lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir lopinavir ritonavir generique stromectol kamagra aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » KADINLAR NEDEN AGLAR ?

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 12 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
KADINLAR NEDEN AGLAR ?

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 
KADINLAR NEDEN AĞLAR?

Küçük bir erkek çocuk annesine sordu "Niçin ağlıyorsun?". "Çünkü ben kadınım" diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk.

Annesi çocuğu kucaklayıp "Ve hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi.
Babasına "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabi "Bütün kadınlar sebebsiz ağlayabilen yapıdadır" diye cevapladı.
Küçük oğlan büyüdü, yetişkin adam oldu, hala kadınların niçin ağladıklarını keşfedemedi.
Nihayet öldükten sonra cennete gittiğinde Allah'a sordu. "Allahım!" dedi
"Kadınlar niçin bu kadar kolay ağlayabiliyorlar?" Allah dedi ki... "Ben kadınları özel yarattım!... Tüm yaşamın ağırlığını taşıyabilecek kuvvette olmasına rağmen başkalarına teselli verecek kadar yumuşak omuzlar, Doğumun acısına olduğu kadar doğurdukları evlatlarının nankörlüğüne dayanabilecek iç kuvvetini verdim. Başkalarının kuvvetinin kalmadığında devam edecek azmi, ailesinin hastalığında yorgunluğa pabuç bıraktırmayacak kudreti verdim. Her türlü şart altında, ve hatta annelerini çok kötü incitseler de, çocuklarını sevmek duygusallığını verdim. Bu duygusallık her yastaki çocuklarının yaralarını sarmalarına, sorunlarını dinleyip paylaşmalarına yardim ediyor.

Kocalarını tüm kusurlarıyla sevmek kuvvetini verdim. Erkeğin kaburgasından onları erkeğin kalbini korumaları için yarattım.
Onlara iyi bir kocanın esini asla incitmeyeceğini fakat bazen destek ve kuvvetini deneyecek davranışlarda bulunacağını anlayacak duyarlı bir zeka verdim. Tek zayıflık olarak kadınlara birer göz yaşı verdim.
Tamamen kendilerinin sahip oldukları,ihtiyaçları olduğunda kullanmak üzere... ınsanlık için bir gözyaşı..." diye cevapladı.

Kadını güzel yapan şey ne saçı,ne vücudu, ne kendini ne şekilde taşıdığıdır.

Kadını esas güzel yapan sevgisini paylaşabilmesi, fedakarlığı, sorumluluğu, anlayışı,

sadece bilgiye değil ayni zamanda kalbe de yönelik aklıdır.
Ekleme Tarihi: 24.01.2004 - 12:41
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Cok güzel

1118 Mesaj -

En Son On: 12.06.2014 - 12:10
Cinsiyeti: Bayan 
Allah razi olsun.
Ekleme Tarihi: 26.01.2004 - 13:51
Bu mesajı bildir   DiLRuBa üyenin diğer mesajları DiLRuBa`in Profili DiLRuBa Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
endulus su an offline endulus  
Themenicon   

611 Mesaj -

En Son On: 08.01.2011 - 22:52
Cinsiyeti: Erkek 
Ellerinize saglik.

Allah razi olsun.

Kadin, ana iste böyle kuvvetlidir. Fiziki gücü az olmasina ragmen hayatin bütün acilarina ve yüküne katlanabilecek dirayettedirler.

Iste bunlar kadindir, anadir!
Ekleme Tarihi: 26.01.2004 - 14:19
Bu mesajı bildir   endulus üyenin diğer mesajları endulus`in Profili endulus Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Emirdag su an offline Emirdag  
Allah razi olsun

1071 Mesaj -

En Son On: 03.05.2009 - 16:41
Kadını güzel yapan şey ne saçı,ne vücudu, ne kendini ne şekilde taşıdığıdır.

Kadını esas güzel yapan sevgisini paylaşabilmesi, fedakarlığı, sorumluluğu, anlayışı,

sadece bilgiye değil ayni zamanda kalbe de yönelik aklıdır.

Ne kadar guzel sozler.Vucutlariyla biryerlere gelmeye calisanlar bu yaziyi okumaliydilar.

