budesonide kaletra kaletra fluvoxamine hydroxychloroquine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » arkadaşlar bu bölümde dua edelim...

önceki konu   diğer konu
27 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
arkadaşlar bu bölümde dua edelim...
365 Mesaj -
Allahým sen bizi iyilerle dogrularla karþýlastýr kötülerin serrinden þeytanin þerrinden kötülesmiþ þeytanlaþmýþ insanlarýn þerrinden koru bize iyiye dogruya ulaþmamýz icin yol göster vatana millete anasýna babasýna hayýrlý evlatlar yetiþtirmemize yardým et sen bizi hak yolundan ayýrma yetim hakký, kul hakký yedirme yarabbim çocuklarýmýzýn kalbine kotuluk yuzune gozyasý cebine haram degmesin onlarýn gulen yuzleri hiç bir zaman solmasýn sen bizleride sevdigin kullarýndan eyle Amin...

hepimiz yazalým lütfen...
Gönderen: 06.12.2007 - 20:50
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*selsebil* su an offline *selsebil*  
81 Mesaj -
EY YÜCE RABBÝM !

YÜZÜME DOST GÖRÜNEN ÝKÝ YÜZLÜ , YALANCI , SAHTEKAR ÝNSANLARDAN , SEYTANIN , NEFSÝMÝN ÞERRÝNDEN SANA SIÐINIRIM .

BÝZLERE HESAP GÜNÜNDE PEYGAMBERÝMÝZ (S.AV.) EFENDÝMÝZÝN SANCAÐI ALTINDA TOPLANMAYI NASÝP ET.

DÜNYADA VE AHÝRETTE ÝYÝLÝKLER BAHÞET.

SENDEN BAÞKASINA EL AÇTIRMA.

NEFSÝME , ÞEYTANA VE DÜÞMANIMA FIRSAT VERME .

SEVDÝR BÝZE SEVDÝKLERÝNÝ.DOST EYLE BÝZE DOSTLARINI.

YOK BAÞKA SIÐINACAK KAPIM , BEN ACÝZÝM ACZÝMÝ SANA ÝLETÝYORUM BANA DAYANACAK GÜÇ VER ALLAH'IM.

AMÝN AMÝN AMÝN

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son *selsebil* tarafından, 07.12.2007 - 11:21 tarihinde.
Gönderen: 07.12.2007 - 11:19
Bu Mesaji Bildir   *selsebil* üyenin diger mesajlarini ara *selsebil* üyenin Profiline bak *selsebil* üyeye özel mesaj gönder *selsebil* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
Allahin sen annemin babamin dedemin nenemin ölmüslerim ve hayatta olan kardeslerimin vedinkardelerim günanlarini affeyle cennetinten mahrum eyleme cehennem azabindan koru amin peygamber efendimizin Selamun Aleykum.v in sefaatine dail eyle amin, yarabbi sen bizleri seytanin serrinden insanin fitnesinden koru helaldan ayirma Allahim sen herseyi en iyi bilen herseyi yoktan varedensin yarabbi sen bizleri nefsimizle basbasa birakma amin Allahim sen bizlere sonnefesimizde kelime isadet getimeyi nasip eyle amin Allahim sen devletimize milletimize hayirli evlat yetistirmeyi nasib eyle amin,subhane rabbike rabil izzeti amma yesifun vesselamun alelmurselin velhamdulillahi rabbil alemin el FATIHA. allah razi olsun selam ve dua ile inþ
Gönderen: 07.12.2007 - 11:32
Bu Mesaji Bildir   mev@ üyenin diger mesajlarini ara mev@ üyenin Profiline bak mev@ üyeye özel mesaj gönder mev@ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
feride orhan su an offline feride orhan  
39 Mesaj -
Ayet:''Deki:Duanýz olmasa Rabbim size ne kýymet verir?(Furkan;77) Hadis.''Dua müminin silahýdýr ve dinin direðidir.Göklerin ve yerin nurudur. '' Ya Rab!Çaresi bulunan þeyde acze,çaresi bulunmayan þeyde ye'se düþürme bizi....dualarda buluþmak dileðiyle ALLAHA EMANET OLUN...
Gönderen: 07.12.2007 - 12:12
Bu Mesaji Bildir   feride orhan üyenin diger mesajlarini ara feride orhan üyenin Profiline bak feride orhan üyeye özel mesaj gönder feride orhan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eburumeysa su an offline eburumeysa  
17 Mesaj -
"Allah'ým peygamber efendimiz Hz.Muhammed (sas) Sen'den neleri istemiþse bizde onlarý isteriz,neleri þerrinden Sana sýðýnmýþsa bizde onlarýn þerrinden sana sýðýnýrýz."
Gönderen: 07.12.2007 - 12:20
Bu Mesaji Bildir   eburumeysa üyenin diger mesajlarini ara eburumeysa üyenin Profiline bak eburumeysa üyeye özel mesaj gönder eburumeysa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Moderator

