kaletra kaletra lopinavir ritonavir hydroxychloroquine generique colchicine cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » tanışalım

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
tanışalım
2 Mesaj
merhaba arkadaþlar, ben rýzeden okan, yený uye oldum
Gönderen: 23.03.2007 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   orkan üyenin diger mesajlarini ara orkan üyenin Profiline bak orkan üyeye özel mesaj gönder orkan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fuzuli su an offline fuzuli  
28 Mesaj -
Hoþ geldin arkadaþ hayýrlý olsun üyeliðin
sevinçli
Gönderen: 23.03.2007 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   fuzuli üyenin diger mesajlarini ara fuzuli üyenin Profiline bak fuzuli üyeye özel mesaj gönder fuzuli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Merhabalar...
Rizeye selamlar...
Hoþgeldiniz
Üyeliðiniz hayýrlý olsun.

Gönderen: 23.03.2007 - 19:49
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fatima_yilmaz su an offline fatima_yilmaz  
1 Mesaj
selamün aleyküm kardeþlerim...

ben buraya yeni üye oldum adým yilmaz yaþýmsa 21.5....böyle bir siteyle ve sizin gibi kardeþlerimle tanýþma fýrsatým oldugundan onur duyuyorum...
....site çok güzel hazýrlayanlarýn ellerine saðlýk...ALLAH hepinizden razý olsun...yaradana emanet olun...

Güle Güle
Gönderen: 23.03.2007 - 23:12
Bu Mesaji Bildir   fatima_yilmaz üyenin diger mesajlarini ara fatima_yilmaz üyenin Profiline bak fatima_yilmaz üyeye özel mesaj gönder fatima_yilmaz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
fatima_yilmaz orkan kardeslerim aramiza hosgeldiniz sefalar getirdiniz üyeliginiz hayirlara vesile olur ins-Allah
Gönderen: 24.03.2007 - 06:43
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HABiBiNECCAR su an offline HABiBiNECCAR  
23 Mesaj -
sende hoþgeldin kardeþim ALLAH bizi kardeþlikden ayýrmasýn
Gönderen: 24.03.2007 - 08:10
Bu Mesaji Bildir   HABiBiNECCAR üyenin diger mesajlarini ara HABiBiNECCAR üyenin Profiline bak HABiBiNECCAR üyeye özel mesaj gönder HABiBiNECCAR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -

Hoþgeldiniz...sevinçli

üyeliðiniz hayrlý ve daim olsun inþaAllah...

Rabbim en güzel þekilde istifade

edenlerden eylesin inþaAllah...

ALLAH (C.C) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...

Gönderen: 24.03.2007 - 09:35
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ukab su an offline Ukab  
575 Mesaj -
Hoþ geldiniz safalar getirdiniz.Hayýrlý ve daim olsun inþaALLAH.

EsSelam Aleykum...

Gönderen: 24.03.2007 - 09:57
Bu Mesaji Bildir   Ukab üyenin diger mesajlarini ara Ukab üyenin Profiline bak Ukab üyeye özel mesaj gönder Ukab üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý fatima_yilmaz

selamün aleyküm kardeþlerim...

ben buraya yeni üye oldum adým yilmaz yaþýmsa 21.5....böyle bir siteyle ve sizin gibi kardeþlerimle tanýþma fýrsatým oldugundan onur duyuyorum...
....site çok güzel hazýrlayanlarýn ellerine saðlýk...ALLAH hepinizden razý olsun...yaradana emanet olun...

Güle Güle

Canimm arkadasimmmmmmmmmm gül
Hos geldin RAVDAMIZA
InsaALLAH guzel konularda bulusuruz can aşık

Orkan abi sende hos geldin gülsevinçli

Gönderen: 03.04.2007 - 00:17
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
delikan63 su an offline delikan63  
16 Mesaj -
HOSGELDIN

Alnti "Meryem"

Hoþgeldiniz...sevinçli

Selam ve DUA ile...

Allah Razı Olsun
Gönderen: 03.04.2007 - 00:22
Bu Mesaji Bildir   delikan63 üyenin diger mesajlarini ara delikan63 üyenin Profiline bak delikan63 üyeye özel mesaj gönder delikan63 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tubik su an offline tubik  
slm
1 Mesaj
selamun aleyküm arkadaþlar....ben sivastan tuðba...
Gönderen: 11.04.2007 - 11:21
Bu Mesaji Bildir   tubik üyenin diger mesajlarini ara tubik üyenin Profiline bak tubik üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeynep_m su an offline zeynep_m  
150 Mesaj -
Hoþgeldiniz...Ýyiki geldiniz...Ne iyi ettiniz..

Orkan gül
Fatima Yýlmaz gül
Tubik gül

Siteden umarým en güzel þekilde faydalanýrsýnýz...
Selam ve dua ile Allah'a emant olun..

Gönderen: 11.04.2007 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   zeynep_m üyenin diger mesajlarini ara zeynep_m üyenin Profiline bak zeynep_m üyeye özel mesaj gönder zeynep_m üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sedat42 su an offline sedat42  
RE:
20 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zeynep_m

Hoþgeldiniz...Ýyiki geldiniz...Ne iyi ettiniz..

Orkan gül
Fatima Yýlmaz gül
Tubik gül

Siteden umarým en güzel þekilde faydalanýrsýnýz...
Selam ve dua ile Allah'a emant olun..

Gönderen: 11.04.2007 - 14:39
Bu Mesaji Bildir   sedat42 üyenin diger mesajlarini ara sedat42 üyenin Profiline bak sedat42 üyeye özel mesaj gönder sedat42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
RE:
1125 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~MeRYeM~

Hoþgeldiniz...sevinçli

Sevgi Selam ve DUA ile...

Gönderen: 11.04.2007 - 15:59
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 623 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59486 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.