stromectol generique kaletra hydroxychloroquine lopinavir ritonavir stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » ALLAH RIZASI İÇİN DUALARINIZI İSTİYORUM......

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ALLAH RIZASI İÇİN DUALARINIZI İSTİYORUM......
215 Mesaj -
ALLAH RIZASI ÝÇÝN DUA EDERMÝSÝNÝZ...

SELAMUN ALEYKUM SEVGÝLÝ RAVDA MENSUBU KARDEÞLERÝM...
Benim kendi çocuðum kadar sevdiðim bir yeðenim var.
Bu yýl üniv. sýnavlarýna 4. kez girecek. Çok zeki ve çalýþkan olmasýna raðmen, heyecaný ve baþka nedenlerden dolayý sýnavlarda istediði baþarýyý elde edemedi.
Biliyorsunuz ki müminin mümin kardeþi için ettiði dualar ve toplu halde edilen dualar Allah katýnda daha etkili ve makbul sayýlýyor
Bu nedenle sizlerden yasini þerif veyahut fetih suresiyle beraber bunun için dua etmenizi istiyorum
okuyabilen ikisinide okuyamayan hangisini dilerse onu okusun ve arkasýndan dua etsin
BEN BU SÝTEYÝ EN ÇOK BUNUN ÝÇÝN SEVÝYORUM BU GÝBÝ DURUMLARDA HERKES BÝRLÝK ÝÇÝNDE KARDEÞLÝK DUYGUSUYLA
HAREKET EDÝYOR ÝNÞ. BENÝM BU ÝSTEÐÝMEDE CEVAP VERECEÐÝNÝZÝ UMARAK SÝZLERDEN YARDIM ÝSTÝYORUM

þimdiden Allah cc.hepinizden razý olsun...

ALLAH CC. SÝZLERÝNDE NE ÝSTEKLERÝ VARSA KABUL ETSÝN (amin)
NOT:
Ayný anda kardeþide girecek onun içinde dua ederseniz çok sevinirim
Gönderen: 06.06.2007 - 13:35
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hanzade3 su an offline hanzade3  
975 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam..

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazýcý gönlünüzden geçen güzellikleri alnýnýza kader diye yazsýn inþaallah..
Rahman muvaffak etsin..

3 Tane Yasin ile 1 Fetih suresini alýyorum ALLAH RIZASI ÝÇÝN..

Selam ve Dua ile.. KULTANESÝ..

Gönderen: 06.06.2007 - 13:47
Bu Mesaji Bildir   hanzade3 üyenin diger mesajlarini ara hanzade3 üyenin Profiline bak hanzade3 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
armine10 su an offline armine10  
215 Mesaj -
Hanzade 3 kardeþim ALLAH razý olsun Bütün o güzel sözlerin için tþk. Aynýsýný daha fazla bende senin için diliyorum.
SELAM VE DUA ÝLE.
Gönderen: 06.06.2007 - 15:43
Bu Mesaji Bildir   armine10 üyenin diger mesajlarini ara armine10 üyenin Profiline bak armine10 üyeye özel mesaj gönder armine10 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -

Ve Aleykümüs Selam Rahmetullahi ve Berekatuhu

1 tane yasini þerif, 1 tane de fetih süresini alýyorum inþaAllah...

Rabbim sýnava girecek tüm kardeþlerimize
zihin açýklýðý versin, yar ve yardýmcýlarý olsun inþaAllah...

