generique rhinocortcolchicine stromectol dexamethasone generique rhinocortcipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » SERBEST KÜRSÜ » Katliamın sorumlusu ERDOĞAN!

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 21 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Cinsiyeti: Erkek 
?????????????????????????????????????
gül gül gül agla agla gül gül PC de
Katliamın sorumlusu ERDOĞAN!
Cübbeli Ahmet Hoca:'Bu katliamın sorumlusu sen değil misin başbakan? Başbakanın ağlamaya hakkı yoktur’

Cübbeli Ahmet Hoca:'Bu katliamın sorumlusu sen değil misin başbakan? Başbakanın ağlamaya hakkı yoktur’ Anadolu Gençlik Dergisi Sultanbeyli Temsilciliği , yaptığı konferanslar serisine Cübbeli Ahmet Hoca ile devam etti. Sultanbeyli Kapalı Spor Salonu’nda yapılan konferansa yaklaşık 6 bin kişi katıldı. Cübbeli Ahmet Hoca, hükümete sert eleştiriler yöneltti. Sultanbeyli Anadolu Gençlik Dergisinin davetlisi olarak Sultanbeyli’ye gelen cübbeli Ahmet Hoca kapalı spor salonunu hınca hınç dolduran, çoğunluğu hanımlardan oluşan vatandaşlara yaklaşık 90 dakika vaaz verdi. Anadolu Gençlik Dergisi’ Temsilciliği’nin düzenlemiş olduğu gece İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Okunan İstiklal Marşı’ndan sonra sahneye Hafız Nevzat Bakır çıktı ve Bakara Süresi’nin 155 ve 156.cı ayetlerini okudu. Okunan Kur-an-ı Kerim’den sonra kürsüye gelen Anadolu Gençlik Dergisi Sultanbeyli Temsilcisi Yunus Çırak “Dünya ve Ortadoğu’nun zor günlerden geçtiğini Gazze de bir insanlık dramı yaşandığını BM’lerin ve Türk hükümetinin bu vahşete seyirci kaldığını, İsrail’in BM’ler tarafından yasaklana silahları Filistin halkı üzerinde denediğini” söyledi.

Cübbeli Ahmet’ten “Yahudi” uyarısı
Çırak’ın konuşmasından sonra kürsüye çıkan Cübbeli Ahmet Hoca toplanan kalabalığa yaklaşık 90 dakika vaaz verdi. Sükûnet içerisinde dinlenilen konuşmada Cübbeli Ahmet Hoca gündemle ilgili birçok konuya değindi. Cübbeli Ahmet Hoca konuşmasının büyük bölümünü Filistin halkına İsrail tarafından uygulanan insanlık dışı uygulamalarına ve bu vahşete dünyanın ve Türkiye’nin sesiz kalması konusuna değindi. Hoca, özetle şöyle dedi: “Allah (cc) bizi İslamiyet ile şereflendirdi ve bizlere Namaz, Oruç, Hac, Zekat gibi görevler verdi. Biz Müslümanlar olarak yalnız bu görevleri yerine getirmekle cenneti gidemeyiz. Bizim başka görevlerimiz de var” Yahudilerin asırlardır İslam âlemi ili uğraştıklarını belirten Cübbeli Ahmet, “İslam’ı yok edebilmek için çeşitli yollar deniyorlar. Bu günlerde Yahudi İsrail, Dünyanın gözleri önünde savunmasız Filistin halkının katliamını gerçekleştiriyor, buna Türk hükümeti dâhil tüm dünya devletleri seyirci kalıyor” dedi.
Cübbeli: ‘Başbakanın ağlamaya hakkı yoktur’
Cübbeli Ahmet, Filistin de yaşanan vahşete Türk hükümetinin samimi yaklaşmadığının altını çizerek şunları söyledi: “Filistin halkına ve Gazze de yaşanan vahşete ben ağlarım, sizler ağlarsınız. Ancak icraatın başındaki Başbakan’ın ağlamaya hakkı yoktur. Niye ağlıyorsun? Niçin Yahudi İsrail’in büyük elçisini sınır dışı etmiyorsun? Niçin Türk elçisini geri çekmiyorsun? Niçin Büyük Ortadoğu katliamının eş başkanlığını bırakmıyorsun? Niçin Yahudi İsrail’in savaş uçaklarına Konya’da yer açıp Filistin ve Gazze halkının katliamına yardımcı oluyorsun? Bu katliamın sorumlusu sen de değil misin?”
Başbakan Olmert’le ne görüştü?
Cübbeli Ahmet Hoca, İsrail Başbakan’ı Ehud Olmert’in Gazze katliamından üç gün önce Türkiye’ye geldiğini ve Başbakan ile yaklaşık beş saat baş başa ne görüştüklerini sorarak bu konunun mutlaka açıklığa kavuşmasını aksi halde vicdanlarda bir kara leke olarak kalacağını söyledi. Cüppeli, “Allah (cc) bize sadece Namaz, Hac, Zekat, Oruç, görevlerini vermemiş. Bugün yaşan dramlarda Müslümanlara yardım görevini de vermiştir. Dünyanın neresinde olursanız olun Müslüman milletlerinin acılarını paylaşmak en önemli görevlerinizden biridir. Şimdi, sizler Filistinlilere yardım için elinizden ne geliyorsa onu yapmak zorundasınız” dedi. Hoca, konuşmasının sonunda Yahudi İsrail’in katliamında şehir düşen Filistinli Müslümanlar için dua ettirdi. Dua sırasında salonda bulunan birçok vatandaşın ağladığı görüldü.