:(ağlarağlarağlar
Ekleme Tarihi: 16.02.2004 - 11:35
Bu mesajı bildir   Emirdag üyenin diğer mesajları Emirdag`in Profili Emirdag Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Bravo

2338 Mesaj -

En Son On: 03.08.2006 - 02:19
tek kelimeyle muthis bir yazi

Ellerinize saglik, ne var ki bazi kimseler istediklere yerlere vucudlarini sergileyerek gelebilecekleri kanisindalar, halbuki Emirdag ablamizin da bahsettigi gibi özde olan özelliklerle gelinir bir yerlere..

Hayr dolu kalpli Annelere selam olsun
Ekleme Tarihi: 16.02.2004 - 13:06
Bu mesajı bildir   ((( ... ))) üyenin diğer mesajları ((( ... )))`in Profili ((( ... ))) Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Fatma23 su an offline Fatma23  
Allah razi olsun

1386 Mesaj -

En Son On: 01.04.2005 - 15:46
Ellerinize saglik cok güzel bir hikaye...

Kadınlar zayıftır ama analar kuvvetlidir ve hiçbir süs ve tuvalet, bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez.

Hiç kimse kollarında bir çocuk tutan anne kadar muhterem ve birkaç çocuk arasındaki bir anne kadar saygı değer değildir.

Allah(cc)

cümlenizden razi olsun

Selam ve dua ile
Ekleme Tarihi: 16.02.2004 - 13:17
Bu mesajı bildir   Fatma23 üyenin diğer mesajları Fatma23`in Profili Fatma23 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  
Allah razi olsun

469 Mesaj -

En Son On: 31.10.2006 - 18:06
Sanirim bir kadin bundan daha güzel bir sekilde ifade edilemez!

Ne mutlu tasidigi bu güzel vasiflari bilen suurlu ana ve kadinlara...

Dualarimla.
Ekleme Tarihi: 16.02.2004 - 15:44
Bu mesajı bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diğer mesajları Gurbet Mahkumu`in Profili Gurbet Mahkumu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  
Themenicon    Muthis bir yazi.

15 Mesaj -

En Son On: 21.05.2006 - 15:47
Yureginize saglik.
Yuce Rabbim razi olsun.

Ekleme Tarihi: 16.02.2004 - 15:59
Bu mesajı bildir   NiSaNuR üyenin diğer mesajları NiSaNuR`in Profili NiSaNuR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
selametle su an offline selametle  
RE: Allah razi olsun

259 Mesaj -

En Son On: 29.08.2008 - 11:45
Alıntı
Orijinali Gurbet Mahkumu

Sanirim bir kadin bundan daha güzel bir sekilde ifade edilemez!

Ne mutlu tasidigi bu güzel vasiflari bilen suurlu ana ve kadinlara...

Dualarimla.

Analar bunlari idrak ediyor etmesinede;Birde bazi Babalar da etse!!Ortalikta vucud güzelligini sergileyenlerden gecilmiyor,insan gönül rahatligi ile esi ile disari cikamiyor.Adamlar bakmasada görüyor yani,AT gözlügü takip cikmak gibi sanslarida yok!!!Allah ISLAH etsin ne diyelimtelaşlı
Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 00:13
Bu mesajı bildir   selametle üyenin diğer mesajları selametle`in Profili selametle Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
Themenicon    s.a

440 Mesaj -

En Son On: 01.07.2007 - 16:11
TEK KELIME ILE HARIKA.....
Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 00:18
Bu mesajı bildir   YaSinYuSuf üyenin diğer mesajları YaSinYuSuf`in Profili YaSinYuSuf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
selametle su an offline selametle  
RE: s.a

259 Mesaj -

En Son On: 29.08.2008 - 11:45
Alıntı
Orijinali YasinYusuf

TEK KELIME ILE HARIKA.....

Sagolunda, aci GERCEKLERağlar
Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 01:14
Bu mesajı bildir   selametle üyenin diğer mesajları selametle`in Profili selametle Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
hazanrengi su an offline hazanrengi  
selam ve dua ile...

608 Mesaj -

En Son On: 07.10.2007 - 01:58
çok mükemmel bir anlatım....kadını tam anlamıyla özetlemişler....ellerinize sağlık.....Allah razı olsun...
Ekleme Tarihi: 20.02.2004 - 01:36
Bu mesajı bildir   hazanrengi üyenin diğer mesajları hazanrengi`in Profili hazanrengi Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 782 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56910 saniyede açıldı