Herþey gönüllerince olsun inþaAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 07.06.2007 - 10:15
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
der_ya su an offline der_ya  
875 Mesaj -
EÐER O FAKULTEYE GIRMEK KARDEÞÝMÝZE HAYIRLAR GETIRECEKSE GELEBÝLECEGI EN GUZEL YERLERE GELSIN ÝNSAALLAH..ANCAK BIZIM HAYIR GORDUKLERIMIZDE SER SER GORDUKLERIMIZDE HAYIR VARDIR...NEYSE HAYIRLISI VE RABBIMIN RAZI OLDUÐU O OLSUN ÝNÞAALLAH..DUNYEVI VE UHREVI BASARILAR KARDEÞLERIME.....
Gönderen: 07.06.2007 - 10:45
Bu Mesaji Bildir   der_ya üyenin diger mesajlarini ara der_ya üyenin Profiline bak der_ya üyeye özel mesaj gönder der_ya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
215 Mesaj -
DERYA VE HÝLALAY KARDEÞÝM Allah Razı Olsun

ALLAH SÝZLERÝNDE HAYIRLI ÝÞLERÝNDE YARDIMCISI OLSUN.
Gönderen: 10.06.2007 - 00:01
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
v.a.s

ALLAH (c.c) yardýmcýnýz olsun kardeþim...

selam ve dua ile...
Gönderen: 10.06.2007 - 00:03
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
215 Mesaj -
SONGÜL KARDEÞÝM Allah Razı Olsun
Gönderen: 10.06.2007 - 00:18
Nur_Beyza su an offline Nur_Beyza  
714 Mesaj -
Allah yar ve yardimcisi olsun yegeninin armine kardesim.Rabbim gonlune gore versin insallah.Amin..
Gönderen: 10.06.2007 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   Nur_Beyza üyenin diger mesajlarini ara Nur_Beyza üyenin Profiline bak Nur_Beyza üyeye özel mesaj gönder Nur_Beyza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
215 Mesaj -
NUR BEYZA KARDEÞÝM
GÜZEL DUALARIN ÝÇÝN ÇOOOOOOOOOOK TÞK.
ALLAH SÝZÝNDE GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSÝN

SELAMETLEGüle Güle
Gönderen: 10.06.2007 - 00:55
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -

Es Selamü Aleyküm

aldýðým 1 tane yasini þerif, 1 tane de fetih süresi okunmuþtur

ALLAH (C.C) kabul etsin inþaAllah...

Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin
hakkýmýzda herþeyin hayrlýsýný nasip eylesin inþaAllah...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 11.06.2007 - 12:38
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yusuf 28 su an offline yusuf 28  
ALLAH YARDIMCISI OLSUN
30 Mesaj -
KARDEÞÝM 1 YASÝN-Ý ÞERÝF 1 FETÝH SURESÝDE BEN ALÝYORUM

AMA BEN ARAPÇA BÝLMÝYORUM YANÝ MEALÝNDEN OKUYACAGIM OLURSA OKURUM
MASURU VARMI BÝLMÝYORUM
Gönderen: 11.06.2007 - 13:05
Bu Mesaji Bildir   yusuf 28 üyenin diger mesajlarini ara yusuf 28 üyenin Profiline bak yusuf 28 üyeye özel mesaj gönder yusuf 28 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
215 Mesaj -
KARDEÞÝM ÝLGÝN ÝÇÝN TÞK.Allah Razı Olsun

Eðer kuralýna uygun okursan yok tabii
herþeyden önce niyetiniz önemli, dualarýnýz bile yeter.
Gönderen: 12.06.2007 - 12:59
DeNiZ85 su an offline DeNiZ85  
48 Mesaj -
Rabbim Armine kardeþimin yegenlerine zihin açýklýðý versin...
yar ve yardýmcýsý olsun, hakkýnda hayýrlýsý olana kavuþtursun...

inþallah bir yasin de ben alýyorum...
vesselam
Gönderen: 12.06.2007 - 13:14
Bu Mesaji Bildir   DeNiZ85 üyenin diger mesajlarini ara DeNiZ85 üyenin Profiline bak DeNiZ85 üyeye özel mesaj gönder DeNiZ85 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
215 Mesaj -
DENÝZ KARDEÞÝM ÇOK SAÐOL...
teþekkür ediyorum
ALLAH CC.RAZI OLDUÐU KULLARINDAN EYLESÝN
Gönderen: 13.06.2007 - 00:04
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 646 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56439 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.