Kaynak:
http://www.marmarahaber.net/katliamin-sorumlusu-erdogan_haberi_9051.html

Bu mesaj 4 kez ve en son Muhtazaf tarafından 26.02.2009 - 11:26 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 01:47
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25

Dedikleri yalanda deyil yani sen 5 saat baş başa görüş ????

Evet başbakan iz bakkal dükkanı idare etmiyoruz doğru ama
gönder büyük elçisini çek sende elçini dünyada aç mezarı yokya yahu.....

Geçenlerde Mahir kaynak anlatıyordu tv de biz abd'ye ab ye vs ne kadar ihtiyacımız varsa onların bizden daha çok ama devlet dış politikada sıkıntı yaşıyor ...Kısacası doğru söze ne hacet derdler vesselam..

Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 09:17
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kerim75 su an offline kerim75  

125 Mesaj -

En Son On: 20.03.2009 - 16:01
....bıraz kabaca olacak ama""bekara karı bosamak kolaydır""" bu ata sozu aslında ısın ıcını bılmeden dısardan gorunen sekılde yorumlanınca soylenen sozdur....

toplanılma amacı guzel hatta bazı konusmalarda oyle fakat bazende haddı asmamalak lazım gelır ne dedıgını nereye gıdecegını bılecen yapılabılecekseylerı ısteyıp soyleyecen....

aynı bu gunku hukumetın dısardan gorundugu gıbı....

ulke uzerınde cumhurıyet kuruldugundan berı farklı bır dusunce ve fıkır hatta yasam seklıne zorlanmıstır,kımlıgımızde tasıdıgımız ıslam kelımesını dedelerımız ayaklanması yasayamıyorsak bıle kımlıgımızde gecsındıye zorla yazdırılmıstır... ulkenın yuzde 99 musluman felan degıl kımse kusura bakmasın hele slamı yasamaya calısan nefsıne ve gunun zevk sehvet ve dunyamalının etkısıne kapılanlar ve bunlardan mahrumkalmak ıstemeyıp gerekırse dını vecıbelerını kısıtlayan hatta bır cumaya bır kadır gecesıne ındıren bır ay orucun belırlı bır donemıne denk getıren muslumanlar var.....evet basbakandan ıslam adına beklerdık sunu yapsın bunu yapsın soyle essın boyle gurlesın....ıyıde kardesım ıcımızde su anyaptıklarını bıle gereksız ve asırı bulan var hatta bu kucuk cabalarına bıle karsı olanlar var...ıcınızde kı maddı yonden buyuk sırketlerın cogunun yahudı ve abd lı ıng.oldugunu dusunursenız ve dunyada zaten bır ekonomık krız varken halkını tehlıye atacak bu zengın adamların ulke ıcınde ayrı bır krız cıkarma tehdıtlerı bır yandan ulke ıcınde cetelerın durumları yuzunden sureklı yıpranan beledıye secımlerı arafesınde cıkan yerlı yersız yolsuzluk haberler ve karalamalar ve asıl onemlısı hem askerıyeyı hem hukuku goreve cagırıyoruz dıyebılecek kadar ılerı gıdebılen muhalefetın vekıl vasfını almıs ucubeler....

