fluvoxamine generique colchicine stromectol fluvoxamine lopinavir ritonavir seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » Saadet-i Asr

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 4 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Saadet-i Asr

211 Mesaj -

En Son On: 27.03.2021 - 22:18
Cinsiyeti: Erkek 

Şeyh Şahabeddin Sühverdi (r.a.) nakleder ki: Şeyh İbrahim Teymi şöyle anlattı: "Hızır Aleyhisselam bana hitaben, Ya İbrahim! Sana çok faydalı ve nihayetsiz, sevaplı bir şeyi öğreteyim ki benden sana yadigar olsun. Bana da Fahr-i Enbiya Muhammed Mustafa (s.a.v) öğretti ve dedi ki, "Ey kardeşim Hızır! Her kim bunu okumayı isterse, bir kere sabah namazından sonra akşama yakın güneş batmadan okursa dünyada ve ahirette arzu ettiği şeylere kavuşur ve korktuğundan emin olur." buyurdu. İbrahim Teymi der ki: "Hızır Aleyhisselam bana öğretti, bir iki gün okudum, ansızın bir gece rüyamda gördüm ki cennete girmişim. Enbiyalar ve evliya ile uçuyor ve onların yemeklerinden yiyordum. Uyandığım zaman büyük bir lezzet içerisindeydim. Ondan sonra gece gündüz gönlüm dünya yiyeceklerini istemedi ve bir lokma yemedim. O büyük ve faydalı şeyin adı "Saadet-i Aşr"dır.

1- Yedi kere Fatihâ Sûresi

2- Yedi kere Ayet-el Kürsî

3- Yedi kere Kâfurun Sûresi

4- Yedi kere İhlâs Sûresi

5- Yedi kere Felâk Sûresi

6- Yedi kere Nâs Sûresi

7- Yedi kere "Sünhanallahi velhamdülillahi vela ilâhe billahil aliyyil azim. Adede mâ alime ve mile mâ alime ve zînete mâ alime."
8- Yedi kere "Allahümme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin abdike ve nebiyyike ve Rasulüken nebiyyil ümmiyyi ve alâ âlihi ve sahbihî ve sellim."
9- Yedi kere "Allahümmağfirlî velivâlideyye velil mûminine vel mûminâti vel müslimîne vel müslimâtil ahyâi minhüm vel emvâti. Yâ kâdiyel hâcâti veyâ refîadderacati."

10- Yedi kere "Allahümefal bîy vebihim âcilen ve'âcilen fîddini veddünyâ vel âhirati mâ nahlühehû ehlûn inneke gafûrun, halîmün, cevvâdün, kerîmün, raûfûn, rahîmün..."
Ekleme Tarihi: 11.02.2004 - 02:03
Bu mesajı bildir   bayramalkis üyenin diğer mesajları bayramalkis`in Profili bayramalkis Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
esmaa su an offline esmaa  
SELAM

34 Mesaj -

En Son On: 17.10.2012 - 03:04
Cinsiyeti: ----- 
SELAM MAYISTA_ASKER

INSALLAH HAYIRLI BIR ASKERLIK SUREN OLUR
VE SENI YINE ARAMIZDA GORURUZ SEN RAVDANIN ASKERISIN DUALARIMIZ SENINLE

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN

YAZDIGIN DUALARI OKUYACAGIM INSALLAH
Ekleme Tarihi: 11.02.2004 - 04:47
Bu mesajı bildir   esmaa üyenin diğer mesajları esmaa`in Profili esmaa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
bayramalkis su an offline bayramalkis  
RE: SELAM

211 Mesaj -

En Son On: 27.03.2021 - 22:18
Cinsiyeti: Erkek 
Alıntı
Orijinali esmaa

SELAM MAYISTA_ASKER

INSALLAH HAYIRLI BIR ASKERLIK SUREN OLUR
VE SENI YINE ARAMIZDA GORURUZ SEN RAVDANIN ASKERISIN DUALARIMIZ SENINLE

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN

YAZDIGIN DUALARI OKUYACAGIM INSALLAH

Aleyküm Selam.
ALLAH (c.c.) cümlemizi razı olduğu kullarından eylesin.
İnşallah sizlerin duaları ve ALLAH'ın izni ve inayetiyle, hayırlısı ile gidip geleceğim.
ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun..
Ekleme Tarihi: 11.02.2004 - 17:20
Bu mesajı bildir   bayramalkis üyenin diğer mesajları bayramalkis`in Profili bayramalkis Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Suhedanur su an offline Suhedanur  
HAYIRLI TEZKERELER KARDEŞ..

339 Mesaj -

En Son On: 11.11.2009 - 09:13
Cinsiyeti: ----- 
ELLERİNE VE YÜREĞİNE SAĞLIK KARDEŞ..
Ekleme Tarihi: 11.02.2004 - 22:22
Bu mesajı bildir   Suhedanur üyenin diğer mesajları Suhedanur`in Profili Suhedanur Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 550 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
jakup (32), muzocel26 (58), salihhazar (55), Beyza (56), cs7014 (50), oezkan (51), kara61 (66), aetkral (51), kubratalp (48), K.GOCERLI (27), cecenmucahidi (33), yaburka (49), violine (44), mavi_ruya (48), mbahaddin (55), Kerim_Bey (36), Süreyya (66), yemenici68 (56), mecid (43), kerime (42), mehmet_eyigör_6.. (28), tokayca (51), hasan5335 (36), volkan33 (54), mgunhan (48), ttufan (42), isvec (65), beyazguel (38), atay (62), sonromeo2 (47), kulibo (38), Zeynepgul (44), nihat 60 (44), g_neferalperen3.. (46), sebiarus (55), hace (41), EsmerKiz-NL (39), n@ksýben (43), pedino (54), hatice 1975 (49), hesbollahi (45), hafýz_ (37), ozel (68), fethic (55), hacimeryem (54), telve (52), Levent75 (49), züleyha hanc&ya.. (47), erciyas tamer (46), m.kýl&ya.. (53)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54199 saniyede açıldı