lopinavir ritonavir budesonide kaletra stromectol ivermectin oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » Helalleselim artik...(f)...

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Helalleselim artik...(f)...
476 Mesaj -
S.a Canlar....gül...

Helallesme vakti geldi...gül...

bu ayin 23.de Rabbim nasib ederse HACCA gidiyoruz ...gül...

Hayirlisiyla gidip gelebilmemiz icin , sabirli olmamiz icin vede en önemlisi Haccimizin kabul olmasi icin DUA bekliyorum...gül...

Selam göndermek isteyenler , elinizi cabuk tutun sevinçli...gül...

HAKKINIZI HELAL edin ins. Canlar...gül...

Benim hakkim varsa hepinize helaldir ...gül...

...gül...(((Ravdammm)))...gül...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son ilknurMerve tarafından, 12.11.2007 - 19:57 tarihinde.
Gönderen: 12.11.2007 - 19:56
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
v.a.s ilknurMerve

ne mutlu sizlere

Rabbim hayirlisiyla gidip gelmeyi nasip etsin ve simdiden haccinizi kabul etsin ins.

sizde bizim icin dua ediniz bizlerede nasip olsun diye.

ilk önce ben yazdgima göre ilk benim selamimi göturursunuz ins peygamber (s.a.v) efendimize
göz kırpma

selam ve dua ile..
Gönderen: 12.11.2007 - 21:00
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Ve Aleykümüs Selam Rahmetullahi ve Berekatuhu

Hakkýmýz yoktur varsada helal hoþ olsun inþAllah...

Hayýrlýsýyla gidip gelirsin inþAllah....

Bizdende selam götür efendimize

Rabbim bizlerde nasip eder insAllah:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sayacgin1 tarafından, 12.11.2007 - 21:05 tarihinde.
Gönderen: 12.11.2007 - 21:03
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Abisi Adýna Çok Sevindim.......

Çok Kutlu Bir yolculuða Çýkýyorsunuz,
Rabbim Gitmeyenlere gitmeyi,

Gidenlerede tekrarýný Nasip etsin............

Rabbim Yolculuðunuzu Þimdiden Mübarek eylesin......
Gönderen: 12.11.2007 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
KARDEÞÝM HAYIRLI OLSUN...RABBIM MEBRUR EYLESIN...

MEVLAM RIYADAN VE GÖSTERIÞTEN UZAK, KABUL OLMUÞ BIR HAC NASIP EYLESIN...[SAV] DUASIDIR...

BEKLE KARDEÞÝNÝ ORDA ARALIK 3 TE BU FAKIRDE GELIYOR ÝNÞALLAH....sevinçli

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son der_ya tarafından, 12.11.2007 - 21:11 tarihinde.
Gönderen: 12.11.2007 - 21:10
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Hayirli haclar olsun insallah....Hayirlisiyla gidip gelin insallah...Hakkimiz var midir bilmiyorum helal olsun.....Bizlerede duanizi bekleriz insallah.....

Canim deryam .....Genc ama erdemli müminem.....ahiretligim,bacim sen giderken benimde kalbimi götürüyorsun Mendilli manevi destegim,kalbimin isigi kardesim....bir yanim cok sevinirken bir yanimda sensizlige agliyor......hayirli haclar olsun....niyetler cok güzel vesselam.....selam ve dua ile kardesinizgül
Gönderen: 12.11.2007 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esma-Sultan su an offline Esma-Sultan  
330 Mesaj -
Bacim,

sag salim gidip gelmeni dilerim.

yüce Rabbim senin ve tüm Haci adaylarin Haclarini kabul eyler in$aALLAH..