4254 Mesaj -
"Hamd ederim Allah'a ki, her þey O'nun azameti önünde küçük kalmýþtýr.
Hamdederim Allah'a ki her þey O'nun izzeti karþýsýnda zelîldir.
Hamd ederim Allah'a ki her þey O'nun mülk ü saltanatýna boyun eðmiþtir.
Hamd ederim Allah'a ki, her þey O'nun kudretine teslîm olmuþtur."

Gönderen: 08.12.2007 - 00:25
Bu Mesaji Bildir   Muhtazaf üyenin diger mesajlarini ara Muhtazaf üyenin Profiline bak Muhtazaf üyeye özel mesaj gönder Muhtazaf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NaDiS su an offline NaDiS  
210 Mesaj -
EYY KAÝNATIN,CANLININ CANSIZIN HER ZERRENÝN RABBÝ OLAN RABBÝM BÝRSÝN

TEKSÝN HERÞEYSÝN HERÞEYDESÝN ÞÜKÜR SANA, HAMD SANA ,ÖVGÜ SANA ,SENA

SANA KÝ SENÝ BÝLMEYÝ SANA EL AÇMAYA SANA OLAN ACZÝYETÝMÝ BÝLMEYÝ NASÝP

ETTÝN.VERDÝÐÝN LUTFETTÝÐÝN HERÞEY ÝÇÝN TÜM ZERRELER ADEDÝNCE

ÞÜKÜRLER OLSUN.SEN KÝ DARDA KOYMAYANSIN,ÇARESÝZÝM DÝYENE ÇARE

OLANSIN,ÜMÝTSÝZLERÝN TEK ÜMÝDÝ KÝMSESÝZLERÝN KÝMSESÝSÝN.BÝZÝ SENÝN

RAHMETÝNDEN MAHRUM BIRAKMA RABBÝM.

SENÝ HERÞEYDEN ÇOK AMA ÇOK SEVÝYORUZ ELHAMDÜLÝLLAH

.BÝZE SANA DAHA YAKIN OLMAYI NASÝP EYLE YA ZÜL

CELALÝ VE'L ÝKRAM

SANA LAYIK KUL OLMAYI HABÝBÝNE LAYIK ÜMMET OLMAYI

NAÝSP EYLEE .BÝZ SENDEN BAÞKASINA EL AÇMADIK EY RABBÝMÝZ

SENDEN BAÞKASINI RAB BÝLMEDÝK.SENDEN BAÞKA KUVVETTE BÝLMEDÝK

YANLIZ KULLUÐUMUZ SANADIR,YANLIZ SENDEN EMAN DÝLERÝZ

NE OLUR ALLAH'IM DUAMIZA ÝCABET ET,DUAMIZDA BÝZÝ GERÝ ÇEVÝRME ALLAH'IM

VE RABBÝM NEFSÝMÝZÝN ELÝNDEN SANA SIÐINIRIZ GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR

BÝZÝ NEFSÝMÝZLE BAÞ BAÞA BIRAKMAA

VE ÝÞTE SANA YALVARAN ÞU ACÝZ KULUNU NE OLUR AFFET GAFUR ÝSMÝNLE TECELLÝ ET

SEN MUKTEDÝR'SÝN SENÝN GÜCÜN HERÞEYE YETER

SENKÝ RAHÝM'SÝN ALLAH'IM NE OLUR BÝZLERÝ BAÐIÞLA

AMÝN...........

Gönderen: 08.12.2007 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
Yarabbi
Kapýna geldik, dergahýna sýðýnýyoruz.Ey merhametlilerin en merhametlisi, bizleri baðýþla.
Allah'ým Sen buyurdun ki bana dua edin bende duanýzý kabul edeyim.
Senin aciz kullarýn olarak huzuruna geldik ve sana dua ediyoruz.Ey Allah'ým bize hakký hak olarak göster.Haklý olmayý nasip et.Bize batýlý batýl olarak göster.Batýldan uzaklaþmayý nasip et.Bize basiret ve feraset ver.Bizi dünyanýn sýkýntýsýndan ve ahiretin azabýndan koru.

