kaletra lopinavir ritonavir generique stromectol kaletra dexamethasone apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » Karadeniz in incisi: ORDU

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Karadeniz in incisi: ORDU
Misafir
Ordulu olan kardeþlerimiz bilir; yeþilin ve mavinin bu denli ahengle birleþtiði þirin bir yer varmýdýr. Allah binbir çeþit otu bu mekanlarda yetiþmesine izin vermiþ çok þükür. Hele yaylalarý... Buram buram çam kokusu ciðerlerinize iþlerken Rabbimizin yarattýðý güzelliklere ve saflýða hayran kalacaksýnýz.... Ordulu olan arkadaþ var mý acaba?
Gönderen: 04.08.2004 - 23:18
Bu Mesaji Bildir   Yukari
sakid su an offline sakid  
ORDULU KARDES
2 Mesaj
SELAMUN ALEYKUM NASILSINIZ KESKE O GUZEL ORDUMUZUN TESILLIKLERINI BOZTEPEYI O GUZELIM DENIZE MANZARASINI YUCE RABBIMIN OZENEREK YARATTIGI O GUZELIM GUZELLIKLERINI GORSELEER SELAM VE DUA ILE UNYELI ISMAIL
Gönderen: 05.08.2004 - 03:35
Bu Mesaji Bildir   sakid üyenin diger mesajlarini ara sakid üyenin Profiline bak sakid üyeye özel mesaj gönder sakid üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  
469 Mesaj -
S.a.

Memleketimizin he yeri ayri bir inci,her sehrin kendine has farkli güzellikleri var.

Evliya Çelebi misali gezip görmek vardi...

Bir gün nasip olur insaallah orduyuda görürüz.

Selam olsun o güzelliklerle dolu memleketimin insanlarina sevinçli

Selam ve muhabbetlerimle...
Gönderen: 08.08.2004 - 03:56
Bu Mesaji Bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diger mesajlarini ara Gurbet Mahkumu üyenin Profiline bak Gurbet Mahkumu üyeye özel mesaj gönder Gurbet Mahkumu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
Konu icon   
1113 Mesaj -
Selamun aleykum,
Gurbet Mahkumu abime katiliyorum...
Türkiyemiz gibi kac tane güzel Yer vardirki???
Türkiyemizi ve sicak insanlarimizi karis karis gezmek görmek, tanimak istiyorum...

Ama en cok gitmek istedigim yerde, Sanli Urfa, yani "Peygamberler Sehri" cok istiyorum insallah o da birgün Nasip olur... sevinçli

Selametle...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Nazligul tarafından, 08.08.2004 - 18:19 tarihinde.
Gönderen: 08.08.2004 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Fatma23 su an offline Fatma23  
Allah razi olsun
1386 Mesaj -

Türkiye'nin her yeri güzeldir

göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Fatma23 tarafından, 09.08.2004 - 20:36 tarihinde.
Gönderen: 09.08.2004 - 20:36
Bu Mesaji Bildir   Fatma23 üyenin diger mesajlarini ara Fatma23 üyenin Profiline bak Fatma23 üyeye özel mesaj gönder Fatma23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ŞAKİD  
TEBESSUM DOLU YURDUM
Misafir
HANI INSANLARIN BAZEN ICTEN ICE HUZUNLENDIKLERI ZAMANLAR OLUR VE KENDILERINI YANLIZ FAKAT YESILIN HER TONUNUN BULUNDUGU ORTAMA ATRMAK ISTERLER ISTE KARADENIZIN GUZELLIKLERINE GUZELLIK KATAN VATANIM UNYE DENIZIYLE YESILIN HER TOMUNU BARINDIRAN TERTEMIZ DOGASIYLA INSANA HUZUR VE GUVEN VEREN INSANLARIYLA HELE O NADIDE YAYLALARIYLA TAM BIR DOGA HARIKASI OLMALI BENCE KARADENIZ ISNANINA ALLAH COK BUYUK LUTUFLAR IHSAN ETMIS TUM DGERLI KARDESLERIMI KARADENIZIN INCISI UNYEYE DAVET EDIYORUM SELAM VE DUA ILE
Gönderen: 09.08.2004 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gurbet Mahkumu su an offline Gurbet Mahkumu  
469 Mesaj -
Rabbim o güzel insanlari nice lütüf ve güzellikler içerisinde daim eylesin.

Bizlerede bu güzellikleri görmeyi.

