seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana
     

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30095 *** Toplam Mesaj: 148180
Forum Anasayfa » DENEME TAHTASI » Ancak Sana Sığınırım, Ancak Senden Yardım Beklerim.

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Mesaj
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  
Ancak Sana Sığınırım, Ancak Senden Yardım Beklerim.

Moderator
4253 Mesaj -

Kayıt Tarihi: 04.06.2007
En Son On: 06.05.2020 - 18:59
Cinsiyeti: Erkek 
Ancak Sana Sığınırım, Ancak Senden Yardım Beklerim.
Ya Sahip!
Ne zaman, gülleri görsem hep resulü ve kırlarda bir çiçek görsem ümmeti olan bizleri hatırlarım. Boynu bükük ve garip, gelen tekmeliyor giden tekmeliyor. Şu dünyada senden başka hiç kimsemiz kalmadı, ortalık ta feveran ediyor ümmet. Her tarafta paramparça olmuş düşman halimize gülüyor. Her hançereden bir ses çıkıyor amma kimse kimseyi dinlemiyor.
Ya Sahip!
Bu Dünyada ümmeti himaye edecek İslamın temsilcisi kalmadı mı? Şu dünyada mert olanlar namertmi oldu acaba? Artık gidecek ne bir taif nede yesribin sıcak yüzü kaldı. Nerde kaldı peki insan olmanın erdemi, herkes herkesin düşmanımı? Şeytanın en rahat zamanındamı yaşıyoruz? Demek ki şeytan şeytanlığını yapıyor ama ümmet, ümmet olmanın şuurunda değil uyuyor. İnsan şeytanları artık ortalıkta cirit atıyor. İnsanlığa değil kendimize bile faydamız yok… Etrafımızı sanki kara bir sis bürümüş gurur ve kibir özümüzü boşalmış…
Ya Sahip!
Her sabah gözlerimi açtığımda ümmetin halinden resimler geçiyor adeta tarıyorum. Şöyle bir uzanıyorum Ortadoğu, Uzakdoğu, Kafkaslar, balkanlar, Afrika, Amerika, Avustralya ve iki damla gözyaşı akıyor gözlerimden içim ateşle yanarak. Rahatımızı nasılda çok seviyormuşuz. Onlara Yardım edin dendiği zaman aklımız cüzdan ile vicdan arasında sıkışıp kalıyor. Rahatımızdan hiçmi hiç ödün vermiyoruz, herhalde dünyayı daha çok seviyoruz. Yoksa ne olabilir ya da Ölümsüz bir hayat mı yaşadığımızı zannediyoruz.
Ya Sahip!
Vicdanımı sorgulamasam ve kendimi şöyle bir yoklamasam hatalarımı nasıl bulacağım?
Her zaman başkalarını mı suçlayacağım? Sanki biz suç işlemez olarak mı geldik dünyaya.
Bizleri ancak sen korursun.
Ya Rabbim:
Sana sığındım, sana geldim, senden yardım isterim, sen yardım etmez isen nereye giderim, gideceğim başka kapı yok ki döner yine senden yardım isterim. Senden haberdar ve şuurunda olamazsam senin istediğin gibi ISLAMa nasıl hizmet ederim. Bu ümmet, kardeşlik şuurunda olmazsa İslamın sancağı nasıl yükselir. Ümmete Yardım et İnsanlık kan revan içinden kurtulsun. Senin yolundan bizleri ayırma ya Rab. Âmin…
M.S.A

Ekleme Tarihi: 02.12.2009 - 11:31
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 79 Misafir mevcut. En son üyemiz: merve02


Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
yozgatli (32), kabe_7 (57), ebuzerim (50), derman (59), AsRi-SaaDeT (38), cormuk (29), eskili yusuf (39), vaneli.sul (56), kartal74tr (58), omerulfaruk (55), karakiz (45), cinalahmet (44), Martiaal (51), erolerdinc (50), Bugra_68 (44), suverleylamm (38), kartal_hidayet (50), sedefcicegi (37), GulAyse (42), adam38 (50), turcin (39), mkani (37), erol-hb (50), bilal albayrak (56), banufatý.. (51), eminkara (52), yresul (53), HerNeyse (49), elifmese (35), keycloud (33), haydarunlu (37), vaneli.su (56), nxhidayet (56), garman (42), BÝLAL YU.. (40), sevgi_yaðmu.. (41), maral_23 (40), durmus eren (45), yelepepe (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.95532 saniyede açıldı