kaletra generique luvox generique kaletra stromectol generique stromectol fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » duanızı bekliyorum

önceki konu   diğer konu
25 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
duanızı bekliyorum
1191 Mesaj -
selamun aleykum sevgili ravda.net üyeleri ve din kardeþlerim;
elh. küçük bi rahatsýzlýðým var, çarþamba günü küçük bi ameliyat geçirecem sizlerin dualarýnýzý bekliyorum inþ..
benim için 1 tane yasin okumanýzý istesem çok olurmuyum acaba? düsün dua eden ve etmeyen herkesten Allah razý olsun..
EN SEVÝLENE EMANET OLUN.. saygýlar ve sevgiler..Güle Güle
Gönderen: 03.11.2008 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
gül

Aleykum selam, Rabbim þifa versin hayýrlýsýyla, ben okuyabilirim 1 tane, selametle kalýn kardeþim..
Gönderen: 03.11.2008 - 18:40
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  
1504 Mesaj -
kardeþim tek bir tane mi okunacak eger daha okunacaksa ben okurum
Gönderen: 03.11.2008 - 22:48
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -
Mevlam þifalar ihsab eylesin.......
Gönderen: 04.11.2008 - 07:11
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rahil su an offline rahil  
1191 Mesaj -
Allahu Tealanýn selamý üzerinize olsun, Salat ve selam Peygamberimiz (sav)in üzerine olsun..

RüzGar kardeþim, Halk yolcusu kardeþim ve Maksat kelam olsun abicim Allah sizlerden razý olsun.. Manevi desteðiniz dualarýnýz için çok teþekkürler...
Halk yolcusu kardeþim evet 1 tane yeterli inþ..
dua eder, dua beklerim.. saygýlar ve sevgiler...gül
Gönderen: 04.11.2008 - 10:00
Bu Mesaji Bildir   rahil üyenin diger mesajlarini ara rahil üyenin Profiline bak rahil üyeye özel mesaj gönder rahil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
Ravi : Abdullah Ýbnu Amr Ýbni`l-As
Hadis : Resulullah (sav) buyurdular ki: "Ýcabete mazhar olmada gaib kimsenin gaib kimse hakkýnda yaptýðý duadan daha sür`atli olaný yoktur."

Ravi : Ebu`d-Derda
Hadis : Resulullah (sav) buyurdular ki: "Kardeþinin gýyabýnda dua eden hiçbir mü`min yoktur ki melek de: "Bir misli de sana olsun" demesin." (Ebu Davud`un rivayetinde þu ziyade vardýr: "Melekler: "Amin, bir misli de sana olsun!" derler."göz kırpma
HadisNo : 1788

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son rahil tarafından, 04.11.2008 - 10:02 tarihinde.
Gönderen: 04.11.2008 - 10:01
kerim75 su an offline kerim75  
125 Mesaj -
...........kardesým gecmýs olsun rabbým ýnsallah sýfasýný verýr dýlýmýz dondugunce musluman kardesýmýze dua yý agzýmýzdan esýrgemeyýz ..

tabýký okuruz hatta ben býrtane okudum býle
rabbým sýfa nasýp etsýn ýnsallah.....

selam ve dua ýle
Gönderen: 04.11.2008 - 10:08
Bu Mesaji Bildir   kerim75 üyenin diger mesajlarini ara kerim75 üyenin Profiline bak kerim75 üyeye özel mesaj gönder kerim75 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1191 Mesaj -
...aminnn... Allah razý olsun kerim75 abicim.. Allah kabul etsin.. yüreðine saðlýk...gül Güle Güle
Gönderen: 04.11.2008 - 10:23
_LaL_ su an offline _LaL_  
Allah acil şifalar versin
838 Mesaj -
kardeþim Allah acil þifalar versin...
ben de okurum Allah'ýn izni ile..

Yaradan tüm derman bekleyen hastalara þifa versin inþallah..

selam ve dua ile..

Gönderen: 04.11.2008 - 13:39
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
inþ. kardeþim okuyacam sizde bana dua edin ne olur allah sana þifalar versin verirde rabbim
Gönderen: 04.11.2008 - 16:22
Bu Mesaji Bildir   halk yolcusu üyenin diger mesajlarini ara halk yolcusu üyenin Profiline bak halk yolcusu üyeye özel mesaj gönder halk yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
ALLAH"dan acil sifalar dilerim kardesim.