Yarabbi sen ey vahþete kapýlanlarýn en cana yakýn dostu,yalnýzlarýn arkadaþý,ümidi kesilenlerin ümidi,kimsesizlerin yardýmcýsý,yoksullarýn varý,zayýflarýn kuvveti,fakirlerin hazinesi,gariplerin þikayet makamý,büyüklüðünde tek olan,fazlýn ve keremin Peygamberin Hz. Muhammed (a.s) ve Ali(ashabýgöz kırpma hürmetine sýkýntýlý zamanýmýzda yardýmýmýza yetiþ.
Allah'ým
Gücümüzü topla,dünyaya karþý zaafýmýzý gider ve bizlere yardým et.Maðdur ve mazlum Müslümanlara merhamet et.

Allah'ým
Ey Müslümanlarýn velisi.Bizi sana kavuþuncaya dek Ýslam üzerinde sabit kýl.Ayaklarýmýzý sýratý müstakimden kaydýrma.Katýndaki makamý hürmetine Hz. Muhammed (a.s)'ý hakkýmýzda þefaatçi kýl.
Gönderen: 08.12.2007 - 15:32
birbenim su an offline birbenim  
62 Mesaj -
DUA DOSTLUÐU NEDÝR BÝLÝRMÝSÝN............

DUA DOSTLUÐU YÜREKTÝR.........

YÜREÐÝN GÜZELLÝÐÝDÝR..........

YÜREÐÝN BERRAKLIÐIDIR.........

ÇIKARSIZDIR..........

MENFAAT ARAMAZ DUA DOSTLUÐU..........

SENDE UMUDUNUN TÜKENDÝÐÝNÝ DÜÞÜNÜYORSAN........

KOÞ DOSTUM KOÞÞ..........

SANA BÝR DUA EDEN OLSUN...

SEN BÝRÝNE DUA ET..

BÝLMEZSÝN HANGÝ KIRIK GÖNLÜN DUASIDIR......

KARANLIKLARI AYDINLATAN....

SANA UMMADIK KAPILAR AÇAN....

BÝLMEZSÝN KÝMÝN ÝÇÝN ETTÝÐÝN DUADIR.......

SENÝ BÖYLE AYAKTA TUTAN.......

DUALARDA BULUÞALIMM
DAÝM DUALAÞALIM.....
Gönderen: 08.12.2007 - 15:52
Bu Mesaji Bildir   birbenim üyenin diger mesajlarini ara birbenim üyenin Profiline bak birbenim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NeWBaHaR su an offline NeWBaHaR  
27 Mesaj -

Gönderen: 08.12.2007 - 16:05
Bu Mesaji Bildir   NeWBaHaR üyenin diger mesajlarini ara NeWBaHaR üyenin Profiline bak NeWBaHaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
Hamd, âlemlerin Rabbi, merhametli olan, merhamet eden ve Din Günü'nün sahibi olan Allah'a mahsustur.
(Allahým!) Ancak sana kulluk eder ve yalnýz senden yardým dileriz. Bizi doðru yola, nimete erdirdiðin kimselerin, gazaba uðramayanlarýn, sapmayanlarýn yoluna eriþtir.
Gönderen: 09.12.2007 - 00:12
NeWBaHaR su an offline NeWBaHaR  
27 Mesaj -

Gönderen: 09.12.2007 - 12:47
Bu Mesaji Bildir   NeWBaHaR üyenin diger mesajlarini ara NeWBaHaR üyenin Profiline bak NeWBaHaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
Ey, Rabbim! Gayb ilminle ve halk üzerine kudretinle, hayatý benim için hayýrlý gördükçe beni yaþat, ölü­mü benim için hayýrlý gördüðün zaman da beni vefât ettir. Ey Rabbim! Gizlide ve açýkda senden haþyetini istiyorum. Rýzâ hâlinde de, gadab hâlinde de ihlâs sözünden ayýrmamaný istiyorum, fakirlikte de zenginlikte de i'tidâlden ayýrmamaný istiyorum. Senden tükenmez bir ni'met, kesilmez bir göz ferahlýðý (yüzde açýkça görülen neþ'e ve huzûr) istiyorum. Senden beni kazâna râzý kýlmaný, ölümden sonra yaþamanýn serinliðini istiyorum. Senden yüzüne bakmanýn lezzetini; sana kavuþmanýn þevkini istiyorum. Bütün bunlarý zarar vericinin zararýndan, sapdýrýcý bir fitneden uzak olarak vermeni istiyorum. Ey Rabbim! Bizi îmân zîynetiyle süsle, bizi doðru yolda olan hidâyet rehberleri kýl.”
Gönderen: 12.12.2007 - 18:20
ases su an offline ases  
23 Mesaj -
Ey Rabbim
Sözlerin en güzeli hiç þüphesiz sana ait,
Bizim söylediklerimiz,
Söyleyemediklerimiz,
Söyleyeceklerimiz,
Ýçimizde sakladýklarýmýz,
Suskun býraktýklarýmýz,
Terk ettiklerimiz,
Unuttuklarýmýz,
Fýsýldadýklarýmýz,
Hepsi, hepsi, sözlerin hepsi!
Ancak sana yöneldiði için güzeldir.
Þüphesiz duayý dilimize veren sensin,
Dilimizi duaya çeviren sensin,
Sözlerin en güzeli sana aittir,
Ve sözlerin en güzeli sana hitap etmektedir.

