ivermektine ivermektine dexamethasone generique luvox generique colchicine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
Start Giriş Üye Ol üyeler ((( RAVDATe@m))) Arama
Toplam Kategori: 69 *** Toplam Konu: 30100 *** Toplam Mesaj: 148193
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » erke ve kizin din bilgisinden dolayi evlene bilirlermi?????????

önceki konu   sonraki konu
Bu konuda 2 mesaj mevcut
Sayfa (1): (1)
Ekleyen
erke ve kizin din bilgisinden dolayi evlene bilirlermi?????????

2 Mesaj

En Son On: 08.06.2008 - 19:39
Cinsiyeti: ----- 
slm akradaslar size bi sorum olucak. benim bi erkek akadasim var ben bayanim ben onu cok sevioyrum be didar bi kapali birisiyim o kendisi ise fazla dini bilisi yok ama müslüman bana dioyrki biz ikimiz ilerde evlenemeyiz diyor albuki oda beni seviyor ve bana arkadas kalalaim diyor siz nediyorsunuz bende oa dedimki iki kisi biir oluncabirbirine herseyi ögretir ve ben sana ögretmek istioyrum dedim ileri iic bi sakincasi olurmu böyle bi evliliign yardim edin lütfen benim yasim 18 onunki 20
Ekleme Tarihi: 08.06.2008 - 11:24
Bu mesajı bildir   rabis18 üyenin diğer mesajları rabis18`in Profili zum Anfang der Seite
RuZGaR su an offline RuZGaR  
.

Moderator
1295 Mesaj -

En Son On: 19.03.2012 - 20:30
Cinsiyeti: Bayan 
Ve aleykum selam kardeşim,
Evlilikte denklik en önemli konulardan biridir, o yüzden evleneceğiniz insanla din gibi önemli bir konuda birbirinize denk olmanız ilerisi için çok daha sağlam temeller atmanızı sağlayacaktır ve bunu dikkate almadan yapılan bir evlilik ileride sorunlara sebep olabilir, dinini öğrenmek isteyen her şartta öğrenecektir zaten ve evliliklerde eşlerin birbirini değiştirmesinin de çok zor olduğu bilinmekte, Rabbim doğru kararı almanızı nasip etsin, Allah'ın rızasını her işinde öncelikli şart arayan kullarından eylesin hepimizi inşaAllah..gül

Ekleme Tarihi: 09.06.2008 - 22:15
Bu mesajı bildir   RuZGaR üyenin diğer mesajları RuZGaR`in Profili RuZGaR Özel Mesaj Gönder zum Anfang der Seite
Pozisyon düzeni - imzaları göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   sonraki konu

Kategori Seç:  
Sitemizde şu an Yok üye ve 477 Misafir mevcut. En son üyemiz: Didem_

Admin   Moderator   Vip   Üye ]

Hayırlı ömürler dileriz.    Bu üyelerimizin doğum günlerini tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu bir ömür dileriz:
veysel1998 (26), kercanoglu (73), sivaslým (50), serdar03 (55), sevgi gülü (50), bahçe gülü (50), oslem (43), mehmet021 (36), _313_ (44), cahal (43), mpaktimur (55), aylacansu (42), sapanca (49), turab (49), shayperson (39), hacý (47), düþünmek (43), asbihal (45), karal60 (63), nefi (39), Sandy (45), talealbedru (39), mondragon (31), KAYSERI-INCESU (60), fatmabetül (50), umitvar (42), Yozgatli Nuri (61), ess (43), ibrahimergin (37), nursina (63), metinakkaya (39)
24 Saatin Aktif Konuları
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53265 saniyede açıldı