generique luvox generique rhinocortgenerique rhinocortkaletra stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » İBRET TABLOLARI » Doktor ve Hasta

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 7 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
Doktor ve Hasta

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
Cinsiyeti: Erkek 
Bir gün bir doktora, “gerginlik ve tedirginlikten” şikâyetçi olan bir hasta gelmiş. Yapması gereken çok işinin bulunduğunu; fakat kendisinin rahatsız, işlerin ise beklemeye tahammülü olmadığını ek olarakda bu işleri yapabilecek başka kimse olmadığını söylemiş. Doktor,
— Sana bir reçete vereceğim. Bu reçeteyi aynen tatbik etmen gerekiyor! diyerek, yazıp eline vermiş.
Adam reçeteyi eline alıp baktığında, hayretler içinde kalmış. Reçetede, “ Her gün en az iki saat işi bırakıp yürüyüş yapacaksın ve her haftanın yarım gününü bir mezarlıkta geçireceksin” yazıyormuş. Hasta adam;
— Yürüyüşü anladık ama; neden mezarlık? diye sormuş. Doktor,
— Oraya gidip mezar taşlarına bakmanı istiyorum. Mezarlıklar, kendilerini vazgeçilmez sanan insanlarla doludur. Sen de onlar gibi ölüp mezarlığa gömülünce, kendinden başkasının yapmasına imkân olmadığını zannettiğin işlerin, başkaları tarafından da yapılmaya devam ettiğini göreceksin, demiş.

Ekleme Tarihi: 18.07.2008 - 02:55
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Maksat kelam olsun su an offline Maksat kelam olsun  

1463 Mesaj -

En Son On: 09.05.2011 - 11:25
Elinize Saglik Demek ki hem dünyalık hem manevi recete yazmış hastasına....
Ekleme Tarihi: 18.07.2008 - 11:16
Bu mesajı bildir   Maksat kelam olsun üyenin diğer mesajları Maksat kelam olsun`in Profili Maksat kelam olsun Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
halk yolcusu su an offline halk yolcusu  

1504 Mesaj -

En Son On: 07.08.2009 - 23:12
Cinsiyeti: Bayan 
kardeşlerim bugün kabristana gittim koyboldum eşimiz mezarına gitcektim.yanlışlıkla baska yere gitmişim korktum.yani diyeceğim şuki kabristana baktığımda soğuk bir esinti veriyo insana dünyalık bir sey düşünemiyorsun oraya vardığında sadece ahiret bilmiyorum benim için böyle sizleri bilemiyorum kardeşim.eşimin mezarlığını da bulamadım herzaman gittiğim yeri bugun bulamadım ama gercekten çok korktum.kardeşlerim dualarınıza benide eşime katın.
Ekleme Tarihi: 18.07.2008 - 16:06
Bu mesajı bildir   halk yolcusu üyenin diğer mesajları halk yolcusu`in Profili halk yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
kanayan gül su an offline kanayan gül  

215 Mesaj -

En Son On: 11.03.2009 - 01:17
Evet ölümü her an yanımızda hissetmsliyiz,ne zaman ve nerede ruhumuzu teslim edeceğimiz belli değil.Muhtazaf abiciğim hikaye çok ibret vericiydi,emeğine sağlık. senden.Halk yolcusu kardeşim eşini Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Rabbim ikinizi cennetinde kavuştursun.Mezarlıktaki kardeşlerimizi ziyaret edip okuyalımki bizlerede okuyanlar olsun.Unutmayalım bizlerde oraya gideceğiz,sevgiler.......ağlar
Ekleme Tarihi: 18.07.2008 - 16:26
Bu mesajı bildir   kanayan gül üyenin diğer mesajları kanayan gül`in Profili kanayan gül Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1504 Mesaj -

allah senden razı kanayan gül kardeşim allah razı olsun inş.kavuşturur
Ekleme Tarihi: 18.07.2008 - 16:29
Bu mesajı bildir   halk yolcusu üyenin diğer mesajları halk yolcusu`in Profili halk yolcusu Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Muhtazaf su an offline Muhtazaf  

Moderator
4254 Mesaj -

En Son On: 31.07.2020 - 00:50
RABBiM ölmüslerimizi rahmetiyle kucaklasin
gidecegimiz son durak orasi en cok sevdigimde orasi
cünkü en cok sevdiklerimiz orada yatiyor.
Ellerimle yikadigim 2 oglumu ve annesinin oksaya oksaya
yikadigi kizimi ellerimle defnettim.
Emanetti Geri aldi RABBim Orada Kavustursun
Selam ve dua ile...
gül gül gül
Ekleme Tarihi: 18.07.2008 - 18:12
Bu mesajı bildir   Muhtazaf üyenin diğer mesajları Muhtazaf`in Profili Muhtazaf Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite

1504 Mesaj -

kardeşim sizde ben gibi yaralısınız inş.orda kavuruz sevdiklerimle allah sabır versin bizlere kardeşim
Ekleme Tarihi: 18.07.2008 - 18:18
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 818 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55213 saniyede açıldı