generique stromectol dexamethasone ivermectin generique luvox ivermectine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » İLANLAR & DUYURULAR » cehennem ehli kadinlar

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 3 mesaj mevcut
Ekleyen
cehennem ehli kadinlar

Misafir

En Son On:
Cinsiyeti: ----- 

REHBERLIGE GELEN BI KONU SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIM

Lütfen Allah rizasi icin yayinlayin!
Genclik elden gidiyor!
Kizlarimiz baslarini örttükleri icin kendilerini islama uygun yasiyoruz diye kandiriyorlar!
baslari örtülü ama altlarina daracik pantolonlari giymisler!
Insallah kiyamet kopmadan önce uyanirlar !!!!!

OKU!OKU!OKU!
Bu Mesaji en az 10 kere yolla /dagit ,eger Tövbe eden olursa mükafatini fazlasiyla alirsin

Peygamber Efendimiz (S.A.V.)buyurmus:
”Cehennem ehlinden olan bir fahika/sinif/zümre, varki ,bunlar bir takim KADINLARDIR üzerlerine bir elbise giymisler, amma bu KADINLAR
tipki ciplak bir KADIN gibiler,
ciplak degiller ,amma tipki ciplakmis gibi
önden ve arkadan vucütlarinin hatlari,endami ,avret mahalleri ortada.

Bu giyinislerinden bu kiyafetlerinden ,bu günahlardan vazgecip TÖVBE etmedikce ,ALLAHÚ TEALA cennetin kokusunu bu kadinlara göstermiyecek,tattirmiyacak.VALLAHI BU KADINLAR
cennete giremiyecekler!!!!!!!”

Dönelim günümüze kizlarimiz ,eslerimiz,bacilarimiz.
MEDENIYET diyerek avrupaya ayak uydurmak icin,
Baslari örtülü dahi olsa!!!!!!
Daracik pantolonlari,bodyleri ,sile bezinden yapilmis gömlekleri ,ince elbiseleri ,sirtlarina kadar soyunarak,bikini mayo giyerek vücutlarini teshir ederek ,erkeklerin dikkatlerini üzerlerine cekiyorlar.
Tipki Allahin Resulünün o zaman buyurdugu gibi:
GIYINMISLER AMMA CIPLAK BIR KADIN GIBILER!!!!

Vucütlarini alcidan bir kaliba koymuslar önden ve arkadan avret mahallerini bütün gözlere sunuyorlar,erkeklerin bakislarini sehvetlerini uyandiriyorlar
Hatta pantolon giymeseler bile ,ne kadar entari ,elbise giyerlerse giysinler ,eger vucudun hatlari ,endami.meydana cikiyorsa,yani avret mahalleri: gögüs,kalca,bacakarasi,kollarin,bacaklarin sekli!!!belli oluyorsa
Bunlar cehennem ehli kadinlardir!!!!!!!!!!
Dar bir Pardüso´da insanin kalibini,endamini belli eder!!!!!!!
onun icin dikkatli giyinelim!!!
ALLAHÚ TEALA bu kadinlara ÖRTÜNMÜS DEMIYOR ,CIPLAK HÜKMÜ veriyor
CENABI HAK.”KAPATIN,GIZLEYIN,ÖRTÜNÜN !!!“ buyurmus.
Bu kadinlar´sa aciliyor ,dökülüyor ,dekolte giyiniyorlar,bu halleriyle kiyafetleriyle : EY ALLAH sen istedigin kadar örtününde ben seni ALLAH Kabul etmiyorum dar giyinip cikiyorum ,kendi kiyafetimi sana isyan bayragi halinde kullaniyorum!diyorlar tavirlariyla.
ISYAN DINDEN CIKARIR!!!

Ekleme Tarihi: 09.07.2009 - 20:24
Bu mesajı bildir   zum Anfang der Seite
Forum Düzeni - imzaları göster
önceki konu   sonraki konu

Mesajlar Ekleyen Tarih
 cehennem ehli kadinlar
SaYaCGIN 09.07.2009 - 20:24
 cehennem ehli kadinlar
keskinmetal 09.07.2009 - 23:17
 cehennem ehli kadinlar
Muhtazaf 10.07.2009 - 03:46

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 673 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.52293 saniyede açıldı