BEnimde veliler gidiyorlar in$aALLAH...

yüce RABBIM bizlerede nasip eyler in$aALLAH...

selamlar Güle Güle
Gönderen: 12.11.2007 - 21:59
Bu Mesaji Bildir   Esma-Sultan üyenin diger mesajlarini ara Esma-Sultan üyenin Profiline bak Esma-Sultan üyeye özel mesaj gönder Esma-Sultan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sivaslým su an offline sivaslým  
35 Mesaj -
ALLAH KABUL ETSÝN HAYIRLISIYLA GÝT HAYIRLISIYLA GEL BANADA DUA EYLERSEN SEVÝNÝRÝM RABBÝM BANADA NASÝP ETSÝN ÝNÞALLAH
Gönderen: 12.11.2007 - 22:01
Bu Mesaji Bildir   sivaslým üyenin diger mesajlarini ara sivaslým üyenin Profiline bak sivaslým üyeye özel mesaj gönder sivaslým üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Aleykum selam canim kardesim.Benden yana helal olsun varsa hakkim.Bizlerede bol bol dua et canim.Valla duygulandim Allah bizede genc yasta o muberak yerlere gitmeyi nasip etsin.
Gönderen: 12.11.2007 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EliFg42 su an offline EliFg42  
146 Mesaj -
Bende gitmek istiyorumağlarağlar ağlar
helal hos olsun ...
ALLAH yolunuz acik eylesin ..
ALLAh sag saglip gidip gelmeyi nasip eylesin..
ALLAH haccinizi kabu leylesin simdiden ..
bizlerin selamini gondermeye unutmayiniz insALLAH ..

ve ben bi ozel dua istiyorum insALLAH ..
ALLAH sizden razi olsun ...

Dua selam ve sevgi ile ...
Gönderen: 13.11.2007 - 01:12
Bu Mesaji Bildir   EliFg42 üyenin diger mesajlarini ara EliFg42 üyenin Profiline bak EliFg42 üyeye özel mesaj gönder EliFg42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VuSlaT_ZaMbaK su an offline VuSlaT_ZaMbaK  
455 Mesaj -
:(
daha okumaya baþlamadan kalbim sýkýþmaya baþladý
bacýmm MEVLAM mübarek eylesin inþ.ne mutlu sana yaaa.hayrlýsýyla kazasýz belasýz gider gelirsiniz inþ.Haccýnýz bir bayram havasýnda geçer inþ...

ne diyebilirmki,ne söyliyim,yüzümmü var ki:( sadece þunu iletmeni çok istiyorum;

EY RASUL,EY NEBÝ,Ey sevgililer sevgilisi;sana gelemeyen ama her anýyla senle olan, gözü yaþlý,kalbi mahzun,yapayanlýz ,dünyanýn yükünü taþýyamayan ,gönlü aç olan küçük ,aciz,günah çukurunun içinde battýkça batan bir yaralý küçük ümmetin var hani sadece o mübarek ayaklarýný gösterdiðin:(o aciz ümmetin dayanýr yüzünü görmeye ne kadarda haketmediyse:( nolur EFENDÝM sen ona o mübarek ay gibi parlayan nurlu yüzünüde göster nolur EFENDÝMM nolur EFENDÝM agla

bu aciz kardeþinin bu aciz sözlerini Efendime ilet olurmu cannnn
agla

Allah Razı Olsun kardeþim benden yana HELAL ETTÝMMM asýl sen helal et:(

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son VuSlaT_ZaMbaK tarafından, 13.11.2007 - 09:15 tarihinde.
Gönderen: 13.11.2007 - 09:13
Bu Mesaji Bildir   VuSlaT_ZaMbaK üyenin diger mesajlarini ara VuSlaT_ZaMbaK üyenin Profiline bak VuSlaT_ZaMbaK üyeye özel mesaj gönder VuSlaT_ZaMbaK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
Ilknur-Mervem gül

canim hayirli yolculuklar

Rabbim hayirlisiyla gidip gelmek nasip etsin

Haccinizi simdiden kabul eylesin insAllah

Bizdenden cok slm Ilet Efendimize (sav) ağlar

Rabbim insAllah gitmeyenlere en kisa zamanda gitmeyi nasip eder

Kendinize iyi bakin Rabbime emanetsiniz gül

Dua ile ...

