesaj -

En Son On: 06.04.2007 - 13:06
Selamun Aleykum .
Ravzanur Ablamiz allah sizden razi olsun okadar guzel bir konu ki okuyunca birden gozlerim doldu,Allah(c.c) gercekten cok merhametli,Bizlerse Allah icin cok az calisiyoruz,Allah bizim gunahlarimizi affeder isaAllah Affetmesi icin de bizlerin daha cok ibadet dapmamizi nasip eder insaAllah
Selam ve dua ile:(ağlarağlar
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 12:27
Bu mesajı bildir   CENNETyolu üyenin diğer mesajları CENNETyolu`in Profili CENNETyolu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Begum su an offline Begum  
sofuoglu38 kardesime (abime)

621 Mesaj -

En Son On: 10.10.2012 - 20:34
Selamün aleyküm sofuoglu38 kardesim, (abi)

Allah (c.c)En´am suresi:125. ayetinde : "Allah kime hidayet etmek isterse,onun gögsünü Islam´a acar" buyurmus.. Ve inanin ben o sözleri yazaken kalbimden yazdim.. Beni gaflet uykusundan uyandiran NAMAZ´di.. NAMAZ!!!!ağlarağlar

Yazdiklariniza katiliyorum söyle ki; Cabir bin Aldullah´in (r.a) bildirdigi bir hadis-i serifte Peygember efendimiz (s.a.v)
"Birinin evi önünde nehir olsa hergün bes defa bu nehirde yikansa üzerinde kir kalir mi?" diye sordu.
Hayir, Ya Resul-Allah! dedik.. Iste 5 vakit namaz kilanlarinda böyle "kücük" günahlari afv olunur... Biz tüm günahlarimizin afv olmasi icin Allah RIZA´si icin yapiyoruz.. yoksa ben oraya yazipta birilerinin duygulariyla oynamak Kul hakkina girmek icin yazmadim.. Yazdiklarini anladim.. Ama inanin NAMAZ kilinca insan gafletten uyaniyor... Bilirsiniz ki ilk SUAL Namazdir.. Allah´im (c.c) günahlarimizi affetsin..ağlarağlar Evet aynen dediginiz gibi IMTIHAN cook CETIN! Cenneti kazanmak hicte kolay degil..:(

Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 15:11
Bu mesajı bildir   Begum üyenin diğer mesajları Begum`in Profili Begum Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  

7 Mesaj

En Son On: 25.10.2007 - 10:24
Alıntı
Orijınalı RaVZaNuR

Yok yok yine eksik....

ALLAHU EKBER.....
ağlarağlarağlar [/royalblue]

ALLAHim.. agla
Senin Merhametin.. agla
Senin bize olan Sevgin.. agla
ALLAHim.. agla
agla agla agla agla agla agla agla agla
Bu güzel hatirlatma icin, ALLAHim Senden binlerce Kez razi olsun RaVZaNuR CanAblam benim, bu yazidan, bu gercekten, O'nun merhametinden, okadar cok etkilendim ki, agla agla anlatamam, bunu herkeze anlatmaliyiz, O bizi Cehennemde yakmak istemez.. agla Istemez.. Bunu okuyabildigime, ALLAHa cok sükrettim, Elhamdulillah.. Bir yazi, bir Söz, insani nasilda etkiler, yaktin be Abla, yüregimi kalbimi.. agla agla .. Tesekkür ederim bunu bizlerle paylastigin icin, bizlere hatirlattigin icin..

agla agla SENI COK SEVIYORUZ ALLAHim.. agla agla
Affet yanlislarimizi, günahlarimizi.. agla

Begüm Can, Seni cok iyi anladim.. gül
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 15:26
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
RE: sofuoglu38 kardesime (abime)

541 Mesaj -

Alıntı
Orijınalı Begum

Selamün aleyküm sofuoglu38 kardesim, (abi)