....bu ısler cok cetrefıllı basbakanı savunmakla alakası yok ama saydıgım bu kadar olumsuzlugun oldugu baska bır ulkede kan govdeyı gotururdu sanırsam.....

pekı ben bırsey sormak ve ogrenmek ısterdım ordakılerden bırı dememısmı yahu kaplan senın bınlerı asan cemaatın var ve etrafında kı ınsanlar senın vaazınden hosnutlar ve senı severler sende cıhat etmeyı neden almanyalarda mal ustune malyapıyorsun sohretınle paranın cok oldugunu bılmeyen yok neden fılıstın ıcın maddı servetınden ve cemaatınden yardım gondermıyorsun neden cemaatındekı ınsanları genclerı ısraılın karsına dıkılın hepınız fılıstıne cagrılarında bulunmuyorsun..

bu cemaatler ah bu cemaatler...gorevlerını ve kurulus amaclarını asla uygulamayan hedeflerını sureklı degıstıren ve gectıklere partılere buyuk oylar kazandıran cemaatler..dun dsp ıle ıclı dıslı olanlar sımdı akp ıle yarında kımın yanında olacaklarını tartmaya calısyorlar oysa onların kurulus ve ıslama hızmet amacı bumu boylemı olmalı....

kaplan soylemıs ıslamın guzel anlatılmamasında bılınen ısım olarak yasayısınızla konusmalarınızla ıslama ısındırmak ıslamı ımrendırmek yerıne ıslamın cesıtlı ıftıralara maruz kalmasındakı en onemlı etkenler cemaat lıderlerı....

turkıyede bas ortusune ıslama namaza hayırdıyen veryansın eden zumrelerın karolasmıs kemıklesmıs onemlı yerlerden cıkarken sayıları azalırken nasıl feryadı fıgan ettıgını gormekteyız ıste bunlarda asıl yapılması gereken yerıne karalayıp gundemde kalmak ısteyen zumrlerden bır ornek...

ALLAH ISLAH ETSIN.......

selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 09:50
Bu mesajı bildir   kerim75 üyenin diğer mesajları kerim75`in Profili kerim75 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1463 Mesaj -

Bu kadar net bir şekilde ah cemaatler vah cemaatler demenin altında neler acaba .....Zümre derken ne demek istiyorsun onu da deyi ver .?

Bir kere burada olan olaylar katliyamlar vatan millet meselesi değil masum bebeleri masum insanları elerinde silah olmayan sadece msülüman diye vurulan katledilen çaresiz insanlara yapılan zulumdem dolayıdır bu tebki senolayları karıştırıyorsun bana kalırsa...

Bu mesaj 1 kez ve en son Maksat kelam olsun tarafından 23.01.2009 - 10:02 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 10:00
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
akturk su an offline akturk  

28 Mesaj -

En Son On: 27.03.2009 - 10:55
YAZIK gerçekten çok yazık yani söylediğiniz keliemelere bakın yayyınladığınıza bakın... Bütün dünya ülkeleri engel olamıyor Tayyip mi engel olacak biraz mantıklı düşünün lütfen...Nedir yani geldiler Tayyipten izin mi aldılarda vurdular...

Gerçekten akıl ve mantık dışı bir düşünce sistemi
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 10:01
Bu mesajı bildir   akturk üyenin diğer mesajları akturk`in Profili akturk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

125 Mesaj -

.....yazdıklarımı algılamanızdakı yanlıslık benı bıraz uzdu zıra,muslumanlar once akıllı olmalı...yurt dısında yasayıp ulke ıcındekı yasayıs seklını ve yonetımını elestırmek cokda dogru degıl helekı kendı yasayıs seklınde kı olumsuzlukları bır cemaatın lıderı olarak goz onundeyken bu kadar rahat yapıp ıslamın yanlıs algılanmasına sebep olmandan dolayı...bu en bastakı sahıs ıcın yazdıklarım dı...ssızın sorunuz ıse cemaatlerın kendı gorevlerı nedır kendılerıne sectıklerı odevler ve bunun ıcın neler yapmaktadır....bugun en solcu partıler bıle bılırkı cemaatlerı arkasına almayanlar secım kazanamaz ve secım zamanı hem cemaatlerın hem partılerın bır bırlerıne goz kıptıgını bılmeyen yoktur....