Gönderen: 13.11.2007 - 09:39
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
burcunur su an offline burcunur  
635 Mesaj -
sevgili ilknur merve o yolun yolcusu olmak bile yetiyor olmalý insana..yalvarýyorum sana benden de selam götür peygamberimize..bunu çok istiyorum..ve orda bizede dua et etki bizlerde oranýn güzelliðini görebilelim ..et ki içimizdeki bu hasret,yanan bu özlem ateþi sönsün.ne olur orda dualarýný bizden esirgeme ve selamlarýmýzý ilet..bizede hakkýný helal et..:(ağlarağlar
Gönderen: 13.11.2007 - 11:50
Bu Mesaji Bildir   burcunur üyenin diger mesajlarini ara burcunur üyenin Profiline bak burcunur üyeye özel mesaj gönder burcunur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_LaL_ su an offline _LaL_  
838 Mesaj -
ne kadar güzel yaa Allah inþallah bizlere de nasip eder...

eðer hakkýmýz varsa helal olsun kardeþim...

dualarýmýz seninle..

sen de bizler için dua et...

selamlar gönder En Sevgilimize...

Allah'a emanet ol kardeþim.....

Ne mutlu

agla
Gönderen: 13.11.2007 - 12:00
Bu Mesaji Bildir   _LaL_ üyenin diger mesajlarini ara _LaL_ üyenin Profiline bak _LaL_ üyeye özel mesaj gönder _LaL_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_SeRKaN_ su an offline _SeRKaN_  
406 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam Bacým.

Rabbim yolunuzu açýk etsin.

Ravda dostluðuna dayanarak istirhamýmýz sizden duadýr.

Ve Efendimize bir de Medine'ye Selam götürmeniz.

Rabbim Haccýnýzý kabul etsin ÝnþaALLAH.

selam ve dua ile...
Gönderen: 13.11.2007 - 12:02
Bu Mesaji Bildir   _SeRKaN_ üyenin diger mesajlarini ara _SeRKaN_ üyenin Profiline bak _SeRKaN_ üyeye özel mesaj gönder _SeRKaN_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRvO su an offline VeRvO  
567 Mesaj -
Alıntı

Ilknur-Mervem

canim hayirli yolculuklar

Rabbim hayirlisiyla gidip gelmek nasip etsin

Haccinizi simdiden kabul eylesin insAllah

Bizdenden cok slm Ilet Efendimize (sav)

Rabbim insAllah gitmeyenlere en kisa zamanda gitmeyi nasip eder

Kendinize iyi bakin Rabbime emanetsiniz

Dua ile ...

Rabbim insAllah bizlerede nasip eder hacca gitmeyi eger bi sorun/engel cýkmazsa insAllah seneye bende umreye gidicemsevinçli

Alıntı
Orijýnalý aysen

aysencim seni göremedim ben kac gündür nerelerdesin???
Hic aklýmdan cýkmadýn kardesim

:
Gönderen: 13.11.2007 - 12:37
Bu Mesaji Bildir   VeRvO üyenin diger mesajlarini ara VeRvO üyenin Profiline bak VeRvO üyeye özel mesaj gönder VeRvO üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
VeAleykum Selam...Hayýrlý yolculuklar , Rabbim mubarek eylesin inþaAllah...Ne mutlu sizlere...
Gönderen: 13.11.2007 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Helallesmenin zamani yokki Güzel Kardesim...

Rabbim selametle gidip gelmek nasib eylesin...

Mesakkatli bir ibadete yöneliyorsun, rabbim kolaylik versin, mebrur eylesin...

Dualarinda bizleri unutmayacagini, biliyoruz..

Esenlik yurduna selam götür bizden, Kokusunu al getir...

Yüregine sar getir...

Mevlam kavustursun sag selim insaAllah..

Bizlerede tekrarini nasib etsin...

Henüz gitmemis olanlara davetiyesini göndersin biiznillah-i Rahman...

Kardesi Muhabbet ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SuMeYRa tarafından, 14.11.2007 - 09:45 tarihinde.
Gönderen: 14.11.2007 - 09:44
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Canim Arkadasim.....gülaşık

Hacc mebrur olsun insaALLAH...
Allah (c.c)'in nebisine selam ilet bilzerden yine O'nun rizasi icin...

Ne mutlu canim...genc yasta o mübarek yerleri görmen..Rabbim tüm müslümanlara gitmeyi nasip etsin...

