ivermectin kaletra generique plaquenil kaletra colchicine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » EVLILIK   Cevap ekle

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
EVLILIK Alıntı yaparak cevapla

2 Mesaj

En Son On: 26.03.2011 - 23:38
Cinsiyeti: Erkek 
Selamun Aleyküm,

öncelikle bu soruyu sordugum icin biraz utaniyorum ama ögrenmem lagzim.
ben iki ay icinde evleniyorum allah nasip ederse, enim annem babamla bi konu hakkinda biraz tartisiyoruz günlerdir.
sorun da bu ben ve benim nisanlim dügünümüzde sadic istemiyoruz bizimkilerde illahim olsun diyor. ben kimsenin bana hizmet etmesini veya baska bisey icin istemiyorum benim nisanlim da istemiyor. ama bizimkiler illahim olacak diyor soruyorum neden onlar bana cevap veremiyor ondan buraya bu soruyu sordum sadic bana ne icin lagzim neye yariyor bana tam ayrintili bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

esselamun aleykum

Bu mesaj 2 kez ve en son rizabasi tarafından 15.03.2011 - 00:53 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 13.03.2011 - 23:53
Bu mesajı bildir   rizabasi üyenin diğer mesajları rizabasi`in Profili zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Cevap ekle Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 582 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
veysel1998 (26), kercanoglu (73), sivaslým (50), serdar03 (55), sevgi gülü (50), bahçe gülü (50), oslem (43), mehmet021 (36), _313_ (44), cahal (43), mpaktimur (55), aylacansu (42), sapanca (49), turab (49), shayperson (39), hacý (47), düþünmek (43), asbihal (45), karal60 (63), nefi (39), Sandy (45), talealbedru (39), mondragon (31), KAYSERI-INCESU (60), fatmabetül (50), umitvar (42), Yozgatli Nuri (61), ess (43), ibrahimergin (37), nursina (63), metinakkaya (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53317 saniyede açıldı