Allah (c.c)En´am suresi:125. ayetinde : "Allah kime hidayet etmek isterse,onun gögsünü Islam´a acar" buyurmus.. Ve inanin ben o sözleri yazaken kalbimden yazdim.. Beni gaflet uykusundan uyandiran NAMAZ´di.. NAMAZ!!!!ağlarağlar

Yazdiklariniza katiliyorum söyle ki; Cabir bin Aldullah´in (r.a) bildirdigi bir hadis-i serifte Peygember efendimiz (s.a.v)
"Birinin evi önünde nehir olsa hergün bes defa bu nehirde yikansa üzerinde kir kalir mi?" diye sordu.
Hayir, Ya Resul-Allah! dedik.. Iste 5 vakit namaz kilanlarinda böyle "kücük" günahlari afv olunur... Biz tüm günahlarimizin afv olmasi icin Allah RIZA´si icin yapiyoruz.. yoksa ben oraya yazipta birilerinin duygulariyla oynamak Kul hakkina girmek icin yazmadim.. Yazdiklarini anladim.. Ama inanin NAMAZ kilinca insan gafletten uyaniyor... Bilirsiniz ki ilk SUAL Namazdir.. Allah´im (c.c) günahlarimizi affetsin..ağlarağlar Evet aynen dediginiz gibi IMTIHAN cook CETIN! Cenneti kazanmak hicte kolay degil..:(

Allah(c.c)sizden razi olsun kardesim,

namazla ilgili soyledikleriniz elbetdeki,suphesiz dogrudur,
ama yukaridaki anlatilan kissada,
bir kisinin sadece LA ILAHE ILLALLAH izi var diye cenete girmesinden bahsediliyor,

bu inanis,bircok muslumani yanlis yonlendirecegi icindir benim yazdiklarim,
muslumanlik oyle lafla sozle olmuyor hepimizin bildigi gibi,
bir kisi Allah(c.c) hicbir emrini yerine getirmeyecek,
kufur vede yanlis icerisinde nefsiyle yasayacak,
verilen emanete hiyanet edecek,
sonrada nasil olsa ben ,muslumanim sonunda cennetde var diyerek isin kolayina kacacak,
varmi boyle birsey,
benim anlatmak istedigim nokta burasidir,
elbetdeki en dogrusunu Allah(c.c) biliyor,
efendimiz bile son nefesine kadar cennete gireceginden emin degilken,
kizi fatima validemize bile bana guvenmeyin derken,
bizler bu sekildeki kissalarla,
arayis icerisinde olan kardeslerimizi yanlis yonlendirebiliriz,yoksa sizler gibi herseyin idrakinda olan kardeslerime degildir sozum insaAllah

yanlis anlamamaniz dilegimle....

hakkinizi helal ediniz.......

gercek kurtulus,
anlamakta degil,
anladigini hayatina idrak etmektedir......

ayetler mealen

Yoksa siz, Allah içinizden cihad edenlerle etmeyenleri, sebat edenlerle etmeyenleri belli etmeden cennete girivereceğinizi mi sanıyorsunuz? (Âl-i imrân: 142)

Allaha ve ahiret gününe inanan bir milletin; babaları, oğulları, kardeşleri veya akrabaları da olsa, Allaha ve Peygamberine muhalefet eden kimselere sevgi beslediklerini göremezsin.
Onlar o kimselerdir ki Allah imanı kalplerine yazmış ve onları kendinden bir ruh ile takviye edip desteklemiştir.
Onları içlerinden ırmaklar akan cennetlere sokacak, orada ebedî kalacaklardır.
Allah onlardan râzı olmuş, onlar da Allahtan hoşnut olmuşlardır.
İşte onlar Allahın hizbi (partisi)dir. İyi bilin ki kurtuluşa ulaşacak olanlar Allahın hizbi (partisi)dir.
(Mücâdele: 22)

Ey Peygamber! Kâfirlere ve münafıklara karşı cihad et, onlara karşı sert davran.
Onların varacakları yer cehennemdir. O ne kötü bir varış yeridir!
(Tevbe: 73)