fılıstındekı olayla ılgılı yazdıklarımıda yanlıs anlamanız benı uzdu dıger yazılarımıda okur ısenız yanlıs algıladıgını anlayacaksınız...burda sadece erdogana ve turkıyeye bu katlıamın sorumlusu sensın dersen kul hakkına gırersın ve kısılerı yanlıs doldurmus olursun...elımızı vıcdanımıza koyup dusunelım bu ulkede lıder olmak hemde bu sartlar altında ve hem dunyaya hem ıslama hem ulkeye hızmet etmek ıcın yapılan onca seye ragmen....

fılıstındekı acıları ve vahsetın sıkıntılarını kımse kendıne sahıplenmesın evet sızın dedıgınız gıbı bu sadece muslumanların degıl ınsanlıgın bır acızlıgı ve sıkıntısı ama bunun uzerınde sıyaset yapıp kısılerı karalama calısması yapmakda hos bır goruntu degıl.....

yazdıgım yazıyı yanlıs yorumlayıp nedıyor bu felan yapıp yanlıs yaptıgımı soylerkende abartılı davranıyorsunu zıra gercekten cemaatler gerektıgı gıbı ıslama hızmet konusunda beklenenın aksıne ıslerle ugrasıyor ıclerınden bırı olarak salllama yazılar eklemıyoruz ve kımseyı acıktan karalamıyoruz ama yukarda ısmı zıkredılen sahıs harıc...

eger kelımelerımde yanlıslık varsa hoşgorunusunuze sıgınıyorum zıra yazdıklarımda ne ıslam adına ne yapılan zulumler adına yanlıs bır sey olmadıgı kanaatındeyım

azız mubarek cuma gununde rabbım sahıttır ıslama hızmetı gecmıs herkesı savunur ve bıldıgım ve duydugum seylerı soylerım,yanlıslarım olursada kabullenır ozur dılerım...

selam ve dua ıle
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 10:28
Bu mesajı bildir   kerim75 üyenin diğer mesajları kerim75`in Profili kerim75 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

alkıs

Bu mesaj 2 kez ve en son Muhtazaf tarafından 03.02.2009 - 01:27 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 10:50
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

28 Mesaj -

Suçlu sadece Erdoğan değilse onun ismi neden direk yayınlanıyor...Dünya liderleri neden denmiyor... Siyasi bir düşünce haberinin yayınlanması olarak yorumluyorum bu yazılanları...
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 10:53
Bu mesajı bildir   akturk üyenin diğer mesajları akturk`in Profili akturk Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1463 Mesaj -

Velhasılı ben gidpte israili neden vurmuyoruz vs vs..

Deniyorum ama en azından tebki olması hasebiyle ilişkileir askıya ala blilrdi değilmi ben burada günah keçisi erdoğan diyede göstermeiyorum diye ama velakin eş başkanlıktan kendisini çeke bilirdi bu ola bilirdi değilmi mesela mecliste israil dosluk grubundan başkan sıfatıyla nursuna memecan nasıl istifa oda bunu yapardı vs.vs. eğer istenirse

Yahu düşünsenize israil savaş uçakları bizim ülke sınır toprakalrında eğitim savaş eğitimi alıyor yahu bu pehriz bune lahana turşusu.....

Ama gene de duyarsız kalmadı olaya danışmanlarını bakanları diyolug kurmak için koşuşturdu bunlarıda göz ardı etmemek lazım.....

Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 11:03

125 Mesaj -

...maksatkelam olsun kardes hakkını helal et yanlıs anlasılmak kotu bıseydır bılırm.....benım nacızane anlatmak ıstedıgın erdoganın malaıke dır hatasızdır demek degıldır tabıkı gerek yurt ıcı gerek yurt dısı polıtıkalarında yanlısları vardır ama bır katlıamın sorumlusu tutulacak kadar degıldır ve bunun sıyasıbır karalama gıbı gozukmesınden dolayı tepkı koydum ama su bır gercektır kı bırılerı ıle bır anlasma yapar ve bunun suresını belırlersen bu sure zarfında onunla devam etmek zorundasın zıra peyganberımızın muslumanların aleyhınde olan bır barıs gorusmesınde karsı taraf bozana kadar sabretmıs ve hem ashab tarafından hem ınanmayan halk tarafından baskı gormustur....ve hadıslerınde akıdenıze sadık kalın denmıstır ve ulkeler arasında eger boyle arıs zamanında yapılmıs talım anlasması varsa ve bu bugun savas zamanı gundeme getırmek ve ulkemızde ogrenıyorlar demek de dogrumudur ve bu anlasmalar kendınden oncekı hukumetlerın ımzaladıgı anlasmalarsa hala gecerlı ıse yapacak bısey yok....evet bugun halkın cogunlugunun sadece kımlıgınde musluman yazmayıp aynı zamanda yasıyor olsalardı ısraıle savas acardık ama kackısı ıyı kotu rahatını bırakıp gıder hadı anket yapalım maddıyatımızdan bır kısmını bıle gonderırken zorlanıyoruz nefsımıze zor gelıyor bır can olarak evlat olarak dusun...bırlık olmadan dırlık olmaz ve ozellıkle turk bırlıgı kurulmadan donek araplarla bırlık kurulmaz ve onlara guvenıp savasada gırısılmez o yuzden turkbırdev gıbı bır bırlık anlasması yapılmadan batı ıle gırısılecek boyle bır savas hayal olur musluman akıllı olacak akıllı....

ALLAH RAZI OLSUN YAKLASIMIZDAKI ARKADASLIKTAN DOLAYI...

selam ve dua
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 11:18

28 Mesaj -

O birlikten çekilebilirdi evet belki doğru yaklaşım ama burda erdoğanında dediği gibi bakkal dükkanı işletilmiyor...Koca bir hükümet işletiliyor... Arkadaşlar ben size şunu söylemeden geçemiyeceğim hiç bir liderin konuşamadığı sertlikte cevaplar ikazlar vermiştir... He bana kalsa hükümeti ben yönetsem Sadece şunu yapardım herşeyi göze alır osmanlı torunlarını korumak adına israile karşı durur savaşırdım... Sonu ney olurdu biliyormusunuz. Hüsran bütün dünya devletleri karşınızda olurdu... Biraz daha siyasi düşünün...

Siz duygularınızla hareket ediyorsunuz. Bende şunu diyeyim tabiki FİLİSTİNE ÜZÜLÜYORUM ÜZÜLÜYORUZ. Ama bu TÜRK MİLLETİNİ TEHLİKEYE ATMADAN alınacak önlemlerden oluşmalıdır.

Biraz daha sakin sebatli düşünün üzülmediğimizi idda edemezsiniz velakin böyle bakkal dükkanı işletir gibi düşüncelere saplanmak yanlıştır. Bütün ihtiyacını kendi karşılasa bu hükümet ve gelecek diğer hükümetler dışa bağımlılık olmasa rusya gibi bağımsız olsak rest çekilir herşey yapılır... Ama değilsiniz. İşte Rusta gazı kesince sıkıntı yaşıyorsun. Nerde kaldıki Diğer güçleri yok saymak... Biraz siyaset bilimi olarak düşünün konuşun.

SN kerim 75 bey... imzanızdaki kafir yazısını açıklayabilirmisiniz özel mesaj atamadığımdan soramadım ne anlama geliyor... Hakk katında Müslümana kafir denilmesinin ölçüsü nedir... Neye istinaden yazılmış bir yazıdır...?
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 11:38
akturk kardes......

125 Mesaj -

""KAFİR LERİN SÖZU ILE MUSLUMAN KERDESINI KIRANA YAZIKLAR OLSUN"""""

kardesım aslında cok acık bır soz ne demek ıstedın dıye sorarsan eger ben bursa sayflar dolusu yazı yazarım gırerım sureyılı satılmıs mısırlı ısbırlıkcılerden gıderım cumhurıyet yıllarına orda ezanı turkce okutanlardan darbe yapanları ve bugunku ergenekoncuları hatta ucu nerelere gıderbılmıyorum yazmaya baslayınca hıc dusunmedım ama sozun ozu yukarıda....

kardesı kardese vurdurana kırdırana ve buna musade edene....velhasılı kelam....

islamda kardesliğin önemini ve ibadetlerdekı bırlıktelıgın lezzetı cok baskadır bu sozle fıtneye uyup kardesıne kıyanlara
selam ve dua ıle...
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 13:18

28 Mesaj -

kelamın böyle olsa ''kardesı kardese vurdurana kırdırana ve buna musade edene....velhasılı kelam....''

