generique rhinocortgenerique kaletra budesonide kaletra stromectol imdur imigran imitrex imodium imuran imurek inderal la inderal index indocin sr indocin inegy intagra iscover isoptin isordil sublingual isordil itraderm itrop jumexal kamagra effervescent kamagra gold kamagra oral jelly kamagra soft kamagra keflex kemadrin kenacort a solubile kenacort a kenacort kenergon kessar keto med ketozol kinzal kinzalplus klacid lamictal dispersible lamictal lamisil cream lamisil

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Selamun Aleykum,

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Selamun Aleykum,
1 Mesaj
bende yeni üye oldum yüce rabbim hepinizin yanýnda olsun ALLAH (c.c.) hepinizden razý olsun
Gönderen: 05.05.2005 - 05:16
Bu Mesaji Bildir   SaKaRyALý üyenin diger mesajlarini ara SaKaRyALý üyenin Profiline bak SaKaRyALý üyeye özel mesaj gönder SaKaRyALý üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Ve Aleykum Selam
Moderator

548 Mesaj -
Rabbim sizlerden de Razi Olsun. Ýnþallah üyeliðiniz hayýrlara vesile olur.

Selam ve dua ile kalýnýz...
Gönderen: 05.05.2005 - 08:48
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Ve aleyküm selam

Üyeliðiniz hayýrlý olsun

Selam ve dua ile..
Gönderen: 05.05.2005 - 12:44
Bu Mesaji Bildir   Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
üyeliginiz hayirli olsun hosgeldiniz
Gönderen: 05.05.2005 - 17:19
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hukumdar su an offline hukumdar  
RE: Ve Aleykum Selam
3 Mesaj
TEÞEKKÜR EDÝYORUM SÝZÝNDE .
BENÝM ADIM ERHAN 25 YAÞINDAYIM.
SÝZ SANIRIM MÜSLÝMLERDENSÝNÝZ.
TANIÞMAK ÝÇÝN CAN VERÝRDÝM ÝNANIN.
BEN KARIÞIK BIR DÜNYAM VAR. BUYÜZEN ÝZLAMDAN
UZAKTIM.BANA NOLUR YARDIM EDÝN NOLURRRRRR
Gönderen: 05.05.2005 - 18:07
Bu Mesaji Bildir   hukumdar üyenin diger mesajlarini ara hukumdar üyenin Profiline bak hukumdar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
Konu icon    Ve aleykümüs selam
1576 Mesaj -
hos geldiniz
üyeliginiz hayirli olsun kardesim...
gül
hukumdar / Erhan kardesimiz
sizde hos geldiniz
kalbi allah sevgisi ile dolu bir topluluk arasina...

Allah c.c.yardimciniz olsun...
insaallah rabbim hakkinizda hayirlisini
versin ve yolun acik olsun...
En yüce Dost'a emanetsiniz

Saygi, Muhabbet, Selam ve DUA ile...
...gül...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SumeyraGibi tarafından, 05.05.2005 - 20:56 tarihinde.
Gönderen: 05.05.2005 - 20:55
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
RE: Ve aleykümüs selam
544 Mesaj -
Alıntı
Orijinali SumeyraGibi

hos geldiniz
üyeliginiz hayirli olsun kardesim...
gül
hukumdar / Erhan kardesimiz
sizde hos geldiniz
kalbi allah sevgisi ile dolu bir topluluk arasina...

Allah c.c.yardimciniz olsun...
insaallah rabbim hakkinizda hayirlisini
versin ve yolun acik olsun...
En yüce Dost'a emanetsiniz

Saygi, Muhabbet, Selam ve DUA ile...
...gül...

sevinçli Hosgeldinizgül
Gönderen: 06.05.2005 - 08:44
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 669 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57946 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.