Ey Rabbim,
Ebediyen bana yakýnlýðýný tattýrdýðýn için,
Bana vahyettiðin tüm gerçekler için,
Bani hayat denen bu sonsuz lezzet pýnarýnýn baþýna oturttuðun için,
Bildiðin tüm ayýplarýmý örttüðün için,
Gördüðün tüm kusurlarýmý baðýþladýðýn için,
Umuduma katýk ettiðin tüm hayallerim için,
En sevgilini bana elçi gönderdiðin için,
Ey sevgili,
Beni aþkýna muhatap ettiðin için
Sonsuz hamd sana
Sonsuz minnettarlýk sana
Sonsuz minnet sana
Sonsuz þükür sana
Sonsuz teþekkür sana...

Ey Rabbim,
Tut elimden sonsuz kudret elinle,
Beni hiçliðe düþmekten alýkoy,
Unutulmuþluktan uzak eyle beni,
Varlýðýna komþu eyle beni,
Ben acizim dayanaðým sensin,
Fakirim ben sýðýnaðým sensin,
Dilsizim sözüm sensin,
Körüm ben gören sensin,
Saðýrým, ki sen iþitensin...

Ey Rabbim,
Sözlerin en güzeli sana aittir.
Ve sözlerin en güzeli sana hitap etmektedir.
Bu kýrýk dökük sözlerimi,
Bu periþan hitabýmý,
Sen kabul eyle,
Sen güzelleþtir.
Ki sen bana aþktan kanatlar vermiþtin ya!
Aþkýn semasýna uçurmuþtun ya beni,
Elimi sen dokumuþtun ya,
Hani ele avuca gelmez dokunuþlarý sen bahþetmiþtin ya bana,
Gözüme kendi nazarýnda ýþýklar vermiþtin ya,
Gözle görülür güzellikler vermiþtin ya bana,
Yüzüme tebessümü sen giydirmiþtin ya,
Tebessümüme karþýlýk veren güzel yüzler koymuþtun ya karþýma...

Ey Rabbim,
Yoktum ben sen varettin!
Unutulmuþtum. Ki sen sevdin,
Sevdiðin için varettin.
Bir sen sevdiðin için var edildim.
Bir sen beni andýðýn için ihya edildim.
Öyle ise,
Ey Rabbim!
Varlýðýmý aþkýna armaðan eyle,
Yak beni aþkýnýn ateþinde,
Al beni bu rüyadan,
Al beni bu dünyadan,
Bu kýrýlgan varlýðýmý ebedi baharýna toprak eyle...

Ey Rabbim!
Bütün güzel sözler sana söylemekle güzeldir.
Kýrýk dökük de olsa kabul eyle sözlerimi,
Yýkýk dökük de olsa duy yakarýþlarýmý,
Kabul eyle beni,
Kabul eyle sözlerimi,
Suskunluðumu,
Dilsizliðim,
En güzel dua eyle,
Dua eyle dilsizliðimi,
Dua eyle suskunluðumu,
En güzel dua eyle,
Ki sözlerin en güzeli sana hitap etmekle güzeldir.
Dua eyle sözlerimi,
Güzel eyle...
Güzel eyle...

gül gül gül gül gül .........................................................ss

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son ases tarafından, 01.01.2008 - 18:36 tarihinde.
Gönderen: 01.01.2008 - 18:32
Bu Mesaji Bildir   ases üyenin diger mesajlarini ara ases üyenin Profiline bak ases üyeye özel mesaj gönder ases üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
Ey Merhametlilerin en Merhametlisi! Ey Tövbeleri kabuleden ve Dualara icabet eden Rabbimiz! Sana yöneldik. Efendimizi þefaatçi yapýyor, ellerimizi O'nun mübarek ellerinin altýnda tutuyor ve istediklerimizi böylece istiyoruz.
Ey Rabbimiz! Ettiklerimize binlerce tevbeler olsun. Günahýmýz çoktur ama, Senin rahmetinde her þeyi aþkýndýr, her þeyi kuþatmýþtýr. Rahmetin gazabýný geçmiþtir. Bize rahmetinle muamele eyle.

