budesonide ivermektin chloroquine budesonide generique plaquenil apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » G_O_Z_Y_A_S_I » icimde ki yildirim

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
icimde ki yildirim
427 Mesaj -

iCiMDEKi YILDIRIM

Bedenimi sizlatir
Yüregimi daglatir
Gözlerimden yaslar akitir
Icimde ki yildirim

Birgün olsun bitmedi
Acisi hic dinmedi
Ne sevgiler tüketti
Icimde ki yildirim

Sevgi oldu, yüregime daldi
Hasret oldu, gözlerimden akti
Aci oldu, bedenimi yakti
Icimde ki yildirim

Kimse görmez, bir ben yasarim
Kimse duymaz, bir ben aglarim
Ne susar, ne son bulur
Düser durur
Icimde ki yildirim
...

HAK_YOLU
(Tugba)

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son HAK_YOLU tarafından, 16.03.2005 - 16:26 tarihinde.
Gönderen: 31.01.2005 - 00:55
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
Ne susar, ne son bulur
Düser durur
Icimde ki yildirim

Çeken bilir....
Gönderen: 31.01.2005 - 09:35
Bu Mesaji Bildir   Yukari
muhammedebrar su an offline muhammedebrar  
43 Mesaj -
Gören de bilir
Gözleriyle deðil kalbiyle gören
Onlarda bilir anlar
Tatmadýðýn acýlarý da bilirsin
Dostun halinden bilirsin
Dostun meramýndan bilirsin
Dostun yakarýþýndan aðlayýþýndan yanýþýndan bilirsin
Anlatamayanlar dersen eðer
Onlarýda herþeyi bilen bilir
O bildikten sonra gayrýsýna ne gerek
Gönderen: 31.01.2005 - 11:11
Bu Mesaji Bildir   muhammedebrar üyenin diger mesajlarini ara muhammedebrar üyenin Profiline bak muhammedebrar üyeye özel mesaj gönder muhammedebrar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
Hak Yolu
(Tugba)

Allah Razı Olsun
Gönderen: 31.01.2005 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
Yorumlariniz icin tesekkür ederim.
Rabbim sizlerdende razi olsun...

selametle..Güle Güle
Gönderen: 31.01.2005 - 19:10
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
Ne susar, ne son bulur
Düser durur
Icimde ki yildirim
alkıs
Gönderen: 31.01.2005 - 22:59
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijinali muhammedebrar

Gören de bilir
Gözleriyle deðil kalbiyle gören
Onlarda bilir anlar
Tatmadýðýn acýlarý da bilirsin
Dostun halinden bilirsin
Dostun meramýndan bilirsin
Dostun yakarýþýndan aðlayýþýndan yanýþýndan bilirsin
Anlatamayanlar dersen eðer
Onlarýda herþeyi bilen bilir
O bildikten sonra gayrýsýna ne gerek

Gönlüne saglik abim...cok güzel anlatmissin...Ellerin dert görmesin insALLAH...
Mevlam sizlerden razi olsun insALLAH...

HAK_YOLU Tugba bacim seninde yüregine saglik...o güzel ve anlamli siirlerini bizlerle paylastigin icin ALLAH c.c. razi olsun...

En güzelime emanetsiniz... gül

Gönderen: 01.02.2005 - 18:38
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Gönülbagi

HAK_YOLU Tugba bacim seninde yüregine saglik...o güzel ve anlamli siirlerini bizlerle paylastigin icin ALLAH c.c. razi olsun...

En güzelime emanetsiniz... gül

Sagol benim güzel bacim.

selametle..Güle Güle
Gönderen: 22.02.2005 - 15:41
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 901 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61826 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.