kaletra generique plaquenil lopinavir ritonavir generique luvox ivermektin imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Ben de geldim :)

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Ben de geldim :)
9 Mesaj
Selamün Aleyküm kardeþlerim;

Tabi inþAllah benide aranýza kardeþ olarak kabul ederseniz.
Allah'ýn izniyle hayýrlý paylaþýmlarda bulunmak maksadýmýz, bu niyetimizde Allah muvaffak etsin inþallahsevinçli Dinimizi yaþamanýn yanýnda, neye inandýðmýzý söylemeye bile çekinir hale getirttikleri þu toplumdaağlar sizler gibi Hak'ký bulmuþ kardeþlerimin bilgilerinden istifade etmek benim için en büyük nimet... Allah'ýn izniyle en güzel þekilde bildiklerimizi paylaþmak duasýyla, Allah'a emanet olun.

Esselamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berekatühu
Gönderen: 10.04.2007 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   bizkimiz571 üyenin diger mesajlarini ara bizkimiz571 üyenin Profiline bak bizkimiz571 üyeye özel mesaj gönder bizkimiz571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
Ve aleykümselam kardeþim.

Hoþgeldin safalar getirdin.
Tabiki senide aramýza seve seve kabul ederiz.

En güzel þekilde bu siteden faydalanýrsýn umarým.
Selam ve dua ile
Allah'a emanet ol...

Gönderen: 10.04.2007 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NaDiS su an offline NaDiS  
210 Mesaj -

Ve aleykümselam kardeþim.

hoþgeldin sefalar getirdin

Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 10.04.2007 - 17:27
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DoLuNaY su an offline DoLuNaY  
821 Mesaj -
v.a.s.

Hosgeldiniz..

Üyeliginiz hayýrlý olur ins..

Selam Ve Dua ile..
Gönderen: 10.04.2007 - 19:18
Bu Mesaji Bildir   DoLuNaY üyenin diger mesajlarini ara DoLuNaY üyenin Profiline bak DoLuNaY üyeye özel mesaj gönder DoLuNaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE:
1125 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DoLuNaY

v.a.s.

Hosgeldiniz..

Üyeliginiz hayýrlý olur ins..

Selam Ve Dua ile..

Güle Güle
Gönderen: 10.04.2007 - 22:47
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 692 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56547 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.