Hastaya Okunacak Duâlar
Hasta ziyaretlerinde Resûl-i Ekrem (s.a.v) Efendimiz'in okuduðu dualarý hadis kitaplarý kaydetmiþtir. Buna göre þu dualar Peygamberimiz'in hastalara okuduðu dualardýr:
"Es'elü'llâhe'l-azîm. Rabbe'l-arþi'l-azîm en yeþfiyeke."
"Arþ-ý Azimin Rabbi olan Allahü Azîmüþþan'dan sana þifalar ihsan etmesini dilerim."
Aile fertlerinin birinin hastalanmasý halinde Efendimiz mübarek elini hastanýn alnýna koyar, þöyle duâ ettiði olurdu:
"Allahümme Rabbenâ. Ezhibi'l-be'se, iþfi, ente'þ-þâfi. Lâ þifâen illâ þifâüke, þifâen lâ yuðâdiru sekamen."
"Allah'ým, sen bütün insanlarýn Rabbisin. Bu hastanýn ýzdýrabýný gider. Þifa ver. Þifayý veren sensin. Senden baþka þifa yaratan yoktur. Ancak senin þifan vardýr. Bu kuluna da hastalýktan eser býrakmayacak þekilde þifalar ihsan eyle."
Amin.
Gönderen: 04.11.2008 - 16:32
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
kardeþim sevenlerin çook bak allahýn acil þifalar versin sana dualarýmýzdasýn
Gönderen: 04.11.2008 - 16:35
HALK YOLCUSU KARDEŞİNİZ.
1504 Mesaj -
KARDEÞÝME ALLAH ÝYÝLÝK ÞÝFA VERSÝN ÝNÞALLAH SAGLIGINA ÝNÞALLAH BÝRAN ÖNCE KAVUSUR HAYIRLISIYLA .KARDEÞÝM OKUDUM ÝNÞ.YASÝNÝ ÝNÞ.VE ÝNÞ.FAYDASI OLUR RABBÝM TÜM SÝTEDEKÝ KARDEÞLERÝMÝN SIKINTILARINA HAYIRLA KARSILIK VER HAYIRLA SONUÇLANSIN YARDIM ET.KARDEÞLERÝME YANLARIN DA OL.ÝNÞALLAH MEVLAM KARDEÞLERÝM SÝZLERÝ ALLAH ÝÇÝN ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVÝYORUM KARDEÞLERÝM HEPÝNÝZ ÝYÝ OLUN.ÝNÞ.MUTLU OLUN ÝNÞ.RABBÝME EMNANET OLUN.HAKKINIZI HELAL EDÝN HALK YOLCUSU KARDEÞÝNÝZ
Gönderen: 05.11.2008 - 14:58
GöLGe su an offline GöLGe  
Gecmis Olsun
1041 Mesaj -

Ve Aleyküm Selam güzel insan...
Rabbim acil sifalar ihsan eylesin...
insaAllah eskisinden daha dinc, daha sihhatli olursun...

Ziyaretine ciceklerle gelmek isterdik ama malum...