Ey Kendilerine Kötülük Edip Haddi Aşan Kullarım! Allah'ın Rahmetinden Ümidinizi Kesmeyin. Allah Bütün Günahları Bağışlar. Çünkü O Çok Bağışlayan, Çok Merhamet Edendir. Rabb'inize Yönelin, Size Azap Gelip Çatmadan Evvel Ona Teslim Olun. Sonra Size Yardım Edilmez. Siz Farkında Değilken Ansızın Başınıza Azap Gelmezden Önce, Rabbinizden Size İndirilenin En Güzeline Uyun! (Zümer: 53-54-55)

Kendinize Azık Edinin! Şüphesiz ki, Azığın En Hayırlısı Takvâdır. (Bakara: 197)

Dini Allah'a Has Kılarak İhlâs İle Kulluk Et. İyi Bil ki Hâlis Din Ancak Allah'ındır. (Zümer: 2-3)

selametle............

Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 18:49
Bu mesajı bildir   sofuoglu38 üyenin diğer mesajları sofuoglu38`in Profili sofuoglu38 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

7 Mesaj

sofuoglu38 Kardesim,
Sizi cok iyi anladim..
Bizde zaten onu demiyoruz ki..
Cennete girmek hicte kolay degil..

RaVZaNuR Ablanin ekledigi yazi,
bizlerin sadece La ilahe ilallah diyerek Cennete girecegimizi anlama gelmiyor..
Biz demek istedik ki bu yazi, ALLAHin merhametini bidaha anlatiyor, bu yazida bizleri etkileyen oydu zaten, ALLAHin Merhameti..
Bizi yakmak istemedigini.. Bizi Sevdigini..
Bu yaziyi okuduktan sonra bizlerin düsüncesi böyledir: ALLAHim nekadar da merhametli, bizi Cehennemde yakmak istemez, bizde simdi daha coooooooook Ibadet edicez, bizde O'nun rizasini kazanmaliyiz, O'na hersey icin sükretmeliyiz ve elimizden geldigi kadar Ibadetler yapmaliyiz..
Bunada bir sekilde uyanmak derler..
Böyle yazilardan sonra insanlar daha dikkatli oluyorlar..

Selam ve DUA ile..
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 19:17
Bu mesajı bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diğer mesajları YeSiLKuBBeM`in Profili YeSiLKuBBeM Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Allaha kavusmak kardesim,

541 Mesaj -

Anlayisiniz icin Allah sizden razi olsun ,

elbetdeki ,ravzanur kardesimiz, ekledigi yaziyi hayirlara vesile olmak icin eklemistir,
Allah sahitki bundan hicbirsekilde suphem yok....

ama verilmek istenen bir mesajda olumlu yonlerini alip,
olumsuz yonlerini goz ardi edersek hata yapmis oluruz,
sizler bir yonune degindiniz,
bende diger bir yonune,
boylece birlikte dogruyu bildirmeye calistik,bende sizleri cok iyi anliyorum....

dogruyu bulmak istisare ile olur insaAllah,
burda olma gayemizde budur,
yanlis gorduklerimizi dile getirmek,
eksiklerimizi bilmediklerimizi ogrenmek icin burdayiz....

Allah(c.c) bilmediklerinizden sorumlu degilsiniz buyuruyor,bizlerde, bildiklerimizi hayatimiza idrak etdirecegizki,rabbimiz bize bilmediklerimizi ogretecek....

imami azam ebu hanifi hazretleri bile,bilmediklerimi ayagimin altina alsam basim arsa deger demis iken,bizlerin ogrenmesi gereken cok sey var insaAllah

Allah-u teala zul celali hazretleri,hepimize hayirli ve dogru ilim nasip etsin....

selametle kardeslerim.....

Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 19:50
dedeminköprüsü su an offline dedeminköprüsü  
cennete girmek hicde kolay degil

1 Mesaj

En Son On: 16.05.2006 - 20:35
arkadaslar allah c.c hepimizi dogru olan tek yoldan ayirmasin.
insani cennete gitmsinin önünde olan en büyük engel nefsimizdir, ve nefsimizi ilaki her konuda,terbiye etmemiz ve yenmemiz lazim.
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 20:09
Bu mesajı bildir   dedeminköprüsü üyenin diğer mesajları dedeminköprüsü`in Profili dedeminköprüsü Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
selamun aleykum
RABBİMin selami kardeslerimin üzerine olsun..

kardeslerim ALLAH (c.c) sizlerden razı olsun..
RABBİM sahid burda yazılanlar cok guzel..
ne guzel bir paylasım olmus..
fikirler karsilikli olarak paylasılmıs
dogru ortaya cıkmıs..

dogru

ne guzel bir söz bu..

ravzanur abla, vermek istediginiz mesaj cok guzel
sofuoğlu38 kardesim yaptıgın acıklamalar cok hosuma gitti

RABBİM hepinizden razı olsun..

selam ve dua ile..
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 20:17
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
omer furkan su an offline omer furkan  

401 Mesaj -

En Son On: 09.02.2007 - 10:56
Bu mesajların içerikleri ve diğerleri TARAFIMCA silinmiştir.

Bugün YAZILAN mesajların bir kısmı,

forum'umuza koymuş olduğumuz katılım, disiplin ve ahlak kurallarının sınırlarını, aynı zamanda görevlileri gereksiz yere meşgul eden, üyelerimize sataşan ve bizim sabrımızın doruklarını zedeleyen;

münasebet dışı olaylara vesile olan şahsın (malikapgotural)'ın banlanmasıyla SON bulmuştur

Selam ve dua ile

DiLSuZ

Bu mesaj 4 kez ve en son DiLSuZ tarafından 13.03.2006 - 14:27 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 20:33
Bu mesajı bildir   omer furkan üyenin diğer mesajları omer furkan`in Profili omer furkan Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
invisible su an offline invisible  
yavaş yavaş zaman iel olacak herşey

50 Mesaj -

En Son On: 15.03.2006 - 20:41
Değerli dinkardeşlerim sabır dinimiz islamda önemlidir.

Zamanla herşey yerine oturur bu kardeşimiz de biraz geç de olsa zamanla düzelecektir.

Zaman her şeyin dermanı diyoruz dinkardeşimizin üslubunun da düzelmesini Allahtan niyaz ediyorum.

İnşallah Allah üslubundaki eksikliklerini örter ve bizlerle daha düzeyli şeyleri paylaşır diyorum.

Kardeşlerimize dua ediniz.Yoksa nasıl çoğalırız?
Çoğalmak samimyiet ile olur öyleyse üslubuna dikkat eden dinkarşelerimize Allahın selamı olsun.

Bilmeyerek yapılan hatalarımzıdan dolayı Allah bizi affetsin değerli dinkardeşlerim.Üslub dinde çok önemlidir.Ve hatta zamana bile küfr etmek büyük günahlardandır.Hani bazen ne oalcakki canım deriz.Oysa islam buakdar ince düşünebiliyor ve de bizlere bu gerçeği ulaştırabiliyor.Dikkat edelim ve çete ağzıyla sokak ağzıyla konuşmayalım.Yoksa vebaline duccar oluruz.Benden demesi.
Ve aleykum selam
Ekleme Tarihi: 12.03.2006 - 21:31
Bu mesajı bildir   invisible üyenin diğer mesajları invisible`in Profili invisible Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

7 Mesaj

Alıntı
Orijınalı invisible

Zaman her şeyin dermanı diyoruz dinkardeşimizin üslubunun da düzelmesini Allahtan niyaz ediyorum.

