generique kaletra generique rhinocortkaletra dexamethasone fluvoxamine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » AYRILIK

önceki konu   diğer konu
14 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
AYRILIK
10 Mesaj -
Üç derdim var
Birbirinden seçilmez
Bir ayrýlýk
Bir yoksulluk
Bir ölüm

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son makifileri tarafından, 12.10.2010 - 08:44 tarihinde.
Gönderen: 21.01.2005 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   makifileri üyenin diger mesajlarini ara makifileri üyenin Profiline bak makifileri üyeye özel mesaj gönder makifileri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetgulu su an offline gurbetgulu  
37 Mesaj -
bende oyle sanirdim ama simdi anliyorum ki ondan aylar seneler ayri kalinca anladim o demekmis benim icin o agla
Gönderen: 21.01.2005 - 15:20
Bu Mesaji Bildir   gurbetgulu üyenin diger mesajlarini ara gurbetgulu üyenin Profiline bak gurbetgulu üyeye özel mesaj gönder gurbetgulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedebrar su an offline muhammedebrar  
43 Mesaj -
Bende öyle sanýrdým
Yýllar sonra birgün buldum o nu
Ama o deðildi benim için
Artýk asýl O var...
Gönderen: 21.01.2005 - 16:48
Bu Mesaji Bildir   muhammedebrar üyenin diger mesajlarini ara muhammedebrar üyenin Profiline bak muhammedebrar üyeye özel mesaj gönder muhammedebrar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
°-MercandedE-° su an offline °-MercandedE-°  
RE:
417 Mesaj -
bence de ayrýlý o deðil, O
Gönderen: 21.01.2005 - 16:51
Bu Mesaji Bildir   °-MercandedE-° üyenin diger mesajlarini ara °-MercandedE-° üyenin Profiline bak °-MercandedE-° üyeye özel mesaj gönder °-MercandedE-° üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
düsün
Gönderen: 21.01.2005 - 16:53
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
417 Mesaj -
genemi sen

duvar duvar duvar
Gönderen: 21.01.2005 - 17:06
Bu Mesaji Bildir   °-MercandedE-° üyenin diger mesajlarini ara °-MercandedE-° üyenin Profiline bak °-MercandedE-° üyeye özel mesaj gönder °-MercandedE-° üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MiRaY su an offline MiRaY  
bende bisey anlamadim
252 Mesaj -
kim o,ayrilik omu??kafam karisti yaw..düsün Güle Güle
Gönderen: 21.01.2005 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   MiRaY üyenin diger mesajlarini ara MiRaY üyenin Profiline bak MiRaY üyeye özel mesaj gönder MiRaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
417 Mesaj -
o deðil O büyük OOOOOO

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son °-Mercandede-° tarafından, 21.01.2005 - 17:44 tarihinde.
Gönderen: 21.01.2005 - 17:44
43 Mesaj -
Çekil önümden leyla bak çaðýrýyor Hakk beni...
Gönderen: 21.01.2005 - 21:18
Bu Mesaji Bildir   muhammedebrar üyenin diger mesajlarini ara muhammedebrar üyenin Profiline bak muhammedebrar üyeye özel mesaj gönder muhammedebrar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
O'ndan hic ayri kalmadikki..!

O her daim icimizde degilmiki..!

O tek ve gercek DOSTumuz degilmiki..!

O'nun gazabindan
yine O'na siginirim..!
Gönderen: 22.01.2005 - 00:50
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ülkü  
Misafir
gölge nekadar da dogru söylemis
Gönderen: 22.01.2005 - 03:47
Bu Mesaji Bildir   Yukari
43 Mesaj -
Kardeþler biz O'n dan ayrý deðiliz doðru
Aslýnda daha doðrusu hiç bir þey O'n dan ayrý deðil
Þeytanýda O yarattý
Firavunuda
Nemrududa
Ebu Cehilide O yarattý
Önemli olan bizim O'na ne kadar yakýn oldupumuz deðilmi
Hayatýn oluklarý çift deðilmi birinden nur akar birinden kir üstad ne güzel söylemiþ deðilmi
Ýki olukta O'nun deðil mi
O'nun la birlikte olmak yolunu bilmek
O yoldan gitmek deðilmi
Yoksa kimse hiç birþey O'ndan uzak deðil
Gönderen: 22.01.2005 - 12:20
makifileri su an offline makifileri  
Yanlış Anlaşılmışım
10 Mesaj -
Özür dilerim. ağlar

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son makifileri tarafından, 12.10.2010 - 08:40 tarihinde.
Gönderen: 23.01.2005 - 12:00
Bu Mesaji Bildir   makifileri üyenin diger mesajlarini ara makifileri üyenin Profiline bak makifileri üyeye özel mesaj gönder makifileri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
43 Mesaj -
Kardeþ Allah hayýrlý tezkereler nasip etsin
Bizler burada duygularýmýzý ve düþüncelerimizi paylaþýyoruz rahatsýzlýk verdim ne demek estaðfürullah kardeþin dostun rahatsýzlýðýmý olur
Baþým gözüm üstüne inþaallah daha çok mesajlarda görüþürüz
selam ve dua ile
Gönderen: 23.01.2005 - 18:35
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 619 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61491 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.