Buyur gül gül gül

Baki Selamlar

Gönderen: 05.11.2008 - 21:22
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1504 Mesaj -
ne güzel inþ.saglýgýna kavusur aramýza biran önce gelirsin saygýlar
Gönderen: 06.11.2008 - 11:10
1191 Mesaj -
gül ALLAH HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUNgül
Gerçekten dualarýnýzý görünce çok mutlu oldum.. Rabbim de sizleri mutlu etsin inþ.. Halk yolcusu, lema kardeþim,maksat kelam olsun abim, Muhtazaf abim, gölge abim çok çok çookk teþekkürler.. Rabbim sizinde sýkýntýlarýnýzý gidersin kalbinizi ferahlatsýn inþ..
Muhtazaf abicim bu güzel dualar için çok teþekkür ederim.. Rabbim senden razý olsun.. Halk yolcusu kardeþim Rabbim sýkýntýlarýný gidersin tez zamanda inþ.. GöLGe abim çiçekler için çok teþekkürler.. ziyaretime gelmek istemiþsin gelmiþ kadar oldun abim çok sevindim inanki..
Allah için sizleri çok seviyorumm..gül gül gül
Gönderen: 08.11.2008 - 13:06
1504 Mesaj -
bende senin saglýgýna kavuþtuðuna sevindim.çok þükür seni burda görmek güzel bir duygu sagol dualarýn içi inþ.kardeþim dualarýna ihtiyacým bana dua edermisin............kardeþimmmmmmmmmmm rabbim senin saglýgýna kavuþturdugu için çok þükür.baska birsey istemem senden sen sagol.saglýðýn yerinde olsun bu yeter bize
Gönderen: 25.11.2008 - 14:01
1191 Mesaj -
Allah razý olsun Halk yolcusu kardeþim.. Rabbim senin her ne sýkýntýn varsa hayýrlýsýyla gidersin inþ.. Dualarýnda unutmadýðýn için ayrýca çok tþk ederim.. Gölge abim ziyaretine çiçeklerle gelmek isterim demiþti bana.. þimdi de ben abimin ziyaretine çiçeklerle gitmek isterdim.. Rabbim gölge abimizede tez zamanda þifa verir aramýza dönmesini temenni ederim..(amin)
Gönderen: 26.11.2008 - 13:30
1504 Mesaj -
amin bende ayrýlacak gibiyim aranýzdan çok sýkýntýlýyým dua edin bana
Gönderen: 26.11.2008 - 13:35
1191 Mesaj -
hayýrdýr kardeþim???.. neden ayrýlacaksýnýz(özel olmazsa)??? Sabret ve dua et inþ.. Rabbim hakkýnda hayýrlýsýný versin.. hayýrlý olanada seni razý etsin inþ.. üzülme inþ.. Allah sabredenlerle beraberdir...
Gönderen: 26.11.2008 - 13:40
1504 Mesaj -
sabretmesi okadar zor ki rahil kardeþim.inþ.rabbim sabýr verir.sýkýntýlarým için ama sizden ayrýlmak istemiyorum çünkü sýkýntýlarýmý sizle paylastýðým için rahatlýyorum inþ.inan ne yapacagýmý bilmiyorum.bir tarafdan ailem bir taraftan diðer kiþi aralarýnda kaldým.mücadele ediyorum sabýr ediyorum bazen o sýkýyor ki hayat beni kardeþim dua et baska birsey istemiyorum yaþamakla ölüm arasýnda uc ucayým bakalým ne olacak?zaman ne gösterecek zaman zaman diyorum............
Gönderen: 26.11.2008 - 13:47
1191 Mesaj -
''.... Allah'ýn rahmetinden ümit kesmeyiniz. Çünkü Allah'ýn rahmetinden ümitsizliðe düþen ancak kafirler güruhudur.'' YUSUF SURESÝ 87

Allah'tan ümit kesilmez kardeþim.. ümidini kesme inþ.. Sabret..gül
Gönderen: 26.11.2008 - 13:50
1504 Mesaj -
inþ.inan sabrediyorum inþ.baska yapacak birseyim yok rabbim sabrýmý artýrsýn inþ. senden rahil kardeþim
Gönderen: 26.11.2008 - 13:52
1191 Mesaj -
''De ki: Ey nefisleri aleyhine israf etmiþ kullarým! Allah'ýn rahmetinden ümidi kesmeyin. Çünkü Allah bütün günahlarý maðfiret buyurur. Þüphesizki O öyle GAFUR öyle RAHÝM.'' ZÜMER SURESÝ 53gül

amin Allah cümlemizden razý olsun halk yolcusu kardeþim..
ümidini kesme inþ..
Gönderen: 26.11.2008 - 13:56
1504 Mesaj -
Ümitsizliðe kapýlmak Allah’ýn beðenmediði bir davranýþtýr ve Kuran’da
inkarcýlarýn bir özelliði olarak tarif edilmektedir. Çünkü, Allah’ýn
yardýmýndan, rahmetinden, baðýþlayýcýlýðýndan ümit kesmek çok çirkin
bir tavýrdýr ve Kur’an’da yasaklanmýþtýr. Ýman eden insan imanýndan
kaynaklanan ümitvâr ruh haliyle huzurlu ve mutlu bir hayat sürer.
Kendini Allah’a teslim etmeyenler ise daima ümitsizlik, endiþe ve tasa
içindedirler. Bundan dolayý iç karartýcý, mutsuz, sýkýntýlý bir hayat
sürerler.

Mü’min ancak elinden geleni yapmakla ve Allah’ýn rahmetini ümit etmekle yükümlüdür.

* Samimi mü’minde, ümit ve korku doðal bir denge halindedir.

inþ.kardeþim
Gönderen: 26.11.2008 - 14:02
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 860 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64154 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.