Ey Rabbimiz! Bazý yüzlerin aðarýp, bazý yüzlerin kararacaðý günde; bizi yüzleri ak, gönülleri pak olan, sevgili resülünün bayraðý altýnda toplanan mesut insanlar zümresine kat. O'nun yanýnda cennete girmeyi, mübarek Cemalini görmeyi, Senin dostlarýnla komþu olmayý ve en büyük makam olan rýzana ulaþmayý nasib eyle .

Ey Rabbimiz! Mülkün sahibi sensin. Dilediðine mülkü verir, dilediðinden alýrsýn. Dilediðini aziz, dilediðini zelil edersin. Bütün hayýrlar, iyilikler senin elindedir. Sen her þeye Kadirsin, Sen Lütfedensin bize dünyada ve ahirette iyilikler ver.
gül gül gül ..........................ss
Gönderen: 01.01.2008 - 20:02
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
1463 Mesaj -

ALLAH'ým Bizlere ve bütütn islam alemine yardým eyle...!

Bizim islam'ýn ve Müslümanlarýn hüsranýný arzu edenleri Sen hüsrana uðrat...!AMÝN....

selam ve dua ile............

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son maksat kelam olsun tarafından, 01.01.2008 - 21:05 tarihinde.
Gönderen: 01.01.2008 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
ÖmrÜmÜn Her Aninda SenÝ Anmak DÝlerÝm LakÝn HalÝm El Vermez Unuturum.
KalbÝme ZÝkrÝnÝ YerleÞtÝr Uyandir BenÝ
ÖlÜm Animi SenÝ Anarak YaÞamak ÝsterÝm LakÝn MecalÝm Yetmez Susarim
Dualarimi Katina ErÝÞtÝr Yandir BenÝ
Hesap GÜnÜ SenÝ Razi EtmeyÝ Arzu EderÝm LakÝn Sevabim Yetmez Korkarim
Yaptiklarimi Hayra ErÝÞtÝr ÝyÝlerle Andir BenÝ
Allah Razı Olsun
Gönderen: 05.01.2008 - 21:25
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -

Gönderen: 06.01.2008 - 19:21
zehra25 su an offline zehra25  
3 Mesaj
bunlardan resimli olanlardan bi kaç tanesini aldým hakkýnýzý helal edin. selametle.
Gönderen: 09.02.2008 - 20:51
Bu Mesaji Bildir   zehra25 üyenin diger mesajlarini ara zehra25 üyenin Profiline bak zehra25 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -

Gönderen: 09.02.2008 - 22:28
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
ALLAHIM - Gönlümü sana baglayacak, darmadagin halimi bir araya toplayacak, daginik ve parcalanmis islerimi birbirine yaklastiracak kötü itiyat ve fitnelerden beni koruyacak, dilimi islah edecek, batinimi koruyacak, zahirimi yükseltecek, amelimi temizleyip arttiracak, yüzümü ak edecek, rizana ulastiracak ve her kötülükten beni koruyacak olan rahmetini senin fazlindan isterim.
Gönderen: 10.02.2008 - 00:27
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
Mükemmel Allah Razı Olsun
Gönderen: 10.02.2008 - 10:45
hamide su an offline hamide  
ALLAH´M SEN DUALARIMZI KABUL ET
88 Mesaj -
MEVA KARDESIM COK GÜZEL BIR DUA EMEGINIZE SAGLIK.RABBIM BIZI GERCEK ALLAH DOSTLARIYLA KARSILASTIRSIN.
BIR ZAMANLAR ISLAM ADI ALTINDA SAKALLI BEY EFENDILER,GELIP INSANLARIN SAF VE TEMIZ DUYGULARINI KULLANARAK; YURTDISINDAKI MÜSLÜMANLARDAN HEMDE CAMILERDE IBADET YAPTIKLARI YERDE YANI ALLAH´IN EVINDE PARA TOPLADILAR.BIZDE MAGDUR OLDUK HEMDE FAZLASIYLA ESIM KAYBETTIGI PARASI ICIN DEPRESYONA GIRDI.EN SONUNDA BIZIDE COCUKLARIMLA TERK ETTI.BUNLARIN HESABINI KIM VERECEK CEKTIGIMIZ BÜTÜN SIKINTILAR YANLARINA KARMI KALACAK;BELKI KONUNUZLA ALAKASI YOK DIYE DÜSÜNÜRSÜNÜZ,AMA INSANLAR OLDUKLARI GIBI GÖRÜNMÜYOR MALESEF.KENDI ALIN TERIYLE KAZANDIGIN PARAYLA KENDILERI SEFA SÜRÜYOR HAKKIMIZ HARAM OLSUN.
COCUKLARIMIN DERSLERINIDE ETKILEDI YA BIZ NE YAPACAZ ÖZEL ÖGRETMENDE TUTAMIYOM.INSALLAH RAVDA NETTEN BIR DUYARLI MÜSLÜMAN ; CIKARDA BIZE YARDIMCI OLUR.SIMDIDEN ANLAYISINIZ ICIN TESEKKÜRLER.