Varsa helal-i hos olsun can..

Duygulandým birden… Geldigin zaman o kadar arayacak ve özleyeceksin ki oralari… Allah tekrar nasip etsin hepimize insaAllah…

Bizlerden iki cihan efendimize Selamlar ve salavatlar götür!

Seytan Taslarken Aklina ben geleyim,bir tanede benim icin tasla lütfen...

“Hacýlar ve umre yapanlar Allah’ýn konuklarýdýr. Onlar Allah’a dua etseler, Allah onlara icabet ederek dualarýný kabul buyurur. Eðer af ve maðfiret dileseler, derhal onlara maðfiret eder” (Kütüb–i sitte Muhtasarý, c. 17, Hadis no. 6879).

Gönül kulaðýma gelse bir sada
Ey kulum gel eyle haccýný eda
Etsem malý-mülkü, cananý feda
Diyerek Lebbeyk, Allahümme Lebbeyk;
Lebbeyke la þerike leke Lebbeyk.

Babüs-selam’ýndan beytine girsem
Hacer’ül-Esved’e yüzümü sürsem
Geçip masivadan vuslata ersem
Diyerek Lebbeyk, Allahümme Lebbeyk;
Lebbeyke la þerike leke Lebbeyk.

Salih Kullarýnla tavafa dursam
Nurunla mest olup feyzinle doysam
Tecelli-i Zatýný ruhumda duysam

Diyerek Lebbeyk, Allahümme Lebbeyk
Lebbeyke la þerike leke Lebbeyk
Akarken göz yaþým Safa’ya düþsem
Yalýnayak baþý açýk Merve’ye koþsam
Zemzem-i Þerifi içerek coþsam

Arafat’tan affa uðrayýp çýksam
Günahým tevbenin nuruyla yaksam
Beka denizine çaðlayýp aksam
Ýnnel hamde venniðmete leke vel mülk
La þerike lek

Gönderen: 14.11.2007 - 17:27
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
476 Mesaj -
S.a Canlar...

Elhamdulillah...Haccimizi yapip gelmek nasib oldu...
Insa-Allah Rabbim Haccimizi kabul eder...

Kölnden ciktik yola, garip duygular ile, Medineye gidecegimize inanamiyorduk...

Yorucu ama tatli bir yolculuktan sonra Medineye vardik...gül
Ucaktan iner inmez yüzlerde tebessümler...sevinçli

Peygamberimize kucak acan Medine...sana geldik...gül
Otobüse binip Otelimize gittik ama otelin Mescidi Nebevinin karsisinda oldugunu bilmiyorduk bile sevinçli
Apar topar abdest almak icin odamiza ciktik, 3 kisi sirayla abdest aldik ,oda arkadasimiz ,,aa camdan bakinn! dedi, o ani hic unutamam, camdan baktim karsimda Yesilkubbem!gül
Gözlerime inanamiyordum,Mescidi Nebevi tüm güzelligi ile karsimda...ve herkes namaza durmus, icimden sadece o kalabaligin icine girmek geldi...ve hemen asagi indik bizde namazimizi disarida kildik...yukari ciktigimizda günes dogmustu ve sol tarafima baktim pencereden sevinçli Cennetül Baki kabristani...
Rabbimize sükrettik...Elhamdulillah...tam mescidin karsisindayiz...

Mescidin icini merak ediyorduk,arkadasim ile girdik mescide, iceride bir kac güvercin ucusuyordu sevinçli...
Habibullahin ve o mübarek insanlarin oralara ayak bastigi düsünmek ...cok güzel...

Ve Ravzayi merak etmek...

21:00 -Ravzayi Mutahharagül

Peygamberimizin huzuruna cikmadan selamlari iletin dediler, actim defterimi teker teker isimlerinizi okuyup selamlarinizi ilettim...
Iceri girdik, hemen Namaza durduk,2 rekat kildiktan sonra birde baktim görevliler disari cikardilar, inanamadim, Habibullaha selam veremeden,cikardilar...
üzüldüm...sadece agliyabildim ve ,,Rabbim Habibinin huzurunda bir kac saniye durmaya layik degilmiydim?