Anlarım geçenlerde bir aile dostumuzla görüşürken kendisi menzile gider gelir ordaki ALLAH dostları ile iştigal eder... Yaptığımız hasbihalde kişi nereli olursa olsun iranlı,rusya,abd ne olursa olsun kafir demek müslümana yakışmaz demişti... Çünkü kafir dini olmayana denir ve o kişiler Hristiyan ama bir dine mensup yahudi ama bir dine mensup ...diye söz etmiştik...

Şimdi sizin söylediğinizle kişi hareket etmeye kalksa yanlışda yer alır... Müslüman kendinen emin olmalıdır başkasına hele helede görmeden başkasına kafir demek insanı delalete götürür...

Şimdi gelelim ikinci konuyuya...Mısır ,suriye bilmem diğer kişiler devletler ne yaparsa yapsın ALLAHIN adaleti vuku bulacaktır... Biz cüzi irade sahibi kişileriz... Anlımıza yazılmış kadarimizde ne varsa onu yaşarız...Kuranda büyük bir savaştan bahsediliyor ve yahudilerin kuracağı devletten bahsediyor...1948 de yahudilere topraklarını veren filistinliler kuranı bilmiyormu onların yapacağı zulmü kuranın dediklerinin olacağını bilmiyormu biliyor ama ... Anlına yazılan şeyin hayatımızda vuku bulacağı için ALLAH cc dedikleri ayetleri olacağı için kişi birşey yapamaz...

Tabiki bu sözlerimi yanlış anlamanı istemem zalime karşı susalım demedim demem de... Aşağıdaki şiir dizelerini dile getiren de benim... Duamda bedduam da hep israil vardır... Islah et ıslah olmazsa Kahhar isminle kahreyle yarap diye dua ederim...

Rabbim delalete düşmenizi engellesin sizin ve bütün müslüman aleminin

Dualarım sana ayan kabul eyle yaradan
Bitsin savaşlarartık kalksın aradan
Gökten olmazsa İsraili karadan
Perişan ette kurtar bizi YARAB
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 13:34
rahil su an offline rahil  

1191 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 18:14
Cinsiyeti: ----- 
aklıma takılan bi soru var.. Neden özelleştirme yapılırken yerli firmalara değilde yabancı firmalara satılıyor? düsün
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 18:16
Bu mesajı bildir   rahil üyenin diğer mesajları rahil`in Profili rahil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

125 Mesaj -

....kafır dınsız demek haklısın ama bır dını secer ve onun vecıbelerını yrıne getırmezsende o dınden cıkmıs olursun kı...hıcbır ılahıdın sana katlıam yap fıtne cıkar arabozuculuk yap demez o yuzden kafır sozunenun dogru oldugu kanaatındeyım....ve bılmenız gereken bır seydaha varkı kardesım aynı kose yazısını on kısıye okutsan ve herbırınden yorum alsan herkes kendı algıladıgı sekılde yorumlar ve bırbırıne yakında olabılır ama tutmaz bu kısılerın ozellıgınde vardır bu konuda cok uzun hıc gırmeyım ama boyledır zıra eger oyle olmasa bu kadar renklı ses karmasık ortam ve cok seceneklı yasamlar olmaz tektıp olurdu hersey...

tabıkı bızler cuzzı ıradelı kısılerız tabıkı takdırı ılahının belırlemıs oldugu hersey vuku bulacak ama hangı yuzyılda ne zaman hatırlayalımkı yahudıler tarıhın bır kac sahnesınde azgınlıklarından dolayı bıtme noktasına gelmısler sonra yenıden toparlanmıs yurt degıstırmısler bu yurtlarda yıne rahat durmamıslar ve yıne bıtme noktasına gelmıs dagılmıslar ve sımdı yenıden toplaıyorlar...ısraılde 5 mılyon yahudı var amerıkada kayıtlı bulunan 6 mılyon yahudı var...sımdı taktırı ılahı ıcın belırtılen sure dolup dolmadıgını ıllakı bız bılemeyız ama sankı oyle ımıs zamanı gelmıs gıbıde zulme zaten kıtapta yazan zaman gelmıstır yorumu yapmakta sakıncalı bence....

