ivermectin kamagra fluvoxamine lopinavir ritonavir stromectol super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » DİĞER DİNİ KONULAR » Kulluğa giden yolda yalnız bırakma bizi olur mu ya Rasul...

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 1 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Kulluğa giden yolda yalnız bırakma bizi olur mu ya Rasul...

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Cinsiyeti: Erkek 

Neden kutlu bir doğum senin doğumun ya Rasul... Neden kutlu oldu senin doğumun... Acaba başka bir insan var mıydı böylesi bir doğuma nail olan ya da doğumu böylesi kutlu olan.
Bir başkasının doğumu için bu kadar dualar yapıldı mı acaba... Bir başkası için damla damla gözyaşları döküldü mü şu alemde.. ve dökülen gözyaşları böylesi rahmete dönüştü mü hiç ya Rasul...
Kutlu doğumun... Mutlu doğumun... Rahmetli ve bereketli doğumun... En güzel doğum...
Senin doğumun ya Rasul...
Biliyor musun ben senin doğumu görmeyi çok isterdim. O gün gece nasıldı o gün güneş nasıl doğdu o gün kuşlar nasıl uçtu o gün sular nasıl aktı inan öyle görmek isterdim ki... Göremedim ya Rasul... Ben bu güzelliği göremedim... Senden rica etsem.. Sende çok sevdiğin ve seni çok seven Rabbinden istesen bana bu güzelliği gösterse olmaz mı ya Rasul... Hiç değilse rüyamda görsem... Dua eder misin şu aciz ümmetin için... Göremedim ben o günleri ya Rasul... Kutlu doğumuna şahit olamadım ya Rasul... O gün yaşayan kuşları o gün yaşayan otları bile kıskanıyom ya Rasul... Onlar bile gördü seni ama ben göremedim senin o kutlu doğumunu.. Ama yine de şanslı hissediyorum kendimi... Göremedim o günleri... Ama o günleri görenleri o günleri yazanları gördüm duydum okudum ya Rasul... Bu güzellik nasip oldu bana... Şükürler olsun tanıdım seni ya Rasul.. Tanıdım ve sevdim seni...
İnan beni seni çok s eviyorum ya Rasul... Ama inan çok s eviyorum. Anlatamasamda bunu yazamasamda bunu inan çok s eviyorum seni. Seni ve seni böylesi güzel yaratanı inan çok s eviyorum. Çok s eviyorum.... Çokkkkkk...
Sen gelmeseydin...
Sen duymasaydın...
Sen görmeseydin...
Sen konuşmasaydın...
yok... ben düşünmek istemiyorum bunları ya Rasul.. Çünkü bunları düşünmek bile insanlar için bir zulüm olsa gerek...
Düşünmüyorum ya Rasul yokluğunu düşünemiyorum... Düşünmek istemiyorum... Çünkü varlığını bilmek varlığını düşünmek bana en güzel rahmeti hissetiriyor biliyor musun ya Rasul. Çünkü sen rahmetelilaleminsin...
Sen...
Ben şimdi seni tarif edemem ya Rasul... Ama seni tarif edenlerin diliyle kalemiyle yüreğiyle sana sevgimi sana özlemimi sana iştiyakımı sunmak isterim... Sen o kalemlerin o yüreklerin o dillerin güzelliği hürmetine sana olan sevgimi kabul eder misin... Edersin değil mi... Çünkü sen ümmetine karşı çok merhametlisin dimi ya Rasul... Ben sana ümmet olmak istiyorum... Kabul edersin değil mi beni ümmetliğine.. Çünkü biliyorum ki ümmet olmak kul olmanın güzelliğiyle nurlanır... Ben Rabbime kul olmayı senden öğrendim... Çünkü sen herşeyde oldugu gibi kullukta da zirvesin... Sen benim örneğimsin ey kutlu doğumun hediyesi.. ey gönüllerin kutlu muştusu...
Seviyorum ben seni... seviyorum inan... hem de çok seviyorum....
Hani dedim ya o dillerin o yüreklerin o kalemlerin güzelliği hürmetine sana olan sevgimi kabul eder misin diye... Yine soruyorum ya Rasul... Kabul eder misin.. Eğer kabul edersen bir şey daha isticem senden yüzüm olmadan.. İzin verir misin ya Rasul...
Seni çok seven Rabbinden ister misin benim için ve tüm ümmetin için...
İster misin... Kulluğu ve ümmet olmayı yaşamayı nasip etsin bize...
İster misin Rabbinden şu gözlerimiz cennette seni görebilsin... Çünkü seni gören senin en çok sevdiğini görür inşaAllah. Rabbimizi görür...
İster misin Rabbinden şu kulaklarımız senin sesini duysun... Çünkü seni duyan senin o çok sevdiğin sesi de duyar...
İster misin Rabbinden şu dillerimiz seninle konuşsun... Çünkü seninle konuşan senin çok sevdiğinle de konuşur...
Çok şey istemedim değil mi ya Rasul... Sen cömertliği bol olansın.. Bize de cömert ol ne olur... Ümmetim de bize... Ne olur ümmetim de bize...
Bu kutlu doğumda senden bunu istiyorum ya Rasul...
Peki isterken ne getirdin diye sorarsan şu acizin elinde sana layık bir şey yok...
Ama yüreğimde sakladığım dilimle sana yolladığım selam ve rahmet dileklerim var... Salat ve selamım var sana ya Rasul...
Kabul eder misin...
ALINTI

Ekleme Tarihi: 09.11.2009 - 13:14
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 706 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
meleknur58 (71), fatih4194 (45), F.U (43), güngör (51), mematii (41), ravza81 (43), turgay gnl (63), mgs 41 (55), ilknurakan07 (44), islamicboy (40), eminefendi (51), mirac6363 (45), adempece (52), AKKUS61 (50), binerve (41), ahirzaman (57), akay-350 (46), nuraymelek95 (29), AydinG (39), batuhan_ (47), markad (50), simales (39), bülent21 (43), mucahide33 (39), polat0000 (59), gülkokuþl.. (41), minik (43), Baykara (38), mecide_sümeyye (35), mustafakumbar (53), gringo (51), vefalidost (50), saidmirza (55), yaramaz (41), vuslateli (37), pascal (37)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53355 saniyede açıldı