generique colchicine kaletra lopinavir ritonavir generique colchicine lopinavir ritonavir detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » TİYATRO / SİNEMA / SANAT / MEDİA » Sigara Karşıtı Reklam senaryomu Çizgi Film Yapacaklardan Destek Bekliyorum!..

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Sigara Karşıtı Reklam senaryomu Çizgi Film Yapacaklardan Destek Bekliyorum!..

43 Mesaj -

En Son On: 11.03.2012 - 15:37
Cinsiyeti: Erkek 
Sigara Karşıtı Reklam senaryomu Çizgi Film Yapacaklardan Destek Bekliyorum!..

Alaçamlı=Köprübaşılı Halk Şairi Reklâm Yazarı Eğitimci Gazeteci Hasan Sancak Kimdir?

Orta Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ili olan Samsun’umuzun güzel, şirin, turistik, yeşille mavinin kucaklaştığı, denizle kumun buluştuğu… Alaçam ilçesinden en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.

Adım soyadım Hasan Sancak’tır. Alaçamlı=Köprübaşılı Halk Şairi, Reklâm Yazarı, Eğitimci, Gazeteciyim.25 senedir basının içindeyim.54 yaşındayım. Nagehan isminde bir kızım, Alp Cihan ve Boğaç Han isminde de iki tane erkek çocuk sahibiyim. Alaçam ilçesinde 01.01.1956 yılında doğdum. Aslen Trabzon'un Köprübaşı İlçesindenim. Bize burada Hacı Dedeoğlu Sülalesi (SANCAK) derler. (Hacı Seyit Dedeoğlu’ nun-(Merhum) en büyük oğlu Yakup Sancak’ın (Merhum) oğluyum. Dokuz kardeşiz. Annemin ismi Emine, (Merhume) babamın Yakup’tur.

BEN, 1 ARALIK 2000 SENESİNDE, 44 YAŞINDA, GÖRDÜĞÜ GERÇEK RÜYA GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOSUNU NOTERE ONAYLATAN VE BU TARİHTEN SONRA DA RÜYALARINDA REKLÂM SENARYOLARI GÖREN DÜNYADAKİ İLK VE TEK KİŞİYİM. O TARİHTEN İTİBAREN DE DÜŞÜMDE REKLÂM SENARYOLARI GÖREREK, NOTERE ONAYLATTIM. REKLÂM SENARYOLARI YAZMAYI SÜRDÜRDÜM. 5 ARALIKLA, 12 ARALIK 2000 TARİHLERİ ARASINDA ULUSAL TELEVİZYON VE GAZETELER BENİ DÜNYA VE TÜRKİYE’YE FLAŞ HABER OLARAK DUYURDULAR. ŞİMDİYE KADAR ŞİİR KİTAPLARIM, NOTER ONAYLI RÜYA REKLÂM SENARYOLARIM, NOTERE ONAYLATTIĞIM "TELEVİZYONLAR İÇİN 300 E YAKIN İLGİNÇ YARIŞMALARIM İLE KAMUOYUNUN GÜNDEMİNE GELDİM. ÇIKAN ÜÇ TANE ŞİİR KİTABIM VARDIR. BU KİTAPLARLA BİRLİKTE BASIMA HAZIR 50 TANE ŞİİR KİTABIM VE 5000 TANEDEN FAZLA ŞİİRİM BULUNMAKTADIR. 50 TANESİ NOTERE ONAYLATILAN 400 TANEDEN FAZLA REKLÂM SENARYOM VARDIR. GOOGLE’YE (HASAN SANCAK ALAÇAM-SAMSUN, RÜYALARIMI ÇALDILAR, BLOGCU HASAN SANCAK, NOTER ONAYLI RÜYA, MAHKEMELİK RÜYA, REKLAM YAZARI HASAN SANCAK’IN REKLAM SENARYOLARI DİYE YAZARSANIZ, BİNLERCE SAYFAMLA KARŞILAŞIRSINIZ…

Şiir kitaplarıma desteklerinizi bekliyorum. Faturası kesilerek, kitaplarımın iç karton kapaklarında renkli olarak, şirket tanıtımlarınızı sergileyebilirsiniz.
Belirli yıllarda Alaçam'da (T.R.T-A.A.-İ.H.A.-D.H.A -HÜRRİYET-GÜNEŞ-ORTADOĞU-FOTOSPOR-HALK-SANCAK-ALTINOVA Gazetesi' nin muhabirliğini ve temsilciliğini yaptım.
ÇIKAN ŞİİR KİTAPLARIM:
(O' DUR) ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ATATÜRK ŞİİRLERİ (2000)
ONLAR ANALARIMIZ -ÖĞRETMENİN EN GÜZEL ANNE ŞİİRLERİ. (2003)
BENİM ANNEM MELEKTİ ('2005)

NOTER ONAYLI GERÇEK KÂBUS SİGARA KARŞITI REKLAM SENARYOSU

EŞEK, BU KÂBUS SENARYOSUYLA SİGARA İÇMEYİ BIRAKTI!..

Konu: Köy evinin bahçesi görülür. Yerler yemyeşildir. Evin önünde tavuk, ördek, köpek, inek, eşek… Bulunmaktadır. Havada çok sıcaktır. Evin önünde vagonlarda tütün ipleri boydan boya asılmıştır. Eşek, bir yere ip ile bağlanmıştır. Boynundaki ipten kurtulmak, onun için çocuk oyuncağıdır. İpi kopartır ya da dişleriyle parçalar. Vagonda asılı duran ipteki yeşil tütünlerin bulunduğu yere doğru yaklaşır. Baştan itibaren ipteki tütünleri kopartarak yemeye başlar. Eşeğin sadece tütünleri yediği gösterilmektedir. Hepsinden birer parça almaktadır. Tütünlere büyük oranda zarar vermektedir. Son vagondaki iplere sıra gelmiştir. Oradaki tütünleri yemeyi sürdürür. Ansızın arkadan bir gürültü duyulur. Eşek, geriye döndüğü zaman yediği tütünlerin dışkı olarak simsiyah çıktığını fark eder. Tersinden okuyamaz. Yazının bulunduğu başa döner. Yerdeki yazıları heceleyerek okumaya başlar.
“—Sigara sağlığa zararlıdır.” Yazısının oluştuğunu anlar.
Eşek, anırarak bulunduğu yerden kaçmaya başlar. Bunu gören eşeğin sahibi peşinden koşarken bağırmaktadır… Aslında eşek bir kâbus görmüştür. O anda tütünün karşısına çömelmiş durmaktadır. Birden bire silkinerek ayağa kalkar. Anırarak, tütün iplerinin bulunduğu yerden kaçar.
—SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR.
Yazısı ekranda gösterilir.

Not: Konunun daha ilginç olması için, konuyu okuyan arkadaşlarımız, yorum köşesine görüşlerini bildirebilir.

HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)
Ekleme Tarihi: 27.07.2010 - 15:17
Bu mesajı bildir   HASAN SANCAK üyenin diğer mesajları HASAN SANCAK`in Profili HASAN SANCAK Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 694 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53181 saniyede açıldı