Ertesi gün Elh. tekrar Habibullahin yanina gittik sevinçliBu defa daha rahat bir sekilde namaz kilip selam verdik...

Toplam üc defa Ravzaya gidebildik...

Aksamlari uyurken Yesilkubbeme bakip uyuyordum inanabiliyormusunuz???gülgülgülgülgülgülgülgülgül...
Kendimi cok sansli hissediyordum ve sadece Elhamdulillah diyebiliyordum,Rabbim herkese nasib etsin Insa-Allah...

Ic geziler ,dis geziler derken zaman cabucak geciyordu...
Heryer görülmeye deger...
ama bir yer varki ona doyulmuyor,bir defa görmek yetmiyor!

UHUD!gül
Uhuda sabah götürdüler bizi , ne uhuda doyabildik nede uhudu tam manasi ile hissedebildik o kalabalikta...
Düsünmek istiyorsun uhudu, hissetmek istiyorsun...ama zaman yok...
Daha gezilcek cok yer var ,gitmelisin, fakat Uhuddan ayrilmak zor geliyor insana...
Arkasina bakip bakip agliyor insan , sadece ,,Rabbim bir daha gelmek istiyorum,nasib et" diye Dua ediyorsun...

Bir kac gün sonra Duam kabul oldu sevinçli)
Tekrar UHUDa gidilecek dediler ama bu defa Gece...
O anki sevincimi anlatamam...

Medine arastirma merkezindeydik...Uhuda gidecegiz o gece ama cok az vakit kaldi,kosa kosa otele gittik baktik otobüslere binmisler bile,yukari cikmaliyiz abdest icin ,,hocam ne olursunuz bizide bekleyin!"
eger beni almadan gitselerdi,üzüntümden kesin hasta olurdum...ama Allah razi olsun beklediler...
Gittik Uhuda..

UHUD gece bambaska...

Uhud sehitliginin karsisinda durduk,Dua ettik, ve sonra icimden birseyler söylemek geldi ama sustum...sonra dayanamadim,,Seni seviyorum Ey Musab Ibn Umeyr, Ey Hz.Hamza...sizi cook seviyorumağlar
Vallahi...Cok seviyorum...

Oturduk okcular tepesine, hocamizi dinledik...

UHUDU anlatmaya basladi...

Habibullahi...
Hz.Hamzayi...
Hz.Musab Ibn Umeyri...
Ve o güzide sahabileri...

Musab diyince zaten gözlerde yas dururmu?
Hocanin hemen hemen her sözüne bir damla gözyasi...
Dayanamiyorsun Uhudu dinlemeye...

UHUD SENI SEVIYORUM demek geciyordu icimden ve söyledim...Seni seviyorum...

Ve gözyaslari icinde tekrar Uhuddan ayrildik...
(Özür dilerim UHUD,seni anlatamadim,ins.baska kardeslerim daha güzel anlatirlar)

MEKKE...

Mekkeye gittigimiz ilk gün Kabeye gittik...
Insan merak ediyor acaba nerde diye...
Kabenin karsisina varana kadar yere baka baka gittim,sonra basimi kaldirdim ve karsimda tüm ihtisami ile Beytullah...
Unutulmaz o an...
ve anlatilmaz ,Rabbim hepinize o ani yasamayi nasib etsin...
Sonrada Kabeye baka baka Tavafimizi yaptik...

Kabeye iki defa elliyebildim sadece...
Gül kokusu dakikalarca ellerinde kaliyor...sevinçli gül
Tavafa devam ederken arada bir ellerini kokluyor insan...

Sevr dagi

sevinçli azcik zorlandim desem yalan olur cünkü epey zorlandimsevinçli oraya cikmak icin ama Rabbimin yardimi ile ve o icindeki merak,istek ve inenlerin verdikleri moral ile cikiyor insan...
Elhamdulillah,Elhamdulillah ,Rabbim Peygamberimizin cektiklerini bir nebze olsun yasamamiz ve anlamamiz icin bir firsat verdi...

Nur dagi

Seni anlatamamki...
Nur dagi bambaska...