YA OLDUGUN GIBI GÖRÜN, YA GÖRÜNDÜGÜN GIBI OL.

HZ MEVLANA RUHLRINA FATIHA DUALARINIZI BEKLIYORUZ.ALLAH´IN EN GÜZEL SELAMI ÜZERINIZE OLSUN.

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son sahra-cölü tarafından, 10.02.2008 - 17:06 tarihinde.
Gönderen: 10.02.2008 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   hamide üyenin diger mesajlarini ara hamide üyenin Profiline bak hamide üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MAHMUD DOGAN su an offline MAHMUD DOGAN  
244 Mesaj -
"Allahümme inneke afüvvün tuhibbü`l-afve fa´fü anni"

YA RABBÝ HAYIRSIZ VE VEFASIZ OLUÞUMU,
GENÇLIÐÝN VERDÝÐÝ FÝTNELERÝMÝ
ÝNSANLIÐIN BU PERVASIZ DAVRANIÞLARINDAN SANA SIÐINDIM

HA BU FÝTNE MAKÝNALARINDAN KENDÝNÝ BÝLMEZ CÜHELA NASLARDAN
EN BELALISI OLAN BU ÝÇÝMDEKÝ BELA NEFSÝMDEN SANA ÝLTÝCA ETMEYE ÇALIÞIYORUM ETTÝR YA RABBÝ...

ABÝLERÝME SELAM OLSUN...
DUALARINDA ÞU ACÝZ MAHMUD DA BULUNSUN
GÖNLÜNÜZ MUHABBETULLAH AÞKI ÝLE DOLSUN
BEN SÝZLERÝ UNUTMADIM

SELAM VE DUA ÝLE....
Gönderen: 10.02.2008 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   MAHMUD DOGAN üyenin diger mesajlarini ara MAHMUD DOGAN üyenin Profiline bak MAHMUD DOGAN üyeye özel mesaj gönder MAHMUD DOGAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
sahracolu kardeþim senin adýna ailenin adýna cok üzüldümüzüntülü
yanlarýndamý kalacak diyorsun kimsenin yaptýðý yanýnda kalmaz ne budünyada ne oteki dünyada yaradanýn adaleti adýldýr rabbým yarve yardýmcýn olsun duadan baþka birþey malesef gelmiyor elimden umarým herþey düzelir buda sizin imtihanýnýz olsa gerek selam ve dua ile kal inþ

Gönderen: 10.02.2008 - 19:46
hamide su an offline hamide  
88 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM MEVA KARDESIM ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN.GERCEKTEN DUA MÜ´MININ TEK TESELLISIDIR;RABBIM BIZI HER TÜRLÜ KÖTÜLÜKTEN KORUSUN.

ALLAH´IM HAINLERI MUVAFFAK ETME:HAKKIMIZI HOLDING SAHIPLERINE BIRAKMA

AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN.

DUALARINIZI BEKLIYORUZ kahkaha Güle Güle
Gönderen: 12.02.2008 - 01:08
Bu Mesaji Bildir   hamide üyenin diger mesajlarini ara hamide üyenin Profiline bak hamide üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mev@ su an offline mev@  
365 Mesaj -
amin ecmain inþ
gül
Gönderen: 12.02.2008 - 02:54
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 865 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.66776 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.