ivermectine ivermektine lopinavir ritonavir stromectol generique kaletra voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » HELP !!!

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    HELP !!!
18 Mesaj -
kardeþlerim bazen çok daralýyorum..baþýma gelen bi olay beni fazlasýyla yýprattý.. bi çýkýþ yolu bulamýyorum...Çok severek evlendigim caným eþimden ayrýlmak zorunda býraktýlar beni.Öykeki araya nifak tohumlarý sokanlar yüzünden eþim beni sevmedigini söylüyor þimdi.oysa bundan bir zaman önce eþim benimle çok mesut oldugunu söylüyordu.Ýnsanlar neden baþkarýnýn iliþkisine karýþmaktan ne zevk alýr anlamýyorum.. NE kadar istemesemde þuan mahkemelik oldum... lakin herþey yaratanýn takdirinde...her iþte bi hayýr vardýr diyerk tevekküle sýgýndým fakat þeytan o kadar vesvese veriyoki namazlarýmada bile samimi olmadýgýmý düþünüyorum bazen... bu zor zamanýmda bana dualarýyla yardým eden tüm kardeþlerimden ALLAH razý olsun.ağlarağlarağlar
Gönderen: 07.04.2007 - 19:29
Bu Mesaji Bildir   serdarca üyenin diger mesajlarini ara serdarca üyenin Profiline bak serdarca üyeye özel mesaj gönder serdarca üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Selamun aleyküm...

ALLAH yar ve yardýmcýnýz olsun,

ÝnþaALLAH en kýsa zamanda hayýrlý sonuçlar alýrsýnýz...

ALLAH sabýr versin...

selam ve dua ile...
Gönderen: 07.04.2007 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
ve aleykum selam

Rabbim yar ve yardimciniz olsun

Hakinizda hayirlisi ne ise onu nasip etsin

dua ile

Gönderen: 07.04.2007 - 21:44
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vatan1 su an offline vatan1  
RE:
26 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Son-GüL

Selamun aleyküm...

ALLAH yar ve yardýmcýnýz olsun,

ÝnþaALLAH en kýsa zamanda hayýrlý sonuçlar alýrsýnýz...

ALLAH sabýr versin...

selam ve dua ile...

Gönderen: 07.04.2007 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   vatan1 üyenin diger mesajlarini ara vatan1 üyenin Profiline bak vatan1 üyeye özel mesaj gönder vatan1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 773 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57876 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.