Selamlarimla...
Gönderen: 10.08.2004 - 01:57
Bu Mesaji Bildir   Gurbet Mahkumu üyenin diger mesajlarini ara Gurbet Mahkumu üyenin Profiline bak Gurbet Mahkumu üyeye özel mesaj gönder Gurbet Mahkumu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ahmetcemil su an offline Ahmetcemil  
76 Mesaj -
Bende Trabzonun yüce karlý daðlarýn bile selam durduðu o güzelim þehirden bahsetmek istiyorum.Aynen diðer karadeniz illeri gibi yeþilin binbir tonunu içinde barýndýrýr.Boztepeden þehri seyretmek bir baþkadýr.Tüm þehir ayaklarým altýnda.Ama þehir içi çarpýk yapýlaþmayla birlikte beton yýðýnlarýna dönmþtür.Yeþil alanlarý pek azdýr.Ama yaylalarý güzeldir.Örneðin 2500 metredeki çakýl göl.Bir doða harikasýdýr.Zigana yaylalarý gezilip görülmeye deðer.Sümela manastýrý..vs
Gönderen: 15.04.2005 - 21:08
Bu Mesaji Bildir   Ahmetcemil üyenin diger mesajlarini ara Ahmetcemil üyenin Profiline bak Ahmetcemil üyeye özel mesaj gönder Ahmetcemil üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZeBaNi su an offline ZeBaNi  
1023 Mesaj -
Konu basligi " karadenizin incisi = Ordu" kahkaha
Ben orduyu "karadenizin Gulu" diye goruyorum sevinçli

Yani Ordu'ya gidip te begenmemek mumkun degil..
Hele Boztepe'ye cikip o muhtesem manzarayi goruipte oraya asik olmamak mumkun degil sevinçli

http://www.ordu52.com

Aslina bakarsam Turkiye'nin her yeri ayri bir guzel. Iste varmi bnim ulkemden baska guzel bir ulke?? Her sehiri bir hikaye, her sehiri bir tarih, her sehiri bir harikalar diyari, her yeri muhtesemdir benim Turkiye"min.

Dunyanin neresinde gorulmus her sehrin ayri bir guzelligi olan bir ulke?? Sadece Istanbul'a baksak, o kendi halinde bir ulke olur, bosuna "medeniyetler sehri" demiyorlar ...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son huri tarafından, 20.04.2006 - 19:25 tarihinde.
Gönderen: 20.04.2006 - 19:20
Bu Mesaji Bildir   ZeBaNi üyenin diger mesajlarini ara ZeBaNi üyenin Profiline bak ZeBaNi üyeye özel mesaj gönder ZeBaNi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
haklisin huri
2687 Mesaj -
heryerin ayri guzelligi var ama insanin kendi memleketi bambaska hele gurbette
Gönderen: 20.04.2006 - 19:24
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaLBeNuR su an offline KaLBeNuR  
1686 Mesaj -
Ordulu gurbetciyim.Sehrimize diyecek yok ta insanlarimiz cok etiket meraklisi kardesim(hepsi olmasada geneli)Memleket memleket ama havasi,suyu,kokusu bile baska....Köyüm ayri bir dünya...Cocuklugum,gencligim ah köyüm ah ya ben tam bir köy hastasiyim;tasina ,topragina,havasina Allah herkeze gönlünün diledigi yerde olmayi nasip etsin.... selam ve dua ile:(
Gönderen: 29.07.2007 - 23:36
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý cananberraramazan

Ordulu gurbetciyim.Sehrimize diyecek yok ta insanlarimiz cok etiket meraklisi kardesim(hepsi olmasada geneli)Memleket memleket ama havasi,suyu,kokusu bile baska....Köyüm ayri bir dünya...Cocuklugum,gencligim ah köyüm ah ya ben tam bir köy hastasiyim;tasina ,topragina,havasina Allah herkeze gönlünün diledigi yerde olmayi nasip etsin.... selam ve dua ile:(

Gönderen: 30.07.2007 - 12:34
Bu Mesaji Bildir   KaLBeNuR üyenin diger mesajlarini ara KaLBeNuR üyenin Profiline bak KaLBeNuR üyeye özel mesaj gönder KaLBeNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NaDiS su an offline NaDiS  
RE: RE:
210 Mesaj -
Alıntı

Alıntı

Gönderen: 03.08.2007 - 00:30
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
HOS GELDINIZ KARDESIM TOPRAGIM
NE VAR NE YOK

