generique stromectol ivermectin hydroxychloroquine generique plaquenil chloroquine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » == N İ K A H I M A _ D A V E T ! ==

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kainat seyyahi su an offline kainat seyyahi  
Konu icon    == N İ K A H I M A _ D A V E T ! ==
85 Mesaj -

SELAMUN ALEYKUM CAN KARDEÞLERÝM;

RABBÝM NASÝB EDERSE,

10 ARALIK PAZAR GÜNÜ ÝSLAMÝYETE UYGUN OLMAK SURETÝYLE DÜÐÜNÜM OLACAKTIR...

TÜM KARDEÞLERÝMÝ DAVET EDÝYOR,MÜSTECAB DUALARINIZI BEKLÝYORUM...

YER : BAYRAKLI - ÝZMÝR

Gönderen: 05.12.2006 - 16:44
Bu Mesaji Bildir   kainat seyyahi üyenin diger mesajlarini ara kainat seyyahi üyenin Profiline bak kainat seyyahi üyeye özel mesaj gönder kainat seyyahi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ve aleyküm selam,

Ýnanýn çok sevindim,

Hayýrlý olsun...

ALLAH (c.c) mesud etsin inþaALLAH...

gül
Gönderen: 05.12.2006 - 16:48
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CiVELEK su an offline CiVELEK  
978 Mesaj -
ALLAH býr yastýkta kocatsýn inþALLAH...

DARISI TÜM BEKARLARIN BAÞINA ÝNÞALLAH...
Gönderen: 05.12.2006 - 16:55
Bu Mesaji Bildir   CiVELEK üyenin diger mesajlarini ara CiVELEK üyenin Profiline bak CiVELEK üyeye özel mesaj gönder CiVELEK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet125 su an offline mehmet125  
193 Mesaj -

Hayýrlý olsun.
Allah size bu dünyada ve ebedi alemde huzur ve saadet nasip etsin. Toplum için hayýrlý olan ve islama hizmet eden çocuklarýnýz olsun inþaallah...

Gönderen: 05.12.2006 - 18:57
Bu Mesaji Bildir   mehmet125 üyenin diger mesajlarini ara mehmet125 üyenin Profiline bak mehmet125 üyeye özel mesaj gönder mehmet125 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Songul

Ve aleyküm selam,

Ýnanýn çok sevindim,

Hayýrlý olsun...

gül

Gönderen: 05.12.2006 - 19:29
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
... gül ...

Canim Kardesim DUAlarimizda olucaksin InsaALLAH..
Hersey istedigin gibi olucak InsaALLAH..
Mutluluklar dilerim.. gül
Bende cok sevindim..

Hayirli olsun..
Gönderen: 06.12.2006 - 10:09
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    *RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN CAN KARDEŞLERİM...
85 Mesaj -
RABBÝM HEPÝNÝZDEN RAZI OLSUN CAN KARDEÞLERÝM...
Müslümanlar karþýlaþtýklarýnda, tokalaþýr, birbirlerinin hal ve hatýrlarýný sorarlarsa, Allah onlara bu halde iken yüz rahmet indirir. Doksan dokuzu daha güler yüzle ve daha samimiyetle kardeþinin halini ve hatýrýný sorana, biri de diðerine verilir. [Hadis (Taberani).]

Gönderen: 08.12.2006 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   kainat seyyahi üyenin diger mesajlarini ara kainat seyyahi üyenin Profiline bak kainat seyyahi üyeye özel mesaj gönder kainat seyyahi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Esselamü Aleyküm

kainat seyyahi abem gül

adýnýza inanýn çook sevindim sevinçli

ve yazýnýzý yeni gördüm kusura bakmayýn

Hayýrlý olsun inþAllah

Rabbim mesut etsin inþAllah...

Herþey her daim gönlünüzce olsun

Rabbim iki cihandada mutluluklar nasip etsin

sevdiklerinizle birlikte her daim inþAllah...

Allah (c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam ve DUA ile...gül

Gönderen: 08.12.2006 - 16:13
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
*** kainat seyyahi kardeşim AYVAYI yemek üzeresin ***
5108 Mesaj -
kainat seyyahi kardeþ...!

Yahuuu herkez sevinmiþ burda AYVAyý yemek üzeresin millet seviniyor yahuuu bu ne iþtir kardeþim...

Þaka bir yana ALLAH MESUT ETSÝN ÝNÞAALLAH...!
Bende sevindim...sevinçli

Gönderen: 08.12.2006 - 16:26
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
münib su an offline münib  
212 Mesaj -
Aleyküm selam kardeþim.hayýrlý olsun,mutluluðunuzun daim olmasýný temenni ederimgül
Gönderen: 08.12.2006 - 17:06
Bu Mesaji Bildir   münib üyenin diger mesajlarini ara münib üyenin Profiline bak münib üyeye özel mesaj gönder münib üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hadimül Islam su an offline Hadimül Islam  
618 Mesaj -
Güzel kardesim,

sana ve müstakbel ailene Allah'tan dünya ve ahiret saadetleri dilerim.

Hakkinizda hayirli olmasi dilegi ile...

ayrica rifat56 kardesim cok güzel bir latife yaparak bizleri güldürdün Allah'ta seni güldürsün.
Ayva cok lezzetli ve sagliga faydali bir meyvadir rifat kardesim.
Bu lezzeti tatmak istiyenlere,
onun faydalarindan nasiplenmek istiyenlere,
siddetle BU ayvayi yemelerini tavsiye ederim.göz kırpma
Gönderen: 09.12.2006 - 11:20
Bu Mesaji Bildir   Hadimül Islam üyenin diger mesajlarini ara Hadimül Islam üyenin Profiline bak Hadimül Islam üyeye özel mesaj gönder Hadimül Islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Songul

Ve aleyküm selam,

Ýnanýn çok sevindim,

Hayýrlý olsun...

gül

Gönderen: 09.12.2006 - 11:40
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    CEVAP!
85 Mesaj -

'' TÜM CAN KARDEÞLERÝME BU GÜZEL TEBRÝKLERÝNDEN ÖTÜRÜ SONSUZ ÞÜKRANLARIMI SUNAR,O MÜBAREK AÐIZLARINIZDAN ÇIKAN MÜSTECAP DUALARINIZIN MAKBULÝYETÝNÝ,YÜCE RABBÝMDEN NÝYAZ EDÝYORUM...''

Gönderen: 18.12.2006 - 11:28
Sehadet-Aski su an offline Sehadet-Aski  
16 Mesaj -
Ve Aleykum Selam

Hayirli Olsun
Sevindim
Evlilik kolay birsey degil sevinçli
Rabbim yar ve yardimciniz Olsun Insa
Allah

DUA ile ...
Gönderen: 18.12.2006 - 11:32
Bu Mesaji Bildir   Sehadet-Aski üyenin diger mesajlarini ara Sehadet-Aski üyenin Profiline bak Sehadet-Aski üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 559 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ferdülislam (108), sunniit (59), kadirbey (62), busra12 (32), melisatek (32), hüzünlüköprü (36), ramazan294 (35), nisa88 (36), ervam (57), Allah 1 (47), saime86 (38), batu39 (51), Abdurrahman Gör.. (61), fatihulu24 (30), Zeynep_85 (39), ferhatb (51), GuVeNN (46), safiye55 (35), azra16 (44), ahmed86 (38), mürsid (37), mekin (43), tohurter (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58166 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.