colchicine fluvoxamine kaletra stromectol lopinavir ritonavir cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » selamun aleykum ahiret dostlarim

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ozlenen safak su an offline ozlenen safak  
selamun aleykum ahiret dostlarim
33 Mesaj -
Selamun Aleykum ahiret dostlarim.eger kabul ederseniz sizlerin ahiret dostu olmak istiyorum.su gul bahcenize bir diken kabul edermisiniz(sizleri incitmeyeceksem tabi)gonul bahcemin gulleri hepinizi Allah rizasi icin coooooooook seviyorum.Rabbim bizleri sevdiklerinden ayirmasin ve bizlere sevdigi kullar arasinda olmayi nasip etsin.Allah hepinizden razi olsun.SELAM VE DUA ILE.
Gönderen: 05.09.2006 - 18:48
Bu Mesaji Bildir   ozlenen safak üyenin diger mesajlarini ara ozlenen safak üyenin Profiline bak ozlenen safak üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
Ve Aleyküm Selam

ozlenen safak can hoþgeldiniz...

üyeliðiniz hayýrlý olsun inþaAllah...

kabul etmek ne demek aramýzdasýn can herkes kardeþtir burda...

Allah razý olsun can

bizde herkesi seviyoruz Allah için seviyoruz
sevgiler daim olsun herdem inþaAllah...

Rabbim bizleri sevdiklerinden ayýrmasýn ve bizlere sevdiði
kullar arasýnda olmayý nasip etsin...

amin ecmain inþaAllah...

Rabbim tüm müslüman ümmetten razý olsun inþaAllah...

Allah(c.c) emanet olunuz...

Sevgi Selam & DUA ie...gül

Gönderen: 05.09.2006 - 18:59
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Ve aleykum selam;
Hoþgeldiniz, üyeliðiniz hayýrlý olsun. Selametle.sevinçli
Gönderen: 05.09.2006 - 19:06
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Suqunet su an offline Suqunet  
858 Mesaj -
v.a.s.

Hoþgeldiniz...
Gönderen: 05.09.2006 - 19:08
Bu Mesaji Bildir   Suqunet üyenin diger mesajlarini ara Suqunet üyenin Profiline bak Suqunet üyeye özel mesaj gönder Suqunet üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Özlenen safak Kardesim

Aramiza HOSgeldiniz.. Sefalar getirdiniz..

Üyeliginiz hayirlara vesile olur InsaALLAH..

ALLAH razi olsun,
burada herkez birbirini ALLAH icin cok seviyor..
ALLAH sevgimizi artirsin..

Selam ve DUA ile..
Gönderen: 05.09.2006 - 19:28
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rifat56 su an offline rifat56  
5108 Mesaj -
Özlenen safak Kardesim hoþgeldiniz...
Hayýrlý olur inþaallah...

saygý,sevgi,selam ve dua ile...
Gönderen: 05.09.2006 - 19:58
Bu Mesaji Bildir   rifat56 üyenin diger mesajlarini ara rifat56 üyenin Profiline bak rifat56 üyeye özel mesaj gönder rifat56 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~YaZGuLu~ su an offline ~YaZGuLu~  
595 Mesaj -
Hosgeldiniz sefalar getirdiniz,

Üyeliginiz hayirli ugurlu olsun.

Güzel paylasimlarda bulusmak ümidigile

DUA ile...

Gönderen: 05.09.2006 - 20:04
Bu Mesaji Bildir   ~YaZGuLu~ üyenin diger mesajlarini ara ~YaZGuLu~ üyenin Profiline bak ~YaZGuLu~ üyeye özel mesaj gönder ~YaZGuLu~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
791 Mesaj -
ÜYELÝÐÝNÝZ HAYIRLARA VESÝLE OLUR ÝNÞALLAH

Selam ve DUA Ýle...

Gönderen: 06.09.2006 - 09:21
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Son-GüL su an offline Son-GüL  
1125 Mesaj -
Ve aleyküm selam,

HOÞGELDÝNÝZ,

HAYIRLI OLSUN...

Measselam...sevinçli
Gönderen: 06.09.2006 - 09:25
Bu Mesaji Bildir   Son-GüL üyenin diger mesajlarini ara Son-GüL üyenin Profiline bak Son-GüL üyeye özel mesaj gönder Son-GüL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pirlanta_69 su an offline Pirlanta_69  
78 Mesaj -
esselamü aleyküm kardeþim hoþgeldin
hayýrlý olur inþ
gül
Gönderen: 06.09.2006 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   Pirlanta_69 üyenin diger mesajlarini ara Pirlanta_69 üyenin Profiline bak Pirlanta_69 üyeye özel mesaj gönder Pirlanta_69 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
recepholding su an offline recepholding  
RE:
1613 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý rifat56

Özlenen safak Kardesim hoþgeldiniz...
Hayýrlý olur inþaallah...

saygý,sevgi,selam ve dua ile...

Gönderen: 06.09.2006 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   recepholding üyenin diger mesajlarini ara recepholding üyenin Profiline bak recepholding üyeye özel mesaj gönder recepholding üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
utaniyorum su an offline utaniyorum  
1942 Mesaj -
GÖNLÜMÜZE HOÞGELDÝNÝZ....
Gönderen: 07.09.2006 - 01:17
Bu Mesaji Bildir   utaniyorum üyenin diger mesajlarini ara utaniyorum üyenin Profiline bak utaniyorum üyeye özel mesaj gönder utaniyorum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Özge su an offline Özge  
107 Mesaj -
ALEYKUMSELAM HOSGELDINIZ...
ÖZLENEN SAFAK BACIMgül...

ÜYELIGINIZIN ALLAH c.c ICIN MUHABBETLI SOHBETLERE VESILE OLMASI DILEGI ILE...gül

ALLAHU TEALAYA EMANETSINIZ CANLARgül...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Özge tarafından, 07.09.2006 - 02:50 tarihinde.
Gönderen: 07.09.2006 - 02:47
Bu Mesaji Bildir   Özge üyenin diger mesajlarini ara Özge üyenin Profiline bak Özge üyeye özel mesaj gönder Özge üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Ve Aleykum Selam

ozlenen safak Ablam

Hosgeldiniz ... gül

Sefalar getirdiniz ... gül

Gönderen: 07.09.2006 - 13:29
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AGLIYORUM su an offline AGLIYORUM  
500 Mesaj -
Vealeykum selam kardeþim...

Hoþgeldin...

Üyeliðin hayýrlara vesile olur inþaALLAH...

Kandilin mübarek olsun...gül
Gönderen: 07.09.2006 - 17:08
Bu Mesaji Bildir   AGLIYORUM üyenin diger mesajlarini ara AGLIYORUM üyenin Profiline bak AGLIYORUM üyeye özel mesaj gönder AGLIYORUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 857 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59522 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.