rahıl kardesım senın soruna cevap vermek ısterım senı yanlıs yonlendırmek yanlıs bılgılendırmekıstemem ama ...turk fırmalarının o ıhalelere neden gırmedıgını sormaklazım buyuk turk fırmalarına ama kısaca bıldıgım bır seyı aktarayım yerlı sermayenın agır vergı yukululuklerı ve bazı sartları yabancı ortakla bırlıkte yatırımyapmayı gerektırıyor ve dısardan ortak bulan yerlı fırmalar yabancı fırmaların kazandıkları ıhalelerın yurutme ıslerını ıcerdekı fırma olarak tasoren goturuyorlar.....

yerlı sermayenın parasına para katma olayı bıraz zor zıra ulkemızdekı nerden buldun yasası yuzundun kazanılan gercekrakamlar hep farklı lanse edılıyor ve mal bırkac kısının uzerıne paylastırılmıs ve sırket bolunmus yonetım kurulları aıle ıcınde dagılmıs yapıya ındırgenıyor ve bunlardan bırını hıssesını satmasından dolayı yabancı ortaklık baslıyor ve yabancı sermaya parasında rısk olmadan ıstedıgı yatırımı yapıyor...

ısgucu turk altyapı calısması turk kazan yabancı turk oluyorr yanı.....bolunmus sermayelerlede buyuk ıhalelere gırılemıyor malesef...hele ulkemızde ortaklık helekı ardesler arasında hıc yapılmıyor yanı bas cekılırse sırketler bolunup dagılıyor......

umarım yanlıs bılgılendırmemısımdır.....selam ve dua ıle

hakkınızı helal edınnn selametle
Ekleme Tarihi: 23.01.2009 - 21:54
rahil su an offline rahil  

1191 Mesaj -

En Son On: 17.03.2011 - 18:14
Cinsiyeti: ----- 
estağfirullah.. helal olsun.. sizde helal edin inş.. ilgilendiğiniz ve bildilendirdiğiniz için Te$ekkürler Allah Razı Olsun
Ekleme Tarihi: 24.01.2009 - 19:18
Bu mesajı bildir   rahil üyenin diğer mesajları rahil`in Profili rahil Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
yakup_33_5 su an offline yakup_33_5  

58 Mesaj -

En Son On: 09.03.2010 - 13:28
s.ALEYKÜM

sevgili mustazaf kardeşim konusan çok muhterem cübbeli ahmet hoca malta açıklarında jetski yle resmi çekilen sahıs değil miydi? yoksa yanlıs mı hatırlıyorum bu muhterem sahsiyet nasıl kalkıp derki türk halkı sesiz kaldı.Bir iran birde biz...Diplomaside pek bişey yapmayabiliriz amenna, ama her işin kuralları wardır.Şimdi mantıken düşünelim bizim basbakanımızın o lanet olası olmert le gazze nin işgalini konustugunu düsünebilirmiyiz??

yazıkk...
Ekleme Tarihi: 25.01.2009 - 19:33
Bu mesajı bildir   yakup_33_5 üyenin diğer mesajları yakup_33_5`in Profili yakup_33_5 Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

Moderator
4254 Mesaj -

düsün sıkıntılı

Bu mesaj 2 kez ve en son Muhtazaf tarafından 03.02.2009 - 01:28 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 25.01.2009 - 22:27
KUTAY_ su an offline KUTAY_  

335 Mesaj -

En Son On: 22.03.2009 - 01:29
sanırım her haberin HABER olmadığına hemfikiriz...

ben başbakanı şahsen hiç sevmem ama bütün dünya ülkeleri arasında buna araplarda dahil TÜRKİYE CUMHURİYETİNDEN başka kimse ses çıkarmamıştır...sadece TR sesini çıkarmış ve zulme görüşmeleri sayesinde son verdirmiştir.