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son cananberraramazan tarafından, 03.08.2007 - 00:34 tarihinde.
Gönderen: 03.08.2007 - 00:33
1686 Mesaj -
KUZEN GELDI ORDUDAN
DALINDAN KOPMUS TAZE FINDIK
ISTERSEN SANADA GÖNDERELIM
GÖZ HAKKI YAZIK SANA KARDES
Gönderen: 03.08.2007 - 00:37
210 Mesaj -
canýmsýn hoþbulduk elh. iyiyim ya sen nasýlsýn sen ye o fýndýklarý afiyetler olsun bende giderim ve yerim inþaALLAH hadi ALLAHa emanet ol aşık Güle Güle
Gönderen: 03.08.2007 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   NaDiS üyenin diger mesajlarini ara NaDiS üyenin Profiline bak NaDiS üyeye özel mesaj gönder NaDiS üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
IYI COK SÜKÜR HER SEY YOLUNDA
HASRET,GURBET,ANA BABA KARDES ÖZLEMI DISINDA
BU DA BIZIM IMTIHANIMIZMIS
ALLAH BÜTÜN GURBET KUSLARININ YARDIMCISI OLSUN,DAYANMA GÜCÜ VERSIN
GERCEKTEN BAK ORDUYLA ILGILI NE OLURSA SÖYLE ELIMDEN GELDIGINCE YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM
SELAM VE DUA ILE KARDESIN
Gönderen: 03.08.2007 - 00:56
2687 Mesaj -
canim kardaslarim
hemserilerim
gecenin yarisinda selam vermeden gitmeyeyim
ordu yazisini görünce icim parcalandi
su sabah namazina dogru tabii i burada bakmak ve bir anda ordu görmek
ahh gurbet
ne de az kaldim yaninda---bu sene--
gel safak gel 750
Gönderen: 03.08.2007 - 02:00
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1686 Mesaj -
ÜC TOPRAK OLDU COK GÜZELBEREKETLENDIK VALLA
BENDE SABAH NAMAZINI BEKLIYORUM RABBINDE YARDIMIYLA
NERESINDENIZ KARDES?
GERCI HER YERI GÜZELDIR
MERAK ISTE
Gönderen: 03.08.2007 - 02:06
haklarinizi helal edin ravdalilar
2687 Mesaj -
konuya sahsi cevap veriyorum
ne edelim gecenin yarisinda
siyasetin olmadigi bir mecrada
azicik cevap veeryim madem buram buram anadolu azicik sabredin canlarim
bi de hemen cevap gelsin tamam
ordulu bulmak
fatsali olmak
catalpinardan evli bulunmak
ulubeyden akraba olmak
ünyede ikamet etmekte olmak
tünelin az ucunda persembeye yakin olmak
ama asil yine fatsali olmak
köy itibari ile de kumrudan kopamamak
ne mutludur
el cevap ---
yoksa siz tanidik misiniz sıkıntılı
Gönderen: 03.08.2007 - 02:12
RE: haklarinizi helal edin ravdalilar
1686 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý NurBahcesi

konuya sahsi cevap veriyorum
ne edelim gecenin yarisinda
siyasetin olmadigi bir mecrada
azicik cevap veeryim madem buram buram anadolu azicik sabredin canlarim
bi de hemen cevap gelsin tamam
ordulu bulmak
fatsali olmak
catalpinardan evli bulunmak
ulubeyden akraba olmak
ünyede ikamet etmekte olmak
tünelin az ucunda persembeye yakin olmak
ama asil yine fatsali olmak
köy itibari ile de kumrudan kopamamak
ne mutludur
el cevap ---
yoksa siz tanidik misiniz sıkıntılı

NE DEMEK VARMIDIR BILMIYORUM AMA HELAL OLSUN
BIZ GÜRCÜYÜZ YANI BABAM ÖYLE ANNEM TÜRK(AMAN YANLIS ANLASILMASIN BIZ DE AYRIM YOKTUR KÖKEN ANLAMINDA BIR AYRINTIDIR BU)
FATSADA BIZIMDE AKRABALARIMIZ VAR
BENIM ESIM ORDULU DEGIL TÜRKIYENIN DIGER BIR UCUNDAN
AMA ORDULU YAPTIM ONU
YEMEKLERINI YEDIRE YEDIREkahkaha
Gönderen: 03.08.2007 - 02:24
210 Mesaj -
Ordu'dan bahar manzaralarýgöz kırpma

Gönderen: 03.06.2008 - 10:48
hale_ su an offline hale_  
7 Mesaj
Resimleri görünce özlemim dahada arttý..
uyy daa bayaðý hemþehrim varmýþ burada sevinçli

Gönderen: 04.05.2009 - 12:33
Bu Mesaji Bildir   hale_ üyenin diger mesajlarini ara hale_ üyenin Profiline bak hale_ üyeye özel mesaj gönder hale_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
!MesuD! su an offline !MesuD!  
228 Mesaj -
uyy karadenuuzz.
Gönderen: 04.05.2009 - 13:09
Bu Mesaji Bildir   !MesuD! üyenin diger mesajlarini ara !MesuD! üyenin Profiline bak !MesuD! üyeye özel mesaj gönder !MesuD! üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 631 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58048 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.