Cikmaya korktum aslinda ama komsumun sesi kulaklarimda cinliyordu,,Kesinlikle Nur dagina cik!!!"sevinçli
Arkadasim ile karar verdik,deniyecektik,cikmaya basladik,bir ara durup sabah namazimizi kildik sonra devam ettik, bilmiyorum cikan herkes benim gibi cok zorlandimi?
Ben Ayetel kürsü ile Ihlas süresini okuya okuya anca cikabildim,
ama orya vardigim an ve Hira magarasini ilk gördügümde kendimi tutamadim... agla
Büyük bir pismanlik duygusu sardi beni, Rabbime sükrettim ve ,,Rabbim ben senin indirdigin Kurani dogru düzgün okumuyor iken, sen Onun ilk Ayetinin indigi yeri görmeyi bana nasib ettin..."

Bu düsünce ile asagi indim ,ama nasil indim hatirlamiyorum bile...
Cok güzel duygular...

Seytan taslama
Cook rahat bir sekilde tasladik seytanlarimizi,ben eskiden cok korkardim seytan taslamaktan ama o kadar büyütmüslerki...korkulacak yani kalmamis...
Simdilik bu kadar yeter sanirim sevinçli

(NOT:Deliasik can ilk senin selamin iletilmistir,Vuslat zambak can mesajin iletilmistir ve cok duygulandim iletirken ARO,Yazgülüm seytan taslarken aklimdaydin)
Gönderen: 31.12.2007 - 02:59
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NaDiS su an offline NaDiS  
210 Mesaj -

Aleyküm Selam gül

ALLAH haccýný kabul etsin bitanem...gül

çok güzel anlatmýþsýn....

okurken çok duygulandým ...:(

ama senin adýna çok mutluyum inan...

ALLAH cc tekrarýný nasip etsin..

ve bizlerede gitmeyi nasip eylesin...

inþaALLAH....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NaDiS tarafından, 31.12.2007 - 08:17 tarihinde.
Gönderen: 31.12.2007 - 08:14
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akinzen su an offline akinzen  
1256 Mesaj -
Hoþgeldin Abisi,

Rabbim tekrarýna erdirsin ÝnþaAllah............

Gitmeyen kardeþlerimizede gitmeyi nasip eylesin........

Dualarýnda unutmaman temennim ile............
Gönderen: 31.12.2007 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   akinzen üyenin diger mesajlarini ara akinzen üyenin Profiline bak akinzen üyeye özel mesaj gönder akinzen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  
RE:
1463 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NaDiS

Aleyküm Selam gül

ALLAH haccýný kabul etsin bitanem...gül

çok güzel anlatmýþsýn....

okurken çok duygulandým ...:(

ama senin adýna çok mutluyum inan...

ALLAH cc tekrarýný nasip etsin..

ve bizlerede gitmeyi nasip eylesin...

inþaALLAH....

AMÝN...................
Gönderen: 31.12.2007 - 15:12
Bu Mesaji Bildir   Maksat kelam olsun üyenin diger mesajlarini ara Maksat kelam olsun üyenin Profiline bak Maksat kelam olsun üyeye özel mesaj gönder Maksat kelam olsun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yakaza hali su an offline yakaza hali  
vuslatı burda yaşayan İLKNUR MERVE KARDEŞE SELAM OLSUN
23 Mesaj -
SEL.ALEY.ÝLK NUR MERVE KARDEÞ..! ÝNÞAALLAH HACCINIZ

GÖNÜL OTAÐIMIZIN ÞAHI SULTANI MUHAMMED MUSTAFA(S.A.V.) NIN

HACCIYLE EÞ EÐERDE OLUR.

BENDE UHUTU GÖRÜNCE DEDÝMKÝ' ÝÞTE AÞK BU'.

....................... UHUT AÞKIN TA KENDÝSÝ.............
Gönderen: 31.12.2007 - 15:50
Bu Mesaji Bildir   yakaza hali üyenin diger mesajlarini ara yakaza hali üyenin Profiline bak yakaza hali üyeye özel mesaj gönder yakaza hali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 876 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61513 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.