ZAMAN?
Zaman fazla kalmadi..
Her saniye önemlidir..
Bildiklerimizle bu saniye amel etmeye baslamaliyiz..
Yani demek isterim ki, mesela biri simdi Namaz kilmiyor, diyorki vakti gelince kilarim InsaALLAH falan.. Ama böyle olmaz, Namazin farz oldugunu bilirsen, hemen baslamalisin..
Yani ZAMANa hersey brakilmaz..

Vakit geciyor.. Ölüm yaklasiyor..
Sual var, hak var, kurtulus ancak Ibadettedir..

Selam ve DUA ile..
Ekleme Tarihi: 14.03.2006 - 09:40
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  

Admin
700 Mesaj -

En Son On: 07.09.2011 - 15:39
ALLAH cc cümlemizden razi olsun kardeslergül

Burda verilen msj ile kim ne almak isterse alir..
Sofuoglu kardesim biz sadece arada vasita kimseye bedava cennet dagitmiyoruz,veya sunu yapan Cennete,yapmayan da Cehenneme gidecek gibi bir vurgu yapmadik..
O yeterki bizden razi olsun da yakarsa yaksin."Kahrinda hos,Lutfunda hos.Narinda hos,Nurunda hos."..

Yaratiklar arasinda en sefkatli, merhametli olan ANNE`dir bir annenin sefkati RABBAIM´in sefkati merhameti yaninda zerre kalir,biz O´nun Rahmet ve magfiretine siginarak korku ile ümit arasinda olmaliyiz.
Hic bir akli selim Müslüman sadece LA ILAHE ILLALLAH kelimesini alip diyerlerini ihmal etmez kardesim ve gaflete de düsmez merak etme..
"Kolaylastirin zorlastirmayin,sevindirin,korkutmayin."

Bu msj da da bu var kardesim....
Ekleme Tarihi: 14.03.2006 - 13:28
Bu mesajı bildir   RaVZaNuR üyenin diğer mesajları RaVZaNuR`in Profili RaVZaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
YA RABBI

2687 Mesaj -

En Son On: 16.01.2010 - 23:25
NE BUYUK RAHMET BU NE BUYUK
BU SENIN MUBAREKLIGINIR YA RABB
KULLARINI CEHENNEME ATMAK ISTESEN HEMEN ATARDIN
ONUN ICIN BIR GUNAHA 1 BIR IYILIGE 10 SEVAB
ALAH RAZI OLSUN KARDESLERIM SIZDEN ARASIRA HATIRLATIN BUNLARI
Ekleme Tarihi: 14.03.2006 - 13:54
Bu mesajı bildir   NurBahcesi üyenin diğer mesajları NurBahcesi`in Profili NurBahcesi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
vehbi70 su an offline vehbi70  

919 Mesaj -

En Son On: 04.01.2015 - 20:05
annesinin kucağında ölen bir çocuk gibi ALLAH IN rahmet kucağında ölürüm.hz mevlana

cehennem yerinde hiç bir ateş yoktur herkes ateşini yanında götürür...
Ekleme Tarihi: 14.03.2006 - 13:54
Bu mesajı bildir   vehbi70 üyenin diğer mesajları vehbi70`in Profili vehbi70 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

7 Mesaj

Cok aramistim bu konuyu..

Nihayet buldum.. Elhamdulillah..

Okumayanlar okusun lütfen..

... gülağlar ...
Ekleme Tarihi: 21.02.2007 - 00:50
y.k. su an offline y.k.  

104 Mesaj -

En Son On: 04.04.2007 - 23:55
Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun Mükemmel Mükemmel Mükemmel

EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞ
Ekleme Tarihi: 24.02.2007 - 21:49
Bu mesajı bildir   y.k. üyenin diğer mesajları y.k.`in Profili y.k. Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
metin memet su an offline metin memet  

149 Mesaj -

En Son On: 16.02.2008 - 19:31
Allah Razı Olsun SIZLERDEN
Ekleme Tarihi: 24.02.2007 - 22:03
Bu mesajı bildir   metin memet üyenin diğer mesajları metin memet`in Profili metin memet Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 747 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57531 saniyede açıldı