Koskoca birleşmiş milletlerin bile uyarılarını hiçe sayan israilli köpekler TR den çekinmiş ve zulme son vermiştir.

ben cüppeli hocanızıda tanırım sohbetlerine çok gittim tvlerdeki şhow programlarından farkı yok bazı sohbetlerinin.

kendisi yukarıda arkadaşında bahsettiği jet skide yakalanmış ve ondan öncede gene haberlerde 3 katlı triplex villasında rus bayanları hizmetçi olarak çalıştırdığı görüntülenmişti...

kendisinin cumhuriyete karşı olduğunu Atatürke hakaret ettiğini ve bu sebeble imamlık mesleğinden atıldığınıda unutmayalım...

Hayrat konferans öncesi istiklal marşı okutmuş şaşırdım gerçekten.

Yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim...

dünyanın tek cesur ve zulmlere tek ses çıkaran tüm haksızlık olan yerlere barış gücü yollayıp orda düzeni sağlayan gene ülkemizin mübarek askerleridir.

...UNUTMAYIN MAKSAT İKTİDAR DEĞİL VATAN SEVMEKTİR...

Gazete tv haberleriyle kafanız karışmasın

gül

Ekleme Tarihi: 26.01.2009 - 02:25
Bu mesajı bildir   KUTAY_ üyenin diğer mesajları KUTAY_`in Profili KUTAY_ Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

Moderator
4254 Mesaj -

Güle Güle

Bu mesaj 2 kez ve en son Muhtazaf tarafından 03.02.2009 - 01:29 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 26.01.2009 - 09:51

28 Mesaj -

Şimdi arkadaşlar kimse diyemezki Türkiye üzerine düşeni yapmadı yapamadı diye bir söz sarf edemez... Unutmayalım ki bizim ülkemizde iki muhalif parti varki ALLAH cc düşmanıma vermesin...

Baykal: Olmertle ne görüştün açıkla ? Saldırıyı sana söyledimi ?

Böyle bir mantık yürütülebilirmi böyle düşünce ola bilirmi ... Tabiki hayır bütün siyasi ve sivil toplum örgütleri yardım çağrısı yapdı ben bu isimlerden duymadım... Yazıklar olsun gerçekten ...Bütün milletin tek yumruk olması gerekirken parçalanmış vaziyette olan Osmanlı hükümetinin damat feritleri gibi herkes başka yeri tutup yumruğu bozma çabasındalar...

Bunlar bize fayda verirmi hiç sanmam... Osmanlı hükümetide bu yüzden çok zarar etti kaybeti çöktü...Birzamanlar sığıntı olan yahudiler şimdi ahkam keser oldular...Herkesi yemeğe davet edipde Türkiye broksasisini neden davet etmediler... çünkü rahatsız oldular... Türkiye belki onlara göre hiç dir ama Bana göre DÜNYA da hiç bir ülke yokturki Türkiye isminden korkup çekinmesin...Muhtaç olmasın...

Şimdi C.başkanının sevilmemesi doğaldır ama en azından şunu yapmak gerekir verdiği karar en üst düzey karardır ve harfiyen uygulanması gerekir...

Gel gelelim şu bizim firma olaylarına... Arkadaşımızın dediği gibi bu parayı nerden buldun yasası insanları zora sokuyor... He diyeceksiniz ki yabancıya satılmalımı... Bence satılmaması gerekiyor...

Türkiye silahla güçle çökmez çökertilemez... buna en büyük kanıt çanakkaledir...

Türkiye biterse sadece EKONOMİDEN BİTER... EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜ OLMAYAN ÜLKE BİR HİÇTİR...

Cübbeli Ahmet hoca denilen hoca derken bile iğrendiğim insana gelincede o kendini bilmez birisidir... Okadar zevkü sefa yaşayan insan kalkıpta millete fakirlikten yokluktan dinden bahsedemez....

Örneğide mevcuttur... Bal meselesini bilen bilir... Önce alim bal yemiyecekki başkasına bal yeme dediğinde etkili olsun...O kadınlarla paralarla oynuyor bize yapmayın diyor... Bune perhiz bune lahana turşusu diyesim geliyor... Fadime şahin olayındaki şeyhım diyen o kişi de aynı yolun yolcusu... böyleleri kukladır... Rabbim gerçekte dini yaşayanlardan olmamızı nasip eylesin...

Saygılar

Bu mesaj 1 kez ve en son akturk tarafından 26.01.2009 - 13:48 tarihinde değiştirilmiştir.
Ekleme Tarihi: 26.01.2009 - 13:44
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 612 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57251 saniyede açıldı